Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Dębica Lastik

Üreticinin değerlendirmesi
3,5
  111500
istinaden 10846 Yorum
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Dębica, onlarca senedir sürücüler arasında popüler olan bir Polonya markasıdır. Uzun zamandır sürücüler bu marka lastiklerine sahip olan arabaları kullanmıştır. Dębica lastikleri, yüksek imalat kalitesini çok cazip fiyatta sunar. Bu marka lastikleri, değişik şartlarda yüksek güvenlik seviyesini, mükemmel konfor ve dayanıklılık sağlar. Kapsamlı kataloğumuzda, çeşitli araçlara uygun ve bütün popüler ebatlara sahip olan Dębica lastikleri bulunmaktadır. Web sitemizdeki ürünleri tanımaya davetlisiniz.

Kış mevsimi için lastikler Dębica

Dört mevsim için Dębica lastikler

Markanın tarihçesi Dębica

1937 yılında Amerika Birleşik Devletleri San Fransisco Golden Gate köprüsü açılışını kutluyordu, George VI. Büyük Britanya kralı oldu, ve Nobel Ödülü Macar Albert Szent Gyorgyi  ye verildi. Bu Polonya`nın en büyük lastik firması Dębica`nın  inşa edilmesine başlandı,bütün bunlar az yada çok aynı zamanda gerçekleşti. Dębica markasının başlama tarihi Polonya hükümetinin aldığı kararla bir Orta Sanayi Bölgesi Kurmak amaçlanmıştı, bu birinci ve ikinci dünya savaşı arasındaki en önemli ekonomik girişimdi.Fabrika sentetik kauçuk üretiyordu,lastik ve boya üretimi Karpatların alt bölgesinde inşa edilmesi planlandı.Teknolojik altyapı planları Amerikalı E. Hoovrer tarafından hazırlandı ve asistanlığını Poznan merkezli bir firma olan Stomilde inşaat bölümü yöneticiliği yapan Edward Wróblewski yaptı. Teknik tasarımları üç Polonyalı bilim adamı Kazimierz Obrębski, Henryk Sagan and Wiktor Piotrowski ile işbirliği içinde Amerikalı General Tire ve Rubber Company  uzmanları tarafından üretildi.Bir yıldan biraz daha fazla zaman sonra 59.500 km  metreküp ölçülen bir üretim tesisi çalışmaya hazır hale geldi.Fabrika günün en modern makineleri ile donatılmıştı,İngiltere Manchester firması olan Francis Shaw Company Ltd. Tarafından satın alındı.Bu yatırımın toplam maliyeti 300 bin Polonya Zlotisi oldu. Dębica – Polonya Cumhuriyetinin Dev Yatırımı İlk ... Devam et >

Müşterilerimizin görüşleri:
 • martini 4,0 11110

  Dębica Frigo 2

  Ben böyle iyi lastik performansı CURTAINSIDE 2 TAVSİYE kadar istemem fiyat için tavsiye !!!! Daha fazla >
 • Wojtek Kielce 3,9 111500

  Dębica Frigo 2

  Bana göre yeterince iyi lastiktir. Ben size daha fazla kar istediğinizi burada bilmiyorum. kiş lastikleri Bu babamın dediği gibi kiş lastikleri ve sadece esas kar olmalıdır. Bu, her baskıdan çeker çok iyi kar ve çamurda çeker perçinlemesini, demek - bir tank gibi. Normal iyi lastik - Kuru ve ıslak herhangi bir trajediyi bulamadım. Binmek için serin. Özetle: kar çok iyi çamur / ciapi çok iyi çeker. Arkadaşlarım gibi kendi araçları için kendini satın aldığını ve bir şekilde biz şikayet etmeyin, biz mutluyuz çünkü bu 3 bireyler gitmek ... hokey iyi bir iş yapar ama bu dikenler ne ... ödemek gerek yoktur, çünkü buz üzerinde, çok iyi değil. Güvenle (sporcular ona sopa üzerinde mucizeler aramaya Daha fazla > izin) Herkes, normal sürücü öneririz. Özellikle birisi, farklı lastikler ve benim kötü pahalı olabilir kar üst alır öneririz. Serin şey kışın olmanın kar aslında güvende hissetmek için, bu baskının birçok konforunda bir hareket olduğunu hissediyorum. Genel olarak bu lastik ile çok mutluyum ve herkese bunu tavsiye ederim. Biraz gürültülü, ama o tatsız bir şey değil, sadece ayak bileği (biliyorsun - bu yaz değil) duydum. Siz de onları satın dahaki sefere.
 • sEBA 4,1 111150

  Dębica Frigo 2

  Ben çünkü ilk başta ben bir araba C sınıfı bu lastikler ama büyük bir araç olarak sınıf bu ile başa çıkmak, ancak sürpriz sonra yaklaşık 3.000.000 kilometre oldukça oldu mojejmu kış koşulları çeşitli sürüş olamayacağını düşündüm lastikler Dębica frigo 2 hakkında biraz şüpheci oldu - POZİTİF! Ne przyszłość.Warunki üzerine de bu üretici ve marka işarettir: etkili Islak yüzey iyi tutma ve su + kar dağıtmak kaldırım üzerinde hiçbir mükemmel lastik (orada 5 +, buz yapımı bilinen durum için açık vahiy ve testbenches kar-start lastikler için ekstra sivri) ek olarak ben 205 genişlik lastik bile buz üzerinde onları çok kararlı lastikleri yapar yüzeye Ağustos ayında büyük uyuyor bu bir itiraf. Ne Daha fazla > diğer pahalı lastik satın almak için hiçbir mantıklı ve paradan tasarruf 2 lastikler Dębica frigo satın alma ve onların avantajları ve performans ile hayal kırıklığına olmayacaktır zaman hayal kırıklığına olacak sohbet meyilli lastiğin bir şey varsa! TAVSİYE EDERİM!
 • Krystiano. 4,1 111150

  Dębica Frigo 2

  Waszystkich Hello! Sana birkaç kelime o / lastikler w yazardı. Eh, onlar fiyat ve kış koşulları için de oldukça iyi lastikler vardır. Peki kar ısırarak birçok substrat sürükleniyor ve kaygan bir çok sorun ve fren olmadan gidebilir ya da büyük sorunlar teşkil etmez. Bir kez biliyorum kuruyup - ıslak asfalt yüzden daha dikkatli biraz gerekir sonra ilgili. "Hızlı eğrileri-eğrileri" onlar geri suçlayamaz çünkü ... özetleyelim: lastikler içtenlikle tavsiye ve onları tekrar satın almak istiyorsunuz, baş - Stil sakin ve ılımlı, yolculuğu sadece zamanında onlar için! Dikkatle ve sessizce sürücü kış - lastiği "mucizeler", kışın öfkeleniyor çünkü gerektirmez. Gerçekten iyi bir Daha fazla > fiyat biz özel lastikler varsa Peki neden ödemek! P selamlar herkese, benim giriş küçük bir lastik seçiminde size yardımcı olmak umuduyla.
Kendinize lastik bulun Dębica