Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı
Süper satış

Dębica Frigo 2 205/55 R16 91 T

Karşılaştır

Listesine
git lastik 205/55 R16

Lastik boyutu:
205/55 R16
Hız indeksi:
T = max 190 km/h
Yük indeksi:
91 = max 615 kg
Sezon:
Kışlık
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
 • 2 ve üstü ücretsiz kargo
 • Teslimat süresi: 3-4 iş günü

Bu ürün en son
bugün 13:56 satın alındı

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 3,6 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 3500 yorum

ortalama
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111600 3,6
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111600 3,6
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111700 3,7

3500 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 321 Kişi
 • 4 1176 Kişi
 • 3 1896 Kişi
 • 2 91 Kişi
 • 1 16 Kişi

83% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

83%

Lastikler hakkındaki bilgiler 5263 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 3500 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 40720000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kar ve buzda sürüş.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mustafa

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Bu lastik her koşulda iyi çalışıyor! Benim için en büyük sürpriz ise lastiğin sessiz oluşuydu! Evet ıslak zeminde genellikle kötü performans gösteriyor ama kuru zemin üzerinde hiçbir itirazım olamaz. Buradaki yorumları okuduktan sonra kavisli yollarda lastiğin hızlanma, frenleme ve yol tutuşu performanslarını kontrol ettim ve 10 C nin üzerine çıkıldığı taktirde Dębica Frigo 2' nin performansında düşüşler gözleniyor. Ancak bu olay kış lastiklerinin karışım materyalleri nedeniyle normaldir. Toparlamak gerekirse Dębica Frigo 2 - çok iyi bir fiyata harika bir lastik.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • RECEP ÜNLER

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,4 111140
  Fiyatına göre mükemmel. Fakat lastiğin yanakları çok ince başka bir sorunu yok.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: sEBA

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,1 111110
  Ben çünkü ilk başta ben bir araba C sınıfı bu lastikler ama büyük bir araç olarak sınıf bu ile başa çıkmak, ancak sürpriz sonra yaklaşık 3.000.000 kilometre oldukça oldu mojejmu kış koşulları çeşitli sürüş olamayacağını düşündüm lastikler Dębica frigo 2 hakkında biraz şüpheci oldu - POZİTİF! Ne przyszłość.Warunki üzerine de bu üretici ve marka işarettir: etkili Islak yüzey iyi tutma ve su + kar dağıtmak kaldırım üzerinde hiçbir mükemmel lastik (orada 5 +, buz yapımı bilinen durum için açık vahiy ve testbenches kar-start lastikler için ekstra sivri) ek olarak ben 205 genişlik lastik bile buz üzerinde onları çok kararlı lastikleri yapar yüzeye Ağustos ayında büyük uyuyor bu bir itiraf. Ne diğer pahalı lastik satın almak için hiçbir mantıklı ve paradan tasarruf 2 lastikler Dębica frigo satın alma ve onların avantajları ve performans ile hayal kırıklığına olmayacaktır zaman hayal kırıklığına olacak sohbet meyilli lastiğin bir şey varsa! TAVSİYE EDERİM!

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Kamil

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 3,6 111600
  "Yuvarlanma direnci", "lastik dayanıklılığı", "gürültü seviyesi", "kuru zemin performansı" (galiba yazın oluyor) hakkında hiç bir şey bilmem. Lastiğin görünümü hakkında da bir fikrim yoktur. Ancak Dębica Frigo 2' nin iyi bir kış lastiği olduğunu ve kış aylarında çok rahat sürüş sağladığını söyleyebilirim. Neredeyse bütün Uzakdoğu markaları dahil olmak üzere birçok marka lastik kullanmışlığım vardır. Hiç Nokian kullanmadım ancak bu marka hakkında iltifatlar duydum. Söyleyebileceğim şey zincirlerinizi atın ve Dębica Frigo 2 kullanmaya başlayın. Araç bu lastiklerle iken kışın karlı zeminde zaten zincirli gibi gidiyor, asla kara gömülmüyor. Dębica Frigo 2' yi tavsiye ediyorum.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marek

