Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Michelin

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Michelin

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Michelin

En son eklenen yorumlar

Yazar:Ramazan30
Yorum Ramazan30: 4,2 111120

Fiyatı çok uygunken aldım lastikleri,yaz lastikleri olmasına rağmen kış koşullarına görede uyumlu bir lastik bence,geçen yıl mart ayının ortalarında değiştirdim kış lastiklerimle çünki ege ve akdeniz kıyılarında bir gezi planlamıştım kendimce,bu süre zarfında yağmurda ve çamurda deneme fırsatım olmuştu lastikleri ve gercekten çok tatmin edici performans sergilediler. daha önce kullandığım Goodyear UltraGrip ( bu lastikler kış için) iki lastiği karşılaştırdığımda şaşkınlık içinde kaldım,nerdeyse aynı performansı gördüm bu lastiklerde,yaz lastikleri arasında karşılaştırmak gerekirse daha önce Continental PremiumContact kullandım ve Michelin ENERGY SAVER la kesinlikle boy ölçüşemez!!! kuru koşullarda da mükemmel.yüksek hızlarda yol tutuşu çok iyi,Continental hakkında bunları söyleyemem.Kısaca işin özü 4x4 lük lastikler paranızın karşılığını kesinlikle alırsınız! daha fazla »

Yazar:parss
Yorum parss: 4,2 111120

Ben herkese tavsiye ediyorum bu lastikleri,geçen yıl bir lastikciden satın aldım Michelin ENERGY SAVER ları, yaz boyunca kullandım lastikleri ve çok memnunum.çok sessiz bir lastik,ve yakıt tüketimine etkisi çok güzel.kuru zemin koşullarında çok iyi bir performans sergiliyor,aracımın yol tutuşu ve manevra kabiliyeti gerçekten gelişti bu lastiklerle,tabiki ıslak yol koşullarında biraz daha kötü performansı kuru koşullara bakarak ancak diğer kullandığım lastiklerle karşılaştırdığımda yinede üstün performansı var bu konudada.Fren mesafeside çok çok iyi.tek beğenmediğim özelliği lastiğin deseni :) ama ben lastiğin özellikleri için satın aldım görünümü için değil,bu arada yeni lastiklerimde kesinlikle ENERGY SAVER olacak bu nedenle. daha fazla »

Kış lastikleri: Michelin

Kış lastiklerinin popüler modelleri Michelin

Kış lastiklerinin tüm modelleri Michelin

En son eklenen yorumlar

Yazar:Jakub
Yorum Jakub: 5,0 11111

Ben eski kemer 2 bu tür kışlıklar üzerine koymak, karanlıkta herhangi bir görüş olmadan satın aldı çünkü bu sözde yeni (daha önce 7 yıl alpin 3 vardı) Mega lastikler, kenar taşıdığı gibi dokunma bir silikon gibi değil bir sakız çok düzenli, o kadar da rakibi onayladı, o koyduğu en yumuşak lastikler, ve onlar karda ya da kuru gibi bir cırtlak üzerinde kalmak, kavrama kırmak zor. Ve ek bir seçenek, biri garajda bir parmak manevra yapan 3 kademeli hidrolik direksiyonun açıldığı, şu ana kadar hiç bir lastiğin üzerinde bulunmadığı gibi;) ve haddeleme sırasında sessizlik. Sadece iki hafta boyunca kullanıyordum, ama bu saf hayranlık. Tüketim ile nasıl olacağını bilmiyorum, umarım, şu anda 6 mevsime sahip olduğum alpin 3 gibi, 6 mevsimi izlerim ve sırtını izlerim. Belki de çok güçlüydü ki, kışı geçirdiğim sezon çok kısa sürüyor, sert kış mevsiminde ve yazın ilkbaharın başında geliyor. daha fazla »

Fantastik soğuk hava lastikleri
Yorum Russell: 4,8 111180

Bu lastiklerden çok memnunum. Eski lastiklerimle özellikle ıslak yerlerde kendinden emin olmadı ve ıslak zeminde çekiş yaparken çekişi kaybettim ve karda daima sıkışıp kaldım. Bu lastikler, tam tersi, çok iyi köşe yapıyorlar ve kuruda olduğu gibi ıslak ortamda da çok çekiş var. Durma mesafesinin kuruta çok benzer olduğunu, ancak karda ve donda ıslak ve çok daha üstün olduğunu gördüm. Geçen kış iki araba ile birkaç insanı ittim yardımcı oldu ve sonra benim arabada var ve herhangi bir sorun olmadan 6-7 inç kar üzerinden sürdü, ben inanamadım sanmıyorum. Soğuk hava lastiklerini araştırdım ve bunlara karar verdim ve onlardan çok mutlu oldum. Soğuk havalarda lastiklere sahip olmanın bir hile olduğunu düşünmüştüm ama size büyük bir fark yarattığından emin olabilirim. daha fazla »

4 Mevsim lastikleri: Michelin

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Michelin

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Michelin

En son eklenen yorumlar

Michelin 4 mevsim lastiklerin tüm listesi