Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

BFGoodrich

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

BFGoodrich Lastik

Lastikler BFGoodrich

BFGoodrich lastikleri, bütün dünyada çok popüler olan bir markadır. XIX yüzyılda Birleşik Milletler'de kurulmuştur. Bugünlerde BFGoodrich, dünyanın en büyük lastik imalatçısından biri olan Michelin kartelinin kapsamına girer. BFGoodrich motor sporlarında sık sık yer alır. BFGoodrich lastikleri, uzay mekiklerinde bile kullanılır. BFGoodrich lastiklerinin verimliliği muhteşem, ayrıca fiyatları caziptir. Bu markanın lastiklerinin web sitemizdeki seçeneklerini tanımaya davet ederiz.

Yaz lastikleri yorumları BFGoodrich

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 3,2 111200 (209 Yorumlar)

Yaz lastikleri yorumları BFGoodrich

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 3,0 11100 (88 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni BFGoodrich lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni BFGoodrich modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan BFGoodrich lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

BF Goodrich hikayesi  Ohio`nun  Akron  kasabasında 1870 yılında başladı,Dr Benjamin Franklin Goodrich iç savaş sırasında askeri bir cerrahtı,burada küçük bir labaratuarla birlikte Kuzey Amerika`nın ilk lastik fabrikasını kurdu.ilk on yılda fabrika ilk otomobil lastiğini üretti. 1888 yılında ölen kurucusu şerefine firma adını BF Goodrich Rubber olarak aldı. 1896 yılında Cleveland Winton Otomobil Şirketinin  talebi üzerine,fabrika az sayıda üretilmiş olan Winton marka araçlar için sipariş aldı.  BF Goodrich Detroit çevresinde motor sektörünün dinamik genişlemesine konsantre olarak zaman içinde yolculuğuna devam etti.Yeni gelişim içinde olan “Motown” BFG ürünleri için ana müşterisi oldu.1903 yılında Henry Ford premiere Model A için lastiklerini bu markadan seçti. BFGoodrich Atlantiği geçti BFGoodrich`in sahipleri kısa zamanda Avrupa ya açılmaya karar verdiler, 1910 yılında Paris yakılarındaki Colombes kasabasında ilk lastik üretim tesisini okyanusun diğer tarafında  kurmuş oldular.Firmanın gelişmesi artan satışlardan gelen gelirlerin artmasıyla yeni teknolojiye yatırım yapmalarına sebep oldu. Bunun sonucu olarak 1926 yılında polivinil klorür (PVC) patenti alındı.Dr Waldo Semon`un bu buluşu sadece motor endüstrisinde iyi olmadıklarını kanıtlamış oldu. BFGoodrich markası bir yıl sonra yeniden tarih kitaplarında kendi yolunu buldu ve BFG lastikleri ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri BFGoodrich

Lastik Yazlık BFGoodrich G-Grip

Fiyat korzystna.Spalanie normaldir. Küçük giyin.
Yorum: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba. Sam, bu lastiklerin yorumlarınızı okuduktan sonra tırnak karşılaştırarak çok zaman geçirdim ve aldım önce. Ben ders :-) (Citroen Berlingo II) ve binek otomobil gibi yüksek araba ile seyahat ve lastik araba süzülüyor o kadar iyi olmalı. Benim seçim başında boyutunda Nokia hattı 205/65 R15 (yaz başlangıçta üretici için beklenen boyut) üzerine düştü. Hemen yerleştirdikten sonra ben gidiyordum rahatsızlık hissettim! Yol boyunca Oto myszkowało, sol üst ve sağ ve, örneğin, ellerinde direksiyon düzenlenen ve ben düz gitmek zorunda biliyorum! İki lastik üretim kusurları var olduğu ortaya çıktı. Onları reklamı ve (OPONEO) iki iyi ve iki değil bulundu. Arızalı lastikler için bir geri ödeme var, ve benim için iyi (pul her iki yönde OPONEO örtülü) geri gönderdi. İki lastik satmaya karar (benim güven gergin çünkü, bu tür hikayeleri ve her birimiz muhtemelen yok hatta zaman) ve yorumlarla üzerinden tekrar yeni komplet..znowu tarama satın almak ve nihayet BFGoodrich G-Kavrama almaya karar verdim 195/65 R15 95 T XL. Arabam bu boyut kış için tavsiye edilen, ama ne olursa olsun bu lastikleri ;-) Ve bir hit kanıtlanmıştır! Ben Nisan ayında aldım. Şimdi biz Ekim başında ve bazı 10.000 kilometre sürdü. Kasabada yaşayan, bir günlük gidip sonra eve geri, daha sonra, şehir çalışmak. Bir gün çok doğru uzun yolları gibi 500 kilometre. Saat gibi önde gelen arabayı varsayarak sonra! (Berlingo direksiyon mekanizmasının hassasiyeti bilmiyorum olmamasına rağmen ne mükemmel) kuru koşullarda parlak gerçekleştirdi. Islak ben bir yerde ben tamamen emin değilim içtenlikle yazacağım, ama (sadece 120 üzerinden) sadece çok hızlı. Lastik aşınması: Arka aksta 10 bin (detay tedbir yoktu) Tüm tüketimi görülemez. Biraz daha iletme, ama benim göz benim kilometre üç mevsim emin olacaktır için. Yanma ... Büyüme kesinlikle değildi! Komfort..to şikayet indywidualnie..ja her bağlıdır. Ben bir aile sürücü ve ben lastiklerin şey öyle değil aslında hakkında sanmıyorum rahat hissediyorum! Yani o kadar! Saygılar.

