Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Goodyear

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Goodyear

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Goodyear

En son eklenen yorumlar

Tavsiye edilen
Yorum Łukasz Frączek: 4,6 111160

12.000 km sonra Goodyear Efficengrip Performans lastiklerine tarafsız bir şekilde yorum yapabilirim. Bence en büyük avantaj ıslak yüzeylerde kavrama kabiliyeti. Her su birikintisi ve hatta daha büyük bir su havuzu, bu lastiklerin önünde bir engel değildir. Aracın ıslak yüzeylerde, köşelerde ve fren sırasında mükemmel şekilde kavrama yapmasıdır. Islak yüzeyler söz konusu olduğunda biraz sansasyonel bir lastiktir. Sürüşe gelince, konforum kesinlikle arttı. Küçük darbeleri tamamen bastırır ve büyük darbeleri de çok iyi bastırır. Gürültüsüz ve titreşimsiz bir sürüş keyfi çok güzeldir. Bunun nedeninde lastiğin hamurunun yumuşak olmasından kaynaklanmaktadır. Lastikte çok fazla bir aşınma farketmedim. Biraz daha kullanınca bunu sizinle paylaşırım. Yakıt konusunda da farkedilir bir olumlu etki görülmektedir. Genellikle, araba yaz aylarında kışa kıyasla daha az yakar ve burada farklılıkları görüyorum. Bu lastiğe gerçekten takacağım tek şey gürültü olayı. Benim için, A sınıfı bir etiket kesinlikle aşırı abartılı gibi geldi. Tamam çok sakin bir lastik ama bence 100 km'ye kadar. 100 km'den yukarıya ne yazık ki gürültü çıkmaya başlıyor. Karayolu üzerinde biraz daha hızlı sürerken, pencerenin kapalı olması daha iyi, çünkü gürültü hoş değil. Görünüşe gelince, harkia görünüyorlar. Lastiği beğendim ve tavsiye ederim. daha fazla »

gerçekten tavsiye ederim !
Yorum zelu32: 4,9 111190

Lastik gerçekten tavsiye ediliyor - şimdiye kadar kullandığım en iyi lastik. Lastik gerçekten tavsiye ediliyor - şimdiye kadar üzerinde sürdüğüm en iyi lastik. Continetals veya Michelin Energy Savers ile karşılaştırma yaptım ve kesinlikle GoodYear'ı seçtim. Goodyear, kuru, ıslak, düz veya kavisli (yüksek hızda bile çok iyi tutunan) mükemmel kavrama sağlar. Sürüş konforu söz konusu olduğunda, kuvvetle öneririm - lastiğin sürüşü çok hoş görünüyor (direksiyon ve süspansiyon işlerinde farkedilir) ve aynı zamanda çok güvenilir bir yol gösteriyor. Frenleme söz konusu olduğunda çok iyi performans gösterir - hem ıslak hem de kuru - güvenlik hissi verir. Aşırılık üzerine yorum yapamam, çünkü yaklaşık 6000km (çoğunlukla şehirde, ancak yaklaşık 2 bin yolda) sürmüyordum - şimdiye kadar lastik yeni gibi görünüyor. Lastiğin kendisinin görünüşünün yanı sıra gürültü seviyesi de çok olumlu değerlendiriyor. Ayrıca, bu lastiklerde arabanın minimum sigara içtiği izlenimi veriyorum (ancak öncekinden 10mm daha fazla olduğu gerçeğiyle ilişkili olabilir). Özetleyecek olursak, kesinlikle lastikleri tavsiye ederim - başta en çok sürdüğüm araçları söyledim. Fiyatın kalitesini düşündüğünüzde merak etmek zorunda bile değilsiniz - öneririm! daha fazla »

