Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Continental

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Continental

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Continental

En son eklenen yorumlar

Büyük lastikler
Yorum MAD MAX: 4,9 111190

Çoğunlukla aslında asfalt yollarda asfalt yollarını asfaltla kaplayan otomobiller için çok iyi lastikler, yüksek hızlarda bile çok sessiz. Eh dört tekerlekler üzerinde elimden geleni yapıyorum, diğer taşıyıcılara tavsiye ederim. daha fazla »

Her sezon için süper lastikler.
Yorum stan: 5,0 11111

Continental ve kış lastiklerini 11 yıldır satın alıyorum ve onlardan çok memnunum. Hiç memnuniyetsizlik yaşamadım. Şiddetle tavsiye ederim. daha fazla »

Kış lastikleri: Continental

Kış lastiklerinin popüler modelleri Continental

Kış lastiklerinin tüm modelleri Continental

En son eklenen yorumlar

Süper lastik
Yorum nadzorca2: 4,8 111180

Continental lastiklerini ilk kez aldım, çünkü çok pahalıydı ve riske girmek istemedim. 20 yıl önce Nokian (ıslak trajedi), Michelin Alpin (ortalama kalite) ve son zamanlarda Camry'de Pirelli Sotto Sıfırında (çok iyi) sürdüm. Şu anda bir Toyota Avalon 278 hp 3.5 Limited sürüyorum ve Continental TS850'yi satın almak için yeni bir araba satın almaya karar verdim. Gösterimlerim: Kar olmadığı biliniyor ancak ıslak ve kuru yüzeyde sansasyonel davranıyorlar. Güçlü bir ön sürücü motoru ile, anahtar spor pozisyonuna geçmediği sürece tutuşu nadiren kıracaktır ve ona azami vereceğim. Önceki Pirelli'ye kıyasla daha iyi. Karda nasıl olacağını göreceğiz. Göründüğüm an, bir eleştiri yazacağım. daha fazla »

Mükemmel kış lastikleri, irade ama bir kez daha
Yorum Darren: 4,8 111180

İyi günler, benim için çok değerli ve muhteşem lastikler. İlk takım lastiklerim, ilk kez Kış lastikleri seti aldım. Sadece yaz lastiklerini almadan önce şimdi kış lastikleri almaya karar verdim. Ayrıca özellikle ıslak veya çamurlu yollarda kendine güvende ve rahat hissediyorum Bunlar mükemmel! Yakıt tüketimim biraz daha iyi. İyi kavrama. Lastikler daha önce sahip olduğumlardan (kış) daha iyidir. Continental modelini bir kez daha alacağım daha fazla »

4 Mevsim lastikleri: Continental

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Continental

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Continental

En son eklenen yorumlar

Her koşulda mükemmel lastik
Yorum Will Dunne: 5,0 11111

Bu lastikleri bir ay önce aldım ve mükemmel buldum. Kar / sulu, şiddetli yağmur ve kuru şartlar da dahil olmak üzere çeşitli koşullarda onları sürmek için bir fırsatım oldu. Her uygulamada çok iyi performans gösterdiler. daha fazla »

iyi lastikler
Yorum riccardo: 4,4 111140

Benim dört mevsim makinesi için bir hız oranına sahip sadece onlar daha fazla »