Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Filtrelenen liste

Yaz lastikleri: Vredestein

Yaz lastiklerinin popüler modelleri Vredestein

Yaz lastiklerinin tüm modelleri Vredestein

En son eklenen yorumlar

Hmmm ...
Yorum Olo: 3,9 111900

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler oturmak ve dizel 2.0TDI DSG 170bg yılında Skoda Süper 2 üzerinde oturmak. Ne yazık ki, 2 ön lastikler üzerinde 1.5 yıl sonra 2. babel üzerine attı Genellikle paket başına daha önce de yaklaşık 800 altın fiyatı bunları 2 sezon sürdü değer ama 2tysiecy değil lastikleri ve bazı 20 binden fazla. Bu aşınmaya gelince süper çok yavaş Ağustos savaşıdır. En sıcak asfalt davranış ama ne yazık ki araba o ne olup bittiğini oturup vermedi Ağustos przecholuje ve arka aks üzerinde biraz uzun ve wlancza Ağustos çekiş cümbüş. Ne yazık ki, Nankang edilir goszym prdukcie de görülmemektedir 100 yukarıdaki UHP gürültü gibi. Ben üç bin Continentale için lastik seçim olsaydı ben Mini Cooper S 200 hp, herhangi bir var, ve kuru ve ıslak geçti kesme olmadan mükemmel ve henüz bir kez squealed ve değil bir keskin uçurum aksatabilir çünkü iyi lastikler ancak bir powe CintiContactSport3 veya 5 olacak ... Onlar sessizce ve insanların taşınması dışına biraz rahatsızlık koyar gelen karayolu üzerinde lastiklerin gürültü duymak tercih etmediklerinden AS-1 Nankangi oturmak. Yolda parça egzersiz ve çılgınca araba lastik kullanımı ılımlılık tabidir, yani UHP lastik porsche kazık gerekmez değil sadece Araba sonra Almanya'da bir hit oldu ve Amerika Birleşik Devletleri olan orta sınıf yeterli Nankangi araba için UHP bir şey koyar, çünkü AS-1 ve NS-2 ve yeni NS 20 mükemmel Orada satıyoruz daha fazla »

Tavsiye ederim! Ben lastik sansasyonel, harcanan parayı pişman değilim!
Yorum Wiedzmin_t: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastik İnanılmaz! Bu şartlar altında lastiğin gerçekten harika yapıyor - Hızlı yüksek hızlarda, yüksek hızlı köşelerinde viraj alma ve frenleme, kapalı hareketli. De ıslak değil - ıslak ıslak (veya çiseleme), ardından lastiğin oldukça iyi yapıyor ile karıştırılmamalıdır, ancak bu koşulların kötü olduğu bilinen en "kaygan" çünkü. Lastik çok iyi takdir - ABS ve ASR "kullanmak" değil, köşelerde gıcırtı - edilir - büyük araba bir ok gibi söner. konfor viraj, oto asfalt tutkal gibi yapışır. Wizualnum plusm kusursuz görünümü (gerçekten iyi bir performans için güzel bir ek) 'dir. Benim önceki lastikler - ucuz ya da değil - hatta karşılaştırılabilir bir şey yok. Lastikler için aynı avantajlara traş. İdeal sessizlik isteyen insanlar için ONE tek önemli şey - dużysz hızları (karayolu + + + ve daha fazla) Sana Şahsen :) anlamak umut zaman lastikler biraz daha yüksek sesle gibi görünüyor, ben herhangi bir şekilde akla, ama pragtnę sadece benim gözlemler yazmayın. Ben çok rahat lastik satın almaya teşvik, bir "balon" gibi hissediyor biraz daha büyüktü. Umarım Ayrıca boyutu 235/45/18cali benim lastikler tavsiye, görünür hiçbir aşınma yok, onlar benim Randy değeri eklemek için miareczką karşı koyabilirler. Genel olarak, doğru, + 6000 veya Miles çevresindeki kadar sürdü ama bir şey gibi eğer 6 bilmiyorum + daha fazla »

Kış lastikleri: Vredestein

Kış lastiklerinin popüler modelleri Vredestein

Kış lastiklerinin tüm modelleri Vredestein

En son eklenen yorumlar

Vredestein Xtreme Wintrac 225/45R17 winter tyre
Yorum Magel: 4,3 111130

Bugüne kadar kullandığım en iyi kış lastiği. Buzlu ve karlı yollarda tutuşu gerçekten çok iyi. Ayrıca soğuk ve ıslak havalarda da çok iyi bir lastik. Seti ilk gördüğümde çok sevmiştim şimdi eskilerini aynı lastiklerle değiştirdim. daha fazla »

Bomba!
Yorum mVin: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Temelde, lastik 2 modu vardır: diğerleri sürüklenir çıkmak lastikleri altında ubijają kar, bu lastikler onunla gitmek değil sadece ne zaman) sakin 1, iyi, bazen tatil otomatik kaya gerekiyor ... 2) benim favori - GAZ! bazen büyük ıslak kar, oto sadece park istemiyor, tampon kum tepesini, böylece yer :) Revel içine gaz ve wzbijanego kar / çamur sıçrama bulutları verirsen sitede duruyor! Şaşırmadım öylesine hayır karlı bir günde, soğuk don, ve sen almak ve sadece eşik üzerindeki kar bırakarak ... Bu frenleme söz konusu olduğunda, ABS var, ama çok iyi yapıyor pulsed değildir. Frenine basıldığında, hiçbir etkisi kızak yok, sadece durdurmak, bu doğru kayma olduğunu ama küçük. Eğrileri üzerinde, sıkıştırılmış karda 50 ile, hala ve hiç-kayma kontrolü, gerçekten seviyorum ... Uślizg "depnięciu" görünür ama muhtemelen normal. Ben diğer araçların insanlara wyślizganym için hareket edemiyordu keresinde başıma geldi, ama ben 2 koyun ve bunu, hem de çalıştı ... + Tekrar. Pistte biraz hum, 110 gürültü ben nasıl bilmiyordum başında duyulmaya başlar ... Aslında ama bir süre sonra ben hum Vredki fark etti ... ama hadi ... In sonuç-I mağazamızdan yeni bir var ve ben bile Topuksuz lastikleri olmadan ne gerek bilmiyorum çünkü?, aynı, yeni bir yığın yıpranacaktır! varsa daha fazla »

4 Mevsim lastikleri: Vredestein

4 Mevsim lastiklerinin popüler modelleri Vredestein

4 Mevsim lastiklerin bütün modelleri Vredestein

En son eklenen yorumlar

Araba her gün sürme için mevsimlik lastikler iki takım karşılaştırıldığında büyük alternatif!
Yorum M-Warszawa: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler tavsiye! Sam internette onlar hakkında görüş bakıyordu ve ben sadece onları karar verdi sevindim. Ben onlar kulaktan dolma, ilk elden ne öğrendim! Arkadaşlarım bu lastiklerin karşı bana tavsiye etti. Onlar birisi mevsimsel iki lastik setleri göze alamaz zaman sadece bunları satın alabilirsiniz söyledi. Saçma! Asla böyle değil kullanılabilir ama iltifat ahlak ilk sırada! Kerede, benim araba her gün (combo) götürmek için kullanılan ve rekabetçi araç değildir bahsetmeliyiz. Lastikler büyük yaz excel. Tamamen bu yaz lastikleri olmadığını unutmadan. Hatta bu güç arabayı (93bg) için, agresif hareket yönetir. Lastikler iyi yol tutun, değil gürültülü. Kağıt üzerinde, onlar da yuvarlanma direnci iyi bazı parametreleri (tüketimini etkiler) ve gürültü seviyesi dedi. Bu satın almak için beni ikna etti. Bu veriler gerçek. Lastikler sessiz. Kışın, ancak yolda delilik olmadan da çok iyi icra! Kopnym kar ve hatta büyük akıntılarına sahip yardımı olmadan seyahat edebiliyoruz. Şehirde kesinlikle hiçbir sorunları sürerken. Şehrin Dışında gaz ve fren manipüle biraz dikkatli olması ve her şeyden, tekerlek, bazen can hafifçe geriye zabujać çünkü. Ben ama çok kaygan köşelerinde bu birkaç kez vardı. İyi reflekslere sahip değil şarj sürücüleri, sakince araç kontrol etmek yönetmek. Neyse. Kim (hatta kış lastikleri ile) çılgın buzlu yol kesimlerinde kışın? Üzerlerinde ıslak sürme doğru, kendi özelliklerine bağlı olabilir. Sadece büyük sorun, ben 50 km / s'nin üzerindeki hızlarda çamurda derin su birikintileri yoluyla yolculuklarda yaşadı. Sen o tarafa kontrolsüz bujnąć araba olabilir, çünkü çok dikkatli olmak gerekir. Lastikler çok yıllık ve evrenseldir. Diyerek burada kontrol etmeyin "Ya tüm bu hiçbir şey için." Onlar her koşulda gidecek, ve biz hala 15 derece C de Void mevsimlik lastikler Mart 0 santigrat derece veya kışın da sonbaharda yaz lastikleri olduğu gerçeği hakkında endişelenmeyin. Sadece bir kez bir süre aşağı ve takas bunu kırmak için uygun olacaktır. Ama bunları işletmek kim gibi kişisel bir konudur. Ben normal bir araba her gün sürücü için, bu lastikler harika olduğunu düşünüyorum! Tavsiye daha fazla »

