Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Michelin CrossClimate 185/65 R15 92 T XL

Karşılaştır

Lastik boyutu:
185/65 R15
Hız indeksi:
T = max 190 km/h
Yük indeksi:
92 = max 630 kg
Sezon:
Butun mevsimler
4,3
Değerlendirme: 111130 222 yorum
Etiket:
C A 68 dB
C A 68 dB
Daha fazla bilgi
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 222 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111130 4,3
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111140 4,4
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

222 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 114 Kişi
 • 4 85 Kişi
 • 3 11 Kişi
 • 2 12 Kişi
 • 1 0 Kişi

94% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

94%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1706 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 222 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1451000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Eray
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  18 kişi 16 kişi

  Tek kelimeyle mükemmel bir lastik hiç düşünmeden Michelin Crossclimate diyorum başka da bir şey demiyorum.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Przemek
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastikler, sadece şehir etrafında hareket eden bir otomobil için 185/65 R15 boyutunda satın aldı. Pratik olarak hiçbir kış olmadığı için iki takım lastiği kullanma ve tutma ihtiyacını görmüyorum, bu yüzden seçim. Ucuz değiller, ancak yılda 10.000 km'ye varan bir otomobil için iki lastik seti satın almaktan ve sürdürmekten daha ucuz. Ve burada en uygunlar. Araba sabit, gürültü yapmaz. Kuru ve ıslak yüzeylerde iyidir. Altı ay önce satın alındı ​​ve +20 ila -15 sıcaklık aralığında basıldı. Sıcak havalarda araç yüzemez, soğukta olduğu gibi davranır. Yeni lastikler 8 mm sırtlıdır. Yaklaşık 6000 km sonra, her iki eksende 0,5 mm'den daha azdır, bu yüzden yaz çok sıcak olsa bile, uzun bir süre için yeterli olmalıdır. Arabanın kendisinin yanmalarındaki farklılıkları fark etmedim. Beni inciten tek şey, bu yüzden karda, slush Dębica Frigo 2'den daha kötü (evet YT'nin testlerini muazzam bir şekilde biliyordum, ama ben seninkini biliyorum) değiştiğimi ve 2 yıllık bir kış olduğunu kabul edelim. tam lastik sırtı ile ve bu kesinlikle kaliteli bir lastik değildir (Michelin Crossclimate'in fiyatı 1 / 2'nin üzerindedir). Yine de onları tekrar seçecektim, çünkü 5 yıl içinde nispeten tek bir lastiği kullanmayı tercih ediyorum ve lastiğin eski yaşından dolayı neredeyse lastik sırtıyla iki takım lastiği atmak yerine ya da eski lastiklere binmeye çalışmaktan ziyade yenisiyle değiştirmek yerine .... yılda 10.000'e kadar yaparsanız, şehir trafiğinde öneririm. Dağlarda yaşıyorsanız ya da daha fazla geçiş yaparsanız, sadece 2 set diş eti ve bu yüzden ikinci arabamda kalacaktır.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Damian
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  8 kişi 13 kişi

  Pirelli P7 ile değiştirilebilir - nedeniyle yeni yaz aylarında gerekli değiştirilmesinden bu lastikleri aldım. Lastikler henüz kış koşullarında test değil, bu yüzden onları çok kısa çünkü ben, dolayısıyla değerlendirme 4. Dayanıklılık yargıç yok, konu hakkında konuşamam. Yaz şartlarında bu lastikler üzerinde ne binmek - Şehirde parlak! Gaz mağfiret - - iyi bir sınıf araba izlenimi var o kadar sessiz vardır araba yerden olarak kaldırır söyledi. Ben prim lastiklerin daha önce diğer iki takım var ve hiçbiri bu kadar sessiz. Lastikler çok iyi yol düzensizlikleri nemlendirin. Benim Audi A6 sınıfının sadece ne kadar iyi gösterdi söylemek ve arabayı sessiz olabilir. Zaten yol testi montaj yöntemi, onlar çok iyi dengelenmiş olduğu ortaya çıktı. Gözle görülür düşük yanma. Yüksek hızlarda yol aynı zamanda belirgin sessiz, örneğin, böylece akustik yüksek sesle ve güvenlik direnç vermek bölümlerde otoban kenarındaki Barlar -. Eğer duyamıyorum bu lastiklerle! Kış koşulları yaz aylarında kadar iyi olduğu ortaya çıkar, başka bir lastik modeli satın asla. Ben onların görünümünü olduğu gibi benim şüphelerim vardı, ama onlar büyük, sırt çok sportif görünüyor ve yan duvarlar diğer yaz ayırt edilemez. Ben lastikleri kışın başa çıkacak hiç şüphem yok - özellikle son birkaç yıldır lastik değiştirmek mantıklı değil ve rollerini yerine getirmek için fazlasıyla yeterli olacağını gösteriyor. Bu lastiklerin değerinde yatırım ve içtenlikle tavsiye ederim!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Piotr P.
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 9 kişi

