Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Nankang

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Nankang

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Nankang

En son eklenen yorumlar

Ben bagaj römork tavsiye - daha fazla güvenlik ve yük kapasitesi!
Yorum automarka: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastik 750 kg GVW için bagaj hafif treyler up kurdu! Kalın duvarlar ve taban (lastik Kamyon). Bu artık bir sorun olmadan emniyet ve 1000 kg yük artmıştır! (Başına kadar 800 kg standart ekipmanlar ile 430 kg lastik ile). B.zadowolony ben. Ben bu uygulama için tavsiye ederim! Diğer özellikleri için de bunu söylemek zordur. daha fazla »

Düşük bir fiyat için büyük kalite
Yorum Io: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu düşük bir fiyata benzer bir ürün varken bir marka için daha fazla harcama için hiçbir mantıklı. Lastikler Curbs ne zaman zor kent delikler, rampalar iyi performans. Lastik son derece dayanıklı, henüz beni hayal kırıklığına uğratmadı. daha fazla »

Nankang yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Nankang

Kış lastiklerinin popüler modelleri Nankang

Kış lastiklerinin tüm modelleri Nankang

En son eklenen yorumlar

Büyük fiyat, büyük lastik
Yorum Adrian: 5,0 11111

Daha önce de belirttiğim gibi, fiyat / fiyat oranı gerçek olduğunda çok iyi bir fiyat ve süper lastik, bu durumda, sadece bir kış lastiği için değil, aynı zamanda oponeo dan aldığım nankanglardan çok memnunum. Bu yüzden markayla araştırmak için biraz uğraştım. Bir sonraki olanlar muhtemelen Nankangi olacak ve oponeo servisi için profesyonel ve güzel obone servisine dikkat etmem gereken lastiklerin iyi bir değerlendirmesinin yanı sıra Oponeodan satın alacağım. Yaz mevsiminde kış lastikleri satın alınmasına rağmen, servisten hoş bir beyefendi, uygunluğunu kontrol etti ve ek olarak, yasalarca yapılmayan en son eski lastikleri gönderecekleri konusunda güvence verdi. Bu çok büyük bir artı, diğer sitelerin böyle bir yaklaşımı olmadığını ekleyeceğim. Ben şahsen konuştum. Bu yüzden size iki kez, bir kez lastikler için, satışları için iki kez teşekkür ediyorum :) Saygılarımızla daha fazla »

Çok iyi lastikler. Bu sözde için olduğu kadar 2 ya da 3 kez ödemek için hiçbir mantıklı. Marka
Yorum Irek: 4,6 111160

Lastikleri yarım yıldan beri kullanıyorum - kıştan bahara ve yaz aylarında. Onlar yaklaşık 7kkm sürülür. Çok olumlu bir şekilde şaşırdım. Daha önce, Micheliny vardı. Değişiklikten sonra, gözlenen ilk fark gürültü seviyesidir. Lastikler inanılmaz derecede sessiz. İyi görünüyorlar. Dağlardan uzaklaşmak, tırmanmak, başlamak veya fren yapmak gibi bir problem yoktur. Kural olarak, yaz lastiklerini değiştirmiyorum ve tüm yıl boyunca kış avcılığı sürüyorum. Farkı göremiyorum. Aşırı aşınma görmedim. Huzur içinde sürüyorum. İkinci araba için de aynısını alıyorum. Normal günlük sürüşü tavsiye ederim. Birkaç yıl sonra nasıl çalışacaklarını göreceğiz.. daha fazla »

Nankang kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Nankang

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Nankang

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Nankang

En son eklenen yorumlar

Polonyalı koşullarına lastik ...
Yorum Rafal: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

... ve fiyat ve kalite. Çok Ben lastikleri şaşırdım güzel. Karışık sürüş - Ben Honda CRV 2000 tarihinde bunları kullanın. Son zamanlarda lastikleri için gerçekten ciddi kar yağışı özellikle güçlü 4x4 araba değil. Asfalt - normalde sürdü bir Honda için ortalama gitti yeni lastikler rağmen Focus - Ben bu lastikleri CRV 4x4 ve nówkami kiş lastikleri Goodyear UltraGrip 7 +7 Odak, tepe üzerinde aynı koşullarda binmek için fırsat vardı. Klasik fizik hatırlıyorum olsa bile çok iyi viraj tuttu kar lastiği, üstesinden, ve çok hızlı gitmek nasıl sığar değil - hiçbir mucize. Ben de belirtildiği gibi ben Honda CRV üzerindeki lastikler kullanın - yani delilik yolda bir araba değil ve bu yüzden lastik koşullarını kontrol etmedi. Çok cazip bir fiyata, ve bu yıllık izin ayırıcılar için - Ben lastikleri mükemmel SUV veya SUV bizim hava koşulları üzerinde alanda ;-) etrafında sürüş değildir için büyük olduğunu düşünüyorum. daha fazla »

Yolumuza ...
Yorum R: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

... ve fiyat ve kalite. Çok Ben lastikleri şaşırdım güzel. Karışık sürüş - Ben Honda CRV 2000 tarihinde bunları kullanın. Son zamanlarda lastikleri için gerçekten ciddi kar yağışı özellikle güçlü 4x4 araba değil. Asfalt - normalde sürdü bir Honda için ortalama gitti yeni lastikler rağmen Focus - Ben bu lastikleri CRV 4x4 ve nówkami kiş lastikleri Goodyear UltraGrip 7 +7 Odak, tepe üzerinde aynı koşullarda binmek için fırsat vardı. Klasik fizik hatırlıyorum olsa bile çok iyi viraj tuttu kar lastiği, üstesinden, ve çok hızlı gitmek nasıl sığar değil - hiçbir mucize. Ben de belirtildiği gibi ben Honda CRV üzerindeki lastikler kullanın - yani delilik yolda bir araba değil ve bu yüzden lastik koşullarını kontrol etmedi. Çok cazip bir fiyata, ve bu yıllık izin ayırıcılar için - Ben lastikleri mükemmel bizim hava koşulları üzerinde alanda niejeżdżącej ;-) SUV veya SUV için harika olduğunu düşünüyorum. daha fazla »

Nankang 4 mevsim lastiklerin tüm listesi