Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Accelera

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Accelera Lastik

Lastikler Accelera

Accelera lastikleri, sürücülerin çoğunluğu tarafından sık sık seçilen, ekonomik sınıf ürünleridir. Endonezya'dan gelen Accelera markası, adanın ikinci en büyük lastik imalatçısı olan, EP Tyres bağımsız şirketinin bir kısmıdır. Accelera lastiklerini üreten tesisler, yüksek kaliteye sahip makineleri barındırır. Şirket ürünleri ise Avrupadan gelen lastik uzmanlarının tavsiyelerine göre üretir. Accelera lastiklerinin kalitesi, fiyatlarına göre çok iyidir. Accelera ürün grubu, binek araçlara, hafif ticari araçlara, otobüslere, arazi araçlarına ve bugünlerde popüler olmaya başlayan SUV arabalarına uygun lastiklerden ibarettir. Alışverişe katılın!

Yaz lastikleri yorumları Accelera

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,0 11110 (5 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,7 111700 (129 Yorumlar)

Yaz lastikleri yorumları Accelera

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 3,6 111600 (131 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,4 111400 (5 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Accelera lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Accelera modelleri.

 • Accelera IOTA
  Accelera IOTA

  Accelera IOTA ekonomi sınıfı Suv lastikler için tasarlanmış bir yaz lastiğidir. Lastikler her ...

 • Accelera PHI R
  Accelera PHI R

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Accelera lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Accelera PHI
  Accelera PHI

  Accelera PHI, Güçlü motorlarla donatılmış spor otomobillerde çok iyi çalışan bir modeldir. ...

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Accelera

Lastik Yazlık Accelera PHI

Bir vahiy - Para için
Yorum: 3,7 111700

en son kullanılmış olarak aldım ben Accelera PHI lastiklerini ve maksimum bir yaz kullanırım son zamanlarda 3 takım lastik değiştirdim kullanılmış olarak 1 sezonda.Başkalarının yorumlarını okuduktan sonra buldum bu lastikleri,acıkcası sıfır fiyatınıda göz önünde bulundurduğumda bu fiyatlara bu kalıitede lastik bulmak bence kolay değil.lastikler son derece iyi performans sergiliyor,daha kötü olacağını düşünmüştüm aslında,çünki fiyatları çok düşüktü.aracımı biraz hor kullanan birisiyim yani hızlı kullanmayı seviyorum daha emekli olmaya niyetim yok, bu lastikler beni gerçekten çok etkiledi,kuru yollarda mükemmel diyebilirim ama ıslak zeminde yani yağmurda performans düşüyor buda gayet doğal,keskin viraj kontrolü daha önce kullandığım daha pahalı lastiklere nazaran daha iyi.ayrıca araştırmalarıma göre sanırım Accelera Endonezya malı bir lastik firması,bir kez daha alırmısın diye sorarsanız kesinlikle evet derim düşünmeyin bile!

Lastik Yazlık Accelera ALPHA

Zaten 10k hızında ve Tamam var!
Yorum: 3,6 111600

Lastikleri almadan önce marka hakkında açıkcası endişelerim vardı,ama lastikler iyi olduğunu bana kanıtladı.2011 yaz başında 205/50R16 Accelera ALPHA aldım ve verdiğim 1 kuruştan bile pişman değilim.özelliklerini sıralayım ben en iyisi : ani direksiyon hareketlerinde yol tutuşu mükemmel,dengeyle alakalı hiç bir problem yaşamadım,tek sorun jantlarım yüzünden yaşadım,sağ ön lastiğim sorunlu monte edildiği için jant lastiğe zarar veriyordu sonradan öğrendim tabi bunu ve düzelttirdim ama lastik hala hayatta :)bir sorunu yok,kuru ve ıslak havalarda yol tutuşu iyi virajlara giriş hızımı görmeniz gerekli :) ve sessiz bir lastik ALPHA.Doğruyu söylemek gerekirse ben lastiklerden son derece memnunum ortalama 13 bin km yaptım ve hala bir aşınma farketmedim daha çok uzun yolum var bu lastiklerle sanırım,herkese slmlar.

Kış lastikleri Accelera

opona Kışlık Accelera X-Grip Snow

Accelera Snow 185/65R14 winter tyre
Yorum: 4,6 111160

Michelin Accelera Kar lastikleri kış için mükemmel bir seçim. Geçen sene kullanmaya başladım ve kış şartlarında ki tutuşu beni hayrete düşürdü. Geçen kış çok kötü hava koşullarına rağmen Accelera Kar lastikleri mükemmel bir performans sergiledi. Bunun yanında çok cüzi bir fiyata satın alma şansım oldu ve Michelin lastiklerinin kalitesi ve güvenilirliği tartışılmaz. Yüksek oranda tavsiye ediyorum.

opona Kışlık Accelera X-Grip Snow

Yorkshire kar
Yorum: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Biz yıllarda kötü bir kış vardı hemen önce bir Renault Grand Scenic bu bir dizi var. Sadece araç sadece bir kez takılıp var ve bu kürek etrafında, kar yaklaşık 3 metre hızlı bir kazı oldu ve kazık üzerine beni almak için yeterli kavrama oldu diyelim. Taşıma ve kar / buz / sulu kar üzerinde fren yaz lastiklerine göre daha inanılmaz iyidir. Trafik 5mph de sürünen iken, ben çevrelerindeki neredeyse normal hızlarda sürüş oldu - insanlar benim deli olduğumu düşünmüş olmalı. Artık kavşaklarda durmak için stresli bir deneyim olduğunu geliyor, sen ABS gelen garip müdahale alabilirsiniz ve daha sonra sadece durdurmak. Benim 4x4 bu lastiklerin benim 2wd Renault hala durdurmak ve kar / buz üzerinde çok daha iyi dönecek daha da önemlisi tepeler kadar olsun, ama olacak ancak tepelere almak için daha iyi çekiş vardır. Benim 4x4 önce kışın bu lastikler olacak.

Ortalama lastik yorumları: 3,68 istinaden 328 yorumlar

Lastik modelleri Accelera

Teklifimiz Accelera lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Accelera lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Accelera ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Accelera ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Accelera yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Accelera lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Accelera