Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Infinity

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Infinity

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Infinity

En son eklenen yorumlar

Ilımlı sürüş için aynı anda, sadece düşük sıcaklıklarda dikkatli olmak gerekir.
Yorum adiz: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler Renault Laguna II, oldukça ılımlı sürüş tarzı için kullanmak, ama ben yaz aylarında küçük bir kilometre sürücü. Lastikler kuru hem de ıslak koşullara yaz aylarında mükemmel performans. Kusursuz dayanıklılık, gürültü ve yuvarlanma direnci. 15 derece altındaki sıcaklıklarda ve ıslak bu lastiklerin de tek sorun, kayma başlar. Peki, ama sonunda Dubai marka, ve bu tür sıcaklıklara yok. Bu güzel dispers su için. Ben test - 90 km / h, oldukça derin bir su birikintisi içinde arabanın bir tarafını sürdü, bir an için hiçbir araç dengesini kaybetti. Ben 15 derece altındaki sıcaklıklarda dikkatli olmak zorunda şartıyla, tavsiye ederim. Selamlar daha fazla »

Yazar:krzycholo
Yorum krzycholo: 2,1 111000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Konfor ve gürültü açısından iyi Lastik. Çok iyi muhafaza iz sürüş (şu anda kullanılan Bridgestone lastikleri ile karşılaştırıldığında - in "swing" döner ve böyle bir doğrusal programı tutmaz) ve sessiz - bu lastikler yadsınamaz avantajları bulunuyor. Ve bu yeterli avantajları var, onları yüksek bir görüş biraz Katliamı düşmekten değişti, ıslak tutun veya hızlandırmak veya tarafından durdurulabilir yok - ABS ne ilgisi var. Biz kuvvetle muhtemelen zor bir karışımı vardır ve bu nedenle ıslak kötü davranışı, lastiğin karşı tavsiye ederiz. Muhtemelen böyle bir sert kauçuk sabit olacak, diğer arıyorum ... daha fazla »

Infinity yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Infinity

Kış lastiklerinin popüler modelleri Infinity

Kış lastiklerinin tüm modelleri Infinity

En son eklenen yorumlar

Fiyat kalite
Yorum Michal: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu yıl, kış lastikleri Infinity elektrikli bir 4 tekerlekten çekiş varsayılır. Otomatik C-Class, tylnonapędowiec yüzden. Kış kentsel yollarda zaman% 95 90 sürme değilse de. Büyük araba ben karda binmek. (Gerçeği nadiren kibarca pass) köşelerde iyi yapıyor, yüksek viraj kontrolü sağlıyor. Hızlanma hafif bir kayma her zaman, bu sadece bir alışkanlık meselesi. Yolda diğerleri gibi binmek için karla kaplı olsaydı, bir lastiğin mükemmel olduğunu söyleyebiliriz. Ne yazık ki, küçük bir frenleme ile kötü ve yol daha pahalı lastik açıkça daha uzundur - Eğer dikkatli olmak zorunda. Karışımı oldukça zordur - kuru hızla squeals üzerinde kayma eğilimli ıslak. Sen fren yaparken özellikle dikkatli olmak zorunda. Ayrıca böylece yüksek köşelerinde eğilerek de itfa eşitsizlik pahasına, çok yumuşak bir tarafı vardır - kışın bir avantaj. Bu yüksek performans lastiği değil, ama tamamen yeni 4 yıl önce 600 PLN ödenen değilim. Aşınmaya karşı çok yüksek direnç (30 bin km 6mm). daha fazla »

Ben tavsiye! Uygun bir fiyata iyi bir lastik.
Yorum FILIP: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Winter 2012 kış lastikleri ben marka INFINITY INF 049, 205 55 r16 seçti. Lastikler Passat 2006 koymak. sedan. Satın almadan önce bazı şüpheleri vardı. Ben Çin'de sadece çocuklar için oyuncak, ve güvenlik üzerinde etkisi olan bir şey, vb olabilir Çince ürün Ancak, ben bir his vardı ve zaryzykować.Na beni karıştırmayın şanslı hissediyorum karar okumak! Ben çok fazla söylemek memnuniyet duyuyorum, lastikler benim Beklentilerimi aştı! Daha sonra tüm araç tip hepsini koydum, araba ve lastik genel davranışını etkiler ABS ve ESP, var, ama lastik kötü ise hiçbir sistem yardımcı olacağı bilinmektedir. Passat eğrileri, arka aks arasında yapışmayı görülebilir ne ön ve arka için sürücü vardır, ama bile wyjeżdżonym kar hareketli bir sorun değildir, boors da çok iyidir, o işe ABS için, insanlara gerçeği olurdu. Genel olarak küçük bir para için iyi lastikler olmasını isteyen herkese tavsiye ederim. Ben de :) BARIŞ orada ucuz oponeo tavsiye daha fazla »

Infinity kış lastiklerinin tüm listesi