Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

4 Mevsim Lastikleri

Ayrıca evrensel veya çok mevsimsel denir. Yaz ve kış lastiklerinin özelliklerini birleştiriyorlar.
Genişlik Seçin
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Çok satanlar

Web sitemizde en çok satan 4 Mevsim lastik modelleri bulunmaktadır. Genellikle sürücüler tarafından istenen özellikler olan ; iyi kalite ve cazip fiyat seçeneklerini barındırır.

4 Mevsim lastikleri sıralaması

Web sitemizde kullanıcılarımızın değerlendirmelerini temel alarak size en iyi dört mevsim lastiklerinin bir listesini sunuyoruz. Bu görüşler günlük kişisel kullanım göz önüne alınarak oluşturulmuştur.

Marka

Piyasada yüzü aşkın lastik üreticisi bulunmaktadır. Farklı üreticilerin en popüler 4 mevsim lastiklerini kontrol edin.

4 Mevsim lastikleri

4 Mevsim lastikleri
Dört mevsim lastikleri yaz ve kiş lastiklerinin özelliklerini bünyesinde barindiran, lastiklerinden hava koşullarini dikkate almaksizin yüksek performans bekleyen sürücülerin beklentilerine göre tasarlanmiş lastiklerdir. Bu lastikler kiş ve yaz ürünlerinin avantajlarini içerirler. Dört mevsim lastiklerinin hamurunda kullanilan malzemelerinin görevi hem 0 santigrattan düşük hem de yüksek sicaklikta en iyi performansi saglamaktir. Bu çok yönlü lastiklerin sirt katmanlarinin deseni kiş lastigininkilere benzemektedir. Merkezi bölümde bulunan kesikler sayesinde kar üzerinde iyi yol tutuşunu garanti eder. Lastik sirt katmaninin diş kismi kesikleri daha az sayida olan kalin bloklardan yapilmiştir – bu da yaz lastigine benzemektedir ve hizli sürüşte dengeyi saglamaktadir. Dört mevsim lastigi M+S (mud and snow – çamur ve kar) işareti ile etiketlenmiştir. Bazi lastiklerde kar taneli üç dag tepesi şeklinde bir sembol , bazilarinda da ALL SEASON yazisini bulabilirsiniz. Dört mevsim lastikleri sayesinde mevsim degişikliginde lastik degiştirmenize, dolayisiyla arabanizi servise götürmenize gerek kalmamaktadir. Bu şekilde araba ile ilgili araba kullanim masraflari azalmaktadir. Dört mevsim lastikleri şehir içi kullanim için daha uygundur çünkü şehir yollarinda aşiri kar birikmemektedir. Bu lastiklerin performansi az karli zeminlerde de oldukça iyidir. Dört mevsim lastikleri sakin sürüş tarzini tercih eden ve yilda azami 6 bin kilometre yapan (aracini çok sik ve uzun mesafeli güzergahlarda sik kullanmayan) sürücüler için tavsiye edilmektedir.

Ebat

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin.

Alışverişe başla