Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Bridgestone

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Bridgestone Lastik

Lastikler Bridgestone

Bridgestone lastikleri, lastik kartelinden en büyük olanlardan biri tarafından üretilir. İmalatçısı, 1931 yılında Kurume şehrinde kurulmuş olan, bir Japon şirketidir. Bridgestone lastikleri, birkaç dönem boyunca Formula 1 yarış arabalarında kullanılmıştır. Ancak en iyi kaliteye sahip olan ürünler o kadar güven verilir. Bu markanın lastikleri, mevcut olan en modern teknolojiler kullanarak üretilir. Brigestone lastiklerine sahip olan araba kullanmak, değişik yol şartlarında güvenlik ve yüksek konfor sağlar. Bu markanın lastiklerinin web sitemizdeki seçeneklerini tanımaya davet ederiz.

Yaz lastikleri yorumları Bridgestone

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (7 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (6 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (164 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (106 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (117 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (82 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (2 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (79 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Bridgestone

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (65 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (21 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (120 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,0 11110 (20 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,0 11110 (69 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,9 111900 (4 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (166 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,6 111600 (328 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Bridgestone lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Bridgestone modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Bridgestone lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

  • Bridgestone Turanza T001
    Bridgestone Turanza T001

    Bridgestone Turanza T001 yüksek güvenlik, konfor ve dayanıklılık sağlayan premium sınıfına ait ...

  • Bridgestone DriveGuard
    Bridgestone DriveGuard

    Lastikler en az beklenen durumlarda delinir. Örneğin, bir tatil gezisinde, önemli bir ...

Markanın tarihçesi

1930’lu yılların hemen başlarında Shojiro Ishibashi firma temellerini attığı zaman globalleşen lastik sektöründe bir süper güç haline geleceğini tahmin etmişti, ve isminin lastik sektöründe önemli bir yer alacağını biliyordu.  Bu tarihlerde Amerikan ve İngiliz firmalarının inanılmaz bir üne sahipti, Ishibashi oldukca kurnaz bir strateji uyguladı. İsmini harfi harfine İngilice’ye çevirtti ve çıkan ifade  “ stone bridge ” idi, bu kelimelerin yerlerini değiştirerek Bridgestone isminin doğuşunu sağladı. Ayakkabı,golf topu ve lastik Shojiro ilk önce lastik sektörüne yatırım yapmayı tercihetmedi, Kyushu adasında bulunan Kuruje adasında Kardeşi ile birlikte canlanan bir iş için koşuşturdu. “Tabi “ denilen geleneksel bir japon ayakkabı üretimine başladı, 1925 yılında Ishibashi kauçuk taban üretiminden dolayı hatırı sayılır bir servet elde etti.Bir kaç yıl sonra tekrar mükemmel bir iş sezgisi olduğunu kanıtladı ve 1930 yılında ilk lastik üretimini gerçekleştirdi. Bir yıl sonra Bridgestone Tire Co. Ltd. Kuruldu. Bu dönemde gelişmekte olan otomobil sektörü için ilk Japon lastik üreticisi oldu. Lastikler yeni kurulan Kuruma fabrikasında üretildi. Bununla birlikte artan talebi karşılamak için Ishibashi 1937 yılında Japonyanın başkenti olan Tokyo’ya firmanın merkezini taşıdı. Shojiro herzaman firmanın faaliyetini çeşitlendirmeye çalışıyordu, golf ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Bridgestone

Lastik Yazlık Bridgestone R630 Duravis

Yazar:gawrych
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Puan lastikler tüm mutlu olabilir, ancak gerektiğini gösterir. Bir lastik satın aldıktan sonra bir kaç ay sonra gitti, araç ele, ama bunu yapmak gerektiğini düşünüyorum olabilir aslında. Başka bir iki yan, ömrünün sınırları zaten olmuş olabilir biri yumurta var, yani orada tutunmaya şey yok ama diğer złużyta ortasında değildi. Ömrünün sonunda başka rozwarstwiła. Ben seti içine aldığım tipi iki lastikleri, ilk olarak bir ve daha sonra başka bir zamanından hayatı sona erdi. Egzersiz şimdiye kadar herhangi bir sorun olmadan, ve bu yüzden biraz yeniden bir arkadan çekişli, olan, konteyner ile bir araba. Peki, ama sadece son iki ana kadar bir nienajgożej lastikler idam var. Ancak, ilk önce kötü bir deneyim nedeniyle yine bu lastikleri yok satın almak ve bunları tavsiye olası olacaktır. Genel olarak, biz bu lastikler bizim durum oldukça yaygındır araba, yeniden çok dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Lastik Yazlık Bridgestone R630 Duravis

Yazar:Rafko
Yorum: 2,6 116000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bir yıl boyunca bu lastikler dahil başardı, ve rağmen küçük bir mesafe, yol yüzeylerinin hemen hemen tüm hava koşulları ve türleri. Arabayı kendisi zaten muhtemelen bazı sorunlar yaratır çünkü bazı özellikleri açıkça köşelerinde böyle bir davranışı tespit edemez. (Sadece bir kaç doğarlar, daha fazla su daha hızlı kötü frenleme sırasında kayma uygulamak nispeten kolay hafif nemli (ıslak değil) asfalt için - Sonuçta ben ıslak kendi davranışlarının gurur yorum (kuru OK) merak ediyorum. belki char frenleri, araç ve ABS-u eksikliği hatası) -.? Asfalt yapışma kaybı (sert fren gidelim gerekir geri almak zordur,) iyi yapışma sağlamak. Asfalt çamurda veya su büyük miktarda su, Gölcük 80 yukarıda, kızaklama kolayca onları getirmek km / h dikkatli olmak gerekir. Mesafe çoğu oldukça deli değil emtia üzerinde neredeyse boş basmış. Vuruldum ben tam boyutları hatırlamıyorum

Kış lastikleri Bridgestone

Bridgestone M723

firen mesafesi ıslak kuru çok mükemmel
Yorum: 5,0 11111

Tavsiye üzerine aldım şimdi diğer araçlarıma da alıyorum.

opona Kışlık Bridgestone Blizzak W800

Yazar:KrystianM
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Çok olumlu sonra ben onları yüksek, ama çok daha az onbinlerce gittikten sonra takdir. Öncelikle hızlı hızlı desen küpler losyonları üç paralel oluklar dönüşür. Bu Pirelli lastikleri (Ben diğer arabayı bu var) kadar kötü değil, ama seyahat mesafe tatmin edici değildir. İkinci olarak, nadiren zaman renówkę yeniden rağmen, oluk iyi bir derinlikte bir iki atış vardı. Uzlaşma fiyatı benim değerlendirmesinde - işlevselliği burada elde edilmemiştir.

Ortalama lastik yorumları: 3,88 istinaden 2746 yorumlar

Lastik modelleri Bridgestone

Teklifimiz Bridgestone lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Bridgestone lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Sezon

Bridgestone yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Bridgestone lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.