Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear Ultra Grip 8 175/65 R14 82 T

Şu anda bu ürünü 2 kişi izliyor

Karşılaştır

Listesine
git lastik 175/65 R14

Lastik boyutu:
175/65 R14
Hız indeksi:
T = max 190 km/h
Yük indeksi:
82 = max 475 kg
Sezon:
Kışlık
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
 • 2 ve üstü ücretsiz kargo
 • Teslimat süresi: 3-4 iş günü

Bu ürün en son
bugün 09:02 satın alındı

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 278 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111130 4,3
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111130 4,3
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111150 4,5

278 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 136 Kişi
 • 4 129 Kişi
 • 3 9 Kişi
 • 2 3 Kişi
 • 1 1 Kişi

96% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

96%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2955 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 278 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 2108000 km.

En iyi notu alan özelliği: Lastik görünümü.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Hatti
  Değerlendirme: 4,3 111130

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  İngiltere'nin acil servislerinden birinde çalışmak için, bu lastiklerin hepsi ile kış hava koşullarında çalışmam gerekiyor, bu lastiklerin onlara vereceklerini düşündüğüm yaz lastiğinden daha fazla olmazdı. Arabamın ETC çekiş kontrolü yok, yalnızca lastiklerin denenmesi için ideal ABS var. Islak havada, hızla yolculuk yaparken bile su altında kayma belirtisi göstermezler. Buzlu sabahlarda kavşaklarda veya frenlemede kayma olmaz. Bu lastiklerin yumuşak bir bileşimi var ve bu yüzden yaz sıcağında köşelerde biraz yumuşak hissediyor ve frenleme yaz lastiği kadar iyi değil. Bir yaz lastiğinden daha çabuk aşınmalarını bekledim ancak 12000 kilometrelik sürüş yaptıktan sonra hala 6mm'lik bir iz kaldı. belki yaz lastiklerinden daha gürültülü ama etkili çalışıyor. Görünüşünü yuvarlak ve siyah olduğu için diğer markalar gibi değerlendirmedim. Eğer bir seçim yapmam gerekiyorsa, bu lastikleri yaz aylarında kışın yaz lastiklerinden daha çok kullanmaya özen gösterin. Karısı için bir takım satın aldım ve artık kışın yaz lastikleri kullanmayacağım. Mükemmel lastikler, tavsiye edilir.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Użytkownik
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Satın alınan Goodyear Ultra Grip 8 lastikleri , rota ve şehre çok iyi bir lastik (Oponeo danışmanıyla görüştükten sonra bu modeli arıyordum ve seçtim ve adam beni satmak için zorlamak istemedi ancak bu Alman ve Polonya lastik modelinin satın alınmasını söyledi. Kar çok daha azdı, Goodyear Ultra Grip 8, kuru ve ıslak yüzeylerde (çamur dahil) çok iyi çalışan bir lastiktir. Frenlemede iyi tutuş sağlamaktadır (oldukça sıkı yan tarafa bırakıldı ancak yüzeye mükemmel yapışıyor) Gürültü - kış gibi biraz daha yüksek sesle yazdan daha fazla. Özetlemek gerekirse, birisi kırda ve şehrirde geniş bir hız aralığında kullanıyorsa - kesinlikle önerilecek bir değer için güvenli bir lastik arıyorsa tam ideal lastik. Uzman müşteri servislerinden dolayı yaz lastiklerini de muhtemelen Oponeo'dan satın alacağım.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Tomek
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Goodyear Ultra Grip 8 185/65 / R 14 T'de üç tam mevsimdir kullanıyorum. Şu anda 90 bin kilometreyi aştık - güvenle kış aylarında yukarıda bahsettiğim 45 bin kilometre yaptırdığımı varsayabilirim. Bu mesafeden sonra lastikler hala kullanılabilir ve önümüzdeki kış son olmayacak gibi görünüyor - sürdürülebilirlik için büyük bir artı. Hem kuru hem de yaş zeminler için lastik çok güvenilirdir. Su birikintisi olan yerde sürme tecrübesini yaşamamıştım, yol daha iyi fren yapıyordu. Lastikler kış için kullanılacak ve burada büyük bir artı barındırmaktadır kar ve çamur ortamlarında, bu lastiklerin kullanıcılar tarafından sürpriz olacaktır. Lastikler bana daha önce yaşamadığım güven verdi. Buzlu yollar için sizinle bir tecrübemi paylaşamıyorum. Ama diğer koşullarda lastik benden onayı aldı. Tavsiye edilir.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Piotr
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu lastiğin değerlendirmelerini okudum ve önceki modelinde pek çok mevsim geçtiğine rağmen memnun kaldım, satın almaktan vazgeçiyordum. Birkaç saatlik araştırmadan sonra, bir şans denemeye karar verdim ve bugün bu karardan pişmanlık duymuyorum. İlk izlenimin hemen ardından negatif çıktı. Araba virajlarda ve kavislerde güzel. Ancak sıcaklıklar sıfıra düştüğünde sorunlar çöktü. Islak ve çamurlu lastikler üzerinde başlama ve frenleme için mükemmel. Önceki Goodyears çok daha iyi, ABS çok nadiren devreye girdi. Lastikler sadece ASR başlangıcında keskin konuşuyor ve aynı akut frenleme ABS ile çalıştı ancak muhtemelen normal. Genel olarak onlara çok olumlu teşekkür ederim ve tüm Voyager kullanıcılarına tavsiye ederim.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ramazan
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  Bir takım 205/65 R15 ebatlı Goodyear Ultra Grip 8 lastiği 2003 yılında Avensis Verso için aldım. Test sonuçları benim bu lastiği almamndaki en büyük etkendi diyebilirim. Pozitif yönlerinden bahsedecek olursak lastik kuru zeminde biraz gürültülü olsa bile genelde sessiz. Ekimden Mart ayına kadar yaklaşık olarak 5000 km yol kat ettim Goodyear Ultra Grip 8 ile. Neredeyse sıfır lastik aşınması. Negatif yönleri ise ıslak zeminde biraz rahatsızlık verebilen bir lastik. Aralık ayında asfaltın donması sonucunda fren yapmak biraz zorlaşıyor. Genel Puan - Bu fiyata göre oldukça güvenli bir lastik. Bütçesi az olanlar diğer lastiklere yönelebilirler, eğer paraya kıyabiliyorsanız Goodyear Ultra Grip 8' i tavsiye ederim.

