Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Lastik yorumlarını inceleyin

Kullanım amacınıza uygun lastik tipini seçiniz

Fikriniz bizim için önemlidir. 1999 yılından bu yana sürücülerin bağımsız yorumlarından oluşan veri tabanını oluşturmaktayız. Binlerce sürücü bu yorumları araçları için lastik seçiminde kullanıyorlar.

Kış lastiği sıralaması

Kiş lastiği sıralaması en yüksek puanları elde eden lastik listesidir. Değerlendirme kullanıcılarımızın görüşlerine dayanmaktadır. Şu ana kadar 50 binden fazla değerlendirme aldık, aşağıda müşterilerimizden en yüksek notları alan lastikleri size sunuyoruz.

Yaz lastiği sıralaması

Yaz lastiği sıralaması en yüksek puanları elde eden lastik listesidir. Değerlendirme kullanıcılarımızın görüşlerine dayanmaktadır. Şu ana kadar 50 binden fazla değerlendirme aldık, aşağıda müşterilerimizden en yüksek notları alan lastikleri size sunuyoruz.
Hangi faktörleri göz önünde bulundurmalıyım?
Her insan arabasının lastiğinden farklı farklı beklentilere sahiptir. Bu nedenden dolayı, lastik incelemeleri ve testleri en önemli etkenlerdendir. Örneğin lastik ebadınızı biliyor olabilirsiniz ama yapılan  bu testler lastiğin hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmenizde fayda sağlayacaktır.  Bu göstergelerin diğer yararı size lastiğin konforu hakkında gayet açık şekilde bilgi verir.

Hangi lastiğin satın alınacağından emin değil misiniz? Bağımsız lastik testleri sizin için en uygun mükemmel lastiği bulabilmeniz için en etkili yoldur. Ayrıca, burada Oponeo müşterilerinin satın aldıkları lastiklerden yaşadıkları tecrübeleri bulabilirsiniz.

Bu bilgi, lastiğin profesyonel testleriyle birlikte profesyonel bir bilgiye sahip olmanızı sağlar. En iyi lastik karşılaştırma sonuçları için belli bir lastik üreticisini de arayabilirsiniz.

Lastik üreticilerine göre test ve yorumlar

En son eklenen yorumlar

Pirelli P7 Cinturato
Pirelli P7 Cinturato Toplam değerlendirme adam 4,8 111180 (210)
Stilo Fiat'ta kullanılan lastikler. . Kuru, çok iyi ıslak üzerinde çok iyi. Kışın 100 km hizla seyahat ediyordum, yani yaz 70-80 km. sonuna kadar tamamen düz, direksiyon simidi üzerinde sıfır titresim. İyi frenlerle, iyi hakimiyet sağlar ve lastiklerin ısınmasını beklemize gerek kalmaz. . Genel olarak bunu şiddetle tavsiye ederim. Benim için bir dezavantajı var, yani 205/55 r16 boyutunda, koruyucu bir kenarı yok. Lastikler şu anda 4 mm sırt ve daha derin su birikintileri 100 km / s hızda akmaya neden oluyor, böylece ESP / ASR devreye giriyor. Bu benim ev arabam, ikincisi subaru. Üçüncü seviye bir spor sürücü ehliyetim var ve bu seviyeden bu lastikleri süper iyi olarak değerlendiriyorum. Otomatik geometri tamamen fabrika veya ön -0.5 basınç üzerinde negatif 2.3 bara yükseldi. 115KM ve esp kaymalarına vb. Izin vermez. Ancak, sürücülerin becerileri, büyük otomobil banalları ve iyi süspansiyon tasarımları sayesinde hızlıca döner.
Barum Brillantis 2
Barum Brillantis 2 Toplam değerlendirme Rafał Darosz 3,8 111800 (518)
İyi bir fiyata çok iyi lastikler, sıcak asfaltta biraz zayıf ama yağmurlu günlerde çok iyi, fren yaparken kayma yapmayın. Onlar gürültülü değiller, tek dezavantajı, ama muhtemelen çoğu lastiğin içinde, çoğu zaman sürüş sırasında düşmeyen ve sürüş sırasında çok hoş olmayan bir ses veren delici taşlar. Bunlar, bu fiyat aralığından kesinlikle en kaliteli lastiklerdir. Bir sonraki lastik değişiminde kesinlikle bu lastikleri daha da dikkate alacağım. Ayrıca, oponeo'nun çok sağlam satışa yöneldiğini düşünüyorum, bu sayfada 5 yıldır kış ve yaz lastikleri alıyorum ve her seferinde satışlardan memnun kalıyorum
Nokian Line
Nokian Line Toplam değerlendirme fafik 3,1 111100 (423)
Bu lastiklerde kesinlikle yanılmışım. 110-120 hızlarında direksiyon simidi ve gövde titremeye başlar. Saniyede birkaç kez küçük direksiyon titreşimleri, korkunç can sıkıcı. Hata, montaj zamanından sonra meydana geldi ve lastik şirketi,lastiğin tamir edilmesi gerektiğini, lastik ısındıktan sonra daha uzun bir sürüş sırasında meydana geldi. Benzer bir şey yok. Hiçbir şey değişmedi> Bu sene birkaç bine gittim. km ve onu değiştirmek zorunda kaldım. Yeni Michelinler böyle belirtiler vermemektedir. Her şey yolunda. Onlar daha sessiz ve daha iyi bastırıyorlar. Lastiklerin hatasıydı. Hem ön hem de arka aksta salladı, bu yüzden tek bir lastik değildi ama daha fazla arızalıydı. Şikayet kabul edilmedi, neyse ki yarı fiyatına taksi şoförüne sattım. TAVSİYE ETMİYORUM