Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Hankook

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Hankook

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Hankook

En son eklenen yorumlar

Yazar:MM
Yorum MM: 3,9 111900

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben 1.5 yıl 80'000km bu sette sürdü. HABERLER DAN: Gösterimler şunlardır + mega sessiz sermaye sönümleme + çok iyi sönümleme eşitsizliği, otomatik konfor + güçlü yapışma aldı ıslatması için çok iyi bir yapışma + kuru + süper yapıştırıcı, ABS bile zor (diğer lastiklere göre) frenleme aramak zordur - ortalama oldukça tıknaz ama daha az önemli - Made in China .. maalesef şu anda Çin'de yapılan, bu aşınma ve ben o ~ PO 80'000km bir mesafe olduğunu düşünüyorum hızlı müjdeledi - vardır artık o kadar sessiz, ortalama - huzurlu, bu mesafe ve revü olmadan ekonomik sürüş onları ~ 3-4mm yemek veya gözüme oldukça hızlı bir şekilde gitti. kaygan üzerinde var daha dikkatli, küp, ağzına olmak, kolayca "kaçış" - direnç hissediyorum haddeleme artmış ve hatta araba tekrar yakmak - + Islak hala büyük sopa +/- kuru zaten so-so (daha sadece Uniroyal RainSport vardı) manevra güçlü + tamamlanması herhangi çalıştırmak değil, bu yüzden bir acil değildir. - Otoyolunda onlar yeni çok daha sessiz olduğu zaman yüksek sesle. - Kış biz zayıf var ve ben bu yüzden orada değişti ve ben onlar genel olarak, olması oldu diğer yaz açısından kaygan koşullarda yoksul olduğunu açıkçası diyecek hiçbir kar olduğu yerde, toplam oraya gitmek, hatta hafif pośniegowe çamur, bu pek mümkün gitmek için kar ile herhangi bir tepeye yapar .. fırsat vermeden, ama adil olmak zorunda belki zaten 80000km przjeechane ve ancak yarım sırt sahip değişikliği alır. Ben tekrar satın alırdım İster? Ben Nokian ve Vredestein, ve çok daha fazlası arasında seçti. Wiedizałem .. onlar ve henüz hiç değil, bu çin yapılacaktır düşünmek sonraki Vredesteiny veya başka herhangi bir prim satın. Birisi szalejeto uzun sürmelidir değil ve orada sırt beklenenden daha hızlı uçtu, onlar birisi daha uzun ve böylece bir sonraki satın başını gider gibi sert lastikler daha az güvenli, ancak söylüyorlar. başkalarına bunları karşılaştırmak ben Uniroyal RainExpert vardı daha iyidir ve yağmur ve kötü hava için mükemmel bir lastik ve sıcak havalarda, kötüydü böyle yıpranmış ve bu kadar uzun olacağını düşünüyorum. Ben lastikleri görünür olduğu, daha doğrusu sakince sürücü, 4 hemen hemen aynı tüketir. daha fazla »

Büyük.
Yorum MK: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Otomatik Golf IV Variant 1.9 TDI 74kW 2002. Yüzeyler:% 80 otoyol / Ekspres / yerli, kentin% 15,% 5 daha kötü. Stil: Sakin% 85, dinamik% 15. Önceki lastikler: Dunlop, Michelin, Uniroyal RainSport2. Bu çerçevede her şekilde naklepsze geçmiş bulunmaktadır. 1) çok sessiz! Bu nasıl bir fark garip. 2) düşük yuvarlanma direnci - araba şimdi 4,7 / 100 hassas sürmek 5.2 / 100, yanıyordu. Aynı şekilde bu kadar öncekilerin olarak muaf kılmaz hissedin. Yapmanız ama duygular hakkında yazmak gerekir, ancak 2x daha hafif direksiyon simidi gibi bir yerde, dolaşmak. 3) Çok emniyetli şekilde bağlanmış bir ıslak, Uniroyal 4) yumuşaklık sadece biraz daha iyi - öncekilerden çok daha iyi Seyreltme titreşim, delik, rahatça hakkındaki gerçek sessizce, ama bütün lastiğin hakkında değil, yumuşak kauçuk bahsediyoruz Ağustos yakında çatışma. 5) 2000km sonra veya aşınma iz. 6) ne yazık ki - Hankook artık Koreli üretim - MADE IN CHINA. Ancak, yine de bu yüzden ben tavsiye ederim kaliteli bir üründür. Henüz geçmişe atıfta - seçim Dunlop biraz daha pahalı ama daha hızlı Görünüşe göre çatışma. Daha iyi görüş vulcanısers göre ya da değil - Orada Vredestein bu fiyata da vardı. Ben de Uniroyal Rain Sport alabilir - yağmur büyük ama bunun için ödenen ve hızlı aşınma ve operasyonda kusurları olduğunu ancak vardı - yakında sırayla sıcak asfaltowi ve oto yüzerek yenik düşen gösterilmiştir wyzabkowaly ve Hırvat sıcak var. Hankook yüzünden ıslak yolda ve fiyat düşük yuvarlanma direnci ve iyi davranış seçti. Wulkanizatorzy ve kararlı bu seçilmiş 4/5 1/5 Hankook Vredestein ile mekaniği, diğerleri aşağı olarak kabul. Çinli şirketlerin gelince - öğenin başına 20-25zl ucuz lastikleri satın alabilirsiniz. Buna değer mi? Şüpheliyim. Hızla çatışma ve Chinol, hızlı F ya da daha kötüsü var. M.Ö. sınıf lastikleri yerine gerekirse AB aralığında dezavantajlarını kapmak. Fiyat Hankook Vs. arabamda fark ÇİN yanma farkı 3000km tamamlamak ödedi. Kötü şirketi seçerken Yani tamamen değmez! daha fazla »

