Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

BFGoodrich Lastik

Genişlik Seçin
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Şu anda depolarımızda BFGoodrich lastiğimiz bulunmamaktadır.


Lastiklere göz atın 100'den fazla diğer üretici.

Lastik Ara
BFGoodrich lastikleri, bütün dünyada çok popüler olan bir markadır. XIX yüzyılda Birleşik Milletler'de kurulmuştur. Bugünlerde BFGoodrich, dünyanın en büyük lastik imalatçısından biri olan Michelin kartelinin kapsamına girer. BFGoodrich motor sporlarında sık sık yer alır. BFGoodrich lastikleri, uzay mekiklerinde bile kullanılır. BFGoodrich lastiklerinin verimliliği muhteşem, ayrıca fiyatları caziptir. Bu markanın lastiklerinin web sitemizdeki seçeneklerini tanımaya davet ederiz.

Müşterilerimizin BFGoodrich lastikleri hakkındaki görüşleri:

BFGoodrich lastikleri hakkındaki görüşler doğru modeli seçmenize yardımcı olabilir. Bu lastiklerin yol tutuşunu, ekonomik verimliliğini ve sürüş konforunu test etme olanağını bulan müşterilerinin onlar hakkında ne düşündüğünü kontrol edin.

 • Andrzej Słupsk 4,6 111150

  BFGoodrich G-Grip 205/55 R16

  Ben benim satın bu lastikler ile gerçekten çok mutluyum. Ben çok hızlı gitmeyin ama beni bir yere acele bu yüzden her zaman iyi lastikler satın olur. Bu, tüm yüzeylerde çok iyi çalışıyor. Ben trafikte normal sürüş esnasında savrulma araba girmek mümkün değildi. Beklenenden yüksek - sırtın ilk sezondan sonra hala gerçekten yüksek. Sadece olumsuz, bu lastikler gürültülü - açıkça biz hiç oldu tüm daha yüksek sesle. Daha fazla >
 • Mirek 5,0 11111

  BFGoodrich G-Grip 185/65 R14

  Kuru ve ıslak yollarda hem sansasyonel BFGoodrich lastik. 13 bin km sürüş sonra. Lastik yaklaşık 4 km gün ana yol almak szutrówką sürücü önce olmasına rağmen yeni gibi görünüyor. Ancak, sahip Goodyera yeni BFGoodrich yaz gidecek benim A4 aşırı böylece gelecek sezon losyonları, ikinci araba içinde. Ben herkese tavsiye ederim. Daha fazla >
 • AD. 5,0 11111

  BFGoodrich G-Grip 195/55 R16

  Lastikler satın diğer kullanıcıların yorumlarını inceledikten sonra, üreticinin web sitesinde etiket açıklama profesyonel testler (internette yayınlanan) farklı lastikler üzerinde gerçekleştirdi. Seçim bilinçli oldu. Kesinlikle lastikler hem kuru ve ıslak zeminlerde çok iyi davranırlar: Bir güvenen başlangıç ​​ve frenleme. Görünüm 12. 000 km sonra tamamen öznel bir şey, dayanıklılık - bu onu tatmin edici olduğu görülüyor. Bu lastiklerin en büyük avantajı direnci ve gürültü haddeleme. Gözle benim önceki lastiklere göre daha düşük ve farklı üreticilerin lastikler üzerinde tahrik - ucuz lastiklere karar vermedik yaklaşık 13% düştü ve bana (Çince dahil) farklı markaların lastikleri üzerinde Daha fazla > yürütülen farklı yüzeylerde testler frenleme ikna lastiklerin yakılmasının değiştirdikten sonra. Hayat zemin ile (araba) temas ve hatta en aşırı durumlarda sürücü olamaz daha iyi lastikler harcanan bu birkaç zł, çok daha fazla değer.
 • Piotrek 4,6 111150

  BFGoodrich G-Grip 195/50 R15

  Köşeler oldukça rahat bir mükemmel sabit taraf sayesinde rağmen lastikler sarılmak. Kuru ben onlar gerçekten büyük olsa daha istiyorsanız ek olarak, ıslak çok tam bir şey eksik değil! Ben çoğu sürücüleri bir sağanak karayolu üzerinde sağ şeride gidiyordum ve sakince 90-100 Ben 150 uçtu ve lastikler yüzmek eğilimi yoktur. Başka bir vesileyle ben bu görünürlük savaşmak zorunda yalnızca ne yüzen karayolunda rağmen, ben bilmiyordum şehirde bir cloudburst vardı bulut ya da benim tekerlekleri altında çeşmeden çok su için. Yani su gerçekten bir vahiy vardır. Benim 17-18tys etrafında onları giymek ve son zamanlarda tekrar karayolu üzerinde Lalo çünkü çok yeni olarak su dağıtmak ve ben yavaşlamak Daha fazla > zorunda kaldım ne.