Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Dębica

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Dębica Lastik

Lastikler Dębica

Dębica, onlarca senedir sürücüler arasında popüler olan bir Polonya markasıdır. Uzun zamandır sürücüler bu marka lastiklerine sahip olan arabaları kullanmıştır. Dębica lastikleri, yüksek imalat kalitesini çok cazip fiyatta sunar. Bu marka lastikleri, değişik şartlarda yüksek güvenlik seviyesini, mükemmel konfor ve dayanıklılık sağlar. Kapsamlı kataloğumuzda, çeşitli araçlara uygun ve bütün popüler ebatlara sahip olan Dębica lastikleri bulunmaktadır. Web sitemizdeki ürünleri tanımaya davetlisiniz.

Yaz lastikleri yorumları Dębica

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,8 111180 (4 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (84 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,0 11110 (9 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Dębica

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (11 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,1 111110 (106 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,6 111600 (3478 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Dębica lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Dębica modelleri.

  • Dębica Presto UHP 2
    Dębica Presto UHP 2

    Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

  • Dębica Frigo 2
    Dębica Frigo 2

    Dębica Frigo 2 binek otomobiller için tasarlanmış bir kış lastiğidir. Ekonomik fiyatıyla zor ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Dębica lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

1937 yılında Amerika Birleşik Devletleri San Fransisco Golden Gate köprüsü açılışını kutluyordu, George VI. Büyük Britanya kralı oldu, ve Nobel Ödülü Macar Albert Szent Gyorgyi  ye verildi. Bu Polonya`nın en büyük lastik firması Dębica`nın  inşa edilmesine başlandı,bütün bunlar az yada çok aynı zamanda gerçekleşti. Dębica markasının başlama tarihi Polonya hükümetinin aldığı kararla bir Orta Sanayi Bölgesi Kurmak amaçlanmıştı, bu birinci ve ikinci dünya savaşı arasındaki en önemli ekonomik girişimdi.Fabrika sentetik kauçuk üretiyordu,lastik ve boya üretimi Karpatların alt bölgesinde inşa edilmesi planlandı.Teknolojik altyapı planları Amerikalı E. Hoovrer tarafından hazırlandı ve asistanlığını Poznan merkezli bir firma olan Stomilde inşaat bölümü yöneticiliği yapan Edward Wróblewski yaptı. Teknik tasarımları üç Polonyalı bilim adamı Kazimierz Obrębski, Henryk Sagan and Wiktor Piotrowski ile işbirliği içinde Amerikalı General Tire ve Rubber Company  uzmanları tarafından üretildi.Bir yıldan biraz daha fazla zaman sonra 59.500 km  metreküp ölçülen bir üretim tesisi çalışmaya hazır hale geldi.Fabrika günün en modern makineleri ile donatılmıştı,İngiltere Manchester firması olan Francis Shaw Company Ltd. Tarafından satın alındı.Bu yatırımın toplam maliyeti 300 bin Polonya Zlotisi oldu. Dębica – Polonya Cumhuriyetinin Dev Yatırımı İlk ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Dębica

Lastik Yazlık Dębica Passio 2

Yazar:Semih1000
Yorum: 3,4 111400

Merhaba,sınırlı maddi olanaklardan dolayı mecburen ucuz bir lastik almaya karar vermiştim ve Dębica Passio 2 aldım , doğruyu söylemek gerekirse pişman değilim.daha önce Kleber,Firestone,Fulda markalı lastikleri kullanmıştım. Passio 2 şaşırtıcı bir bicimde daha ucuz olmasına rağmen çok güzel bir performans gösteriyor aracımda.lastikleri denemek için çok vaktim oldu ve farklı koşullarda lastikleri karşılaştırmaya çalıştım bir bakımakendi çapımda performans testi diyelim,yağmurda ve kuru yolda mükemmel sonuç aldım lastiklerden,sessiz,oldukça tempolu sürüş moduna rağmen 8bin km de çok düşük seviyede aşınma oldu.Özetlemek gerekirse dürüstçe söylüyorum ben Dębica dan böyle bir performans beklemiyordum.uygun fiyatlı lastik düşünenlere önerilir!

