Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Bridgestone ER300 205/60 R16 92 H

Şu anda bu ürünü 2 kişi izliyor

Karşılaştır

Lastik boyutu:
205/60 R16
Hız indeksi:
H = max 210 km/h
Yük indeksi:
92 = max 630 kg
Sezon:
Yazlık
Üretim yeri
Polonya
3,9
Değerlendirme: 111900 598 yorum
Etiket:
E B 72 dB
E B 72 dB
Daha fazla bilgi
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 3,9 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 598 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111800 3,8
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111900 3,9
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

598 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 47 Kişi
 • 4 329 Kişi
 • 3 211 Kişi
 • 2 8 Kişi
 • 1 3 Kişi

90% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

90%

Lastikler hakkındaki bilgiler 5753 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 598 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 8530000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Selcuk
  Değerlendirme: 3,9 111900

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Lastik yazlik olarak ideal ve dayaniklidir.Yillardir cesitli araclarda genelde tercih edilen marka ve modeldir fakat kis yada karli zeminde normaldir performansa sahiptir. Tamamen yaz lastigi ozelligindedir.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Sorc
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 3 kişi

  Ben lezzetli hemen bu insanların ne farklar ve Mayıs değilim. Arabamı yeni yaz lastikleri üzerinde çalışırken uzun bir süre, paletli ve Oto Swiaty ADACki, merak ettim uzun bir süre için forumlar, tartışma grupları, vb (onlar ucuz lastikler, diğer şirketler [böyle Uniroyal gibi neredeyse aldım] ile karşılaştırıldığında maliyet-etkin değil çünkü) ancak güvenlik fiyat, ve ben "pislik" karar temkinli değilim ve bunu satın ... Gerçekten pişman değilim! Tabii ki, bütün set satın aldı ve para harcanan pişman değilim, olan benim görüşüme göre en uygun lastikleri yaz aylarında basmış kimin için. Raylar için kuru sopa üzerinde, ıslak ABSU frenleme, büyük büyük bir su birikintisi (tabii ki değil bir abartı,) aktarmak işe araba girin (özellikle şehir içinde) benim için gerçekten zor, yağmur, gerçekten güvende hissediyorum ve nihayet üzerinde tam kontrol hissediyor ne konfor ve gürültü gelince :-) yapıyorum ... ortalama Ağustos yavaş (çok büyük değil vahiy), fakat 140 üzerinde yüksek hızlarda gider gibi genellikle sessiz - 150 km / h hacmi iyi yani genel olarak, çok iyi. Orta lastik görünümü (kötü değil, sadece normal, bakmak ya da spor veya belirsiz ... ama sugerujcie nedeniyle yerine görünümü daha kaliteli satın çünkü binmek ve bakma! Için, Ve bu Ağustos değmez değil!) ama ben şikayetçi değilim. Özetle, ben içtenlikle Ağustos ayında araba ile (özellikle büyük su birikintileri ile bu yağmur nedeniyle lastikler ve Polonya bizim harika çamurda aldım) Biliyorum, sonunda (seni birkaç altın Turanza paketi çabaya değer yapacak varsa gerçekten tereddüt etmeyin) lastik öneriyor sıkıca yol (onlar yağmurda 130 üzerinden uçmak ve gidiyor diyenler var, çünkü tabii ki, bir kere ben, hiçbir abartı seçmek ... kadar ...) tutar. Ben kendileri ve başkalarının güvenliğini önemseyen herkese tavsiye ederim!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Kuba
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Büyük lastikler, ama benim araba bir büyük dezavantajı (keresinde kullanıcı yorumlarını okumak çünkü audi a6 sadece biliyorum) vardır - bütün daha, lastik kenarları yıpranacaktır. Ben geometri kontrol ve her şey mükemmel, ama bar zaten görünür dış işaretleri (merkez oluklar yaklaşık 7 mm derinlik sonra hala nerede) 'dir. Belki de benim modelinde standart 195/65R15 lastik monte edilmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Ben 2003 yılından bu yana, o Volvo V70 sol ve ne zaman lift biraz geometri ayarları değiştirilmiş standart 205/55R16 lastikler monte edilmiştir çünkü mümkün görmek lazım. Genel olarak, büyük lastik. Ben çok ve hızlı bir şekilde seyahat. Ben bu lastikleri aldım önce, ben farklı yorumlar çok okumak ve düştü. Çok fazla gürültü değil, süspansiyon Volvo maç, çok yumuşak çok zor olmadan süper-kuru koşullar için. Benim hızlı sürüş rağmen, ben asla başaramadılar çünkü Islak, o, onları Fay zordur "abartmayın." Twrałość çünkü yıpranmış yan, 4 puan, ama eşit aşınırsa, 5 olurdu, 6 ve can Eğer belirli bir şekilde isterseniz ben, öneririz. rağmen taraf tutmadığını ve bu yüzden tekrar satın alma hakkında merak ediyorum, ama güvenlik anahtarı ve bu lastikler hissi verir çünkü.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Wojtek
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben bu sitede ADAC test sonuçları ve görüşler sonrasında bu lastikleri aldım ve hayal kırıklığına uğradım. Çok iyi lastikler, şimdiye kadar basmış ettik kesinlikle iyi. Islak veya soğuk bir kuru ve yapışkan araba, ben yağmur sonrası acil fren denedim ve yapışma şaşırdı. Bu çok rahat, eşitsizliğin yol bilmiyorum bile, sessiz yüksek hızlarda, (gürültü ve sürüş konforu söz konusu fabrika Matadorach kabartma) bile sürücü, direksiyon simidi üzerinde hiçbir sinirlilik hiç dayak, senin büyük dengeler için, daha az zahmetli oldu veya bir dersten sonra yeni oldukları gibi daha, biraz daha yüksek sesle yok, ama yine de gürültü hakkında konuşamam. Ben bunu az aşınma ile büyük yapışma uzlaştırmak için imkansız olduğunu düşünüyorum, çünkü lastiklerch üzerine ilk sezon, ama olağanüstü bir hayat beklemeyin Öte yandan hiçbir aşırı aşınma var çünkü, bana giyim hakkında daha fazla bir şey söylemek zor. Ben kavrama seçin. Dezavantajları - Bence değil. Bence mat görünüm Yorum zoraki edilir - yuvarlak taraf? - Her bir lastik tarafı, daha fazla veya daha az, belki biraz daha yuvarlatılmış, ama ben sadece (zevk meselesi) gibi, dışında ben bu lastiğin en önemli özelliği olduğunu sanmıyorum. Ben tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mariusz
  Değerlendirme: 3,4 111400

