Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Bridgestone

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Bridgestone

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Bridgestone

En son eklenen yorumlar

Yazar:gawrych
Yorum gawrych: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Puan lastikler tüm mutlu olabilir, ancak gerektiğini gösterir. Bir lastik satın aldıktan sonra bir kaç ay sonra gitti, araç ele, ama bunu yapmak gerektiğini düşünüyorum olabilir aslında. Başka bir iki yan, ömrünün sınırları zaten olmuş olabilir biri yumurta var, yani orada tutunmaya şey yok ama diğer złużyta ortasında değildi. Ömrünün sonunda başka rozwarstwiła. Ben seti içine aldığım tipi iki lastikleri, ilk olarak bir ve daha sonra başka bir zamanından hayatı sona erdi. Egzersiz şimdiye kadar herhangi bir sorun olmadan, ve bu yüzden biraz yeniden bir arkadan çekişli, olan, konteyner ile bir araba. Peki, ama sadece son iki ana kadar bir nienajgożej lastikler idam var. Ancak, ilk önce kötü bir deneyim nedeniyle yine bu lastikleri yok satın almak ve bunları tavsiye olası olacaktır. Genel olarak, biz bu lastikler bizim durum oldukça yaygındır araba, yeniden çok dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. daha fazla »

Yazar:Rafko
Yorum Rafko: 2,6 116000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bir yıl boyunca bu lastikler dahil başardı, ve rağmen küçük bir mesafe, yol yüzeylerinin hemen hemen tüm hava koşulları ve türleri. Arabayı kendisi zaten muhtemelen bazı sorunlar yaratır çünkü bazı özellikleri açıkça köşelerinde böyle bir davranışı tespit edemez. (Sadece bir kaç doğarlar, daha fazla su daha hızlı kötü frenleme sırasında kayma uygulamak nispeten kolay hafif nemli (ıslak değil) asfalt için - Sonuçta ben ıslak kendi davranışlarının gurur yorum (kuru OK) merak ediyorum. belki char frenleri, araç ve ABS-u eksikliği hatası) -.? Asfalt yapışma kaybı (sert fren gidelim gerekir geri almak zordur,) iyi yapışma sağlamak. Asfalt çamurda veya su büyük miktarda su, Gölcük 80 yukarıda, kızaklama kolayca onları getirmek km / h dikkatli olmak gerekir. Mesafe çoğu oldukça deli değil emtia üzerinde neredeyse boş basmış. Vuruldum ben tam boyutları hatırlamıyorum daha fazla »

Kış lastikleri: Bridgestone

Kış lastiklerinin popüler modelleri Bridgestone

Kış lastiklerinin tüm modelleri Bridgestone

En son eklenen yorumlar

firen mesafesi ıslak kuru çok mükemmel
Yorum Nadi Onuk: 5,0 11111

Tavsiye üzerine aldım şimdi diğer araçlarıma da alıyorum. daha fazla »

konfor
Yorum H. ibrahim: 4,2 111120

ses yönünden konforlu. tutunma güvenli tavsiye ederim daha fazla »

Bridgestone kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Bridgestone

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Bridgestone

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Bridgestone

En son eklenen yorumlar

Tavsiye
Yorum Herflig: 4,9 111190

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Herkesin bu lastikleri satın öneririz. Satın almadan önce ben lastik (nedeniyle tipik kış sırt deseni) kötü hava koşullarında iyi bir performansa sahip olacağını düşündüm, işe yaradı. Kar ve çamur lastikleri mükemmel kavrama ağır kar yağışları ile geçen hafta kontrol etti. Ben lastikler olumlu gürültü nedeniyle beni şaşırttı itiraf etmeliyim. Lastik işaretleri göre yüksek olması ve yanma üzerinde olumsuz bir etki olmalıdır direniş bir sürü koyun. Ve, onlar benim yaz lastikleri Danlop Spor, çok daha sakin, daha önce kullanılan daha sürpriz burada dolu. Yanma aynı değişmez. 170km / h sürerken, araba muhtemelen yüzer olmadığı veya önceki lastikler gibi çamurda endişeyle davranmak değil gerçekleştirilir. Genel olarak, biz ideal önceki lastikler üzerinde dayanıklılık 90000km nasıl yapılır göreceksiniz söyleyebiliriz. Bu pojeżdżą, henüz 17000 km sürdü ve hiçbir aşınma belirtileri görülebilir eğer biz göreceğiz. daha fazla »

Çok iyi bir lastik
Yorum Michał Amster: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ne yazık ki, kar ve çamur pośniegowym çalışmak oldukça yanı sıra ıslak ve kuru koşullar değildir. Muhtemelen bu tek kusuru eğer biri ani hareketler yapmadan karda sessizce gider ve ustaca durur binmek tolere edilebilir, ama ani hızlanmalar ya da lastiğin hamowaniach-çok kötü iş bu lastiği alalım. Herhangi bir sıcaklık sergiler güneş çok iyi yapışma -rain Diğer durumlarda, deneyimli sürücüler Ben yüzde 100 tavsiye daha fazla »

Bridgestone 4 mevsim lastiklerin tüm listesi