Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Gerutti

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Gerutti

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Gerutti

En son eklenen yorumlar

Fiyat için büyük
Yorum Cédric : 3,1 111100

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

J'ai Achete les pneus Gerutti DS828 qui sont les PNEUMATIQUES bon marché araba avec beaucoup yolculuk onları une importante ücret. Je voulais pas trop dépenser Investir une bonne markanın araç-ce que les pneus VONT très vite s'user à onları m'attendais dans daha. Et Quelle est sürpriz; les pneus Gerutti DS828 s'usent ne pas si vite, ils sont vraiment très performants. Je vous des conseille trajtes quotidiens dökün. Je vous ce produit conseille de bonne qualité. daha fazla »

En çok tavsiye olarak baca etrafında sürüş Lastikler. Uzun mesafeler için, bu lastik nedeniyle hızlı aşınmasına uygun değildir.
Yorum Pepe: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastikle büyük sorun bu korkutucu spojrzeć.Wiadomo ne fiyat, kalite o kadar onun wyważenie.Wulkanizator tartılmış almak için bir sürü nagimnastykował ve jant üzerinde ağırlıkları. Tabii ki, düşük yuvarlanma direnci avantajları türü vardır sessiz, üzerinde uslu ıslak yollar olduğunu. daha fazla »

Gerutti yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Gerutti

Kış lastiklerinin popüler modelleri Gerutti

Kış lastiklerinin tüm modelleri Gerutti

En son eklenen yorumlar

olumlu görüş
Yorum Janusz: 4,4 111140

Ducato maxi'de bu lastiklerim var ve olumlu bir şaşkınlığım olduğunu söylemek zorundayım .. Bu arada, uluslararası alanda onlara geçen kış sezonunu geçtim ve yoğun kar yağışıyla bile iyi geçti. Ağır yük altında nasıl davranacağımı bilmiyorum, çünkü 3.5 tonu geçmemekteyim ama oldukça sağlam görünüyor. Diğerlerine kıyasla, bence bir oluk oluyor. daha fazla »

Süper
Yorum dymek1973: 4,7 111170

Merhaba. Şimdiye kadar POZİTİF'in% 100'ü. Üç hafta önce satın aldı, yaklaşık 15 bin km yaptı. Testleri tam yük ve aşırı koşullarla geçti. Hava yolculuğu hakkında yazan bir arkadaşınız jant değiştirmeli veya montaj istasyonunu değiştirmelidir. daha fazla »

Gerutti kış lastiklerinin tüm listesi