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  İlginç bir gözlem. Endeks ER 300 H ile Bridgestone lastikleri ile donatılmış olan dört şirket arabaları In - 210 km / s ama çünkü önümüzdeki iki araba üreticisi onayları (yüksek motor kapasitesi) lastikler indeksi V-240 km / h ile takıldı Ben lastik yapısı indeksi H ve tekerlek hızı artar, örneğin iki tekerlek üzerine etki eden atalet kuvvetleri dört misli artar V. farklılıkları açıklayabilir Gdansk Bölümü Teknik Üniversitesi'nden makine mühendisi, son zamanlarda konuştu "hız kare." Böylece daha iyi bir malzeme, daha çok katlı tasarlamak gerekir. Sonuç İkinci gözlem, yüksek hız derecesi endeksi H. daha dayanıklı daha kat lastik indeksi V lastik, şöyleydi, gerekli inşaat yuvarlanma dirençli lastikler artırır. Yolda aslında H lastiğin indeksi olduğu ortaya çıktı bir lastik daha esnek, biz daha iyi bir konfor olsun. 28 bin mesafe sürüş sonra. sezon geçen yıl ve lastik montajı, biz herhangi bir itirazı yok. Yuvarlanma direnci V ile lastikler gelince beni yargılamaya için zordur.

