Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Roadstone

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Roadstone

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Roadstone

En son eklenen yorumlar

Tavsiye
Yorum gregorbu: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben 160km ve hangi bütçenizi berbat etmeyin wawego araba için iyi lastikler istedi. Marka neredeyse hiçbir anlamı yoktu. Ben yeni ucuz değil "Çin halkının" konulu bir araba aldım ve bildiğim kadarıyla kuru üzerinde ıslak bir piyango oldu o daha az ya da yolculuk olabilir çünkü ben, hesap yalnızca Çin lastikleri içine almadı. Değiştirilmesi için, hemen ben wulkanizatorowi hemen attı işaret bu "Çin" sen benim vicdan kimseyi olmasını istemiyorsanız. Ben Değerlendirme çok okumak ve nihayet seçim Roadstone CP661 düştü. Ayrıca fiyat çevirir çok popüler, neredeyse bilinmeyen değil marka. Ve yine bu Nexen tanınan markalarından biridir. Olarak çıktı, Roadstone lastikleri onlar sansasyonel kullanım ve frenleme sağlar sessizdir. Ben tekerlekler dönmeye bile nazik bir hareket ve yuvarlak virajlı sürerken arka döküm unutmuştu. Hem sessiz bir sürüş yanı sıra akut (ve araba özellikleri güçlü hızlanma pedalı kışkırtır), çok güzel ve güvenilir sürmek. Lastik bazı bir dezavantaj (hızlı aşınma) olabilir yumuşak kauçuk, yapılmış, ama o sayesinde sakin ve iyi yol açar mesafesindedir. Bana gelince, kesinlikle sansasyonel lastik ve tekrar satın alırdım. daha fazla »

4 İyi -
Yorum Bandzir: 3,2 111200

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben her zaman kullanılan yeni bir ucuz daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hiçbir şekilde sürüş yardımcı olmaz, çünkü tanımlamak için bir şey yok, Görünüm olduğunu. Ses gelince? Ben bu herhangi bir dikkat asla emin değilim. Windows'un kapatıldı, ben kükreme değilim, gerçekten serin, kuru lastikleri için Tamam. Sen kavrama, yanal destek için çok yüksek bir puan kırdı denemek zorunda. Frenleme iyi bir seviyede aynı zamanda. Islak zeminde lastik ... artık burada dikkat edilmesi gereken. Ben çok isterdim. Başında ben 3. viteste bile kavrama kırmayı başardı, abs fren yapabilirsiniz zaklikać oldukça sık. Bu yaz lastiği ve yağmur bir sürü bu yıl itibariyle Ona iyi 4 ver -. Özgür ve huzurlu bir yolculuk isteyenler için önerilir. daha fazla »

Kış lastikleri: Roadstone

Kış lastiklerinin popüler modelleri Roadstone

Kış lastiklerinin tüm modelleri Roadstone

En son eklenen yorumlar

ucuz, ama ben tavsiye etmiyorum
Yorum Fryta: 2,9 119000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bu lastikler üzerinde bir oyuncak araba aldı. Ben geç ilkbahara kadar 2 kış mevsimi, zamanı kullanılır. Toplamda, yaklaşık 25 000 km sürdü. Bu lastikler, özellikle yüksek hızlarda, çok gürültülü. Oldukça kararsız ıslak veya kuru koşullarda, özellikle başlatırken. Otomatik bile net iki, kayıyor. Inhibisyon şikayet edemez - ben onları nispeten güvenli hissettim, ama oldukça dikkatli bir şekilde yaklaştı (güven komut yok, ama onlara düştü asla kayarak). Kar başa terbiyeli, otopark büyük bir sorun değildi gömülü kar gitti, ama kar yapmak için yeterli iyi ambalajlı ve kaygan oldu ve sorun başlar. Buna ek olarak, rut çok duyarlıdır (özellikle yüksek hızlarda, ama hız düzenlemelere izin). Dezavantajı ise, taban yüzünün nispeten hızlı bir aşınma. Daha önce, ben diğer oyuncak araba vardı ve kötü Fuldami orada yargıç kullanılanlara kıyasla. Kesinlikle benim sevme için değil. daha fazla »

Swietne.
Yorum Marek: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler herhangi bir görüş yok neden bilmiyorum. Kış için olağanüstü. Ben 30k kilometre daha kışın onları sürdü çünkü temiz bir vicdanla yazar. Ben iyi kış lastikleri vardı. Başarısız değil ve bazen trajik koşullar basmış asla yok. Birçok araba tepeler önce veya onları zjezdzalo gelen oldu ve ben cesaretle bu lastikler 30 km / s üzerinde yokuş yukarı. Ne yazık ki, kışın olduğu gibi - daha az oluyor ve 2 sezon sonra ben onları değiştirmek zorunda olan daha az sırt. Lastikler kuru zeminde yüksek sesle ve yuvarlanma direncinin oldukça çok şey var. Ne yazık ki, ben kötü kış lastikleri değişti ve şimdi çok (Debica'dan Frigo 2) pişman. Sonraki çünkü% 100 benim beklentileri karda bu yerine getirecektir. daha fazla »

Roadstone kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Roadstone

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Roadstone

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Roadstone

En son eklenen yorumlar

Nasıl Lada Niva için asfalt mükemmel yeterli, orijinalleri ve daha fazla kask tercih ettiğiniz sürece daha yüksek bir raftan bir şey olabilir.
Yorum Krisownik: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Nasıl Lada Niva için asfalt mükemmel yeterli, orijinalleri ve daha fazla kask tercih ettiğiniz sürece daha yüksek bir raftan bir şey olabilir. Kesinlikle devam ve birçok SUV daha kötü arazi (diğer terlik vardır iyi kesinlikle engebeli arazi nedeniyle bahsetmiyoruz) Łajdaczka ağırlıklı asfalt üzerinde çalışır, ancak bu lastiklere de alan gezecek. daha fazla »

Yazar:Eryk
Yorum Eryk: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bu lastikler üzerinde yendi 20.000 'den fazla km var ve ben çok memnunum. Ne olursa olsun koşullar mükemmel bir şekilde geçmek lastik. Ben herkese tavsiye ederim, bu - bu büyük bir tasarruf bulunuyor daha fazla »

Roadstone 4 mevsim lastiklerin tüm listesi