Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Michelin

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Michelin

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Michelin

En son eklenen yorumlar

Yazar:Ramazan30
Yorum Ramazan30: 4,2 111120

Fiyatı çok uygunken aldım lastikleri,yaz lastikleri olmasına rağmen kış koşullarına görede uyumlu bir lastik bence,geçen yıl mart ayının ortalarında değiştirdim kış lastiklerimle çünki ege ve akdeniz kıyılarında bir gezi planlamıştım kendimce,bu süre zarfında yağmurda ve çamurda deneme fırsatım olmuştu lastikleri ve gercekten çok tatmin edici performans sergilediler. daha önce kullandığım Goodyear UltraGrip ( bu lastikler kış için) iki lastiği karşılaştırdığımda şaşkınlık içinde kaldım,nerdeyse aynı performansı gördüm bu lastiklerde,yaz lastikleri arasında karşılaştırmak gerekirse daha önce Continental PremiumContact kullandım ve Michelin ENERGY SAVER la kesinlikle boy ölçüşemez!!! kuru koşullarda da mükemmel.yüksek hızlarda yol tutuşu çok iyi,Continental hakkında bunları söyleyemem.Kısaca işin özü 4x4 lük lastikler paranızın karşılığını kesinlikle alırsınız! daha fazla »

Yazar:parss
Yorum parss: 4,2 111120

Ben herkese tavsiye ediyorum bu lastikleri,geçen yıl bir lastikciden satın aldım Michelin ENERGY SAVER ları, yaz boyunca kullandım lastikleri ve çok memnunum.çok sessiz bir lastik,ve yakıt tüketimine etkisi çok güzel.kuru zemin koşullarında çok iyi bir performans sergiliyor,aracımın yol tutuşu ve manevra kabiliyeti gerçekten gelişti bu lastiklerle,tabiki ıslak yol koşullarında biraz daha kötü performansı kuru koşullara bakarak ancak diğer kullandığım lastiklerle karşılaştırdığımda yinede üstün performansı var bu konudada.Fren mesafeside çok çok iyi.tek beğenmediğim özelliği lastiğin deseni :) ama ben lastiğin özellikleri için satın aldım görünümü için değil,bu arada yeni lastiklerimde kesinlikle ENERGY SAVER olacak bu nedenle. daha fazla »

Kış lastikleri: Michelin

Kış lastiklerinin popüler modelleri Michelin

Kış lastiklerinin tüm modelleri Michelin

En son eklenen yorumlar

Çok yüksek lastik.
Yorum Mahmut: 3,6 111600

Michelin Alpin A4 çok gürültülü bir lastik. Bugüne kadar aldığım 4. takım kışlık lastikler bunlar ve aynı zamanda şu ana kadarki en gürültülü lastikler. Kuru zeminde oldukça uğultu yapıyorlar. Tam bir trajedi. Kış şartlarında iyi, Fuldanın Kristal Montero' su ile arasında bir fark göremiyorum. Michelin Alpin A4 için sessiz olduğunu söyleyenler ya dizel araba kullanıyorlar ya da radyolarını son seste dinliyorlardır. Başka türlü bu gürültüyü duymamanın imkanı yok maalesef :) daha fazla »

Lastikler para değmez.
Yorum kula98: 2,9 119000

Michelin Alpin A4 tam anlamıyla berbat bir lastik. Volvo S40 2.0D aracıma geçen sene aldığım bu lastikler daha aldığım ilk gün sorunlu çıktı. Neyse ki garanti kapsamındaydı. daha fazla »

Michelin kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Michelin

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Michelin

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Michelin

En son eklenen yorumlar

Michelin 4 mevsim lastiklerin tüm listesi