Sayfa başına yorumlar:

Ürün açıklaması

Bridgestone ER300 205/60 R16 92 H

ER300 modeli, güvenli, eksiksiz sürüş konforu sağlayan çeşitli çözümlerle donatılmıştır. Lastik, kuru koşullarda çok iyi davranıyor ve yüksek manevra kabiliyeti sağlıyor ve aracın yüksek hızda bile davranışını kontrol edebiliyor. Etkili bir drenaj sistemi ve ıslak yollarda iyi bir kavrama sağlar; yaz aylarında sürücüyü şaşırtabilir. Lastikler Bridgestone ER300 ile sürücü ve yolcular her türlü yol koşulunda kendilerini güvende hissettirebilirler. Basamak tasarımı ile Bridgestone ER300, sessiz ve güvenli bir sürüş sağlar. Model, birçok insanın yüksek rahatsızlığa neden olabileceği gürültüyü gidermek için tasarlanmıştır. Lastik boncuğunun yanal kısmı ve modernizasyonu lastiğin sessiz davrandığını ve yolculara ulaşan titreşimleri azalttığını gösterdi. Sessiz ve pürüzsüz performans, pervane lastiklerini, bankalardaki yuvarlak taşları kapatan sistemleri kuvvetlendirerek olumlu etkiliyordu. Lastik, kuru yollarda, hatta yüksek hızda bile mükemmel bir şekilde davranıyor. Gerçekten de gürültünün ve titreşimin azalmasının ötesinde yüksek kavrama ve manevra kabiliyeti. Model, ıslak yollarda da çok iyi davranıyor, çünkü pürüzsüz, etkili bir drenaj sistemi sunuyor. Sırt üzerindeki contalama blokları ve güvenli çevresel olukların girişi ile, suyun lastiğin yüzeyinden etkili bir şekilde uzaklaştırılması, su altında kayma oluşumunu ve aracımızın kontrolünü kaybetmeyi azaltmaktadır. Güvenlik ve konfor alanında geniş bir avantaj yelpazesi sunan Bridgestone ER300 modeli, ağır kullanımda bile uzun ömür sağlamaktadır. Lastiğin dayanıklılığı yüksek silika içeriği ve ürünün ömrünü uzatmak için olumlu bir etkisi olan ilave bir bileşen ile üretim karışımında kullanılır. Bu, lastiğin eşit bir şekilde aşınmasını sağlar ve bir sezon boyunca yüksek seviyede güvenlik ve rahatlık sağlar.

Bridgestone Turanza ER300 Faydaları,
 • Sessiz ve güvenli bir sürüş sağlar
 • Pürüzsüz, etkili bir drenaj sistemi
 • Yol üzerindeki çekiş kontrolü

Etiket

Lastik Bridgestone ER300 ebatında 205/60 R16 92 H, üretici tarafından verilen bilgilere göre, sürüş parametreleri aşağıdaki gibidir :

 • E
 • B
 • 72 dB
E B 72 dB

Yakıt verimliliği (yuvarlanma direnci)

Yakıt tasarrufu renkli skala üzerinde A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilmektedir. A sınıfı (yeşil) en yüksek yakıt tasarrufunu işaret eder (=en düşük yuvarlanma direnci). G sınıfı (kırmızı) ise en düşük yakıt tasarrufunu belirtmektedir (=en yüksek yuvarlanma direnci). Yuvarlanma direnci yakıt tasarrufu ve duman emisyonuna etki etmektedir. Yüksek yuvarlanma direnci yakıt tasarrufunu azaltır ve duman emisyonunu artırır.

Islak zeminde yol tutuşu

Lastiğin ıslak zeminde yol tutuşu, lastiğin ıslak zemin performansını gösterir. AB' nin ıslak zeminde yol tutuş puanlaması yalnızca tek bir özelliğe odaklanmıştır; ıslak zeminde fren performansı. Islak zeminde yol tutuş özelliği A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilir: A sınıfı ıslak zeminde en iyi yol tutuş performansını gösterdiği gibi G sınıfı da en kötü performansı belirtir. Bu özellik yol güvenliği açısından kritik bir önem taşımaktadır.

Gürültü

Aracın yarattığı gürültüye lastiklerin de etkisi bulunmaktadır. Lastikler tarafından oluşan bu gürültü seviyesi ses dalgası işaretleri ile ifade edilir. AB puan değerlendirilmesinde ölçü birimi olarak desibel (dB) kullanılır. Lastik seçiminde gürültü seviyesine dikkat etmeniz gürültü kirliliğini azaltarak konforlu bir sürüş sağlamaktadır.