Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Dębica Frigo 2 185/65 R15 88 T

Karşılaştır

Listesine
git lastik 185/65 R15

Lastik boyutu:
185/65 R15
Hız indeksi:
T = max 190 km/h
Yük indeksi:
88 = max 560 kg
Sezon:
Kışlık
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
 • 2 ve üstü ücretsiz kargo
 • Teslimat süresi: 3-4 iş günü

Bu ürün en son
bugün 13:56 satın alındı

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 3,6 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 3500 yorum

ortalama
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111600 3,6
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111600 3,6
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111700 3,7

3500 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 321 Kişi
 • 4 1176 Kişi
 • 3 1896 Kişi
 • 2 91 Kişi
 • 1 16 Kişi

83% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

83%

Lastikler hakkındaki bilgiler 5263 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 3500 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 40720000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kar ve buzda sürüş.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Kayserili

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 3,4 111400
  Dębica Frigo 2 gayet açık bir şekilde iyi bir lastik, her koşulda çalışır, ancak yumuşak bir lastik olduğu için 10 C den yüksek sıcaklıklarda tavsiye etmem. Don olan havalarda süper performanslı, yol tutuşu da iyi. Islak ve kuru zemin testlerinde çok iyi görünmese de Pirelli P6000' den ve Continental' den daha iyi. Kuru zeminde herhangi bir dezavantaj hissetmedim. Tabi ki daha iyi lastikler de vardır elbet ancak bu fiyata bundan iyisini bulamazsınız. Ben Fulda ile Dębica Frigo 2 arasında kalmıştım ve Dębica Frigo 2' yi seçtim. Seçimimden oldukça memnun kaldığım için tavsiye ediyorum.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 1

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Rafał Płaski

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 4,8 111180
  Bir keresinde uyarıcılar ile bir lastik vardı, ve bu yolculuk BMW E36 arkadan itişli ve bir trajedi olduğu kanıtlanmıştır. Kendi güvenliğiniz için ben büyük bir tepeyi yenmek için bagaja ağırlıkları ekledi. Hurda metal taşınması beni rahatsız etti. Bir araba ve böylece slaytlar parladı, ve arabanın ön kaçtı. Yeni lastikler Debica'dan Frigo almaya karar verdim 2 Fiyat çok küçük değilse ben böyle kış lastikleri gibi, merak ediyordum, ama burada serin bir sürpriz. Bir soğuk kış olmasına rağmen. Akut rampaları (I dağlık arazide yaşayan) bu yeni lastikler üzerinde bir sorun olmadan yendi. Benim BMW bagajına hurda metal wożę yok olduğunu eklemek istiyorum. Yürekten az para artış güvenlik bariz sürüş için tavsiye.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Gregory

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 4,2 111120
  5.000 kilometre sürüş sonra ben çok hoş lastikleri (bir önceki Debica Frigo gibi), tüm yüzeylerde oldukça düzgün davranırlar tarafından şaşırdım. Ben internet üzerinden aldım, ben bu siteye rastladım, ben senin yorumu okudum ve çok ben tekrar Dębica onu almaya karar verdim düşündüm sonra, seçmek için ne bir kayıp bazen ve ben% 100 memnunum. Lastik şaşırtıcı bir dizge şikayet olmadan herhangi bir durumda gitmek gerekir, sulu kar bir sorun değildir, mevcut koşullara uygun bir hızda, tabii ki, sürücü isteğine olarak köşelerinde gidin. Toparlamak gerekirse - Ben b.zadowolony değilim. Saygılar

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: slawex1983

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Çok iyi bir kış lastiği. Çok iyi buz ve kar üzerinde ve çamur İyi iş. Aşınma oldukça düşüktür. Iki yıl için yaz için herhangi bir değişiklik ile non-stop przejeździłem çünkü ben söyleyebilirim. 3-4 mm Basamak oldukça iyi bir sonucu olarak ortadan kayboldu. Karışım yine hatta yüksek soğuk özelliklerini korur ve yumuşak olan oluşur. Ben Debica dengelemek için zor olduğunu okumuştum. Benim kopya mükemmel iplik ve hiçbir sorunları vardı. Bu kusurları hakkında yazmak zor. Belki biraz duyabiliyorum gerçeği. Bu, yaz aylarında bir kaygan biraz olabilir - ama kiş lastikleri, ve kış için idealdir.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mietec

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Ben bu lastikler yüksek hızlarda nietabilności araba hakkında daha önce yazdı. Bu aldıktan sonra lastikleri fenomeni kadar gitti çıkıyor. Yani lastikler gerçekten çok iyi. Ben yeni yorumlar "kullanıcılar" okumak ve pratikte bir kez daha yatay kontrol ve bu görüşler ya kötü niyetli ya da herhangi bir deneyim desteklenmiyor olduğunu kabul etmeye karar verdik. Lastiğin yan tutarak iyidir, Kleber Supremo, Firestone Winterhawkiem ve Frigo dizin ile bir karşılaştırma sahiptir. ve Firestone sadece gelişmiş olduğunu söylüyorlar. Frigo 2 iyi bir lastiktir. Sevgiler.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Ürün açıklaması

Dębica Frigo 2 185/65 R15 88 T

Dębica Frigo 2 binek otomobiller için tasarlanmış bir kış lastiğidir. Yönlü V-desenli sırt balık sırtına benzemektedir. Bu tür oyuklar, lastiğin altından su ve sulu kar tahliyesi sağlar. Sonuç olarak ıslak zeminde güvenlidir. Üretildiği kauçuk karışımı kışın düşük sıcaklıklarda iyi esneklik sağlar. Modern lamel sistemi sert kış koşullarında tutunmayı artırır (frenleme ve manevralarda dışarı kayma riskini azaltır).

Dębica Frigo 2 ’nin faydaları:

 • Islak zeminde güvenlidir
 • Düşük sıcaklıklarda esnektir
 • Hızlı kar/su tahliyesi
 • Buzlu ve karlı zeminde yüksek tutunma

Etiket

Lastik Dębica Frigo 2 ebatında 185/65 R15 88 T, üretici tarafından verilen bilgilere göre, sürüş parametreleri aşağıdaki gibidir :

 • C
 • E
 • 68 dB
C E 68 dB

Yakıt verimliliği (yuvarlanma direnci)

Yakıt tasarrufu renkli skala üzerinde A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilmektedir. A sınıfı (yeşil) en yüksek yakıt tasarrufunu işaret eder (=en düşük yuvarlanma direnci). G sınıfı (kırmızı) ise en düşük yakıt tasarrufunu belirtmektedir (=en yüksek yuvarlanma direnci). Yuvarlanma direnci yakıt tasarrufu ve duman emisyonuna etki etmektedir. Yüksek yuvarlanma direnci yakıt tasarrufunu azaltır ve duman emisyonunu artırır.

Islak zeminde yol tutuşu

Lastiğin ıslak zeminde yol tutuşu, lastiğin ıslak zemin performansını gösterir. AB' nin ıslak zeminde yol tutuş puanlaması yalnızca tek bir özelliğe odaklanmıştır; ıslak zeminde fren performansı. Islak zeminde yol tutuş özelliği A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilir: A sınıfı ıslak zeminde en iyi yol tutuş performansını gösterdiği gibi G sınıfı da en kötü performansı belirtir. Bu özellik yol güvenliği açısından kritik bir önem taşımaktadır.

Gürültü

Aracın yarattığı gürültüye lastiklerin de etkisi bulunmaktadır. Lastikler tarafından oluşan bu gürültü seviyesi ses dalgası işaretleri ile ifade edilir. AB puan değerlendirilmesinde ölçü birimi olarak desibel (dB) kullanılır. Lastik seçiminde gürültü seviyesine dikkat etmeniz gürültü kirliliğini azaltarak konforlu bir sürüş sağlamaktadır.

Lastik testleri

2018 ADAC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: memnun edici
ÖAMTC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen