Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Nankang

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Nankang

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Nankang

En son eklenen yorumlar

Çok iyi.
Yorum Levent01: 4,6 111160

Merhaba, almadan önce şüphelerim vardı,açıkcası birçok sitede Nankang NS 2 hakkında değerlendırmelerı okudum,ve spor modelini aldım.Sırt desen oldukça çekici ve insanların devamlı yolda lastiklerime baktıklarını hissedebiliyorum.Kuru yolda performansı mükemmel,yorumlarda araçların çekiş gücünü etkilediğini okudum ( ama 200 beygir,aracım 105 beygir ama ben sorun yaşamadım) , Virajlarda yol tutuşu çok iyi ve sessiz bir lastik.Aracımla 200km/h hızda hiç bir şekilde lastiklerden ses yada bir titreşim hiç bir sorun olmadı.Islak yolda yağmurda virajlara girerken yol tutuşunda etkilenme olmadı,sırt deseni sayesinde lastiklerin drenajı sanırım çok etkili bu durumda ve kesinlikle aracım yolda kayma yapmadı.Belkide bütün bu durumlarda aracımdaki ABS,ASR,ESP özelliklerininde etkisi var yani aracın çekişi ile alakalı.Her şeyi düşünüp birleştirdiğimde Nankang NS 2 fiyatı,özellikleri hepsi ortalamanın üzerinde çok iyi lastikler.Yani korkularımın boşuna olduğunu söyleyebilirim herkese. daha fazla »

Yazar:ERCAN
Yorum ERCAN: 4,2 111120

Kuru yolda cok iyi lastikler ve keskin virajlardada yol tutuşu çok iyi,fren mesafesindende çok memnunum,frenleme sırasında ABS devreye girdiği zaman aslında bunu anlamak biraz güç ama genel olarak kuru yollarda memnunum,yağmurlu havalarda ise ben zaten yavaş kullanırım aracımı bu yüzden bir kusur göremedim, Nankang NS 2 diğer pahalı lastiklere nazaran azımsanamayacak kadar performansı iyi bir lastik,sessiz ve rahat, ben lastikler 235/35R 19 boyutlarında 2 sezondur kullanıyorum ve aşınma minimum seviyede ve problemsiz.Daha önce Fulda Exelero kullandım ve tam bir trajediydi,daha sonra Dunlop SP Sport 9000 kullandım ve gayet güzeldi ama Nankang NS 2 çok daha iyi, benim aracım Audi ve lastik ebatlarım 235/35R 19 ve 235/30R 19, 240 km hızda lastiklerden ses gelmiyor yani sessiz bir lastik,yakıt tüketimide fena değil. Bence fiyatına göre iyi bir marka Nankang ve bazı özellikleri daha pahalı lastiklere göre daha iyi. kesinlikle öneriyorum daha fazla »

Nankang yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Nankang

Kış lastiklerinin popüler modelleri Nankang

Kış lastiklerinin tüm modelleri Nankang

En son eklenen yorumlar

çok iyi
Yorum ARTUR: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba wszystkich.Jak egzersiz üzerinde birkaç Bahsedilen info at da normal nispeten pürüzsüz opon.Nadmieniam ama ayrıca 9 Ağustos zwieksza.Zaczelem arasında :-) Yani türbin ritmi "dezenfekte" gereken zamanlar olacaktır ° ardından Onlar yağmur ile birlikte düşmeye başladı ... Bu performansı söz konusu olduğunda So-ıslak asfalt büyük bir fark (kuruması için karşılaştırıldığında) görünmüyor. Büyük Gölcük yılında ... şey! Peki nasıl orada olmaz. Bir kirli yüzey-burada İtalya tarafından Lehçe innych.Potem herhangi bir gezi olarak yavaş olması ve böylece Alpy.Temperatury negatif ama kuru veya ıslak asfalt.lastikler ama tatsız bujaniem.W boki.Koniec alanı söz konusu olduğunda daha sert ise o mantık önerir, çünkü razu.Zwolnilem yağmur değil, kar erimesi ile Münih-ıslak ama benim biraz provoke Normal 110-150km/godz.wszystko ok.Mimo hız arttı "Ren." Polonya'da, Masuria ısılı bir gezi . of-7-21 °. trafik drodze.Kierunek ok üzerinde yolculuk ıslak kar başlıyor, ama zaten inhibisyonu bile 3-ce zrywalo przyczepnosc.Lod-UYARI! minimum sönüm aynı samo.Tak ivme değildir, fren Ayrıca, doğru bir şey değildir bu yüzden gibi, katastrofa.W Espace ABS + ESP alçaklardan araba sürüş anlamına gelmez, sonra açın ve ne istediklerini yapıyor, ve onlar buz üzerinde lastik dobrze.Ogolnie ve yavaş ve dikkatli inne.Trzeba yok . Sonra, kuru, derin kar ve sıcaklıklar etrafında 17 -21 °, ESP Off-süper! Akıcı sürüş poplaca.Kierowalnosc çok iyi. wniosek.lastikler çok sıcak ve bazen ıslak yol Corsica için uygundur. (karışmaz fiyat jakpsci kıyasla kalitesi hakkında bir şey demiyorum) iyi ve tipik Polonya kış ve tipik Lehçe yolu. Sonraki yayınla Şunlarada TÜM Nankang.SayilarimlaAWIAM edilmektedir! Ben Milema czasu.Samochod Espace IV 2.2 dCi değil çünkü PSNI zwiazany.lastikler bu şirketi satın değilim. daha fazla »

O
Yorum Olo: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler 2. kış Skoda Süper 2 (170bg 2.0TDI DSG) oturuyor. Gerçekten para iyi kış lastiği için. Ekslpatowane lastikleri düşük hem de yüksek kar, sulu kar ve yağmur gibidir. Her zimowka (kış lastikleri yağmur sevmiyorum olarak da bilinir), ıslak, elbette, kuru koşullarda iyi kötü çalışır. Lastikler üzerinde ben 10k km gibi bir şey sürdü. Eksplatowany her gorki ve ayrılmak altında bir çukur ile ancak Nankangi de verdi ciezarkowki bir blizzard sürüklenir içine yuvarlandı Slovakya dağlarda vardı. Üzerinde çok kolayca boşlukları. At çekiş rasyonellik kez bile ssytemow hiçbiri koruyarak kar fırtınaları genellikle ve wdepnieciu pedalı aşağı tekme sonra çekiş kırdı sonra sadece 12 bir araba yapan değildir vardır. Gerçekten tavsiye. Boyutu 225/40/18 205 biraz daha farklı diş çünkü biz bu işe yarayıp neyin hakikat yapısında oldukça fark olduğunu göreceksin nasıl yani 205 2jny gibi çünkü ben sadece 200 beygir gücü Mini için 205/45/17 başka bir dizi geldi bar ve tek geçen 225. Biz konuşma sırasında göreceğimiz gibi Ama korumak. Kimden ne onlar bir lastik 3, maksimum 4 mevsim ve sonraki sürücü için yeterli zreszzta yıldır lastikler, değil fark ettim. Çoğu ekip, yediği asfalt üzerinde eşek alır. Ben onları bir araç olarak bir kaç ay sürebilir, böylece 3 bin aşkın Vredestiny Ultrac Cento 2 lastik wywaliło 2 bomble ek olarak yüksek sesle çünkü bugün de bu Skoda yorumlayan yaz için bir model AS-1 sipariş ... Görünüşe UHP lastik ve kişi başına 1,5 az çöp ... daha fazla »

Nankang kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Nankang

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Nankang

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Nankang

En son eklenen yorumlar

Polonyalı koşullarına lastik ...
Yorum Rafal: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

... ve fiyat ve kalite. Çok Ben lastikleri şaşırdım güzel. Karışık sürüş - Ben Honda CRV 2000 tarihinde bunları kullanın. Son zamanlarda lastikleri için gerçekten ciddi kar yağışı özellikle güçlü 4x4 araba değil. Asfalt - normalde sürdü bir Honda için ortalama gitti yeni lastikler rağmen Focus - Ben bu lastikleri CRV 4x4 ve nówkami kiş lastikleri Goodyear UltraGrip 7 +7 Odak, tepe üzerinde aynı koşullarda binmek için fırsat vardı. Klasik fizik hatırlıyorum olsa bile çok iyi viraj tuttu kar lastiği, üstesinden, ve çok hızlı gitmek nasıl sığar değil - hiçbir mucize. Ben de belirtildiği gibi ben Honda CRV üzerindeki lastikler kullanın - yani delilik yolda bir araba değil ve bu yüzden lastik koşullarını kontrol etmedi. Çok cazip bir fiyata, ve bu yıllık izin ayırıcılar için - Ben lastikleri mükemmel SUV veya SUV bizim hava koşulları üzerinde alanda ;-) etrafında sürüş değildir için büyük olduğunu düşünüyorum. daha fazla »

Yolumuza ...
Yorum R: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

... ve fiyat ve kalite. Çok Ben lastikleri şaşırdım güzel. Karışık sürüş - Ben Honda CRV 2000 tarihinde bunları kullanın. Son zamanlarda lastikleri için gerçekten ciddi kar yağışı özellikle güçlü 4x4 araba değil. Asfalt - normalde sürdü bir Honda için ortalama gitti yeni lastikler rağmen Focus - Ben bu lastikleri CRV 4x4 ve nówkami kiş lastikleri Goodyear UltraGrip 7 +7 Odak, tepe üzerinde aynı koşullarda binmek için fırsat vardı. Klasik fizik hatırlıyorum olsa bile çok iyi viraj tuttu kar lastiği, üstesinden, ve çok hızlı gitmek nasıl sığar değil - hiçbir mucize. Ben de belirtildiği gibi ben Honda CRV üzerindeki lastikler kullanın - yani delilik yolda bir araba değil ve bu yüzden lastik koşullarını kontrol etmedi. Çok cazip bir fiyata, ve bu yıllık izin ayırıcılar için - Ben lastikleri mükemmel bizim hava koşulları üzerinde alanda niejeżdżącej ;-) SUV veya SUV için harika olduğunu düşünüyorum. daha fazla »

Nankang 4 mevsim lastiklerin tüm listesi