  Ben zaman yaklaşık bir ay merak bu lastikleri aldım önce. Ben vs. karşılaştırıldığında ben lastikleri hakkında arkadaşlarıyla konuştuk, diğer lastikleri kontrol etti. Cümleler farklıydı. Bütün bu şeyler olduğunu söyleyerek yeniden doğmuş Parça yaz ve kış lastikleri ile uyumlu böyle lastikler orada hiçbir şey için. Ben lastikleri almaya karar verdim. Varsayarak sonra 1800 km'lik bir geziye çıkardı. Ben bugüne kadar izlenim :) altındayım. Lastik sessiz güzel eşitsizliği toplar. Ben ıslak yollarda meraklı etkisi oldu. Almanya'da otoyol streç dışarı tekne itti sınırlı değildir. Karayolu üzerinde akan suyun parça arıyor 196 km / h yağmur,. Muhtemelen birisi aptalca ama bu lastikler ile sürüş etkisi oldu, araba saat gibi gidiyordu bana çarpıcı diyecekler !!! direksiyon simidi ve tüm bu nazik hareketi. Yarışma olasılıkla zaten ağlıyor gibi üretici, iyi bir iş çıkarmış. Ben arabasını sürerken% 100 güvenliğini hissetmek isteyenler için bu lastikleri tavsiye ederiz. Ve ben senin görüşü paylaşıyoruz eminim, hala merak kış değilim. Benim için en iyi lastik hangi şimdiye kadar basmış var
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Anonim
  Değerlendirme: 1,9 190000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 4 kişi

  Lastikler zaten yaklaşık 1000 kilometre yol boyunca ve kentin yüzlerce sürdü. Sonuç olarak ben memnunum. Kesinlikle çok yaz daha sessiz (ama) o 6 yıl etrafında bu lastikler olduğunu unutmayın kış itibaren. Onlar çok iyi, hiçbir itirazları var çalıştırmak lastikler (Dunlop Kış sporları 3D ve Michelin Energy Saver önceki uygulamada karşılaştırıldığında.. Onlar değil kötü daha. Biz kesinlikle geçiş daha iyi olacak vardı ve değişikliği ile hiçbir sorun yoktur. Dunlopy karda biraz daha iyi olacağını mümkündür, ama kışın çok nadiren (hiç bir kaç gün uygulamada, ya da) bu tür koşullarda binmek. Geçer diğer lastikler belki daha iyi olurdu anlar, bir yıl ortalama, ben CrossClimate Peki, gerek off-peak, periyodik dengeleme zaman yapabilirsiniz değiştirmek için. çok daha iyi olduğuna inanıyorum da olsa bile, yıl boyunca oldukça eşit bana dağıtılır lastikleri değiştirin;)

Sayfa başına yorumlar:

Ürün açıklaması

Michelin CrossClimate 185/65 R15 92 T XL

Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Etiket

Lastik Michelin CrossClimate ebatında 185/65 R15 92 T, üretici tarafından verilen bilgilere göre, sürüş parametreleri aşağıdaki gibidir :

 • C
 • A
 • 68 dB
C A 68 dB

Yakıt verimliliği (yuvarlanma direnci)

Yakıt tasarrufu renkli skala üzerinde A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilmektedir. A sınıfı (yeşil) en yüksek yakıt tasarrufunu işaret eder (=en düşük yuvarlanma direnci). G sınıfı (kırmızı) ise en düşük yakıt tasarrufunu belirtmektedir (=en yüksek yuvarlanma direnci). Yuvarlanma direnci yakıt tasarrufu ve duman emisyonuna etki etmektedir. Yüksek yuvarlanma direnci yakıt tasarrufunu azaltır ve duman emisyonunu artırır.

Islak zeminde yol tutuşu

Lastiğin ıslak zeminde yol tutuşu, lastiğin ıslak zemin performansını gösterir. AB' nin ıslak zeminde yol tutuş puanlaması yalnızca tek bir özelliğe odaklanmıştır; ıslak zeminde fren performansı. Islak zeminde yol tutuş özelliği A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilir: A sınıfı ıslak zeminde en iyi yol tutuş performansını gösterdiği gibi G sınıfı da en kötü performansı belirtir. Bu özellik yol güvenliği açısından kritik bir önem taşımaktadır.

Gürültü

Aracın yarattığı gürültüye lastiklerin de etkisi bulunmaktadır. Lastikler tarafından oluşan bu gürültü seviyesi ses dalgası işaretleri ile ifade edilir. AB puan değerlendirilmesinde ölçü birimi olarak desibel (dB) kullanılır. Lastik seçiminde gürültü seviyesine dikkat etmeniz gürültü kirliliğini azaltarak konforlu bir sürüş sağlamaktadır.

Lastik testleri

2018 Auto Zeitung test ebatında: 225/45 R17 2. yer değerlendirme:
Auto Zeitung test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme:
ADAC test ebatında: 195/65 R15 1. yer değerlendirme: memnun edici
Gute Fahrt test ebatında: 205/55 R16 2. yer değerlendirme: Iyi
Auto Zeitung test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen