Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Fortuna

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Fortuna

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Fortuna

En son eklenen yorumlar

büyük değer fiyat / kalite
Yorum MZ: 3,9 111900

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Çok iyi bir lastik, fiyat / kalite alıyor, ben de, olur ve agresif sürüş, ben 150bg ve 350Nm ve Sportline yaylar ve lastikler gerçekten kuru kaldırımda viraj tavsiye vermek için yaklaşık programında Passat olsa sessizce şehir etrafında sürme, 7000 km'den fazla sürdü güçlü hızlanma sırasında ıslak yollarda aşırı kayma bir vahiy değil gösterirler, ama şimdiye kadar Barum Bravuris beni tarafından kullanılan daha iyi bir örnek başa gelmez. Işçilik iyi ve aynı lastikler kez iki dengeli vazgeçti ve dengeleme ile hiçbir sorun hala var, tek dezavantajı gürültü - Ben üreticisi (71dB) tarafından verilen onlar gibi biraz daha yüksek sesle olduğunu düşünüyorum ama ben miktarı için hiçbir kimse ne beklentileri bilir , ben güvenle yeni bir lastik olmasını tercih ama büyük ama belirsiz markalı ilaçlar daha kötü onları başkalarına tavsiye edebilir. daha fazla »

Fortuna F300 consigliatissimi
Yorum Billardello fabio: 3,0 11100

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba, ben bana lanet parayı soran diğerlerine göre çok daha ucuz bir fiyata bu lastikleri satın aldı. İlk başta ben kuru ve ıslak yollarda biraz 'Ben onları satın almak ve bu ...... gerçekten memnun sn üzerinde olduğunu söyleyebiliriz çalıştı cn bu lastikleri satın almak için şüpheci çok diğer rekabet gördüm' oldu, bazı paragraflar iyi ama ben vardır Şehirde ve hem oldukça iyi bulmak autostrada.nn sessiz sn ama önemli olan asfalt üzerinde kavrama ve ben oldukça memnunum üst olabilir nn onları ödenen fiyat x sonra bile gürültülü. Eh, bu ciddi bir şirket, hızlı ve güvenilir herkese tavsiye oponeo sayesinde .......... benim iş meslektaşım ile onu tanışmadan önce nn şirket biliyordu ve ben oldukça iyi buluyorum söyleyebiliriz gibi! !!!!! vitaaaaaaa için Oponeo daha fazla »

Fortuna yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Fortuna

Kış lastiklerinin popüler modelleri Fortuna

Kış lastiklerinin tüm modelleri Fortuna

En son eklenen yorumlar

Fiyat olarak en Tamam
Yorum Grześ: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben kış aldım ve kış przejeździłem. Kar çok fazla değildi ama çok bana ve kırsal sypnęło oldu - oldukça derin karda sürdü ve bir sorun olmadan gitti - gerçekten tavsiyeler verdi. Islak Ben çamurların içinden ama hatırı sayılır bir hızla ve küçük slayt düz bej atma sürdü duygu var - kuyu suyu dağıtmak. ıslak yedekte biraz başlayan ama bilmiyorum zaman can olsun bir kurşun ayak biraz var ve araba 200'den fazla hp ve önemli bir ağırlığa rağmen zrywny olması porafi bunun yüzünden. iyi gitmek ve hatta belki de çok iyi bir kuru Açık - virajlarda gıcırdama değil. biraz yüksek ama çoğu kış lastikleri olabilir aslında gürültülü. Şu anda ben tekrar aldım. Tüketim - Bu sezondan sonra neredeyse hiçbiri. Kullanım de daha sonra özellikle fiyat ve - satın alabileceğiniz ve memnun olacak, sakince - ben tavsiye ederim. daha fazla »

Düşük fiyatlara rağmen şaşırtıcı derecede çok iyi bir lastik.
Yorum Marco: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben iyi bir lastik aldım ve mutluyum bu yüzden bu fiyata satın alabilirsiniz merak ediyorum. Onlar yapmak zorunda olduğu diğer lastikler biraz daha yüksek sesle ama araba iyi "kulakları" vurmak yok bu yüzden ses yalıtımlı edilir. (Ama kötü değil) beklenenden biraz daha kötü bir yağmurda Dealing, ama kar çok iyi. Genel olarak, ben oldukça sessiz yollarda toplanma sürücü yarış, ve ben sahip lastikler de bazı beklentileri için am olmasına rağmen para için büyük bir lastik. Bu lastik hemen hemen hepsi bir araya geldi. daha fazla »

Fortuna kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Fortuna

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Fortuna

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Fortuna

En son eklenen yorumlar

olgun süper iyi toprak yapışma ve çok sessiz teşekkür ederim
Yorum Zender: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

olgun süper iyi toprak yapışma ve çok sessiz teşekkür ederim daha fazla »

Fortuna 4 mevsim lastiklerin tüm listesi