Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Kormoran

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Kormoran

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Kormoran

En son eklenen yorumlar

Karabatak - asla.
Yorum Dominik: 2,1 111000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bu lastik için olumlu eleştiriler şaşırttı, benim oldukça farklıdır. 5 tkm wyząbkowały ve direksiyon simidi üzerinde titremeye başladı sonra. Karşılaştırma kış lastikleri için genel olarak ząbkowały olamaz. Sezon sonra - 40tkm, sürücü aks üzerindeki lastikler 1-2 mm sınırlayıcılar ve ponadrywane ayak bileği vardı. Zimówce Firestone ziyade bu lastikler üzerinde yaklaşık 0,5 litre daha büyük olduğu yanma cabası. Hayır daha böyle buluşlar. daha fazla »

Fiyat ve kalite Çin gıda koz. Tavsiye edilen
Yorum Ashraf: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben 4 lastik seti aldım. Ben Çince hakkında daha pahalı merak ama fiyat bana ayaklarımı çaldı. Bilinmeyen kalitesi için karabatak aynı ödeyecek. Uzun bir süre bence vermedi. Michelin gibi görünmüyor ürün ve üstleneceği vardır. Ömür boyu garanti neredeyse 10 yıldır çünkü (birçok 1 lastikler üzerinde seyahat edecek?). Runner güvenilir. Ben 10/2015 pojeżdziły çok değil bu sezon onları aldım çünkü kesin testi kış sonra geçildi. daha fazla »

Kormoran yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Kormoran

Kış lastiklerinin popüler modelleri Kormoran

Kış lastiklerinin tüm modelleri Kormoran

En son eklenen yorumlar

Yazar:cyber human
Yorum cyber human: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Onlara zaten 4 mevsim var. Ben 2 sezon B (2.0 16v otomatik) var şimdi Omega A (2.0 8v) koydu. 2 kişi (ben sakin, o dynmiczniej :-)) Ride. Basın yoluyla kötü eleştiriler ve kasvetli testleri rağmen, ben çok mutlu değilim. Aslında, çok düzgün kar sağduyu. Ben kış misyonları Conti ve Pirelli (Odak) ve çiğneme Kormoran ilgili subjektif benim sert Oma sansasyonel hamle üzerine sürün. çok iyi aşınma, onlar beş sezon yapacak eminim. Tabii ki, kar ve buz, bu arkadan itişli eleştirmek kolaydır, ancak frenleme iyi değilse bile iyidir. Ben geldi kopnym karda deniz (25 Aralık) (Ben 2002 veya 2003 düşünüyorum) unutulmaz bir kış için gidiyordu. 55 km / h hız yurtdışında olduğunu, ancak hiçbir koşulları korkunç gerçeği. Ben sadece dışarı :-) Ben bir 4x4 bile zincirleri satın alınabilir, satılabilir, ancak (birisi Omie Ve bir kum tepesini ayakta bunu deneyelim!) Koymak asla. Benim memnuniyeti için temel nedeni otomobilin büyük kütle (1400 kg) olduğunu düşünüyorum. Küçük araçlarda kötü olabilir. Tekrar satın alıyor musunuz? Ben daha iyi para olsaydı, ben muhtemelen başka bir şey denemek istiyorsunuz, ama az harcamak istiyorsanız, onu tekrar satın alırdım. Ah: Ben geometri ayarı sağdaki indir ortadan olmadığını fark ettim. Hemen yeni bir mekanik arıza olmadığını görmek, veya Michelin, yaz, varsayarak. Yağmurda 180 km / s ve daha stressiz gidebilirsiniz. daha fazla »

Yazar:axel
Yorum axel: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Kuru ve ıslak yollarda Yargıç yalnızca lastik (karda kontrol edilmez, buz ani olmaktır) - onlar Ekim ayının başından beri devam ettik. Sıcaklıklarda 0-10 derece yaz Conti EP daha iyi davranmaya Yağmur yağdığında, (Ben yaz ve kış lastikleri karşılaştırın olmamalı ama temas teorik mevsim ve bu koşullarda hala bir yıl binebilirsiniz) 70 Głośnawe - 80 ancak yukarıda ve böylece kükreme hava gibi duyulabilir boğmak istemiyorum. Bir araba daha az duman - Conti EP daha az yuvarlanma direncine sahip. normal sürüş yeterlidir için tutuş viraj gelince, vs vs olduğunu. Bilmiyorum nasıl (bir küçük mesafe için) Dayanıklı ama benim yaz (Kıta hayat bir trajedi) daha kesinlikle daha iyi düşünüyorum. Olsa EP açıkça yumuşak yaz karşılaştırılabilir kuru asfalt üzerinde - size alışmak zorunda. Biz tutuş ile herhangi bir "aksilikler" olmadı. Ben sürücü yoktu çünkü kar ve buz üzerindeki davranışı yargıç etmeyin. Ana şikayet biz çok kalın sırt oku - Michelin henüz yoğun insize oluklar (ve aralarındaki küçük boşluk) vardır. Araba ve benim sürüş bu sınıf için (şehir max 110,120 - yolda 110 ortalama 80 -, 140) yeterli olacaktır. Ben Continental lastik EP çok daha pahalı ve umutsuz olduğuna ikna oldum yana özellikle fazladan ödeme gerek yoktur. Birisi Hołowczyc stuninguje Lanos izin ve £ 600 her spor lastik satın kabul gibi. daha fazla »

Kormoran kış lastiklerinin tüm listesi