Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

225/40 R18 Lastik

Markayı Seçiniz

Aracınıza en uygun lastiği bulmak için arama motorumuzu kullanabilirsiniz. Markayı seçip daha sonra, model, motor gücü ve üretim yılı.

X
Ara
Genişlik Seçin
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

TL TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Tüm filtreler

Aktif filtreler:

Kriterleri değiştir

Mağazamızın web sitesinde, 225/40 R18 boyutunda 0 'den fazla lastik bulacaksınız. Ürünler 0 TL - 0 TL arası fiyatlarla temin edilebilir. Verilmiş olan boyuttaki lastikler binek otomobiller için popüler bir çözümdür, bu yüzden tanınmış lastik üreticileri tarafından üretilmektedir. En çok kullanılan bedenler: Honda Civic, Volvo V70 ve Ford Focus 2.

NEDEN OPONEO?
  1. SSL Güvenli Ödeme
  2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
  3. Yeni ve orjinal ürünler
  4. 2 000 000'dan fazla müşteri
  5. Avrupa Satış Ağı

Aradığınız kriterlerle eşleşen bir lastik bulunamadı.Başka bir lastik boyutu seçin ya da arama kriterlerini değiştirin

Lastik ebatı 225/40 R18

Bu ebattaki lastikler sportif kişisel arabalara özgüdür. Ebadın başında yer alan 225 sayısı lastiğin genişliğini milimetre olarak ifade eder. Sonraki değer lastiğin profil yüksekliği olup 225 milimetre olan lastiğin genişliğinin yüzde 40’ına eşittir. Lastik ebadında tek harf olan R harfi lastiğin radyal yapıya sahip olduğu anlamına gelir. Ebadın sonunda bulunan 18 sayısı 225/40 R18 ebadındaki lastiklerle takmaya elverişli olan jantın çapını inç olarak ifade eder. Mağazamızda 225/40 R18 ebadındaki bir çok lastik modeli mevcuttur. Lastik yorumlarını okuyup arabanıza uygun bir ürünü seçin.