Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Barum

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Barum Lastik

Lastikler Barum

Barum lastikleri, Alman karteli olan Continental şirketinin kapsamına giren Çek markasıdır. Barum firması, lastik üretiminde ilk deneyimleri II Dünya Savaşından önce kazanmıştır. 90. yıllarında gerçekleşmiş olan Contonental ile birleşiminden dolayı, Barum en yeni teknolojileri kullanabilir ve bu marka lastiklerinin kalitesi mükemmeldir. Barum lastikleri, çok yüksek verimliliğinden ve cazip fiyatlarından dolayı, Polonya sürücüleri tarafından sık sık seçilir. Bu markanın lastikleri Orta Avrupa iklim bölgesinde üretildikleri için, Polonya'daki yol şartlarına çok uygundur. Barum marka lastiklerin seçeneklerine göz atın.

Yaz lastikleri yorumları Barum

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (369 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Barum

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (408 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Barum lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Barum modelleri.

 • Barum Bravuris 3HM
  Barum Bravuris 3HM

  Barum Bravuris 3HM lastiği, 2014 yaz sezonunda üretimine başlanılan Çek üreticisi olan ...

 • Barum Brillantis 2
  Barum Brillantis 2

  Ekonomik sınıf bir yazlık lastiktir. Brillantis serisinin devamı niteliğinde olan lastiktir. ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Barum lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Barum Brillantis 2
  Barum Brillantis 2

  Ekonomik sınıf bir yazlık lastiktir. Brillantis serisinin devamı niteliğinde olan lastiktir. ...

 • Barum Bravuris 2
  Barum Bravuris 2

  Lastik testlerinde Barum Bravuris 2 2010 yılında ADAC testinde önerilen lastik oldu. 2009 ...

Markanın tarihçesi

Bata, Rubena ve Mitas firmalarının birleşiminden doğan bir firmadır Barum, ve daha sonra Orta Avrupada kendi alanında lider bir firma konumuna gelmişlerdir. Ayrıca marka ismini bu üç firmanın isimlerinden aldı. Bata kardeşler dünyanın en tanınmış ayakkabı markalarından birinin yaratıcılarıydı, mütevazı bir şekilde iş maceralarına atılmışlardı. Birinci Dünya Savaşı öncesinde sadece üç kişiyi istihdam ediyorlardı, firmanın dönüm noktası askeriyeden alınan siparişle gerçekleşti, ve 1924 yılında lastik tabanlı ayakkabı üretimine başladılar.Firma tarihinin ikinci adımı ise birkaç yıl sonra kurulacak olan Barum dur. İleriki zamanda dinamik olarak genişleyen kauçuk sektöründe daha da büyük deneyimler kazanıldı, Bata karayolu taşımacılığının dahada hızlı olabileceğini keşfetti, demiryolundan daha ucuz ve kolay bir yol keşfettiler ve kendi araç filolarını kurmaya kara verdiler. Firmanın artan üretiminde ve malların yüksek miktarlarda satışı için önemli bir gelişmeydi bu. 1931 yılında bisiklet lastiği üretimi ile başlayarak lastik sektörüne adım attılar. Bundan üç yıl sonra otomobil lastiği üretimine başladılar. Motor endüstrisinin hızlı gelişimi lastik üretiminde yatırımın daha fazla olmasını mümkün kılıyordu. İkinci dünya savaşının sona ermesinden sonra, 1945 yılında yapılan kamulaştırma programının bir parçası olarak Bata araba ve bisiklet lastikleri üreten ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Barum

Lastik Yazlık Barum Brillantis

LASTİKLERDEN MEMNUNUM
Yorum: 5,0 11111

LASTİK VERİLEN HİZMETLERDEN MEMNUNUM..

Lastik Yazlık Barum Brillantis

lastik ve hizmetten çok memnunum
Yorum: 5,0 11111

lastik ve hizmetten çok memnunum

Kış lastikleri Barum

opona Kışlık Barum Polaris 3

Pozitif!
Yorum: 4,1 111110

Daha öncelerden Goodyear Michelin gibi markaların lastiklerini kullandım, yani fiyat olarak pahalı lastiklerdi,büyük beklentilere yüksek ücretler ödemiştim. Bu kez açıkca söylemek gerekirse fiyatına aldanarak birazda korkuyla Barum Polaris 3 lastiklerini aldım.Bu lastikleri almamdaki bir diğer etkense bir arkadaşımın şuanda bu lastikleri kullanıyor olmasıydı, onun tavsiyelerinede uyarak Barum Polaris 3 almaya karar verdim. Karda mükemmel, yol tutuşu çok iyi,kusursuz fren mesafesine sahip. Kar lastiğinden başka ne bekleyebilirimki zaten? Karlı yollarda çekinmeden 120 km hızla gidiyorum. Hala aşınma ile ilgili bir problem yaşamadım. Şiddetle tavsiyemdir.

opona Kışlık Barum Polaris 3

Bu fiyat aralığında - I recommend
Yorum: 3,6 111600

Lastikleri Ford Focus aracımda kullanıyorum,bu aracı Eylül ayından bu yana kullanıyorum,bu yüzden diğer lastiklerle karşılaştıramıycam.Evimin yakınlarında hergün mecburen geçmek zorunda olduğum 70 metrelik bir yokuş var,bu yokşdan karlı havalarda aracımla kaymadan tırmanmak müthiş bir zevk verdi bana,inanın kış lastiğinin ne demek olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Artık bu yokuşta tereddüt etmeden aracımı kullanabiliyorum.İlk başlarda Barum Polaris lastiklerini alırken tereddütlerim oldu çünki fiyatı düşük lastiklerdi,yeterli performansı alamyacağımdan korkmuştum ancak şimdi diyebilirimki Barum Polaris 3 tam bir kış lastiği ve ekonomik.

Ortalama lastik yorumları: 3,64 istinaden 1720 yorumlar

Lastik modelleri Barum

Teklifimiz Barum lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Barum lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Barum ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Barum ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Barum ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Barum ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Barum yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Barum lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Barum