Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Falken

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Falken

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Falken

En son eklenen yorumlar

VW Sharan 1.9 03-05 için iyi bir satın
Yorum Fen Ripple: 3,6 111600

VW Sharan 1.9 TDI için 4 Falken ZE914 215/55 R16 97W lastiği satın aldım. Mevcut lastikler Dunlop SP Sport 2020E idi ve arka lastiklerde 2-3 mm sırt lastiği ve ön lastiklerde solda 2 mm vardı. Firestones ve Dunlop SP Sport 9000'i daha önceki otomobillerde sürdüm. Dunlop, SP Sport 01'e geçmeyi önerdi, çünkü VW Sharan'ın büyük ağırlık merkezi olduğu için, sert omuzlar o kadar iyi davranıyordu. Bununla birlikte, bir risk aldım ve lastik başına 20 sterlin fiyat farkı nedeniyle kanıtlanmamış bir Falken Ziex 914 aldım. Kesinlikle doğru seçim yaptım. Lastik basıncı, yakıt kapağı üzerindeki VW önerilerine göre eski lastiklerde olduğu gibi kalmıştır. Yerel gezilerde 250 mil lastikler ve tavsiye edildiği gibi 55 km / saat hızla bir otobüse bindim. "Şu anda karayolu ve yerel yollarda 800 milden fazla sürdüm ve şu an Sport 2020e Dunlop SP ile karşılaştırdım. Faydası için aşağıdaki sonuçları aldım. 1. Daha hafif yön, sürüş ve park etmeyi çok daha kolay hale getiriyor, lastikler Her nasılsa, çok hafif, hatta çalıştıktan sonra 2. MPG yakıtı, yarım metre panosunda gösterildiği gibi 4 + mpg tarafından önemli ölçüde geliştirildi MPG, 55 ila 75 mil / saat arası hızlarda en az 6 mpg arttı. , araba küçük vuruşlar üzerinde daha yumuşak, ve Dunloplar'dan daha büyük çukurlarda biraz daha iyi. Lastik basıncını Dunloplarla aynı tuttum .. 4. Kuru tutuş biraz iyileşti. otoyol ve otoyol yolunda saatte 40 km - 40 km / s hızda kayma hızını artırır 5. Islak yol tutuşu önemli ölçüde gelişmiştir ve otomobilin yağmurda hızını kontrol edebilmekte ve otoyoldaki şeritleri kontrol hissi olarak değiştirebilmektedir. değiştiğinde arabayı hızlıca sola veya sağa kaydırmam gerektiğinde Şerit 6. Gürültü yerel olarak fark edilmez, ancak karayolu üzerinde hafif bir gelişme göstermiştir. 7. Pnömatik Aşınma - hala çok erken, hatta 800 mil sonra bile, 10K mil Genel Karar sonra başka bir yorum bırakmaya çalışacaktır. İncelemeyi okuduktan sonra SP Sport 01 veya SP Sport Blueresponse'yi satın aldığım çok fazla araştırmadan sonra, doğru kararı verdiğim için mutluyum ve Falken Ziex ZE914'ü seçerek para biriktirdim. Performansın ve konforun arttığını hissediyorum. Daha önce sadece en büyük markaları satın aldı, ancak şimdi Falken gibi orta fiyatlı fiyat markalarını düşünmek zorunda. daha fazla »

Satın alınır
Yorum Robert: 4,8 111180

Lastikler, yaz öncülleriyle karşılaştırıldığında beni çok şaşırttı, yani Bridgestone Potenza Re 50 205/50 / R16 ve şu an 215/40 / R17 den daha iyi, Bridgestons, daha büyük profilli çok daha eşitsizlikler olmasına rağmen, Falken'den çok daha zor Islak zemine rağmen ıslak zeminde herhangi bir rahatsızlık duymuyordu, Potenza tekerlekleri ıslak zeminde dönebiliyordu. Falken hakkında söylenebilecek tek eksi, ısı sırasında, ısındığında, daireye yaklaştığınızda yanan lastik kokusunu hissedebiliyorsunuz, ama belki de yeni ve kullanılmamış olsa da, düşünmeme rağmen, nüfuz etmeyin, garajda sürdükten sonra bir araba kalıyor gibi hissediyorum :) GÜRÜLTÜ -> daha öncekilere göre daha geniş lastikler için gürültülü, hatta Nexen'den (çok daha gürültülü kükrüyor) GENEL BAKIŞ -% 100, tavsiye ederim.olanlardan daha geniş lastikler sessiz olarak>, GENEL OLARAK düşük Nexenów (daha yüksek sesle hum) - - garaj :) GÜRÜLTÜ sürüş sonra duracak% 100, kredi zaten birkaç bordür rağmen hiçbir hasar tavsiye: P daha fazla »

Falken yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Falken

Kış lastiklerinin popüler modelleri Falken

Kış lastiklerinin tüm modelleri Falken

En son eklenen yorumlar

Falken HS 439 225/50R17 winter tyre
Yorum Müşteri: 3,7 111700

İyi lastik , buzlu yolda iyi bir tutuşa sahip. Yeni kar yağmış yollarda zikzak çizerkenbazı kaymalar oldu ve bu durum hızlanmamı çok zorlaştırdı. Üstelik kullanalı çok olmamıştı bile. daha fazla »