Sayfa başına yorumlar:

Ürün açıklaması

Goodyear Ultra Grip 8 175/65 R14 82 T

Goodyear UltraGrip 8 lastikleri kış için kullanılan yüksek sınıf lastiklerdir. Lastikler kış koşullarında mükemmel sürüş güvenliği sağlamak için yüksek performanslı araçlar göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Verimli frenleme :

Tüm yüzeylerde 3D sistemi ile kısa fren mesafesi sağlar,Testere şekilli merkezi kanal yapısı frenleme anında etkili kar küreme işlevi görür. Değişken kenar açılı testere şekli karda üstün çekiş gücü sağlar, Lastiğin çevresi boyunca yer alan 6 mm derinliğindeki kılcal kanallar, blokları bir arada tutarak daha iyi yanal yol tutuşu sağlar.En son teknolojiler ile oluşturulmuş tam silikalı sırt hamur bileşimi sayesinde lastik düşük sıcaklıklarda esnekliğini korurken, oldukça geniş bir sıcaklık yelpazesinde yeterli sertlik ve sıkılık seviyesinden de ödün vermez.Merkezde yüksek temas yüzeyi ve geniş ayak izi, üstün fren performansı ve buzda daha fazla kontrol sağlar.Hidro-Dinamik Kanallar ile geliştirilmiş yönlü sırt deseni etkin su boşaltımı ile daha iyi suda kızaklama direnci sağlar.Geniş omuz kanalları etkin sulu kar boşaltımı sağlar.

Çeşitli yüzeylerde çok iyi tutuş ve düşük aşınma:

Goodyear UltraGrip 8 lastik silika ile kauçuk karışımı ve değişken yüzey tipleri (kar,buz,çamur,kuru yol) üzerinde iyi çekiş sağlayan özel polimer ile yapılmıştır ve hatta sırt aşınması yavaş gerçekleşir.

Düşük sıcaklıklarda mükemmel performans :

Goodyear UltraGrip 8 için kauçuk üretiminde, üreticiler zor koşullar altında özelliklerini koruyan elastik kauçuk kullandı.

Ekonomik yakıt tüketimi ve düşük CO2 emisyonu :

Goodyear UltraGrip 8 geliştirilmiş yapısıyla düşük yuvarlanma direnci sunuyor.

Goodyear Ultra Grip 8‘in faydaları :

 • Soğuğa dayanıklı sırt hamur birleşimi
 • Düşük yakıt tüketimi
 • Orta damarları sayesinde ıslak yüzeylerde mükemmel yapışma
 • Üstün fren performansı
 • Goodyear Ultra Grip 8 karlı ve buzlu yollarda mükemmel kavramaya sahip

 • Hidrodinamik oluklar sayesinde hızlı su tahliyesi
 • Etiket

  Lastik Goodyear Ultra Grip 8 ebatında 175/65 R14 82 T, üretici tarafından verilen bilgilere göre, sürüş parametreleri aşağıdaki gibidir :

  • F
  • C
  • 68 dB
  F C 68 dB

  Yakıt verimliliği (yuvarlanma direnci)

  Yakıt tasarrufu renkli skala üzerinde A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilmektedir. A sınıfı (yeşil) en yüksek yakıt tasarrufunu işaret eder (=en düşük yuvarlanma direnci). G sınıfı (kırmızı) ise en düşük yakıt tasarrufunu belirtmektedir (=en yüksek yuvarlanma direnci). Yuvarlanma direnci yakıt tasarrufu ve duman emisyonuna etki etmektedir. Yüksek yuvarlanma direnci yakıt tasarrufunu azaltır ve duman emisyonunu artırır.

  Islak zeminde yol tutuşu

  Lastiğin ıslak zeminde yol tutuşu, lastiğin ıslak zemin performansını gösterir. AB' nin ıslak zeminde yol tutuş puanlaması yalnızca tek bir özelliğe odaklanmıştır; ıslak zeminde fren performansı. Islak zeminde yol tutuş özelliği A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilir: A sınıfı ıslak zeminde en iyi yol tutuş performansını gösterdiği gibi G sınıfı da en kötü performansı belirtir. Bu özellik yol güvenliği açısından kritik bir önem taşımaktadır.

  Gürültü

  Aracın yarattığı gürültüye lastiklerin de etkisi bulunmaktadır. Lastikler tarafından oluşan bu gürültü seviyesi ses dalgası işaretleri ile ifade edilir. AB puan değerlendirilmesinde ölçü birimi olarak desibel (dB) kullanılır. Lastik seçiminde gürültü seviyesine dikkat etmeniz gürültü kirliliğini azaltarak konforlu bir sürüş sağlamaktadır.

  Lastik testleri

  2013 ACE/GTÜ test ebatında: 185/60 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
  Auto Bild Allrad test ebatında: 215/65 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
  Auto Bild Sportcars test ebatında: 225/50 R17 3. yer değerlendirme: Örnek
  ADAC test ebatında: 185/60 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
  ACE/GTÜ test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
  Auto, Motor und Sport test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen