Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Nexen

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Nexen

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Nexen

En son eklenen yorumlar

Lastik herkese tavsiye ve gerçekten önde gelen üreticileri için ciddi bir rakip var.
Yorum Przemek: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler 100 £ birim başına daha fazla maliyet gerekir giyilir çünkü kesinlikle değer için para ile ilgili tüm sürücüler değil, bu lastikleri tavsiye ederiz. Ne hareket eden bir araç 226bg ve 280 nm bir çıkış geliştirir, ve ek olarak, bu FWD bir Ford Mondeo ST220 vardır. Lastik ESP benim durumumda lastiklerin daha az popüler üreticileri ilgi nedeni eski otomobil lastikleri bütçe sahip ama araba tavsiye vermelidir zamanki karabatak gibi 1.2 82km kapasiteli küçük bir motoru olan bir şehir olduğu gerçektir tatil ;) gidebiliriz böylece çekiş sağlar ve ortalama gitti. Bu yüzden yaz aldım ve kış KELLY Kumho ve özellikle kış lastikleri ile, memnun oldu. Ancak, çok daha güçlü ve ağır için araba değiştirme, Goodyear'y UG7 sonra kış için ulaşmaya karar verdik kask bir çok, kötü bir lastik dökülüyor. Sadece bir ya da kar, vb başlayan, ama ne yazık ki fren ve tutma virajlarda iyi bir işin üç parametre çok kötü. Yaz lastikleri de deneyimlerimi devam başka bir Koreli üretici aldım ve dürüstçe 10 bir kurşun olduğunu söylemek! Kumho Lastik NEXEN ve gerçekten çok iyi lastik var! daha fazla »

Yazar:tomi
Yorum tomi: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba ben başka bir artı, gerçekten çok keskin iniş 360 derecelik yay Haziran lastikler mükemmel çok iyi tutuş takviyeli iki gerçekleştirir am from sorunsuz atım üstgeçidin v = 100 çıtırtı ve belirsizlik olmadan km / s, henüz bybyło 15% çatal kadar açabilirsiniz, ama döndü frenleme dikkat bunu hızla bazen abs yok arabada bloke edilebilir gibi geliyor bana bir ışık, çünkü ben birbirine çevrelerin atlamak mümkün değilim, ama ışık olduğunda fren gerçekten güçlü olması dışında yüksek hızda viraj ağır yıpranmış lastik yan etkisi ama dayanıklı ben deliğe birkaç kez koştu, Polonya'da zor değildir ve ben kafamı assolist ve her iki tarafta tüm lastik ve jant hafif göçük gibi düştü, iki tür durumlarda, o yüzden oldukça iyi, daha iyi olabileceğini düşünüyorum, fakat su üzerinde bazı binmek Kalem başına 250 $ fiyat yasal mağaza için daha fazla sorun olamaz. Excel görüldüğü Slik yok kauçuk bileşiği,. Şiddetli sürücü rağmen, spin jantlar dış Sırtlı ek olarak minimal aşınma, kilitleme ödemek istemeyen kişilere tavsiye ederim kimse bilmiyor ne kadar lastikler daha fazla »

Nexen yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Nexen

Kış lastiklerinin popüler modelleri Nexen

Kış lastiklerinin tüm modelleri Nexen

En son eklenen yorumlar

Makul bir fiyata İyi bir ürün
Yorum VW user: 4,3 111130

Bu Koreli üretici ilk lastikler olduğunu öğrendim. Öncelikle prim ve orta fiyatlı farklı marka, bir dizi faaliyet öncesinde. Lastikler birkaç yıldır Nexen lastikleri yaz ve kış kullanan bir arkadaş tarafından bana tavsiye edildi. Ben bu lastiklerin çok olumlu kalitesi duyuyorum. Dengeleme ile herhangi bir sorun mevcut değil, hoş bir görünüm. Biraz premium ürünler daha yüksek sesle, ancak ikincil markaların düzeyinde. Islak ve kar üzerinde örnek davranış. tavsiye ederim daha fazla »

Makul para iyi ürün.
Yorum Banan: 3,7 111700

Ben ürünü tavsiye ederim. para için iyi bir değer. Korede üretilen lastikler. Dürüst olmak gerekirse, bu lastiklerin satın alma nedenim - NEXEN lastikler, arabada bir arkadaşımda dört yıl önce başlayan bombeleme vardı... Şimdi, şirket önemli ölçüde kendi ürünlerinin kalitesini artırmıştır. Benim düşünceme göre, lastikler sınıf preminium olanlardan farklı değildi. İyi bir lastik için iyi para. daha fazla »

Nexen kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Nexen

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Nexen

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Nexen

En son eklenen yorumlar

Ben Made in China Nexen lastikleri tavsiye etmiyoruz
Yorum uzytkownik: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Nexen Lastikleri Nexen lastiklerin n'priz 4s (yıl boyunca) boyutu 165/60 / R14 ile benim macera 4s.n n'priz. Ben bu lastikler çabuk geldi aldım. Serin aynı sevinç sırt. Onları bahis için sabırsızlanıyordu. Sonunda ben çok iyi başladı (benim sonbahar kayma kış lastikleri) ıslak sopa. Roundabouts de gıcırtı etmeyin ve çok iyi ben bu lastiklerin hakkında söyleyebiliriz. Vulcan, kurulan lastikler yanlara doğru yürümek ve alında, ancak bu araç 70km / h bir top gibi atlama, nöbet alır çıktı ben ... hissediyorum gerektiğini baktı söyledi. O ön tekerleklerin bir tümör ve lastik basınç kuvveti yoğun olduğu vardı sanki Ayrıca, otomatik frenleme, önde undulates. Bu kalkanlar olabilir ben yeni lastikler var, çünkü ilk etapta ben, düşündüm. Tekerlek başka bir araba ödünç ve ön koymak. Diskler bükülmüş değil yani 70km / s hızla titreşimler, oto şey dalgalarının / atlar inhibe azalmıştır. Yani, geri NEXENami ile tekerleklere önden arkaya dediler iletilen bu kez gitti ve ben test etmek için gidiyorum. Aynı durum, tümör lastiğin oldu, ya da heterojen karışımı sanki sallayarak araba fren yaparken. Diskler ortadan Çünkü, ben tekerleği doğruldu karar verdi. Presi, pomlaskał baktı ve jantlar hiçbir tür kötü olmadığını belirtti. Belki poprostować ama bu farklılıklar hiçbir şey hissetmiyorum gerekiyordu değildir. İnsanlar mega eğrileri binmek ve sürücü ve ben yapamam .... Israr, bu yüzden tüm 150 zl benim 3 tekerlekleri doğruldu. O, biraz yorgun lastik, kurulan 60 derece ile lastiği yeniden düzenler ve her zaman bir lastik atlar - atım alnında. O bu lastikler tentür davrandığını söyledi, ancak kabul edilir hiçbir şey, ben gidiyorum, ve çok daha iyi inhibe etmek değil. O heterojen karışımı, sert ve yumuşak idi, ve bu nedenle ön dalgalar / yolculuğa atlar gibi lastik davranır. Ben soruşturma başladı ve ben NEXEN lastikler Made in China öğrendim. Belki de bu ne bu niteliksel farklılıklar olduğunu. Sonuçta, daha önce Çin diğer şirketler kış ve yaz aylarında üretilen lastikler vardı, ve ben çok memnun oldu. Bir sorun olmadan Ran. Bu Nexeami Çin'de yapılan aynı sorunlar var. Çok alnına dayak ve zıplatma, bunu önermiyoruz nedeni budur. Eğer Nexeny yatırım yapmak isteyen olup olmadığını düşünün ve eğer tüm bu sadece Kore'de yapılan rağmen. Üretim yeri hakkında sor .... daha fazla »

Değil kış için! Nexen N'Priz Vs. Nexen Winguard Spor
Yorum Marshall: 1,8 180000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Başında ben düşük puanlar bakmamaya isteyin, biz batmıştı. Ben sadece bu lastiklerde dalkavukluk bu kavga hemen göze çarpan benim yorum yaptım. Neden bu moda sezon lastikleri bilmiyorum. Görünüşe United böylece bu teknoloji içine sıkın. Kışın Multigrade varsayarak söyleyerek, ancak, unut "Ben hiçbir fark görüyorum." Ben de görmedim. Zaman. Eh, ben sadece cephesinde, bu lastikleri aldım. Arka yüzünde ben tipik bir kış lastikleri Nexen Winguard Spor aldım. Yani yepyeni lastikler bir dizi hayatında ilk kez vardı. Şimdiye kadar, ben birleştirilmiş sınıf için geçerli arabada, el sürdü. Ne oldu? Ön multigrade N'Priz anda, kış lastikleri Winguard Spor, açık havada kar fırtınası, arka yüzden onları denemek gitmeye karar verdi. Ben bir dolambaçlı oluyor ve merkezkaç kuvveti beni ön dış başlıyor sebep hissediyorum ediyorum! Hiçbir şey - Arka asfalt yapıştırılmış olarak kiş lastikleri bunu için. Eh, o kış lastikleri wywinęło nedeniyle geri bana arka ziyade ön koymak ve ben bir şey olarak rotasyon kapalı. Ne yazık ki, yerinde başlayan kar da arzulanan bir şey verir. Sadece vınlayıp gidiyor tekerlekli ve araç sabitken. Frenleme sırasında ABS her an gitme korkutucu, döner. Bu lastikler, ve testlerin her türlü göstermek için nasıl tüm birleştirilmiş lastikler sadece gerçek kış lastiği olarak eskisi gibi olmayacak. Eğer fark görmüyorum yazarsanız ben size inanıyorum. Bir eksen üzerinde koymak, ancak, kış lastikleri ve kar ızgara. Bir karşılaştırma olacaktır. Hızla fikrinizi değiştirin. Peki, bu lastiklerin kış aylarında önermiyoruz. Ama multigrade nedeniyle yılın bu zamanda kendi kullanışlılığı tam satın aldı. Hayat ve kişisel güvenlik riski yanı sıra araba değmez. Hatta bazı insanlar "çoğunlukla şehir içinde küçük bir yolculuk," derseniz. Kırıntı ve silinen araç sanki yolda farklıdır. Ben kış için tavsiye etmem. Onlar oldukça yüksek çünkü çok toplamda yaz, güvenle bu daha iyi bir yaz lastikleri bulabilirsiniz. Kış sporu için Nexen Winguard Tamam, ama bu özel lastik için yorumlarda bu konuda yazmak. daha fazla »

Nexen 4 mevsim lastiklerin tüm listesi