Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Nexen

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Nexen

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Nexen

En son eklenen yorumlar

Büyük performans ve uygun fiyat
Yorum Kat: 4,2 111120

Orta dereceli bir lastik arıyordum ki, ılımlı bir yol kullanıcıyım ama neredeyse 200 bg'lik bir otomobil sahibi olduğum için bazen yumruk atmaktan hoşlanıyordum. Sessiz bir lastik istedim, ancak iyi kavrama ile, özellikle ıslak havada ve sadece bunu yapmak için bu lastikleri buldum. Michelin'den daha uzun ömürlüler (yumuşak lastik çok daha hızlı ama kulp için daha fazla takılıyor) ve pirelli gibi sonuna kadar devam edeceğini umuyorum (sert lastik çok uzun süre kalıcı ama bence en iyi tutuş değil). Son otomobilimde sahip olduğum Nexen Eco Blue ve dört köşe için 200 pound 'dan daha fazla kavrama ve dayanıklılık için daha iyi olduklarını düşünüyorum, çünkü bunlar çok iyi değerler ve gelecekte bunlarla aranan lastikler olacaklarını düşünüyorum. Bu site en iyi fiyata ve teslimat ile çok hızlı ve etkililer. Ben memnun kaldım Oponeo'dan ve lastiklerden. daha fazla »

Mükemmel kauçuk!
Yorum Speedy gonzales: 5,0 11111

Nexen kış lastiklerinden memnun kaldım ve daha sonra 18 inç yaz lastiklerinden bir set aldım. Dürüst olmak gerekirse, bu şirketten böyle harika bir lastik beklemiyordum. Vulkanize makinesi 18 inçlik jantların ağırlıklarının 20 gramından fazla olmadığına şok oldum. Lastikler, üst raftaki lastikler gibi hırçın görünüyorlar. Kuru ve ıslak koşullarda güvenilir taşımaya sahipler. Mükemmel viraj kabiliyeti. Rewelka. Birisi Michelin veya Goodyer için fazla ödeme yapmak istiyorsa, lütfen. "Marka" için birkaç kazanım kaydettim ve aynı parametrelerle lastiklerim var. Koreliler ödevlerini yapmış ve makul bir fiyata vermişlerdir. Zaten birkaç arkadaşıma önerdim çünkü yeni bir marka ve herkes henüz güveniyor. Kesinlikle benim son Nexen setim olmayacak. Tavsiye ediyorum kesinlikle. daha fazla »

Nexen yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Nexen

Kış lastiklerinin popüler modelleri Nexen

Kış lastiklerinin tüm modelleri Nexen

En son eklenen yorumlar

ÖNERİLEN!
Yorum Nerwus: 4,5 111150

Şirket Nexen Lastikleri ekonomi türü lastiklerdir. Bir taraftan ucuz lastikler olmalarıyla ünlü olabilirler ama kaliteleriyle de ön plana çıkıyorlar! Ben bu lastiklerden yaz mevsimi bir dizi satın aldım (215/55/16) Kış lastiği pazarını uzun süre takip edemedim ama kesinlikle karar verirken bazı (boyutu, ne yazık ki, özel bir hangi daha pahalı) etkenler etkili oldu. Bana Tablolar AB lastik testleri yardımcı olduğunu belirtmem gerek. Bu lastik C sınıfı fren performansına sahip olduğunu hatırlatmak gerekir. Yaklaşık 4 ° C Yağmur yağarken yaklaşık 120 km / h,ile giderken acil frenleme yaptığımda kusursuz bir fren performansı gösterdi, farklı koşullar altında lastiğin üzerinde bir hafta içinde bugüne kadar 2.300 km ıslak sürdüm ama ben de bir buzlu yolda iki keskin frenleme vardı ve sonra ABS çalıştı, ancak sorunsuz yaz karşılaştırıldığında100 Km/h ile giderken biraz ses yaptığını belirtmekte fayda var.Ben de viraj farklı koşullarda bu lastikleri denedim ve müdahaleci ESP olmadan kendini lastik çekiş yakaladı,Genel olarak memnunum. Kuru zeminde süper ıslak zeminde süper ve buzlu zeminde de şaşırtıcı derecede iyi. daha fazla »

Sansasyonel lastikler. Beklenmedik bir fiyata uygun fiyata kaliteli.
Yorum leszek56c: 4,9 111190

Uzun zamandır kış lastikleri almayı düşünüyordum. Yeni satın aldığım araç sadece yaz lastikleriyle donatıldı. Sağduyu kazandı ve yeni kış lastikleri satın alma kararı aldım. Seçim NEXEN Winguard lastiklerine oldu. Bu markayla birkaç kez tanıştım. Bazı Koreli araçların bu lastiklerle donatıldığını fark ettim. Üretici onları ilk montaj için kullandığı için, muhtemelen kötü olamaz dedim. Gelecekte yaz lastikleri almak durumunda kesinlikle NEXEN markasını seçeceğim. Zaten bir modelim var. daha fazla »

Nexen kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Nexen

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Nexen

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Nexen

En son eklenen yorumlar

Ben Made in China Nexen lastikleri tavsiye etmiyoruz
Yorum uzytkownik: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Nexen Lastikleri Nexen lastiklerin n'priz 4s (yıl boyunca) boyutu 165/60 / R14 ile benim macera 4s.n n'priz. Ben bu lastikler çabuk geldi aldım. Serin aynı sevinç sırt. Onları bahis için sabırsızlanıyordu. Sonunda ben çok iyi başladı (benim sonbahar kayma kış lastikleri) ıslak sopa. Roundabouts de gıcırtı etmeyin ve çok iyi ben bu lastiklerin hakkında söyleyebiliriz. Vulcan, kurulan lastikler yanlara doğru yürümek ve alında, ancak bu araç 70km / h bir top gibi atlama, nöbet alır çıktı ben ... hissediyorum gerektiğini baktı söyledi. O ön tekerleklerin bir tümör ve lastik basınç kuvveti yoğun olduğu vardı sanki Ayrıca, otomatik frenleme, önde undulates. Bu kalkanlar olabilir ben yeni lastikler var, çünkü ilk etapta ben, düşündüm. Tekerlek başka bir araba ödünç ve ön koymak. Diskler bükülmüş değil yani 70km / s hızla titreşimler, oto şey dalgalarının / atlar inhibe azalmıştır. Yani, geri NEXENami ile tekerleklere önden arkaya dediler iletilen bu kez gitti ve ben test etmek için gidiyorum. Aynı durum, tümör lastiğin oldu, ya da heterojen karışımı sanki sallayarak araba fren yaparken. Diskler ortadan Çünkü, ben tekerleği doğruldu karar verdi. Presi, pomlaskał baktı ve jantlar hiçbir tür kötü olmadığını belirtti. Belki poprostować ama bu farklılıklar hiçbir şey hissetmiyorum gerekiyordu değildir. İnsanlar mega eğrileri binmek ve sürücü ve ben yapamam .... Israr, bu yüzden tüm 150 zl benim 3 tekerlekleri doğruldu. O, biraz yorgun lastik, kurulan 60 derece ile lastiği yeniden düzenler ve her zaman bir lastik atlar - atım alnında. O bu lastikler tentür davrandığını söyledi, ancak kabul edilir hiçbir şey, ben gidiyorum, ve çok daha iyi inhibe etmek değil. O heterojen karışımı, sert ve yumuşak idi, ve bu nedenle ön dalgalar / yolculuğa atlar gibi lastik davranır. Ben soruşturma başladı ve ben NEXEN lastikler Made in China öğrendim. Belki de bu ne bu niteliksel farklılıklar olduğunu. Sonuçta, daha önce Çin diğer şirketler kış ve yaz aylarında üretilen lastikler vardı, ve ben çok memnun oldu. Bir sorun olmadan Ran. Bu Nexeami Çin'de yapılan aynı sorunlar var. Çok alnına dayak ve zıplatma, bunu önermiyoruz nedeni budur. Eğer Nexeny yatırım yapmak isteyen olup olmadığını düşünün ve eğer tüm bu sadece Kore'de yapılan rağmen. Üretim yeri hakkında sor .... daha fazla »

Değil kış için! Nexen N'Priz Vs. Nexen Winguard Spor
Yorum Marshall: 1,8 180000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Başında ben düşük puanlar bakmamaya isteyin, biz batmıştı. Ben sadece bu lastiklerde dalkavukluk bu kavga hemen göze çarpan benim yorum yaptım. Neden bu moda sezon lastikleri bilmiyorum. Görünüşe United böylece bu teknoloji içine sıkın. Kışın Multigrade varsayarak söyleyerek, ancak, unut "Ben hiçbir fark görüyorum." Ben de görmedim. Zaman. Eh, ben sadece cephesinde, bu lastikleri aldım. Arka yüzünde ben tipik bir kış lastikleri Nexen Winguard Spor aldım. Yani yepyeni lastikler bir dizi hayatında ilk kez vardı. Şimdiye kadar, ben birleştirilmiş sınıf için geçerli arabada, el sürdü. Ne oldu? Ön multigrade N'Priz anda, kış lastikleri Winguard Spor, açık havada kar fırtınası, arka yüzden onları denemek gitmeye karar verdi. Ben bir dolambaçlı oluyor ve merkezkaç kuvveti beni ön dış başlıyor sebep hissediyorum ediyorum! Hiçbir şey - Arka asfalt yapıştırılmış olarak kiş lastikleri bunu için. Eh, o kış lastikleri wywinęło nedeniyle geri bana arka ziyade ön koymak ve ben bir şey olarak rotasyon kapalı. Ne yazık ki, yerinde başlayan kar da arzulanan bir şey verir. Sadece vınlayıp gidiyor tekerlekli ve araç sabitken. Frenleme sırasında ABS her an gitme korkutucu, döner. Bu lastikler, ve testlerin her türlü göstermek için nasıl tüm birleştirilmiş lastikler sadece gerçek kış lastiği olarak eskisi gibi olmayacak. Eğer fark görmüyorum yazarsanız ben size inanıyorum. Bir eksen üzerinde koymak, ancak, kış lastikleri ve kar ızgara. Bir karşılaştırma olacaktır. Hızla fikrinizi değiştirin. Peki, bu lastiklerin kış aylarında önermiyoruz. Ama multigrade nedeniyle yılın bu zamanda kendi kullanışlılığı tam satın aldı. Hayat ve kişisel güvenlik riski yanı sıra araba değmez. Hatta bazı insanlar "çoğunlukla şehir içinde küçük bir yolculuk," derseniz. Kırıntı ve silinen araç sanki yolda farklıdır. Ben kış için tavsiye etmem. Onlar oldukça yüksek çünkü çok toplamda yaz, güvenle bu daha iyi bir yaz lastikleri bulabilirsiniz. Kış sporu için Nexen Winguard Tamam, ama bu özel lastik için yorumlarda bu konuda yazmak. daha fazla »

Nexen 4 mevsim lastiklerin tüm listesi