Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: GT Radial

Yaz lastiklerinin popüler modelleri GT Radial

Yaz lastiklerinin tüm modelleri GT Radial

En son eklenen yorumlar

Şimdi 18,000klms ilk 250,000klms çeşitli değişiklikler taşıt için taşıt üzerinde yarattığı
Yorum rogerinfrance: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben 80.000 ve 100,000Klms arasında alıyorum bulduk bu lastikle çok etkilendim. diğerlerine göre 2000 yalnızca michelin, aynı 28.000 28,000klms pirelli örneğin. Her iki köşeleri bunlar da kapalı temizlendi ve her ikisi nedeniyle kayalar ve yol kusurları muhtemelen şişkin dolayı meydana gelebilecek hasarları vardı. Çok etkilendim ben bu benim yeni 2014 peugeot Ortak teepee başlangıçta 215 55/16 tekerlekleri değişti ve fark daha az darbe vurarak, gerçekten fark olduğunu duyuyorum, ABS çamurlu yollar ve araç daha iyi durur bu kadar agresif pompa değil, kızaklama çok şiddetli değil. PARTNERE Orijinal lastikler Michelin ve bayi lastik chnge hizmetinden önce gerekli olacağını belirtti !!!! Size GT Maxmiler teşekkür ederiz. Bir önden çekişli araba ile herkes ön lastiğin bu tür koymak için tavsiye edilir. Araç tipi lastikleri çok kısa bir ömrü vardır ve dearer. İlk yıllar önce bir araba bu tür kullanılır, ön lastik aşınması / yedek 75,000 mil 25,000miles gitti. Lastik gürültü bir araba lastiği daha yüksek CAN, ben, biraz daha fazla gürültü için daha iyi aşınma, uzun ömür ve daha iyi özelliklere sahip başa çıkabilir !!! (Ex REME araç mekanik) daha fazla »

Przyczepe için mükemmel lastik bile büyük davranırlar aklın sınırında yeniden.
Yorum Arek: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben / uzun bir süre için römork üzerinde bu lastikler vb çoğu karşılaştırma kalitesi yüksek bir konuma yerleştirmektedir aksi aşırı aşınma değildir gibi bir artı da ıslak kuru asfalt örnek davranışlar üzerinde, yeniden, bu tür çukurların gibi gündelik hayatın büyük zorluklara katlanmak zorunda maliyetleri. Kısa mesafelerde çalışan insanlar için ticari araç için idealdir ve fiyatı cebinize zorlanma olmadığını düşünüyorum. daha fazla »

Kış lastikleri: GT Radial

Kış lastiklerinin popüler modelleri GT Radial

Kış lastiklerinin tüm modelleri GT Radial

En son eklenen yorumlar

Büyük bir değer
Yorum CRQ: 4,2 111120

Bu lastik modelini, sadece benim gibi, ülkedeki yollarda ve / veya yollarda otoyollarda uzun mesafelerde olan herhangi bir SUV sürücüsüne tavsiye edebilirim. Bir kış lastiği ile yolda olduğunuzu fark etmezsiniz. Dengeli özellikler, karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha kötü olan pahalı marka lastiklerine gerçek bir alternatif oluşturuyor. Para için büyük bir değer sunar.Sonuç: Bu lastiği yıl boyunca kullanıyorum! daha fazla »

Ucuz ve iyi
Yorum Kierna: 3,9 111900

Lastikler 200 beygirlik arabamda uzun sürmedi, ama gerçekten kar hakkında tavsiyelerde bulundular - onları çok yüksek dağlarda test ettim, çünkü değişimden sonra Megeve'deydim ve kar haberim var ki hiçbir sıkıntı yok. Kulp ile sorun yok, sessiz lastik, uzun rotayı rahatsız etmedi PL - FR. Fiyat için gerçekten harika bir satın alma. Fazla para ödememenizi öneririm! daha fazla »

GT Radial kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: GT Radial

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri GT Radial

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri GT Radial

En son eklenen yorumlar

GT Radial 4 mevsim lastiklerin tüm listesi