Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Michelin CrossClimate 185/65 R15 92 T XL

Şu anda bu ürünü 14 kişi izliyor

Karşılaştır

Listesine
git lastik 185/65 R15

Lastik boyutu:
185/65 R15
Hız indeksi:
T = max 190 km/h
Yük indeksi:
92 = max 630 kg
Sezon:
Butun mevsimler
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
 • 2 ve üstü ücretsiz kargo
 • Teslimat süresi: 3-4 iş günü
NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 222 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111130 4,3
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111140 4,4
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

222 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 114 Kişi
 • 4 85 Kişi
 • 3 11 Kişi
 • 2 12 Kişi
 • 1 0 Kişi

94% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

94%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1784 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 222 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1451000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Przemek

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Lastikler, sadece şehir etrafında hareket eden bir otomobil için 185/65 R15 boyutunda satın aldı. Pratik olarak hiçbir kış olmadığı için iki takım lastiği kullanma ve tutma ihtiyacını görmüyorum, bu yüzden seçim. Ucuz değiller, ancak yılda 10.000 km'ye varan bir otomobil için iki lastik seti satın almaktan ve sürdürmekten daha ucuz. Ve burada en uygunlar. Araba sabit, gürültü yapmaz. Kuru ve ıslak yüzeylerde iyidir. Altı ay önce satın alındı ​​ve +20 ila -15 sıcaklık aralığında basıldı. Sıcak havalarda araç yüzemez, soğukta olduğu gibi davranır. Yeni lastikler 8 mm sırtlıdır. Yaklaşık 6000 km sonra, her iki eksende 0,5 mm'den daha azdır, bu yüzden yaz çok sıcak olsa bile, uzun bir süre için yeterli olmalıdır. Arabanın kendisinin yanmalarındaki farklılıkları fark etmedim. Beni inciten tek şey, bu yüzden karda, slush Dębica Frigo 2'den daha kötü (evet YT'nin testlerini muazzam bir şekilde biliyordum, ama ben seninkini biliyorum) değiştiğimi ve 2 yıllık bir kış olduğunu kabul edelim. tam lastik sırtı ile ve bu kesinlikle kaliteli bir lastik değildir (Michelin Crossclimate'in fiyatı 1 / 2'nin üzerindedir). Yine de onları tekrar seçecektim, çünkü 5 yıl içinde nispeten tek bir lastiği kullanmayı tercih ediyorum ve lastiğin eski yaşından dolayı neredeyse lastik sırtıyla iki takım lastiği atmak yerine ya da eski lastiklere binmeye çalışmaktan ziyade yenisiyle değiştirmek yerine .... yılda 10.000'e kadar yaparsanız, şehir trafiğinde öneririm. Dağlarda yaşıyorsanız ya da daha fazla geçiş yaparsanız, sadece 2 set diş eti ve bu yüzden ikinci arabamda kalacaktır.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Anonim

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 1,9 190000
  Lastikler zaten yaklaşık 1000 kilometre yol boyunca ve kentin yüzlerce sürdü. Sonuç olarak ben memnunum. Kesinlikle çok yaz daha sessiz (ama) o 6 yıl etrafında bu lastikler olduğunu unutmayın kış itibaren. Onlar çok iyi, hiçbir itirazları var çalıştırmak lastikler (Dunlop Kış sporları 3D ve Michelin Energy Saver önceki uygulamada karşılaştırıldığında.. Onlar değil kötü daha. Biz kesinlikle geçiş daha iyi olacak vardı ve değişikliği ile hiçbir sorun yoktur. Dunlopy karda biraz daha iyi olacağını mümkündür, ama kışın çok nadiren (hiç bir kaç gün uygulamada, ya da) bu tür koşullarda binmek. Geçer diğer lastikler belki daha iyi olurdu anlar, bir yıl ortalama, ben CrossClimate Peki, gerek off-peak, periyodik dengeleme zaman yapabilirsiniz değiştirmek için. çok daha iyi olduğuna inanıyorum da olsa bile, yıl boyunca oldukça eşit bana dağıtılır lastikleri değiştirin;)

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 2 Hayır 4

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Maciej

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 4,0 11110
  Ben bahar 2015 yıldan beri piyasada olan yenilik lastik tahmin ediyoruz. Ben yaklaşık 5.000 bin bindi. Kentsel koşullarda km ve farklı hava koşullarında, (50/50) belediye sonrası - Sıcak yaz, sağanak yağış (su karayolu üzerinde olduğu şekilde). Lastikler iyi yolu tutun. Araba güvenen çalışır. 108 hp güç ve zemin patlak vermedi Picasso başlar. Çok iyi su ve 70 km / h (o bir sürü yağmurda idi) su keskin bir fren ile tavsiyelerde bulundu. Araba seğirdi. Düz gidiş, sorun yok. Kar ve çamur üzerinde "3" davranış değerlendirmesi gelince ben bir şey yazamam - kış henüz değildi çünkü. Lastikler çok iyi hakim. Ben satın pişman değilim. Ben her zaman yaz ve kış prim bindi ve Michelinach de gibi zayıf cümle (çoğunlukla hacim) vardı - Bu lastikler para ve tavsiye değer!

