Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Platin

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Platin

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Platin

En son eklenen yorumlar

Yazar:Ovidius
Yorum Ovidius: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Çok iyi, ucuz lastik ... Bu lastikler üzerinde çalıştırmak mesafe çok büyük ama tüm koşulları ve seyahat konforu ve güvenliği lastikleri olmasa. daha fazla »

Platin yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Platin

Kış lastiklerinin popüler modelleri Platin

Kış lastiklerinin tüm modelleri Platin

En son eklenen yorumlar

Yazar:AirLoki
Yorum AirLoki: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

5 yıl için biz sadece bu kış lastikleri kullanın. Ben herşeyi biliyorum bu lastiklerle düşünüyorum! Kuru ve ıslak yollarda iyi performans Lastik manevra kabiliyeti ve suda kızaklama ile ilgili bir sorun yok. Ama kar düşer ve buz oluyor zaman lastik sinir olur ve bunu beklemek asla bilemezsiniz. Çok hızlı buz söz değil, kumanda ve manevra kabiliyeti, karda yokuş yukarı sabit ruszc kaybeder. Ben ancak Kasım ayında arkadaşlarım 9 çarpışma toplam vardı sessizce Ben çarpışma yoktu bu yüzden devam ettik! Değil yüksek hızlar için uygundur. Ben benzer para için böyle Dunlop ve Kleber gibi ünlü marka lastikler satın alabilirsiniz daha iyi olduğunu düşünüyorum. Eşim özel bir araç klebery olduğunu ve tüm koşullarda gerçekten kesin. daha fazla »

Yazar:Luks
Yorum Luks: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Sırayla genellikle. Kar tutulması buz gibi iyi bir çok kötü. Bu lastikler ıslak zeminde iyi excel yanı biraz daha kötü köşeleri ile, (yıl Maloya Crono kıyasla belki daha iyi) inhibe, ama yine de iyi. Ancak, yüksek sıcaklıklarda (daha fazla veya daha az sözleşmeli 7 + daha) onlar, bazen kuru ve sıcak asfalt kolay kavrama kaybedersiniz çünkü dikkatli olmak zorunda zabuksować bile yere gaz basmadan. lastikler oldukça rahat, iyi yastıklı yüzeyi düzensizlikleri, ben onlar zimówkę kadar sessiz olduğunu düşünüyorum, ama yolculuğu açıkça duyulabilir pürüzsüz kükreyen, ama ben umursamıyorum. Ben makul bir fiyat için tavsiye ürünü olduğunu düşünüyorum. daha fazla »

Platin kış lastiklerinin tüm listesi