Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Sava

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Sava

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Sava

En son eklenen yorumlar

Bu paraların lastikleri tavsiye
Yorum Sławku_: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Genellikle, lastik lastik başka bir set bu yıl çok iyi aldım yapıyor. Ortalama bir şehir sürüş tarzı ve yol kullanılır. Çok iyi çekiş lastikler gerçekten iyi su dağıtmak hızında çamurların içinden yağmurda ıslak sürüş veya sürücü geliyor ve neredeyse mükemmel yol sarılmak. kuru zemindeki sürüş da yol nasıl lastik kulpları hissetmek için yüksek hızlarda viraj bile çok iyi bir tutuş sağlar. Bildiğim kadarıyla pencere ile ortalama lastik gürültüsü açın ve sürüş sırasında büyük yolları sakıncası yok gibi. Ne bir rahatlık bu boyut 205-65 R15 yüksek profilli lastikler ile bir BMW E39 kullanan ölçüde konfor bozuk yolların bastırır etkiler ve daha geniş bir yaşam sonuçlanan bazı süspansiyon rahatlatır. Bence bu lastiğin bir dezavantajı Genel paraya lastiği için oldukça yüksek yakıt tüketimi ile sonuçlanan yuvarlanma direnci çok ve daha savunmasız zarar ve sıyrıklar (Ben dengesiz kaldırıma bazen patlama bir) frenlemek yapan lastiğin nispeten ince inşaat tarafı Eğer her şey olamaz bu fiyata daha yüksek yuvarlanma direnci de (benim için çok önemli bir parametredir) kuru ve ıslak yollarda iyi hem çalışır tavsiye ediyoruz. tavsiye, bu fiyat lastiği özetlemek için. daha fazla »

Çok iyi lastikler!
Yorum Sodom: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben kısa bir mesafe sürdü, ama ben bir görüş ifade edebilir. Lastikler mükemmel yol tutuşu vardır. Hatta asfaltta kuru, neredeyse "lokma" çok ıslak, çok daha iyi izlenim vardır. Ben yağmur, normal fırtınadan sonra iki kez fırtına sırasında hafif ıslak yüzeyde onları test (örneğin silecekler vermeyin bu tavsiye ve yol bir nehre dönüştü) yolda şaşırttı. Otomatik Gerçekten bir güvenlik duygusu verir. Hızlı gibi hiçbir kayma, tatil aşılması virajlarda bile çok iyi tutan. Bu lastikler ile zor koşullarda, bunu kavrama sadece kendi becerileri ve yolda duruma odaklanıyor konusunda endişe olamaz. Gürültü gelince daha önce tahrik olan Continenetal-e, daha değil yüksek sesle. Yuvarlanma direnci, hiçbir mucizeler değil, sınıf, ama ben böyle böyle bir artı biraz daha küçük bir yanma fark ettim. Yeterli değil, Tüketim sürdü (yaklaşık. 5 bin), ama şimdi için, bu sildi değil üstüne bile bir kitabe. Genel olarak, ben son derece size gerçekten hiçbir para kaybetmek yok tavsiye, ne przepłaci yaptım ve lastikler yüksek sonu karşılaştırılabilir olmasa daha iyi olacak. daha fazla »

Sava yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Sava

Kış lastiklerinin popüler modelleri Sava

Kış lastiklerinin tüm modelleri Sava

En son eklenen yorumlar

kış lastiği oldukça iyi
Yorum FERHAT BALDAN: 4,1 111110

kış lastiği olarak aldım,oldukça memnun kaldım. yumuşak buna bağlı olarak yol tutuşu oldukça iyi. yumuşak olması sebebi ile erime hızı daha erken olacağına inanıyorum. zaten amaç güvenli yol tutuşudur bence kışlıkların. ben memnun kaldım umarım sizde denersiniz... daha fazla »

Süper lastik.
Yorum Mehmet Arif: 5,0 11111

Yine lastik alacak olsam sava alırım. daha fazla »

Sava kış lastiklerinin tüm listesi

4 Mevsim lastikleri: Sava

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Sava

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Sava

En son eklenen yorumlar

Değerinde para
Yorum Karol Walor: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben Auto Bild testlerinde yüksek bir konum, ama aynı zamanda benim profil içine çok iyi uyuyor gerçeğini teşvik aldım. Benim için en önemli parametre çoğunluğunun aksine gürültü seviyesi. Sava onun popo kapmak ve hemen eklemek gerekir, böylece 70 dB geçilmez sınırı -. O ok Işık sürekli gürültü, orada hiçbir łuułuuułuuu muhteşem sırayla tutar :), ıslak (indeks C) herhangi bir sorun. Ben onları çok kısa olması, dayanıklılık yargıç yok. Ben Almanlar haklı Quatrakiem Vredestein arkasında lastiği yatırım düşünüyorum. Başka bir avantajı size Sava hayal kırıklığına uğratmayacak yaşadım bir mucize lastik ve uyarıcı fazı gerek duymuyorsanız :) Polonya'da Made in bir yazıt lastikler olduğu gerçeği olsun. Ben kesinlikle tavsiye ederim. daha fazla »

Sadece iyi bir lastik.
Yorum Jonasz: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu nesnel Bu lastiği ölçmek zordur. Işini yapıyor ve iyi yapıyor. Akut inhibisyon kar minimum miktarda ıslak biraz geriye (ben arkasında başladı börekler, ön yaz ve kış değiştirme) taşınmış izlenimi vardı Sadece bir kere. Ama hafif bir arka plan ağır önünde bir araba için ben mümkün olduğunu düşünüyorum. Serin ve benim diğer araç (Citroen Saxo) Overall lastikler bu börekler almak için tüm niyetinde ve karda eğlenmek sezon uçururum. Bizim kaprisli hava ile Lastiklerin bir set ile her zaman bir toplam yolculuk olacağını ve düzenli olarak değiştirin ... daha fazla »

Sava 4 mevsim lastiklerin tüm listesi