Lastik Yazlık Dębica Passio 2

Yazar:VuralFB
Yorum: 4,2 111120

Aracımı sıfır aldığımda üzerinde fabrikanın taktığı orjinal Dunlop SP 3E vardı,daha sonra Nokian NRE aldım , daha sonra fiyatı daha uygun olan Dębica Passio 2 almaya karar verdim ve çok olumlu izlenimlerim var bu lastiklerle, gerçekten beni çok şaşırttı açıkcası.Lastikler ıslak yolda diğer kullandığım daha pahalı lastiklerle aynı seviyede ve çok daha ucuz,Dunlopta ve Nokianda yüksek hızlarda yağmurlu ıslak yollarda nerdeyse hiç fark yaşamadım aynı şekilde Dębica bana aynı performansı sağladı,dönüşlerde virajlarda genellikle sorun yaşamıyorum,Dębica Polonya markası bir lastik ancak Goodyearın yan ürünü olduğunu unutmamak gerekli bence,goodyear kesinlikle adını lekeleyecek bir lastik üretmez.ben tavsiye ediyorum herkese.

Kış lastikleri Dębica

opona Kışlık Dębica Frigo 2

Kar davranışı - sadece inanılmaz!
Yorum: 3,7 111700

Ben otomotiv edüstrisinin fanatik bir hayranı değilim ancak sıradan bir sürücü olarak fikirlerimi belirtmek isterim :) Dębica Frigo 2' nin en büyük artısı fiyatıdır. Kar performansı ise gerçekten iyidir. Ben dağlarda yaşayan, vicdan, ben tek bir "gömülü" olmadığını söyleyebiliriz, kimse kar yığınları ile ve kış boyunca delmek zorunda. Slush buz + viraj hakkında benim görüşüme göre buz üzerinde Davranış, başıma bu arabayı biraz koşmak arkasında. Bu saplamalar olmadan tüm lastikler için normal bir davranış olup olmadığını bilmiyorum, ama bu sadece yavaşlatmak gerekir, çünkü rahatsız edici bir şey değil ve çok iyi davranış kuru ve ıslak yollarda ok :) olduğunu. Beni rahatsız eden şey, o bir patlama, ama buna alışmak. Ben sadece herhangi bir karşılaştırma yok çünkü gürültü, iyi olup olmadığını söylemek değil. Yılda kilometre küçük bir miktar yapıyor kişiye gelince, genellikle kar binmiş, dağlarda yaşamak - Ben :) Bu Micheliny veya diğer tür için 2 kat daha fazla ödemek için hiçbir mantıklı öneririz. Gelince bana tam yeterli Debica.

opona Kışlık Dębica Frigo 2

başkalarının övgü, onu bilmiyorum?
Yorum: 4,4 111140

Bu sitedeki değerlendirmeleri okuduktan sonra Golf 4 Kombi aracım için Dębica Frigo 2 almaya karar verdim. Kış aylarında aracımı sık kullanıyorum ve bu yüzden lastiğin sağlayacağı güvenlik de benim için oldukça önemlidir. Bu zamana kadar kullanmış olduğum lastikler: Goodyear UG5, Goodyear UG7+, Fulda Kristal, Michellin A2, Continental Conti 780. Bu lastiklerden her birinin kendine has artıları ve eksileri var, ancak kış için en iyileri diyebileceğim Goodyear UG5 ve Continental Conti 780. Dębica Frigo 2, Goodyear UG5' in sırt desenini içerdiğinden bu lastikleri seçtim. Bu lastikler muhteşem! Karda, çamurda, buzlu yollar da dahil çok iyi performans gösteriyor. Devrim niteliğinde bir lastik! Lastik kendinden zincirli gibi adeta karı ısırıyor :) Fiyat ve performans açısından diğer markalardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Herkesi selamlıyorum ve Debica Frigo 2' yi öneriyorum.

Ortalama lastik yorumları: 4,04 istinaden 5833 yorumlar

Lastik modelleri Dębica

Teklifimiz Dębica lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Dębica lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Dębica ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Dębica ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Dębica ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Dębica ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Dębica ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Dębica ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Dębica yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Dębica lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.