Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Lastik yorumlarını inceleyin

Fikriniz bizim için önemlidir. 1999 yılından bu yana sürücülerin bağımsız yorumlarından oluşan veri tabanını oluşturmaktayız. Binlerce sürücü bu yorumları araçları için lastik seçiminde kullanıyorlar.
Kış lastiği sıralaması
Kiş lastiği sıralaması en yüksek puanları elde eden lastik listesidir. Değerlendirme kullanıcılarımızın görüşlerine dayanmaktadır. Şu ana kadar 50 binden fazla değerlendirme aldık, aşağıda müşterilerimizden en yüksek notları alan lastikleri size sunuyoruz.
Yaz lastiği sıralaması
Yaz lastiği sıralaması en yüksek puanları elde eden lastik listesidir. Değerlendirme kullanıcılarımızın görüşlerine dayanmaktadır. Şu ana kadar 50 binden fazla değerlendirme aldık, aşağıda müşterilerimizden en yüksek notları alan lastikleri size sunuyoruz.
Hangi faktörleri göz önünde bulundurmalıyım?
Her insan arabasının lastiğinden farklı farklı beklentilere sahiptir. Bu nedenden dolayı, lastik incelemeleri ve testleri en önemli etkenlerdendir. Örneğin lastik ebadınızı biliyor olabilirsiniz ama yapılan  bu testler lastiğin hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmenizde fayda sağlayacaktır.  Bu göstergelerin diğer yararı size lastiğin konforu hakkında gayet açık şekilde bilgi verir.

Hangi lastiğin satın alınacağından emin değil misiniz? Bağımsız lastik testleri sizin için en uygun mükemmel lastiği bulabilmeniz için en etkili yoldur. Ayrıca, burada Oponeo müşterilerinin satın aldıkları lastiklerden yaşadıkları tecrübeleri bulabilirsiniz.

Bu bilgi, lastiğin profesyonel testleriyle birlikte profesyonel bir bilgiye sahip olmanızı sağlar. En iyi lastik karşılaştırma sonuçları için belli bir lastik üreticisini de arayabilirsiniz.
Lastik üreticilerine göre test ve yorumlar
En son eklenen yorumlar
Dębica Frigo 2
Dębica Frigo 2 Toplam değerlendirme Umut 4,4 111140 (3478)
Bu sezon için Continental Conti 830 aldığımdan dolayı bu lastikler garaja bıraktım (sonra da pişman oldum). Daha önce kullanmış olduğum Dębica Frigo 2 geçen sezon için mükemmel bir iş çıkardı. Bunun kadar iyi olan başka lastik henüz bulamadım. Özellikle ıslak kar, yağmur veya kuru zeminde çok iyi performans gösteriyor Dębica Frigo 2. Ayrıca bu fiyata Dębica Frigo 2 gibi bir lastik alabilmek büyük avantaj. Continental Conti 830'un farklı zeminlerdeki davranışlarını beğenmedim. Bu yüzden Dębica Frigo 2 öneriyorum. Sevgiler.
Continental ContiSportContact
Toplam değerlendirme Robert 5,0 11111 ()
Tüm okuyucuların görüşlerine Merhaba. Ben lastikleri karar veremedim yaz seçim ile büyük bir sorun vardı, ancak, ben daha pahalı lastiklerin düşündüm ve ben ContinentalsportContact aldım çok mutluyum ve ben yoktu ve ben basit bir yolda viraj alırken ben aynı veya çok iyi bir tutuş seçim önümüzdeki zaten biliyorum hala büyük lastikler yüzden şaşırdım Henüz konu yok, çünkü birileri SportContact bu lastikler sonunda ben diğer lastiklerin görüşü okumak zorunda kalmazsınız sevindim gerçekten worth'm her miktarda değer tavsiye lastikleri Continental satın almak isterse ıslak sansasyonel raylar üzerinde gibi gerçekten aynı avantajları su akıtır Ben bazen lastikler üzerinde biraz daha fazla para kazanmak ve uzun bir süre için huzur bir kez önerilir. Kararsız Saygılar.
Continental ContiPremiumContact
Continental ContiPremiumContact Toplam değerlendirme kopyt 4,2 111120 (524)
Ben küçük niej.ogólnie tek kelime wspaniałe.auto Matador lastikleri satın aldı ve onlar du çünkü çabuk ateş ... jeżdzić.conti bana bir güvenlik duygusu ve konfor vermek onlara korku edilirse pojezdziłem çünkü Şimdi ben bu lastik hakkında bir şeyler yazabilirsiniz Bu lastikler dolu bir gaz olması TEK BİR ÇOK seviyor VAR bu sistemler olmadan bir araba var abs ve asr.wszyscy diğer laczki.NO almak zorunda olması gerekiyor çünkü bu onların ini Pazar aşınma hiçbir üçüncü sezon binmek ORTAM HAVASI Başka lastik herhangi debilnej 10.000 'den fazla km.to sürüş tutmayın SADECE SZCZĘśCIA.i İLE BİR CUDA Letko bip IN WTEDY.Z GZAEM ONLARI YAPABİLİRİZ DO slikach bu lastikl.bączki KECI hakkında söylemek zorunda tüm, Birisi wiedział.nara gibi ve lastik kullanılmaması