Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Bridgestone

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Bridgestone

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Bridgestone

En son eklenen yorumlar

İyi spor çekiş
Yorum Mateusz: 4,5 111150

Uzun bir süre bu lastikleri almamıştım, daha önce iyi bir yıl olan Eagle F1'im vardı, eğer her ikisi de çok iyi ısındıktan sonra kuru asfalta temas ettikte daha iyi tutunuyorlardi, ıslakta S001'in büyük bir avantajı var, bu düşünceyi arkada daha güvenilir bir şekilde kullanıyor. . Lastiğin çok güçlü sert kenarları vardır, ayrıca köşede çok iyi ve güvenli bir şekilde tutulur, dengeden çıkarılması zordur. Soğuksa, normal bir lastik gibi davranır, ancak sıcaklığı yakalarsa, çok iyi tutar. Konfor için GY F1'den daha yüksektir. Gürültü gelince beni yargılamak benim için çok zor çünkü arabada yüksek sesle nefes alıyorum ama bir şekilde ona hiç dikkat etmedim, lastik asfaltın üstüne yapışmak için her şeyden çok iyi ve burada kuru ya da ıslak sürüyor mu? güvenle. Hızlılık için bir şey söylemek zor, köşelerde agresif bir şekilde ilerlerim, bazen bir kayma olur ve lastik böyle bir sürüşe karşı dirençli gibi gözükür. Genel olarak, ben onları her gün çekiş arayan kişiler için öneririm, sessizlik arayan kişiler için önermem daha fazla »

Hızlı aşınma ve yüksek yanma
Yorum P.B.: 2,6 116000

Anlamsız lastikler. Belki de Polonya yollarının hatasıdır ama çok çabuk yıprandıyorlar. Benim durumumda - dengeleme, yeniden konumlandırma ve düzenli aralıklarla basıncı kontrol etmemize rağmen - 3 mevsimden sonra kullanılan lastikler (yaz aylarında yaklaşık 70 bin km dahil olmak üzere toplam 115.000 km yolculuk yaptım) ve ek olarak asimetrik olarak. Yine ikinci yıl kullanımında, lastik hasarının derecesiyle şaşırdım, ASO'da geometri testini istedim. Her şey yolundaydı, bu yüzden Bridgestone ile bir şikayette bulundum. Tabii ki .... normal aşınmayı düşündüler ve reddettiler. Geldim ve şimdi ilkbahardan önce yenilerini almak zorundayım. Elbette Bridgeston değil. Belki birileri mantıklı lastikler önerebilir? Spor hırslarım yok, çok yavaş sürmüyorum ama "kemerleri kesmeden" vb. Güvenlik için iyi kalitede bir lastik, hoş bir sessizlik ve uygun maliyetli bir versiyona ihtiyacım var (çünkü Bridgestons kük ve kış mevsimine kıyasla 100 km'de yakma oranının 1 km azalmasına neden oldu). P daha fazla »

Bridgestone yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Bridgestone

Kış lastiklerinin popüler modelleri Bridgestone

Kış lastiklerinin tüm modelleri Bridgestone

En son eklenen yorumlar

firen mesafesi ıslak kuru çok mükemmel
Yorum Nadi Onuk: 5,0 11111

Tavsiye üzerine aldım şimdi diğer araçlarıma da alıyorum. daha fazla »

Yazar:KrystianM
Yorum KrystianM: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Çok olumlu sonra ben onları yüksek, ama çok daha az onbinlerce gittikten sonra takdir. Öncelikle hızlı hızlı desen küpler losyonları üç paralel oluklar dönüşür. Bu Pirelli lastikleri (Ben diğer arabayı bu var) kadar kötü değil, ama seyahat mesafe tatmin edici değildir. İkinci olarak, nadiren zaman renówkę yeniden rağmen, oluk iyi bir derinlikte bir iki atış vardı. Uzlaşma fiyatı benim değerlendirmesinde - işlevselliği burada elde edilmemiştir. daha fazla »

4 Mevsim lastikleri: Bridgestone

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Bridgestone

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Bridgestone

En son eklenen yorumlar

Tavsiye
Yorum Herflig: 4,9 111190

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Herkesin bu lastikleri satın öneririz. Satın almadan önce ben lastik (nedeniyle tipik kış sırt deseni) kötü hava koşullarında iyi bir performansa sahip olacağını düşündüm, işe yaradı. Kar ve çamur lastikleri mükemmel kavrama ağır kar yağışları ile geçen hafta kontrol etti. Ben lastikler olumlu gürültü nedeniyle beni şaşırttı itiraf etmeliyim. Lastik işaretleri göre yüksek olması ve yanma üzerinde olumsuz bir etki olmalıdır direniş bir sürü koyun. Ve, onlar benim yaz lastikleri Danlop Spor, çok daha sakin, daha önce kullanılan daha sürpriz burada dolu. Yanma aynı değişmez. 170km / h sürerken, araba muhtemelen yüzer olmadığı veya önceki lastikler gibi çamurda endişeyle davranmak değil gerçekleştirilir. Genel olarak, biz ideal önceki lastikler üzerinde dayanıklılık 90000km nasıl yapılır göreceksiniz söyleyebiliriz. Bu pojeżdżą, henüz 17000 km sürdü ve hiçbir aşınma belirtileri görülebilir eğer biz göreceğiz. daha fazla »

Çok iyi bir lastik
Yorum Michał Amster: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ne yazık ki, kar ve çamur pośniegowym çalışmak oldukça yanı sıra ıslak ve kuru koşullar değildir. Muhtemelen bu tek kusuru eğer biri ani hareketler yapmadan karda sessizce gider ve ustaca durur binmek tolere edilebilir, ama ani hızlanmalar ya da lastiğin hamowaniach-çok kötü iş bu lastiği alalım. Herhangi bir sıcaklık sergiler güneş çok iyi yapışma -rain Diğer durumlarda, deneyimli sürücüler Ben yüzde 100 tavsiye daha fazla »

Bridgestone 4 mevsim lastiklerin tüm listesi