Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: GT Radial

Yaz lastiklerinin popüler modelleri GT Radial

Yaz lastiklerinin tüm modelleri GT Radial

En son eklenen yorumlar

Süper lastik tavsiye
Yorum maverickjava: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler gerçekten harika. Yaklaşık üç ay portalları üzerinde oturan ve lastikler iyi ne okumak, çünkü uzun bir süre için aracınızın lastikleri arıyordu. Daha sonra, teklifler lastikleri sayfalarda uzun saatler. Başında ben bu şirketin duymadım çünkü bu lastikleri satın almak için biraz şüpheci oldu ve epeyce yorum onlar hakkında bulabiliriz. Ama yine de, onun parametreleri onları satın karar verdik. Ve ben olumlu şaşırdı. Nitekim, çok sessiz vardır. Kuru bir yüzey üzerinde süper canım tutun. Agresif kavşaklarda başlarken sıklıkla vardı önceki lastiklere, lastiklerin squealed. Çok iyi sevgili tutun, çünkü bu sayesinde neredeyse imkansızdır. Virajlardaki aslında yol tutmak için büyük viraj. Islak ya da süper kontrol. Kimse onları düşünüyor Ayrıca, eğer, ben onları tavsiye ederim. Sen memnun olacaktır. daha fazla »

gt radyal lastikler Champiro uhp1
Yorum paolo: 1,2 120000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bensiz neredeyse ball'osso kadar 9000 Km - inişli çıkışlı bir dizi sonra hayal kırıklığı Lastik ve beni sadece 8000 sonra önden arkaya satıcı, hofatto ters teşekkür tarafından lastik bir dizi değişiklik yapmak mümkün oldu benim sebat sayesinde fark ve en güzel şey ve aynı zamanda tür kilometre, bu yüzden inchiappettato 2 kez, kurulum yaklaşık 15 gün sonra bulundu güvenilirlik sorunu için biriydi ve merkeze bu rapor kendi web sitesinde gösterir ama yoktu Onların sık sık 550 € üzerinde ve sonra bile 9000 km Ben o zaten sonra bulunan çatlaklar, yeterli :-( değildi sanki kavrama daha büyük bir kaybı olabilir korkusu ile ters yaptığı bir sorun del'auto, diğer oldu sırt ve sonunda bana BU DENEYİMİ ME LI VEREN OLSA BİLE ASLA neden tarafından çekilen fotoğraflar sayesinde değişti. daha fazla »

GT Radial yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: GT Radial

Kış lastiklerinin popüler modelleri GT Radial

Kış lastiklerinin tüm modelleri GT Radial

En son eklenen yorumlar

Kar opons SUPER
Yorum Seweryn: 4,4 111140

Bu lastikler şu an için otobüsümde kullanımda ve fiyatı gerçekten sansasyonel.Şu an için karda kullanmadım. Iki, hatta üç mevsim devam edecek. Ben günde 250 ila 300 km yaptığımı olduğunu eklemek istiyorum. yüksek sesli biraz, ama bu otobüse etki etmiyor daha fazla »

Benim için büyük
Yorum Piotr Mela: 5,0 11111

Benim için lastikleri ilk skullanışım değil ve ben diğer tanınmış şirketlerin lastikleri vardı ve GT Radial ile karşılaştırıldığında kötü sayılırdı daha fazla »

GT Radial kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: GT Radial

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri GT Radial

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri GT Radial

En son eklenen yorumlar

GT Radial 4 mevsim lastiklerin tüm listesi