Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Continental

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Continental Lastik

Lastikler Continental

Uzun yılların tecrübesine sahip olan Continental lastikleri üretiminde mevcut olan en modern teknolojiler kullanır. Bu markanın lastikleri yıllardır Polonya piyasasında satılır ve sürücüler arasında çok popülerdir. Yüksek imalat kalitesinden ve mükemmel dayanıklılığından dolayı bir çok sürücünün tercihidir. Continental lastikleri, yolda oluşabilecek her şartlarda çok başarılıdır. Alman üreticinin lastiklerine sahip olan araba kullanmak güvenli ve konforludur. Kapsamlı kataloğumuzda, çeşitli araçlara uygun Continental lastikleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan lastikleri burada bulabilir.

Yaz lastikleri yorumları Continental

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (2 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (3 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (401 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (132 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (191 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (42 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (3 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (6 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Continental

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 5,0 11111 (1 Yorum)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (347 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (30 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (105 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (19 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,9 111900 (2 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,7 111700 (447 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,2 111200 (29 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Continental lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Continental modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Continental lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

8 Ekim 1871 yılında firmanın adı Continental-Caoutchouc und Gutta-Percha Compagnie olarak üretime başladı. Fabrikada araba lastiklerinin yanı sıra bisiklet lastikleri, ayakkabı ,su geçirmez kumaş üretimi yapıldı,kısa sure sonar ise top ve ayuncak üretimine başlandı. Ozamanlarda otomobillerin az oluşu diğer dallara önem vermelerine sebep olmuştu. Continental logosu   Bisikletlerden arabalara Continental tasarımcılarının lastik gelişimini hissettiklerini söylesek yanılmış olmayız,ancak o zamanlarda bisiklet için artan talebi hava basılabilen lastik üretmek için firma sahibini ikna etmişlerdi.1892 yılında şahlanan at firmanın sembolü oldu. Ve Almanyada Pnimatik lastik üretimine başlayan ilk firma oldular. Aynı zamanda Hannover’daki fabrikasında ilk otomobil lastiklerini ürettiler.  Bu arada henüz başlarda olan motor endüstrisi Almanyada gelişmekteydi. Alman kurucular hızlı bir şekilde Continental mühendislerine destek verdiler bu mühendisler patinajı önleyen bisiklet lastiği keşfetmişlerdi, 1904 yılında ilk kaymayan bisiklet lastiklerinden esinlenilerek araba lastiği üretildi, dört yıl sonra rakiplerine bir başka süpriz yaptılar – çıkarılabilir jant üreterek bir lastiği değiştirmek için harcanan zamandan ve emekten tasarruf sağlanmıştı. Yaşasın sentetik kauçuk Almanyanın önde gelen markası olma başarısı Continental patronlarının ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Continental

Lastik Yazlık Continental VancoContact 2

Yazar:Piasek
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Suchum için İtirazım yok. büyük bir çalışma vardı. Onlar hiçbir nosing veya sıcak asfalt ile ilgili, çok sıcak günlerde binmek eğer yüzme, çok tahmin edilebilir. Bu sessiz için. Islak ... On 130 km / A2 yağmur h hakkında olacak herhangi bir olumsuz etki gözlenirse değil ... Otomatik uçmaz, onu neden yok ... Sakince direksiyon hamle her hareketi tepki ve hassas zaman seçilen parça (iyi su deşarj gösterir) ama ... yağmurda ışıkları yaklaşım n ve tekerlekler bloke olur ve hemen hokey gibi ileri otomatik suneło sonra (araç ABS `u olmadan) bir acil frenleme durumunda başıma ... Hissetmek için bir direniş vardı o aracın frenleri ya da bir şey ... Bununla birlikte, aynı zamanda, yüzeyin hata olabilir: su dolu cam çamurda ve sorunsuz bir şekilde yüzey üzerinde asfalt ... Ama ... Dikkatli olmak lazım. Diğer tüm koşullar altında, lastik mükemmel bir şekilde hareket eder ... Karşılaştırma için, ben Barum Vanis tavsiye etmem ... Ben hemen przyczeponość lastik tatili değil çünkü bile hareket Islak ... ao fren, acil frenleme biz unutabiliriz. Barum sansasyonel düşer ile karşılaştırıldığında bu Continenntal Yani ...

Lastik Yazlık Continental Vanco-8

Almayın!!!!
Yorum: 1,0 10000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben değerlendirmeleri okumak, onlar onlar Continental adına yazılmış olduğu izlenimi var büyük esneklik vardır. Ben uzun 6 ay sonra birkaç araba bu lastikleri vardı Ağustos ayında dağıldı. Ağustos ayında bu lastikler çöktü benim hatamdı ile dudaklarında bir gülümseme ile birkaç metre mesafeden Continental şikayet rzeczoznaca yaparken buldum. O ulaşım insanlar unutmayın ve onlar vardı hangi ekseni önemi yoktu. Ben bu lastikleri tavsiye etmiyoruz. Belki boş bir otobüs ve kış sürüş için böylece przegrzewały değil.

Kış lastikleri Continental

opona Kışlık Continental WinterContact TS 850 P

Süper lastik
Yorum: 4,8 111180

Continental lastiklerini ilk kez aldım, çünkü çok pahalıydı ve riske girmek istemedim. 20 yıl önce Nokian (ıslak trajedi), Michelin Alpin (ortalama kalite) ve son zamanlarda Camry'de Pirelli Sotto Sıfırında (çok iyi) sürdüm. Şu anda bir Toyota Avalon 278 hp 3.5 Limited sürüyorum ve Continental TS850'yi satın almak için yeni bir araba satın almaya karar verdim. Gösterimlerim: Kar olmadığı biliniyor ancak ıslak ve kuru yüzeyde sansasyonel davranıyorlar. Güçlü bir ön sürücü motoru ile, anahtar spor pozisyonuna geçmediği sürece tutuşu nadiren kıracaktır ve ona azami vereceğim. Önceki Pirelli'ye kıyasla daha iyi. Karda nasıl olacağını göreceğiz. Göründüğüm an, bir eleştiri yazacağım.

opona Kışlık Continental WinterContact TS 850 P

Mükemmel kış lastikleri, irade ama bir kez daha
Yorum: 4,8 111180

İyi günler, benim için çok değerli ve muhteşem lastikler. İlk takım lastiklerim, ilk kez Kış lastikleri seti aldım. Sadece yaz lastiklerini almadan önce şimdi kış lastikleri almaya karar verdim. Ayrıca özellikle ıslak veya çamurlu yollarda kendine güvende ve rahat hissediyorum Bunlar mükemmel! Yakıt tüketimim biraz daha iyi. İyi kavrama. Lastikler daha önce sahip olduğumlardan (kış) daha iyidir. Continental modelini bir kez daha alacağım

Ortalama lastik yorumları: 4,00 istinaden 4540 yorumlar

Lastik modelleri Continental

Teklifimiz Continental lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Continental lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

4 Mevsim lastikleri

Continental ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Continental ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Continental yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Continental lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.