Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Continental

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Continental

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Continental

En son eklenen yorumlar

Yazar:Piasek
Yorum Piasek: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Suchum için İtirazım yok. büyük bir çalışma vardı. Onlar hiçbir nosing veya sıcak asfalt ile ilgili, çok sıcak günlerde binmek eğer yüzme, çok tahmin edilebilir. Bu sessiz için. Islak ... On 130 km / A2 yağmur h hakkında olacak herhangi bir olumsuz etki gözlenirse değil ... Otomatik uçmaz, onu neden yok ... Sakince direksiyon hamle her hareketi tepki ve hassas zaman seçilen parça (iyi su deşarj gösterir) ama ... yağmurda ışıkları yaklaşım n ve tekerlekler bloke olur ve hemen hokey gibi ileri otomatik suneło sonra (araç ABS `u olmadan) bir acil frenleme durumunda başıma ... Hissetmek için bir direniş vardı o aracın frenleri ya da bir şey ... Bununla birlikte, aynı zamanda, yüzeyin hata olabilir: su dolu cam çamurda ve sorunsuz bir şekilde yüzey üzerinde asfalt ... Ama ... Dikkatli olmak lazım. Diğer tüm koşullar altında, lastik mükemmel bir şekilde hareket eder ... Karşılaştırma için, ben Barum Vanis tavsiye etmem ... Ben hemen przyczeponość lastik tatili değil çünkü bile hareket Islak ... ao fren, acil frenleme biz unutabiliriz. Barum sansasyonel düşer ile karşılaştırıldığında bu Continenntal Yani ... daha fazla »

Almayın!!!!
Yorum PiotrW.: 1,0 10000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben değerlendirmeleri okumak, onlar onlar Continental adına yazılmış olduğu izlenimi var büyük esneklik vardır. Ben uzun 6 ay sonra birkaç araba bu lastikleri vardı Ağustos ayında dağıldı. Ağustos ayında bu lastikler çöktü benim hatamdı ile dudaklarında bir gülümseme ile birkaç metre mesafeden Continental şikayet rzeczoznaca yaparken buldum. O ulaşım insanlar unutmayın ve onlar vardı hangi ekseni önemi yoktu. Ben bu lastikleri tavsiye etmiyoruz. Belki boş bir otobüs ve kış sürüş için böylece przegrzewały değil. daha fazla »

Kış lastikleri: Continental

Kış lastiklerinin popüler modelleri Continental

Kış lastiklerinin tüm modelleri Continental

En son eklenen yorumlar

Lastik cok iyi.
Yorum hsyn: 4,3 111130

Yuksek hizli araçlara tavsiye ederim. daha fazla »

KESİNLİKLE DEĞİL TAVSİYE
Yorum Piotr Kowalski: 3,5 111500

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Güçlü benzinli motor ile Avrupa otoyollar Audi A6 araba - Ben özellikle iyi yollarda, oldukça çok seyahat. Araç tam olarak yararlanır hafif spor karakteri vardır. Hız V (kadar 240km / h) ile belirtilen Kış lastikleri, Continental TS850 prim sınıfı lastikler teorik benim gereksinimlerini karşılamak gerekir. Ne yazık ki, o değildi. Ama baştan başlayacağız. Satın aldıktan sonra gitti ilk kilometre sonra lastiğin özelliklerine göre hoş bir sürpriz oldu. Kuru yollarda mükemmel yol tutuşu, ıslak - çok büyük, lastik bana göre şu ana kadar diğer ülkelerden verilen kesinlikle daha sessiz. Kış hepimiz karda bol değil hatırlıyorum, ve ben tam dağlara jednīm baskını dışında kış özelliklerini test etmek için hiçbir fırsatı vardı 2014/15 - kar vardı, lastik benim beklentileri bir araya geldi. Benim endişe uyandırdı değil - - Yaklaşık 500 kilometre mesafe, "dayak" lastiğin veya lastiklerin ilk işaretleri kapsayan sonra lastikler "ułożyły" jant üzerinde ve kilolu tekerlekleri yeniden gereklidir. Tekerlekleri dengeleme iken, "dayak" tekerleklerin neden ille bunları dikkate olmadığı tespit edildi - sadece kaba / eksantrik lastik. Bu eşitsizlik elde edilen yüksek hızlarda çok belirgindir civarında 1-1.5 mm oldu. Bütün otomobil titreşimleri içine düşüyor. Tabii ki bu lastiği reklamı, OPONEO sevkiyat aynı sette binmek için başka aynı aldım lastikler önce sonra lastik geri gönderilir. Benim şikayeti karşısında ben kusur, şikayet asılsız olduğunu "uygun" olduğunu belirten bir ret aldı. Ben kusurlu bir olmak üzere beş lastikler, kaldı - "rezerv" bıraktı, zordur. Bunun üzerine ben "dayak" ile benim sorunları sona ermedi. Diğer Lastikler sonra aynı fenomeni uygulandı. Kış sezonunun sona ermesinden sonra, jantlar lastikler çıkarıldı ve satıldı. Onlar 4000km hakkında kaçmıştı. Özetle - sert gaz pedalına basın gibi sürücüler için kesinlikle uygun değildir CONTINENTAL KIŞ TS850 İLETİŞİM boyutları 225/55 / ​​R17 V opny. Lastik çok hassastır. Agresif yarış ile kalıcı deformasyonlar oluşur. BİZ ÖNERMİYORUZ. daha fazla »

4 Mevsim lastikleri: Continental

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Continental

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Continental

En son eklenen yorumlar

Ayrık
Yorum Ferdinando: 3,0 11100

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastikler Continental ContiProContact lastikler benim Ford Focus 1.4 bir yedek olarak monte edildi. Continental ContiProContact viraj ve şerit değişiklikleri mükemmel bir tutuş sunmak, onlar engebeli arazi için yeterince iyi emer. Bu ne yazık ki Continental ContiProContact gürültü düzenli ve rahatsız edici. Bu hız arttıkça artar. Yolun herhangi bir düzensizlik Continental ContiProContact bu rahatsız edici gürültü artar. Sadece asfalt mükemmel gürültü azalır. Ben bir yatak sorun olduğunu düşündüm, ama değiştirdikten sonra gürültü devam etti. Continental ContiProContact kauçuk kenarları bozulmaya başladı. Ben neden sadece bu Continental ContiProContact ile artık alamaz, fark ödemek zorunda rağmen ben cambiarmeli bir lastik sordum, neyse ki kauçuk parçaları kaybı nedeni olarak, bu lastikler için bir iddiada yapıldı. daha fazla »

Her mevsim için
Yorum Babbo: 3,9 111900

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu Continental ContiProContact tüm hava koşullarında çok iyi yanıt verir. Ben diğer sürücüler, özellikle lastiğin uzun ömürlü, farklı sorunları vardı olduğunu okudum. Bunlar çok yüksek değil ve çok düşük olmayan sıcaklıklarda için idealdir, çok mevsimlik lastikler vardır. Başkaları tarafından belirtildiği gibi birçok kilometre yürüyüş sırasında, canlı alanı için ideal, ben böyle bir şey fark yok. Su Kuponlar, daha az kar. Bu düşük sıcaklıklarda Avrupa ContiProContact bunların kalite kaybına, hem de yüksek sıcaklıklarda gerçekleştirilir. Önerilen! daha fazla »

Continental 4 mevsim lastiklerin tüm listesi