Lastik Yazlık BFGoodrich Profiler 2

Yazar:MARIANER
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler kuru yollarda mükemmel tutun. Przekroczniu kavrama kayma ve arka kavrama kadar biraz uślizgują av düşmemesi zaman. Hydroplaning azaltarak ıslak su deşarjı. Islak yollarda fren oldugunda (ABS yok) przyczepnoś kalır durma mesafesi aşırı uzanan, równierz de köşeleri tutun ve yağmur çekiş kaybı bir savrulma hemen düşmemesi değil. Çok - Ne yazık ki, kar, buz, bu lastikler ama teşekkürler (yollar iyi korunur) özellikle şehirde binmek için bile imkansız yönlü sırt için değil - Onları üst köşesinde (Michaelin Enerji E3B önceki lastikler, ne yazık ki, evet üzerinde) iplik ateş mümkün oldum kışın karda iyi performans ama fren ile dikkatli olun. Kar, şehir dışında ben tavsiye etmem ... Ben yokuş aşağı slayt ABS-e zaman var ... reaksiyon ve kavrama (yoksa sevgili yol inşaatçılar uyumak yapmazsan frenlemek ... ve) hayır. Onlar küçük bir kusuru var - hızlı örneğin Michaelin Enerji E3B daha yıpranacaktır ama onun yumuşaklığı sayesinde çok daha güvenli profilerami ile karşılaştırıldığında ıslak inhibe Fransız lastikler, daha vardır. Arabamı olarak iyi bir fiyata Genellikle lastikler büyük (o zayıf değil, aynı zamanda çarpıcı değildir, hiçbir güç yoktur). Sen agresif ve hızlı bir yolculuk yapabilirsiniz. Sessiz bir sürüş ile kesinlikle aynı zamanda çok pratik silin olamaz. (Benim sırt bakarak onlara yaklaşık 45.000 yapılması gerektiğidir).

Kış lastikleri BFGoodrich

opona Kışlık BFGoodrich Winter Slalom

BFGoodrich Winter Slalom 225/60R16 winter tyre
Yorum: 4,1 111110

Fiyatına göre mükemmel bir lastik. Çok fazla kış lastiği kullanmadım ama bu lastik buzlu ve karllı yollarda çok iyi performans gösterdi.

opona Kışlık BFGoodrich Winter G

Yazar:Andrzej - Warszawa
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu onların 3 kış ve muhtemelen dördüncü ayrıca sürece hayatta ... olacak. Bunu güveniyor ve maalesef sabit sıkıştırılmış buz ve kar iyi aniden fren çalışmayın zorunda lastik sonra iyidir. Sonra, o istediği ve nereye gittiği isyankar, kötü niyetli velet ruhu içinde doğmuş, ABS ile bağlantılı olarak için durdurmak istemiyor. Belki fren pabuçları olur? Ne giymek - hmm ... Kauçuk hangi fizik ve umurunda ve orada kaydeder kimin benzeri yasalara tabi çünkü başkalarına anlatmak gibi muhtemelen kadar kötü değil. Eğer sessizce okuyabilir bazı değerlendirmeleri. Birileri öyle arabaları Vivo veya diğer dişeti beni karşılaştırır gibi Tabii. Bu gürültü ile çok kötü değil ama bir şey daha beklenebilir. Artı tarafta şüphesiz kuru yollarda sürüş içerebilir. Bu kış lastikleri için belirleyici olmayabilir ama bunu güvenebilirsiniz. Islak başlangıç, özellikle kötüdür. 150 hp taşımak bazen zor zaten güç biraz ama. Aslında Birisi eğer normalde yeterli olmasına rağmen. Eğer değilse diğer kullanıcıların sabit kar ing hareket yazma gibi Ayrıca, bu doğru değil, buz altında bir şartla gitmedi kar için bir seçenek değil, TWI üzerine kauçuk biraz birlikte olmak zorunda.

Ortalama lastik yorumları: 3,96 istinaden 841 yorumlar

Lastik modelleri BFGoodrich

Teklifimiz BFGoodrich lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim BFGoodrich lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

BFGoodrich ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. BFGoodrich ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

BFGoodrich ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. BFGoodrich ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

BFGoodrich yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her BFGoodrich lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin BFGoodrich