Kış lastikleri: Goodyear

Kış lastiklerinin popüler modelleri Goodyear

Kış lastiklerinin tüm modelleri Goodyear

En son eklenen yorumlar

Yazar:konstanty
Yorum konstanty: 4,7 111170

Araba ile bu lastikler üzerinde 18000 km yaptım ve meslektaşlarımın aracın tutuşunun veya dengesizliğinin eksikliğinden şikayet ettiğini hiç duymadım. Şahsen bu yeni lastiklere çok iyi biniyorum ve bu kışta kullanacağım için mutluyum. Umarım karda ve buzda da şu anda yapacaklar (5 dereceden dolayı böyle şartlarda kullanmamışımdır çünkü yeterli ve daha fazlasını hak ettiklerini biliyorum, fakat önce kontrol etmeliyim). daha fazla »

Goodyear iyi!
Yorum real: 3,8 111800

Ben bu lastiklerden çok memnunum. Ağır yükler ve sık sık bu çiğneme üzerine taşınması Oto bile çok kaygan yüzeylerde çok kararlı davranmış. Yollar onlar fakir ne nerede olduğumuzu, ağırlıklı olarak malların küçük kasabalar taşıma çalışır. Hatta yolları üzerinde temizlenmemiş karda çok iyi başa çıkıyor. Harika bir kiş lastikleri . ben öneririm. daha fazla »

4 Mevsim lastikleri: Goodyear

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Goodyear

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Goodyear

En son eklenen yorumlar

Mevsimlik lastikler için iyi bir alternatif
Yorum Obywatel: 3,9 111900

Lastik satıcılarına sık sık yapılan ziyaretlerin yanı sıra, otomobilin kullanım şeklindeki (kış mevsiminde (3000 km'ye kadar) küçük şehirler ağırlıklı olarak) yapılan küçük çalışmalardan dolayı bu lastikleri seçtim. Yaz aylarında diğer yerlere seyahat ediyorum. Lastikler mevsimlik lastiklere nazaran iyi bir alternatiftir, ancak - saklayacak bir şey yok rahatsız etmezler. Aşırı derecede ısıtılmış asfaltın köşelerinde biraz gıcırtı olmasına rağmen, kuru olana herhangi bir itirazım yok. Karda kar kadar yazdan daha iyi değil, ama Dębice Frigo'dan çok daha zayıf. Islak için 3 işaretini verdim, ancak tamamen ıslak ve su birikintileri için değil - çünkü bu lastikler normal yapıyor - ıslak asfaltta sürmek için. Bu sadece bir drama - Birkaç kez absürt ABS ile kayak yaptım! İlginçtir ki, iyi düştüğünde ve asfalt çok ıslandığında, bu bir problem değildir. Bu yüzden ıslak asfaltta sürüş bu lastiklerin en büyük zayıflığıdır. Güvenli sürüş, denge kolaylığı, sakinlik ve sürüş konforu gibi şeyler söz konusu olduğunda bu harika. Birinci sınıf lastiklerle uğraştığımızı görebilirsiniz. 150 km / s'de en ufak bir rahatsızlık duymadan bir ip gibi hareket eder. daha fazla »

Lastik gerçekten serin ve evrensel SADECE sallamak gibi!
Yorum Voytec 1: 4,6 111160

Dürüst olmak gerekirse, bu lastikleri diğer kullanıcıların görüşlerine dayanarak aldım, her zaman kullanacağım otomobildeki dört mevsim lastiklerinden biraz korktuğum halde ... - Bu karardan pişman değilim çünkü bu lastikler sadece usta mısın !!!! Gerçekten farklı koşullar altında idare ediyorlar ... - kış aylarında yokuş yukarı yolculuklar, buzlu, karlı bir yolda bu lastikler için büyük bir sorun değil ... Islak zeminde de sürme aynı ... Öyleyse, eğer birinin bir ikilemi varsa ve henüz fazla sürücü kullanmıyorsa, üstelik lastikleri veya tüm tekerlekleri değiştirmek istemez ve fon sağlamazsa, o zaman bu gerçekten mükemmel bir çözüm ... !! Ben tavsiye ederim !!! Çok mutluyum ama tabii ki ucuz lastik değil. -Ama Goodyear, o sadece bir büyüklükte ... daha fazla »