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Özellikle tipik bir kış komutuna Lastik (kar, sulu kar, buz), ıslak, kuru, biraz daha kötü çok iyi. O, düşük gürültü ve mükemmel yuvarlanma direnci (basında deneylerine dayanmaktadır) beni şaşırttı. iyi bir düzeyde (birisi yaz aylarında onları sürücü yok ... ve bazı vardır! varsa) adresinde de aşınma. Ben lastikleri daha pahalı markaları sürdü (Michelin, Continental, vb) ve günlük kullanım için oldukça zor önemli farklılıklar görmek - Debica Michelin daha sessiz, ikiden ıslak kötü kar, çamur ve buz, hem de çok daha iyi ... Ayrıca, her zaman olduğu gibi, her şeyi kendi artıları ve eksileri vardır ama oldukça değil fazladan ödeme özetleyen değer. Bu gariplik :) tavsiye

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Ürün açıklaması

Dębica Frigo 2 205/55 R16 91 T

Dębica Frigo 2 binek otomobiller için tasarlanmış bir kış lastiğidir. Yönlü V-desenli sırt balık sırtına benzemektedir. Bu tür oyuklar, lastiğin altından su ve sulu kar tahliyesi sağlar. Sonuç olarak ıslak zeminde güvenlidir. Üretildiği kauçuk karışımı kışın düşük sıcaklıklarda iyi esneklik sağlar. Modern lamel sistemi sert kış koşullarında tutunmayı artırır (frenleme ve manevralarda dışarı kayma riskini azaltır).

Dębica Frigo 2 ’nin faydaları:

 • Islak zeminde güvenlidir
 • Düşük sıcaklıklarda esnektir
 • Hızlı kar/su tahliyesi
 • Buzlu ve karlı zeminde yüksek tutunma

Etiket

Lastik Dębica Frigo 2 ebatında 205/55 R16 91 T, üretici tarafından verilen bilgilere göre, sürüş parametreleri aşağıdaki gibidir :

 • C
 • C
 • 71 dB
C C 71 dB

Yakıt verimliliği (yuvarlanma direnci)

Yakıt tasarrufu renkli skala üzerinde A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilmektedir. A sınıfı (yeşil) en yüksek yakıt tasarrufunu işaret eder (=en düşük yuvarlanma direnci). G sınıfı (kırmızı) ise en düşük yakıt tasarrufunu belirtmektedir (=en yüksek yuvarlanma direnci). Yuvarlanma direnci yakıt tasarrufu ve duman emisyonuna etki etmektedir. Yüksek yuvarlanma direnci yakıt tasarrufunu azaltır ve duman emisyonunu artırır.

Islak zeminde yol tutuşu

Lastiğin ıslak zeminde yol tutuşu, lastiğin ıslak zemin performansını gösterir. AB' nin ıslak zeminde yol tutuş puanlaması yalnızca tek bir özelliğe odaklanmıştır; ıslak zeminde fren performansı. Islak zeminde yol tutuş özelliği A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilir: A sınıfı ıslak zeminde en iyi yol tutuş performansını gösterdiği gibi G sınıfı da en kötü performansı belirtir. Bu özellik yol güvenliği açısından kritik bir önem taşımaktadır.

Gürültü

Aracın yarattığı gürültüye lastiklerin de etkisi bulunmaktadır. Lastikler tarafından oluşan bu gürültü seviyesi ses dalgası işaretleri ile ifade edilir. AB puan değerlendirilmesinde ölçü birimi olarak desibel (dB) kullanılır. Lastik seçiminde gürültü seviyesine dikkat etmeniz gürültü kirliliğini azaltarak konforlu bir sürüş sağlamaktadır.

Lastik testleri

2018 ADAC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: memnun edici
ÖAMTC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen