Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Tracmax

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Tracmax

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Tracmax

En son eklenen yorumlar

Lastik beklentilerimin çok altında.
Yorum Taha: 2,4 114000

Islak zemin de tutunma maalesef yok.Bu sebeple maddi hasarlı kaza yaptım hem de sadece 85 km. gibi bir hızda seyir halinde iken viraj döndüm zemin ıslaktı frene basmamla birlikte sol refuje önden bindirmem bir oldu...Lastik fluence gibi bir araçta çok performans vermedi. daha fazla »

Bu para için çok iyi!
Yorum Multijet 1.9 16V 150KM: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Jant koruma lastikler 205/50 R17 93W sürüş. İkinci sezon için bunları kullanır ve ben gerçekten çok mutluyum. gerçekten sessiz ve iyi yola sadık. Ben zaten onlara yaklaşık 20 000 km sürdü ve hala çok güzel, bir anlamda, nasıl nówki Dişte bile altyazı F-107, çünkü hala görünür hakkında ön ve arka 7mm vardır. Bu doğru olduğunu zaman 140 aşan hızlarda biraz uzun akan köşeleri hissetmek için beş fiske - (çok yumuşak belki çünkü) 150 km / h ama şimdi ben 1500km rota yaklaşık iki kişi ve 140-170km / h yolculuk hızlarını numaralandırma taze bitti (śmigaliśmy Alman otoyollar çünkü) ve gerçekten onlara büyük smigało vardı! (o rüzgar çünkü) bu hızlarda onlar duyulmadı. Smigaliśmy ayrıca yağmur ve przycinaliśmy 130/140km/hi kızaklama kokusu yoktu nasıl. Ben gerçekten tavsiye! daha fazla »

Tracmax yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Tracmax

Kış lastiklerinin popüler modelleri Tracmax

Kış lastiklerinin tüm modelleri Tracmax

En son eklenen yorumlar

Top!
Yorum Guido Höbbel: 2,0 11000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu yüzden kesinlikle aşağılayıcı bir şey bu geziler veya deneyimi hakkında söylenecek olabilir !! Şüphesiz orada çok "daha iyi" para, daha iyi, ama lastiğin bölgelerde kenti, geziler ve muhtemelen bir kaç kar Tuoren için tamamen yeterlidir !! Özellikle fiyat olarak gözlerimde rakipsiz !! Benim dört lastikler için ben biri için her zamanki kadar ödenen satın veya tanınmış bir lastik üreticisinin bir buçuk !! Tamamen memnun ve olur ya da iyi vicdanen bu lastikleri tavsiye edebilir !! daha fazla »

umutsuz |!
Yorum jaras325: 1,5 150000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Birisi Ağustos seçtiği sürece ıslak umutsuz lastikler, ben tavsiye etmem; Bozi; Bu aldım ... makul bir hızda yağmurda sollarken ıslak kaldırıma bir yolculuk sonra sorun yaklaşık yüz metre boyunca takip vardı, onu geri verdim, ben hiçbir araç ve Pin Atamaları gdzes bir hendekte inecek düşündü .. asla .. yani hayır chnszczyzny ... daha fazla »

Tracmax kış lastiklerinin tüm listesi