Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Kingstar

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Kingstar

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Kingstar

En son eklenen yorumlar

harika bir fiyata iyi bir lastik
Yorum Daniel: 3,6 111600

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Neredeyse bir yıl için bu lastikleri var ve mutluyum. Ben. Biz kimse agresif sürücüler kendi segmentinde değil, ancak normal yaklaşık sürüş eğer çoğu. Üstelik ben bir sıfır rezervasyonları da kışın ve dikkatli sürüş bu yaz lastiği kullanıldığı olduğunu biliyorum tüm hakkında gerçekten deniz ve otoyollar da dahil olmak üzere dağların üzerinde sürdü benim açımdan. operasyonun bir yıl sonra, lastik aşınma önemli belirtileri vardır, bu yüzden biraz yardımcı olacağını düşünüyorum. Ben çok 80 için kullanılan lastikler satın almadan önce, tavsiye - 100 zł gerçekten değer biraz ve hatta yeni bir alt sınıf var olun. ne biliyor bu lastikler Hollanda'da üretilen ve şirket Hankook aittir olduğu Yeni her zaman yenidir. Bazı insanlar burada gerçekten normal sürüş için yazma tavsiye kadar kötü değildir. daha fazla »

Ben iyi bir kalite için sevindim adil bir fiyat değilim!
Yorum Andrzej Kulaz: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler, bir yıl önce Almanya'da aldım. Ben ucuz olduğundan aldım ve bir yorum yapmak zorunda. Tüm sezon Przejezdziłem ve ben hoş şaşırdım. Diş Ağustos'ta su üzerinde aşınma, zchowanie izine sahiptir ve çok iyi kurulayın. Belki biraz karayolu üzerinde 150km / h yüksek sesle ama radyo ses ile karışır. Eğer bir ikilem böyle Kingstary veya bir arkadaşınızdan kullandıysanız :) bu hiç de şaşırtıcı olduğunu. Yeni lastikler yeni ve hiçbiri İlaç Yaş sınırı daha iyi olmayacak. Kingstary bir uzlaşma fiyat / kalite arayan insanlar için tavsiye. Derecelendirme 4! daha fazla »

Kingstar yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Kingstar

Kış lastiklerinin popüler modelleri Kingstar

Kış lastiklerinin tüm modelleri Kingstar

En son eklenen yorumlar

85 e bu lastik
Yorum Fenerbahçe li: 4,6 111160

fiyatına göre çok iyi iyi fiyatlı Lastikleri göre aynı denilebilir daha fazla »

Aldım bu kullanılan ancak (1000K altında) yeni yanındaki dün üzerine koydu. Şimdiye kadar, çok iyi.
Yorum Greg C: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bir taksi hizmete bu koymak ve biz dün gece ilk büyük kar yağışı vardı. Ben oldukça emin footedness hissi ile etkilendim. Çekiş kontrolü ile onu kapatarak, dönmeye imkansız yanında ve ben 3 inç derin, çok iyi taze kar onlar kavrama bulundu. Ben gittim ve dev bir kar kaplı boş otoparkta oynadığı onları hissetmek için. Lastikler asılmış ve keskin köşeler çok iyi kavradı ve şehir hızları durdurma hızla çok etkileyiciydi. Yol darbelere geldi ve yol gürültüsü az görünüyordu yaz lastikleri çok yakın hissettim (yeni prim fren parçaları ya incitmedi), sakıncası reçel o kapsayan kar SKIF vardı. Onlar kar, sulu kar, çok su atmak ama ben değil ve onları paketlenmiş kar ile doldurmak zorunda daha iyi olduğunu varsayalım. Hayır onlar rafta yüksek son lastik değil ama şimdiye kadar benim için çok iyi performans ve kesinlikle onay benim selam alırsınız. daha fazla »

Kingstar kış lastiklerinin tüm listesi