Kış lastikleri: Hankook

Kış lastiklerinin popüler modelleri Hankook

Kış lastiklerinin tüm modelleri Hankook

En son eklenen yorumlar

Ben hoş bir sürpriz oldu
Yorum ADEM: 5,0 11111

çok sessiz lastikler,aracın içine tık sesi bile gelmiyor,bence gerçekten fiyatına göre üst sınıf bir ürün Hankook Icebear W 442. lastikleri kısa süredir kullanıyorum ancak müthiş performans gösterdi şimdiye kadar, umarım beni uzun süre yanıltmaz Hankook Icebear W 442! kış koşullarında fren mesafesini önemseyenler fiyatınıda göz önüne alarak düşünmeden Hankook Icebear W 442 lastiklerini alabilirler. daha fazla »

Hayır deli
Yorum Seba: 2,6 116000

Mükemmel bir lastik değil ancak fiyatına göre Hankook Icebear W 442 lastikleri alınabilir. Renault Kangoo Maxi aracımda kullanıyorum bu lastikleri . Bence tek eksisi kuru yollarda 100 km/h geçtiğim taktirde biraz ses yapıyor, buda normal çünki bu lastikler kış şartlarına före üretilmiş.Hankook Icebear W 442 lastiklerini sadece 2000km kadar kullandım bu yüzden şimdilik başka bir sıkıntı çıkartmadı. daha fazla »

Hankook kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Hankook

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Hankook

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Hankook

En son eklenen yorumlar

Hankook H730 winter tyre
Yorum Kemal: 4,4 111140

Fiyatını sonuna kadar hakeden mükemmel bir lastik daha fazla »

Şehre Çok iyi lastikler
Yorum Berni: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben her koşulda lastikleri kontrol etmek için ilk kar kadar lastiklerin değerlendirilmesi ile bekledi. Lastikler çok olumlu teşekkür ederiz. Kuru herhangi bir sorun, onlar kuyu tutmak ve diğer yaz lastikleri ve bu sınıfın kış farklı değildir. Islak yollar çok iyi yapmak, sen bu sivri kemerli izlemek zorunda tek şey, o kolayca ile koyabilirsiniz, ama aynı zamanda araba olarak süspansiyon sorunu olabilir. Varşova'da gevşek karda kontrol etmek için bir şansı vardı O gece, yollar henüz kar temizledi ve keskin bir don tutulmuştur değil. Ben bunu hiçbir şekilde delilik lastik sezon ralli olduğunu biliyorum, bir araba herhangi bir sorun olmadan kar aracılığıyla sürdü, çok olumlu börekler oranı, ama makul sürüş güvenle kar yağışı sırasında hareket edebilir. Ben lastikleri, üretim 2009 yılı ve 6mm ilgili bir sırt kullanıldığı aldım, bu yüzden satın aldığınızda yeni bir sadece daha iyi alabilirsiniz kanıtlıyor küçük bir kilometre var. Ben bir taksi yolculuğu çünkü kentte kilometre bir sürü yapmak yüzden bir taksi yolculuğu olduğunu eklemek istiyorum. Ben vicdan birisi lastiklerin 2 takım satın almak istiyorsa iyi bir seçimdir kentte araba kullanmak vb Alpler, geziler planlamak olmayanlar için tavsiye ederim daha fazla »

Hankook 4 mevsim lastiklerin tüm listesi