Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Triangle

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Triangle

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Triangle

En son eklenen yorumlar

Her wzgledem.polecam içinde vahiy ve yine tavsiye
Yorum chivers: 4,9 111190

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben burada bir garip, çok keskin, net yağmur ile asfalt yol 333 gün daha iyi çok daha fazlası ile iyi bir fiyat-Ağustos ıslak tutan büyük yol kuru kar için bir yıl, kısaca ve sansasyonel temat- lastik, dublin yaşamak iyi- hayır hayır lastik çalışmıyor gerçeği bilinmektedir buz için, ama aynı zamanda haber çamur zeminde yol oblodzonej.baa-up çalışmaları binmek verecektir. Garip asfalt (derin ili canlı) döküm, sadece otomobil, keskin ve kuru ve en 30.000 yapılabilir tür yüzeylerin onu tedavi deszcz.na anlamına gelir. üzerine, max-12.000 yapıyor bazı garip lastik başkaları tarafından oluşturulan mil, ben 25 ben (oldu-ama sırt jeszczze ben seyahat güvenliği umurumda) aynı takas şirketin pahalı, ya da daha 25 gibi nadlewanych kayıt bahsetmek değil .... u dostum 3 Binlerce olduğunu, bu benim 2 lastikler bu araba için ve sen göreceksin satın tabii ki, basınç ve denge izlemek zorunda Rover için, dahası, gerçekten değer, Çinli lastik dükkanı korkmayın, benim kobitki için aynı emretti. ve yanında da dublin yeşilden, güzel selam görünüyor. daha fazla »

İyi lastikler
Yorum Użytkownik: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler şehir etrafında sürücü yerine bana hizmet ve ben onlara hiçbir itirazları var, kesinlikle çok deli şehir sürüş için onları satın almak isteyeceksiniz. Birisi bir şey bırakırsa daha fazla para harcamak için bir utanç tur. Yolda tek dezavantajı kadar gürültü oldu ama kapalı pencereler ile klima o kadar kötü değil. daha fazla »

Triangle yaz lastiklerinin tüm listesi

Kış lastikleri: Triangle

Kış lastiklerinin popüler modelleri Triangle

Kış lastiklerinin tüm modelleri Triangle

En son eklenen yorumlar

Yazar:Pewex
Yorum Pewex: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Hatta Fuldach Montero 2 önce, artık tentürleri - - Daha önce basmış 2 adet pourers Technic - Ben £ 106 parça aldım rewelka ama yalnız fiyatı says it all. Eh, Üçgen önce wielozesonowe michelin 5 mm sırt vardı ve ümitsizlik bu zimowek karşılaştırıldığında. Denge için de hiçbir sorunları vardı. Hiçbir atım şey sallıyor. Hmm gürültü yaz daha, wielosezonowki daha yüksek sesle, ama bir sürü karşılaştırıldığında bu kış lastik tentürleri sessiz. Tabii biraz kaygan ama bu artık his varsayım başlangıcında bu. Ben önceki oponiodawca bunun 190 zl için olacak gibi 110 £ için sakız almak için nasıl düşünmek sorunu ne bilmiyorum - oh lastikleri değerlendirmek büyük bir hata dikkate fiyat ve sınıf atın. En önemlisi bu lastiklerin sabit 90 zl için kış İlaç Yaş sınırı gibi yumuşak. Ben fuldami arasında çok fazla fark hissetmiyorum pişman değil aldım. Bu fiyat için ben içtenlikle tavsiye ederim. Ayrıca, kış şimdi kış ne tür olduğu gibi. daha fazla »

Yazar:Tomek
Yorum Tomek: 1,0 10000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Kabus. Hatta ıslak kaygan, tehlikeli Tire. Yani bu adamı kurtarmak istiyor nasıl olduğunu. Buna ek olarak, bir lastik dengesiz olduğunu ortaya çıktı, 60 km / h üzerinde hızlarda direksiyon yenmek Tekerlekler düzgün dengeli olamazdı. Ben bir iddia pazarlık başardı, ama o zamana kadar ben farklı bir lastik almak zorunda kaldı. Kesinlikle tavsiye edilmez. Benim Kobit aynı arabaya bir promosyon fiyata michelinki aldım olarak ve sessizce ve güvenli bir şekilde, onlara olağanüstü bir şekilde çalışmaktadır. Üçgen kar aslanı bile en kötü düşmanı tavsiye etmem. Gerçekten bir düzine altın değerinde sanat yapmak ve kanıtlanmış iyi bir şey, şirket satın. Önemle Doğum lastik üreticilerinden satın karşı uyarıyor. daha fazla »

Triangle kış lastiklerinin tüm listesi