Bu lastiğin üzerine mest nasıl?
Yorum mariusz: 3,1 111100

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastiğin Satınalma tamamen kazara oldu - Ben konuştum onunla ilgili daha olumsuz olması mağaza teşvik olmasa gerçeğini için. Tipik Polonya kış aylarında sürücü ne - siyah yollar ve balçığa burada ve Tamam orada olurdu. Ona iki mevsim sürdü ve yaz Goodyearach araç davranışı karda benzer olduğunu, dürüst olmak gerekirse. Lastiğin kar tabakası ile hızlı yolu için tamamen elverişsiz olduğunu. Güç / sürücü türü bağımlı başlıca nedeni, değerlendirmenin affet taşırken, bu yüzden eğrileri üzerinde tutmak ve dişeti inhibisyonu saf piyango (uyluk ya da değil). Özellikle karla kaplı köşelerinde ve yolda acil durumlarda (yüksek hızlı kaçınma manevrası) içinde, tamamen tahmin edilemez. ESP benim araba neredeyse her dakika o onun davranışları düzeltmek zorunda kaldı. Böyle Falken yaşamamış gibi sirklerde - Aslında bu sadece Audi A4 B7 quattro dizel, ne yazık ki bir araç çok savrulma ama Fulda Kristall Montero yoktur. Yakın Goodyear UltraGrip bir fiyat ile satın kendi ayağından vurdu olacaktır. Darn dayanıklı olduğunu doğrulamak için ne giymek. İki yıl ve 60 binden fazla kilometre ve neredeyse hiçbir aşınma. Peki nasıl haber lastik, pratikte kış sırt var. Bu su, yağmur veya benzer koşullar için tipik lastikler ama tamamen gerçek bir kış için uygun değildir. daha fazla »

Falken kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Falken

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Falken

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Falken

En son eklenen yorumlar

Çok iyi lastikler. Ben memnunum.
Yorum f: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Aralık ve Ocak 2000 km'den fazla sürüş sonra, ben lastikler çok iyi olduğunu düşünüyorum. Ben derin kar onları görmek için fırsatım olmadı. Bu sezon, benim şehrim kar sadece bir kez düştü ve oldukça hızlı bir şekilde çözülür. Fakat bu koşullarda çok iyi icra. Hafif ıslak belirli bir düdük sesi duyulur. Çok yüksek değil ve sürüş engel değildir. daha o 50-70 km / saat hız açısından benden duyulur. Lastikler Continental Kış İletişim TS810 çok daha ıslak koşullarda fren. Kuru kaldırımda lastikler sessizce rulo. Ama Continental Kış İletişim TS810 bu arabayı karşılaştırmak. Sadece Conti üzerinde daha sessiz. Kuru asfalt kışın Frenleme Kıta daha da iyi. Belki karşılaştırma, biraz daha uzun tüketilen yeni lastiğin meselesi. Çok güzel bastırmak kusurları - öylesine esnek ve sessiz. Şimdi asfalt ince çatlaklar Continentalach sürüş sırasında daha fazla gibi görünüyor olsa da. Ama kesinlikle sessiz. Otoyol hızlarında çok kararlı. Bunlar benim ilk mevsim lastikleri değildir. Diğer araç zaten Quartaris BARUM ve Goodyear Eagle Vector EV2 + vardı. Goodyear'y iyi, ama yüksek sesle. Sessiz Barum'y, ancak ıslak dikkatli olmak zorunda - araba dışa alır. , Kuru, ıslak ve küçük bir kar için iyi - Falken AS200 şimdi büyük özelliklere sahip gibi görünüyor. Nasıl diğer koşullarda olacak göreceğiz. daha fazla »

Sadece birleştirilmiş sınıf A iyi bir uzlaşma ve şimdi alım ve işletme, düşük maliyetli.
Yorum cj1103: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Birleştirilmiş lastikler ile Falken çok memnunum. Ben kombine çevrim şehir / rota faaliyet göstermektedir. Islak yollar büyük kar belki biraz daha kötü benim önceki kış lastikleri, daha iyisini değil, aynı zamanda (dağların üzerinden ve karlı tepeye götürmek zorunda bile sorunsuz tahrik) pozitif olması üzerine. Yaz koşullarında da tamam, ama kesinlikle onlar sportif sürüş için lastiklerin değildir. Daha yüksek sıcaklıklarda belirgin bir şekilde artmıştır tüketimi gerekmez. Hiçbir sorun ile düz bir seviyede yolda ama zor giderken biraz gıcırtı (özellikle umursamıyorum) kesicisi - Benim tek eleştiri onlara biraz duyabiliyorum olmasıdır. Genel olarak, şimdi sadece wielosezonówki beri çoğunlukla şehir etrafında sakin bir yolculuk daha iyi bir şey var (ve lastikler yılda iki kez değiştirilmesi sorununu ortadan) yoktur. Ayrıca bu lastiklerin kalitesine bir artı ile ilgili satın alma masrafları, biraz yaz daha pahalı ama maliyetleri hızla mevsimlik lastikler ve kabuğu değişiklikleri ödemek zorunda eksikliği telafi lastiklerin ek bir dizi satın almanız gerekir. daha fazla »

Falken 4 mevsim lastiklerin tüm listesi