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jarosław Kardynał

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 2,2 112000
  Ben lastikleri fabrikanın sadece iki set bitti çünkü CrossClimate karar verdim. Ben, bir şans almaya karar verdi 3PMSF onay kış, şimdiye kadar almamış hiçbir yaz lastiği satın almak için beni ikna etti. Onun işlevselliği sağ benim ihtiyaçlarını ile (lastikleri değiştirmek zorunda kalmadan yıl boyunca kentte sadece sürücü) uyuyor. Ben kışın nasıl davranacağını çok merak ediyorum, ancak Fransa'da testlerin ilişkisi K Holowczyc bakarak ve Michelin tam güven ben de memnun kış olacağından eminim var. Lastikler frenleme kasaba 7,4l / 100, palpabl fark yanma, başlangıçta donanımlı Hankooki daha iyi performans ve ıslak ve kuru zeminlerde sürüş konforu vardır. Tüm hava için Basitçe lastik!

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Chauffer Dad

  Ebat: 185/65 R15

  Değerlendirme: 4,8 111180
  Ben yatırım yaptık. Onlar marjinal daha fazla yakıt kullanma eğiliminde olsa da en iyi lastiklerin biri, yol tutuş algılanabilir o zamandan beri değer. Hala Ancak siyah buz veya sulu üzerinde hiçbir sürpriz vardır dikkatli olmak gerekir. Ben henüz karda onları denemek için şansı vardı sığınak. Onlara bazı mil örtülü var ve hala yepyeni görünüyor. Bu lastiğin durumunu hatırlayın ve giyen uygun izleme ve kamber açıları son derece bağımlıdırlar.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Ürün açıklaması

Michelin CrossClimate 185/65 R15 92 T XL

Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Etiket

Lastik Michelin CrossClimate ebatında 185/65 R15 92 T, üretici tarafından verilen bilgilere göre, sürüş parametreleri aşağıdaki gibidir :

 • C
 • A
 • 68 dB
C A 68 dB

Yakıt verimliliği (yuvarlanma direnci)

Yakıt tasarrufu renkli skala üzerinde A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilmektedir. A sınıfı (yeşil) en yüksek yakıt tasarrufunu işaret eder (=en düşük yuvarlanma direnci). G sınıfı (kırmızı) ise en düşük yakıt tasarrufunu belirtmektedir (=en yüksek yuvarlanma direnci). Yuvarlanma direnci yakıt tasarrufu ve duman emisyonuna etki etmektedir. Yüksek yuvarlanma direnci yakıt tasarrufunu azaltır ve duman emisyonunu artırır.

Islak zeminde yol tutuşu

Lastiğin ıslak zeminde yol tutuşu, lastiğin ıslak zemin performansını gösterir. AB' nin ıslak zeminde yol tutuş puanlaması yalnızca tek bir özelliğe odaklanmıştır; ıslak zeminde fren performansı. Islak zeminde yol tutuş özelliği A'dan G'ye olmak üzere değerlendirilir: A sınıfı ıslak zeminde en iyi yol tutuş performansını gösterdiği gibi G sınıfı da en kötü performansı belirtir. Bu özellik yol güvenliği açısından kritik bir önem taşımaktadır.

Gürültü

Aracın yarattığı gürültüye lastiklerin de etkisi bulunmaktadır. Lastikler tarafından oluşan bu gürültü seviyesi ses dalgası işaretleri ile ifade edilir. AB puan değerlendirilmesinde ölçü birimi olarak desibel (dB) kullanılır. Lastik seçiminde gürültü seviyesine dikkat etmeniz gürültü kirliliğini azaltarak konforlu bir sürüş sağlamaktadır.

Lastik testleri

2018 Auto Zeitung test ebatında: 225/45 R17 2. yer değerlendirme:
Auto Zeitung test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme:
ADAC test ebatında: 195/65 R15 1. yer değerlendirme: memnun edici
Gute Fahrt test ebatında: 205/55 R16 2. yer değerlendirme: Iyi
Auto Zeitung test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen