Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Nankang

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Nankang

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Nankang

En son eklenen yorumlar

Çok iyi.
Yorum Levent01: 4,6 111160

Merhaba, almadan önce şüphelerim vardı,açıkcası birçok sitede Nankang NS 2 hakkında değerlendırmelerı okudum,ve spor modelini aldım.Sırt desen oldukça çekici ve insanların devamlı yolda lastiklerime baktıklarını hissedebiliyorum.Kuru yolda performansı mükemmel,yorumlarda araçların çekiş gücünü etkilediğini okudum ( ama 200 beygir,aracım 105 beygir ama ben sorun yaşamadım) , Virajlarda yol tutuşu çok iyi ve sessiz bir lastik.Aracımla 200km/h hızda hiç bir şekilde lastiklerden ses yada bir titreşim hiç bir sorun olmadı.Islak yolda yağmurda virajlara girerken yol tutuşunda etkilenme olmadı,sırt deseni sayesinde lastiklerin drenajı sanırım çok etkili bu durumda ve kesinlikle aracım yolda kayma yapmadı.Belkide bütün bu durumlarda aracımdaki ABS,ASR,ESP özelliklerininde etkisi var yani aracın çekişi ile alakalı.Her şeyi düşünüp birleştirdiğimde Nankang NS 2 fiyatı,özellikleri hepsi ortalamanın üzerinde çok iyi lastikler.Yani korkularımın boşuna olduğunu söyleyebilirim herkese. daha fazla »

Yazar:ERCAN
Yorum ERCAN: 4,2 111120

Kuru yolda cok iyi lastikler ve keskin virajlardada yol tutuşu çok iyi,fren mesafesindende çok memnunum,frenleme sırasında ABS devreye girdiği zaman aslında bunu anlamak biraz güç ama genel olarak kuru yollarda memnunum,yağmurlu havalarda ise ben zaten yavaş kullanırım aracımı bu yüzden bir kusur göremedim, Nankang NS 2 diğer pahalı lastiklere nazaran azımsanamayacak kadar performansı iyi bir lastik,sessiz ve rahat, ben lastikler 235/35R 19 boyutlarında 2 sezondur kullanıyorum ve aşınma minimum seviyede ve problemsiz.Daha önce Fulda Exelero kullandım ve tam bir trajediydi,daha sonra Dunlop SP Sport 9000 kullandım ve gayet güzeldi ama Nankang NS 2 çok daha iyi, benim aracım Audi ve lastik ebatlarım 235/35R 19 ve 235/30R 19, 240 km hızda lastiklerden ses gelmiyor yani sessiz bir lastik,yakıt tüketimide fena değil. Bence fiyatına göre iyi bir marka Nankang ve bazı özellikleri daha pahalı lastiklere göre daha iyi. kesinlikle öneriyorum daha fazla »

Nankang yaz lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Nankang

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Nankang

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Nankang

En son eklenen yorumlar

Polonyalı koşullarına lastik ...
Yorum Rafal: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

... ve fiyat ve kalite. Çok Ben lastikleri şaşırdım güzel. Karışık sürüş - Ben Honda CRV 2000 tarihinde bunları kullanın. Son zamanlarda lastikleri için gerçekten ciddi kar yağışı özellikle güçlü 4x4 araba değil. Asfalt - normalde sürdü bir Honda için ortalama gitti yeni lastikler rağmen Focus - Ben bu lastikleri CRV 4x4 ve nówkami kiş lastikleri Goodyear UltraGrip 7 +7 Odak, tepe üzerinde aynı koşullarda binmek için fırsat vardı. Klasik fizik hatırlıyorum olsa bile çok iyi viraj tuttu kar lastiği, üstesinden, ve çok hızlı gitmek nasıl sığar değil - hiçbir mucize. Ben de belirtildiği gibi ben Honda CRV üzerindeki lastikler kullanın - yani delilik yolda bir araba değil ve bu yüzden lastik koşullarını kontrol etmedi. Çok cazip bir fiyata, ve bu yıllık izin ayırıcılar için - Ben lastikleri mükemmel SUV veya SUV bizim hava koşulları üzerinde alanda ;-) etrafında sürüş değildir için büyük olduğunu düşünüyorum. daha fazla »

Yolumuza ...
Yorum R: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

... ve fiyat ve kalite. Çok Ben lastikleri şaşırdım güzel. Karışık sürüş - Ben Honda CRV 2000 tarihinde bunları kullanın. Son zamanlarda lastikleri için gerçekten ciddi kar yağışı özellikle güçlü 4x4 araba değil. Asfalt - normalde sürdü bir Honda için ortalama gitti yeni lastikler rağmen Focus - Ben bu lastikleri CRV 4x4 ve nówkami kiş lastikleri Goodyear UltraGrip 7 +7 Odak, tepe üzerinde aynı koşullarda binmek için fırsat vardı. Klasik fizik hatırlıyorum olsa bile çok iyi viraj tuttu kar lastiği, üstesinden, ve çok hızlı gitmek nasıl sığar değil - hiçbir mucize. Ben de belirtildiği gibi ben Honda CRV üzerindeki lastikler kullanın - yani delilik yolda bir araba değil ve bu yüzden lastik koşullarını kontrol etmedi. Çok cazip bir fiyata, ve bu yıllık izin ayırıcılar için - Ben lastikleri mükemmel bizim hava koşulları üzerinde alanda niejeżdżącej ;-) SUV veya SUV için harika olduğunu düşünüyorum. daha fazla »

Nankang 4 mevsim lastiklerin tüm listesi