Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Dunlop

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Dunlop Lastik

Lastikler Dunlop

Dunlop lastikleri, premium sınıfına giren, en yüksek imalat kalitesine sahip olan ürünlerdir. Bu marka ürünleri, otomotiv dergileri ve dernekleri tarafından düzenlenen testlerde her sene en yüksek dereceleri alır. Dunlop lastikleri, bütün dünyada sürücüler tarafından sık sık seçilir. Bu marka lastiklerine sahip olan araba sürmek yüksek güvenlik seviyesini, muhteşem konfor ve dayanıklılık sağlar. Kapsamlı kataloğumuzda çeşitli araçlara uygun ve bütün popüler ebatlara sahip olan Dunlop lastikleri bulunmaktadır.Web sitemizdeki ürünleri tanımaya davetlisiniz.

Yaz lastikleri yorumları Dunlop

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (13 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (414 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (998 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (51 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Dunlop

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,6 111160 (1 Yorum)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (159 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (3 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,9 111900 (593 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Dunlop lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Dunlop modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Dunlop lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

  • Dunlop Grandtrek AT3
    Dunlop Grandtrek AT3

    Simetrik sırt desenine ait olan model yaz lastiği olarak 15-17 inç lastiklere sahip 4x4 ...

  • Dunlop SP Sport Bluresponse
    Dunlop SP Sport Bluresponse

    2016 yılında ADAC Testinde 205/55 R16 modelinde aldığı not : İyi .2016 yılında ADAC Testinde ...

Markanın tarihçesi

Dunlop’un hikayesi bugünlere kadar efsane bir şekilde geldi, 1888 yılında İrlandanın taş yolları üzerinde üç tekerlekli bisikletler kullanılıyordu,bu bisikletlerde sert lastikler kullanılıyordu sebebide hız yapabilmek, ancak bu sert lastikler bisikletlerdeki konforu azaltıyordu. Dunlop tarafından tekerleklerin etrafına ince bir tabaka yapıştırarak konforu artırmaya çalıştı ve futbol topu pompası ile bu lastik şişirilebiliyordu,  bu “ vana”  biberonun üst kısmına benziyordu. Bu masum oyun ile  lastik sanayi tarihinde en önemli buluşlarından biri ortaya çıktı. John B. Dunlop ilk pnömatik lastik için temel yaratmıştı. Bundan bir yıl sonra Belfast’da bu buluşu geleneksel bisikletlerde kullanmaya başlanmıştı. Çok tanınmış olmayan bisikletciler bu lastikleri yarışlarda kullanarak zaferler kazanmışlardı ve başarının sırrı neydi? Tabiki Pnömatik lastikler. Doğal olarak Dunlop bu buluşunun patentini aldı (31 October 1888) ve 1889 yılında birkaç Dublinli işadamı ile birlikte Pnömatik Lastik Şirketini kurdular. Bir yıl sonra Dublinde ilk lastik fabrikasını açtılar.Bu fabrikada üretilen lastikler birkaç ay sonra Avusturalya ya ihrac edildi ve 1890 noelinde Amerikaya. Firma ilk yıllarda etkileyici bir şekilde gelişiyordu – 1893 yılında iki yabancı üretim tesisi olan Almanya ve Hanau da  üretim başladı (bu tesisler şimdilerde Dunlop’un araştırma ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Dunlop

Lastik Yazlık Dunlop Le Mans LM703

Fena degil güzel ürün.
Yorum: 3,7 111700

Performans lastiği olduğu için kasislerde dikkatli gecmek lazım, Görünümü ve genel degerlendirirsem Ürün gayet güzel tavsiye ederim. Islak zeminde çok test etme imkanım olmadı, Arac değiştirdiğim için ama lastik alacak olursam tekrar dunlop tercih edebilirim. Fiyat makul olursa :)

Lastik Yazlık Dunlop Le Mans LM703

Yanaklardan kaçırıyor sanırım bunun sebebi jant olabilir,
Yorum: 3,9 111900

Fiyatı ekonomik güzel bir lastik.

Kış lastikleri Dunlop

opona Kışlık Dunlop SP LT 60

Yazar:pirates69
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Henüz so-so, hasar atılır vardı - O sıfıra o kadar bitirme, Haziran 2009 var. Yolun kar temizlenmiş veya biraz Tamam zapruszone gibi. Bu kiş lastikleri ben özellikle ıslak derin kar, tekmeler için çok, çok zor aracın davranışını beğenmedi. Ben bir kürek kalmamasını olmadan garajdan bu durumlarda yaşadım. Sözde kış lastiği.

opona Kışlık Dunlop SP WINTER SPORT 3D

Tavsiye değer
Yorum: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Iyi para için çok iyi bir lastik. Bu şimdiye kadar lastikler bu şirket ile herhangi bir sorun olmadı, Dunlop başka bir satın alma. Her zaman biraz müstehcen olsa, ama ben güvenle diğer sürücülerin bu modeli tavsiye ederim.

Ortalama lastik yorumları: 3,88 istinaden 5707 yorumlar

Lastik modelleri Dunlop

Teklifimiz Dunlop lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Dunlop lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Kış lastikleri

Dunlop ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Dunlop ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Dunlop ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Dunlop ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Dunlop yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Dunlop lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Dunlop