Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Continental

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Continental Lastik

Lastikler Continental

Uzun yılların tecrübesine sahip olan Continental lastikleri üretiminde mevcut olan en modern teknolojiler kullanır. Bu markanın lastikleri yıllardır Polonya piyasasında satılır ve sürücüler arasında çok popülerdir. Yüksek imalat kalitesinden ve mükemmel dayanıklılığından dolayı bir çok sürücünün tercihidir. Continental lastikleri, yolda oluşabilecek her şartlarda çok başarılıdır. Alman üreticinin lastiklerine sahip olan araba kullanmak güvenli ve konforludur. Kapsamlı kataloğumuzda, çeşitli araçlara uygun Continental lastikleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan lastikleri burada bulabilir.

Yaz lastikleri yorumları Continental

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (2 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (3 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (382 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (125 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (2 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (189 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (41 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (6 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (76 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,0 11110 (505 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Continental

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 5,0 11111 (1 Yorum)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (347 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (25 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (103 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (26 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,0 11110 (4 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (256 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,7 111700 (447 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,6 111600 (158 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,4 111400 (150 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Continental lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Continental modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Continental lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

8 Ekim 1871 yılında firmanın adı Continental-Caoutchouc und Gutta-Percha Compagnie olarak üretime başladı. Fabrikada araba lastiklerinin yanı sıra bisiklet lastikleri, ayakkabı ,su geçirmez kumaş üretimi yapıldı,kısa sure sonar ise top ve ayuncak üretimine başlandı. Ozamanlarda otomobillerin az oluşu diğer dallara önem vermelerine sebep olmuştu. Continental logosu   Bisikletlerden arabalara Continental tasarımcılarının lastik gelişimini hissettiklerini söylesek yanılmış olmayız,ancak o zamanlarda bisiklet için artan talebi hava basılabilen lastik üretmek için firma sahibini ikna etmişlerdi.1892 yılında şahlanan at firmanın sembolü oldu. Ve Almanyada Pnimatik lastik üretimine başlayan ilk firma oldular. Aynı zamanda Hannover’daki fabrikasında ilk otomobil lastiklerini ürettiler.  Bu arada henüz başlarda olan motor endüstrisi Almanyada gelişmekteydi. Alman kurucular hızlı bir şekilde Continental mühendislerine destek verdiler bu mühendisler patinajı önleyen bisiklet lastiği keşfetmişlerdi, 1904 yılında ilk kaymayan bisiklet lastiklerinden esinlenilerek araba lastiği üretildi, dört yıl sonra rakiplerine bir başka süpriz yaptılar – çıkarılabilir jant üreterek bir lastiği değiştirmek için harcanan zamandan ve emekten tasarruf sağlanmıştı. Yaşasın sentetik kauçuk Almanyanın önde gelen markası olma başarısı Continental patronlarının ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Continental

Lastik Yazlık Continental VancoContact 2

Yazar:Piasek
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Suchum için İtirazım yok. büyük bir çalışma vardı. Onlar hiçbir nosing veya sıcak asfalt ile ilgili, çok sıcak günlerde binmek eğer yüzme, çok tahmin edilebilir. Bu sessiz için. Islak ... On 130 km / A2 yağmur h hakkında olacak herhangi bir olumsuz etki gözlenirse değil ... Otomatik uçmaz, onu neden yok ... Sakince direksiyon hamle her hareketi tepki ve hassas zaman seçilen parça (iyi su deşarj gösterir) ama ... yağmurda ışıkları yaklaşım n ve tekerlekler bloke olur ve hemen hokey gibi ileri otomatik suneło sonra (araç ABS `u olmadan) bir acil frenleme durumunda başıma ... Hissetmek için bir direniş vardı o aracın frenleri ya da bir şey ... Bununla birlikte, aynı zamanda, yüzeyin hata olabilir: su dolu cam çamurda ve sorunsuz bir şekilde yüzey üzerinde asfalt ... Ama ... Dikkatli olmak lazım. Diğer tüm koşullar altında, lastik mükemmel bir şekilde hareket eder ... Karşılaştırma için, ben Barum Vanis tavsiye etmem ... Ben hemen przyczeponość lastik tatili değil çünkü bile hareket Islak ... ao fren, acil frenleme biz unutabiliriz. Barum sansasyonel düşer ile karşılaştırıldığında bu Continenntal Yani ...

Lastik Yazlık Continental Vanco-8

Almayın!!!!
Yorum: 1,0 10000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben değerlendirmeleri okumak, onlar onlar Continental adına yazılmış olduğu izlenimi var büyük esneklik vardır. Ben uzun 6 ay sonra birkaç araba bu lastikleri vardı Ağustos ayında dağıldı. Ağustos ayında bu lastikler çöktü benim hatamdı ile dudaklarında bir gülümseme ile birkaç metre mesafeden Continental şikayet rzeczoznaca yaparken buldum. O ulaşım insanlar unutmayın ve onlar vardı hangi ekseni önemi yoktu. Ben bu lastikleri tavsiye etmiyoruz. Belki boş bir otobüs ve kış sürüş için böylece przegrzewały değil.

Kış lastikleri Continental

opona Kışlık Continental WinterContact TS 850 P

Lastik cok iyi.
Yorum: 4,3 111130

Yuksek hizli araçlara tavsiye ederim.

opona Kışlık Continental ContiWinterContact TS850

KESİNLİKLE DEĞİL TAVSİYE
Yorum: 3,5 111500

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Güçlü benzinli motor ile Avrupa otoyollar Audi A6 araba - Ben özellikle iyi yollarda, oldukça çok seyahat. Araç tam olarak yararlanır hafif spor karakteri vardır. Hız V (kadar 240km / h) ile belirtilen Kış lastikleri, Continental TS850 prim sınıfı lastikler teorik benim gereksinimlerini karşılamak gerekir. Ne yazık ki, o değildi. Ama baştan başlayacağız. Satın aldıktan sonra gitti ilk kilometre sonra lastiğin özelliklerine göre hoş bir sürpriz oldu. Kuru yollarda mükemmel yol tutuşu, ıslak - çok büyük, lastik bana göre şu ana kadar diğer ülkelerden verilen kesinlikle daha sessiz. Kış hepimiz karda bol değil hatırlıyorum, ve ben tam dağlara jednīm baskını dışında kış özelliklerini test etmek için hiçbir fırsatı vardı 2014/15 - kar vardı, lastik benim beklentileri bir araya geldi. Benim endişe uyandırdı değil - - Yaklaşık 500 kilometre mesafe, "dayak" lastiğin veya lastiklerin ilk işaretleri kapsayan sonra lastikler "ułożyły" jant üzerinde ve kilolu tekerlekleri yeniden gereklidir. Tekerlekleri dengeleme iken, "dayak" tekerleklerin neden ille bunları dikkate olmadığı tespit edildi - sadece kaba / eksantrik lastik. Bu eşitsizlik elde edilen yüksek hızlarda çok belirgindir civarında 1-1.5 mm oldu. Bütün otomobil titreşimleri içine düşüyor. Tabii ki bu lastiği reklamı, OPONEO sevkiyat aynı sette binmek için başka aynı aldım lastikler önce sonra lastik geri gönderilir. Benim şikayeti karşısında ben kusur, şikayet asılsız olduğunu "uygun" olduğunu belirten bir ret aldı. Ben kusurlu bir olmak üzere beş lastikler, kaldı - "rezerv" bıraktı, zordur. Bunun üzerine ben "dayak" ile benim sorunları sona ermedi. Diğer Lastikler sonra aynı fenomeni uygulandı. Kış sezonunun sona ermesinden sonra, jantlar lastikler çıkarıldı ve satıldı. Onlar 4000km hakkında kaçmıştı. Özetle - sert gaz pedalına basın gibi sürücüler için kesinlikle uygun değildir CONTINENTAL KIŞ TS850 İLETİŞİM boyutları 225/55 / ​​R17 V opny. Lastik çok hassastır. Agresif yarış ile kalıcı deformasyonlar oluşur. BİZ ÖNERMİYORUZ.

Ortalama lastik yorumları: 4,04 istinaden 4518 yorumlar

Lastik modelleri Continental

Teklifimiz Continental lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Continental lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

4 Mevsim lastikleri

Continental ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Continental ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Continental yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Continental lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.