Büyük hayal kırıklığı
Yorum Bleys: 3,2 111200

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Birkaç yıldır ben tüm yıl boyunca ucuz lastikler için gitti ve her övdü. Ben tüm Polonya'dan iş seyahat nedeniyle hayalet yukarı ve bu kanıtlanmış bir ürüne yatırım yapmaya karar verdi. Görünümleri tarafından yönlendirilen ve OPONEO görüşleri Ocak 2014 ilk izlenim olarak satın sonuna Vredestein Quatrac 3'te seçti - yüksek sesle lastik. Islak ıslık ile böylece ilk kez ben bir şey arabada zarar düşündüm. İkinci izlenim - yolda ilk köşe girerken ev neredeyse kimseyi öldürmedim. Ezbere biliyorum ve her zaman 80 km onu ​​mağlup olan çevirin. Şimdi, aksi takdirde lastikler kuru yüzey üzerinde kendi kavrama kaybeder, 60 km'ye kadar inhibe var. Islak yollar ve çamurda su ile doldurulmuş ile çok kötü. Debica lastikleri daha iyi davranırlar. Ben değerlendirmeleri okumak gibi, ben hayretle gözlerini ovuşturarak ediyorum "verimli lastiğin altından su tahliye". Belki bu yüzden kentte 50 km, en ama karayolu üzerinde 120 km pek yoğurma. Daha fazla yağmurlar ile ben 90km kadar yavaşlatmak ve önceki lastikler olmamış gibi, Tirami arkasında sürükledi. Kışın ıslak yapıyor, ama rüşvet varken, hemen sırt tıkanır. Ben bir kel lastikler yaz sürme gibiyim Yine, araba AWD, pahalı lastikler ve hissediyorum. (Onlar çok ne kadar süre önce maliyet için) 2.000'den fazla set lastik satın alırken yine bir beklediğini değil ne. Bu lastiklerin avantajı dayanıklılığı olduğunu. 60,000, bazen ölümcül yol yüzeyleri sürüş sonra güvenli, iki kat daha fazla dayanabilir Onlarla durmak eğer sadece bilmiyorum görünür uszkodzeń.Myślę yoktur. Cidden, ben onlardan kurtulmak düşünüyorum. Ben bu yüzden bu lastikleri övgü kez sürücüleri sürdü bilmiyorum. Ben bu lastikler satın almadım ikinci kez olur biliyor lastiği 5 ve 6. vererek rehberlik bilmiyorum. Onlar kötü değil, ama şehir için 50 km sürüş. Değişen koşullara ya da karayolu üzerinde uzun yolları üzerinde, bu lastikler, sadece tehlikelidir. daha fazla »

Vredestein 4 mevsim lastiklerin tüm listesi