Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Federal

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Federal

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Federal

En son eklenen yorumlar

Bunu yapmak ve iyi bir şey satın almak daha iyidir
Yorum Adrian: 2,6 116000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben arabayı satmak zorunda kaldı ve 3k için bir hediye lastikleri gibi birine yapmak istemedim sırf bu lastikleri aldım. Bu yüzden otomobil uzun süre benimle olmuştur oldu. Ben, Haziran ayında ilk izlenimler lastikleri aldım - lastiğin Tale görünümünü. Hafif bir yay oto üzerinde kıvırcık çevreleri ile düz gitmek için karar verdi ben 4Motion araba, kuru lastiklere böylece yakl. Benim memnuniyeti, ilk yağmur sona erdi. Federale seçerek Fiyata göre ağırlıklı olarak düştü ve Federal iyi slicks yapıyor söyledi bir meslektaşım, komuta ve RS4 Federale 595 EVO lastikleri tek seferde satın aldım. Lastiğin 220km / h sırtı de onu ortadan zaman duyduğu hayranlık lastikler kullanım 3 ay sonra sona erdi. Kelimenin tam anlamıyla. Arabayı çalıştırdığımda Dokupil tek sanat ve tarih kendini tekrarladı. Benim için sırt benzer hızda attı. Korku o ok.300km / saat durmak için böyle bir şey olabileceğini düşünmek. Benim lastikleri geri dönersek - aldım son kez bütçe lastiği varsayalım. Ben kullanılan lastikler için bir avukat değilim, ama yeni bütçesinden daha, bu fiyata uyuşturucu satın almak daha iyidir. daha fazla »

Fantastik bir yol ve iz ve lastik
Yorum Rob Bell: 4,9 111190

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Oponeo web MGs artık yoktur düşünüyorum olsa da, benim iz gidiyor MGF bu lastiklerin bir dizi donatılmış. Kısacası Sonuç Ben seçimimi ile mutluyum ve kesinlikle tekrar bu satın alma olacak ki! Onların değeri para için dayak nasıl emin değilim. Orta motorlu MGS lastiklere aşırı duyarlıdır, ancak yol ve yolda, ben bu federal rsrs mutlak inanç var. Hatta yağmur ve yarı sular altında iz koşullarında, lastikler sizi lastik-yanlı izlemek için özellik ediyorum çok daha fazla satın alma bulmak için görünür. Bunlar tahmin edilebilir ve yapışma seviyeleri sonunda ihlal edildiğinde güzel, ilerici ayrılışını var. Tepe-tırmanıyor, sprints ve birkaç parça günlük bir sezondan sonra - artı ve geri bu olayların sürüş tüm kilometre, ben hala 3000 olmayan çok nazik mil sonra sol taban yüzünün 5mm olması şaşırıyorum. Gerçekten, ben daha istediler sanmıyorum !!! daha fazla »

Federal yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Federal

Kış lastiklerinin popüler modelleri Federal

Kış lastiklerinin tüm modelleri Federal

En son eklenen yorumlar

İlk gözlemler (kar test değil)
Yorum Kumas: 3,0 11100

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler, diğer gün binmek ve ben güçlü bir araç oldukça uygun değildir ... Benim için, arka aks üzerine monte edilmiştir uyarmak zorunda, araba güç vurmak yok ama Dyno yaklaşık 236km gösterdi. Normal şehir keskin dönüşler veya çamurda sırasında araba ile kuru asfalt üzerinde etrafında düz bir çizgide giderken nasıl bir kızak kavrama (yaklaşık 60 kadar hızı) olması. Bugün yağmur ortalama ıslak yollarda sürüş oldu "uçmak" eğilimi (açıkça ıslak ama sular değil asfalt), hızlı hızlanma sırasında çekiş kontrolü orta-3 dişli biliyorum verdi !!!!! Hızlı bir şekilde kesiştiği açmak veya araç yan koymak gerçeği hesaba katmak zorunda bir yan sokakta trafik dönüşebilir !!!! Arka aksta benim önceki lastikler Snowprox Toyo S953 ve Goodyear Ultra Grip lastikleri Performance1 ve bu tür sorunların bu çamur ve kum gerçekten Tamam değildi olduğunu daha fazla »

BÜYÜK LASTİKLER
Yorum AKIE: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

En iyi biz KAR DAHA ÜST MARKA LASTİK Tesisatçı BÜYÜK kavrayarak RECOMENDED oldu LASTİK VE YARIM FİYAT. ÖN ONLARLA BÜYÜK LASTING VAN SADECE YAPILAN 29000MILES BİZ VAN DERİN KAR YUKARI HILL AŞAĞI HILL İLE GİDECEK VARDI SOL BEST BUY SORUN YOK TAVSİYE HALA 3.5 MM. daha fazla »

Federal kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Federal

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Federal

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Federal

En son eklenen yorumlar

Federal 4 mevsim lastiklerin tüm listesi