Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Dunlop

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Dunlop Lastik

Lastikler Dunlop

Dunlop lastikleri, premium sınıfına giren, en yüksek imalat kalitesine sahip olan ürünlerdir. Bu marka ürünleri, otomotiv dergileri ve dernekleri tarafından düzenlenen testlerde her sene en yüksek dereceleri alır. Dunlop lastikleri, bütün dünyada sürücüler tarafından sık sık seçilir. Bu marka lastiklerine sahip olan araba sürmek yüksek güvenlik seviyesini, muhteşem konfor ve dayanıklılık sağlar. Kapsamlı kataloğumuzda çeşitli araçlara uygun ve bütün popüler ebatlara sahip olan Dunlop lastikleri bulunmaktadır.Web sitemizdeki ürünleri tanımaya davetlisiniz.

Yaz lastikleri yorumları Dunlop

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (957 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (50 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (41 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,0 11110 (2 Yorumlar)

Yaz lastikleri yorumları Dunlop

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 3,9 111900 (356 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,8 111800 (2128 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,6 111600 (306 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,6 111600 (436 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Dunlop lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Dunlop modelleri.

 • Dunlop SP SportMaxx RT MFS
  Dunlop SP SportMaxx RT MFS

  Dunlop SP SportMaxx RT herhangi bir durumda en yüksek kaliteyi ve etkili performans tercih ...

 • Dunlop SP WINTER SPORT 3D
  Dunlop SP WINTER SPORT 3D

  Dunlop SP WINTER SPORT 3D yıllardır kış lastiklerinin en ünlü ve popüler modellerden biridir. ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Dunlop lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Dunlop Grandtrek AT3
  Dunlop Grandtrek AT3

  Simetrik sırt desenine ait olan model yaz lastiği olarak 15-17 inç lastiklere sahip 4x4 ...

 • Dunlop SP Sport Bluresponse
  Dunlop SP Sport Bluresponse

  2016 yılında ADAC Testinde 205/55 R16 modelinde aldığı not : İyi .2016 yılında ADAC Testinde ...

Markanın tarihçesi

Dunlop’un hikayesi bugünlere kadar efsane bir şekilde geldi, 1888 yılında İrlandanın taş yolları üzerinde üç tekerlekli bisikletler kullanılıyordu,bu bisikletlerde sert lastikler kullanılıyordu sebebide hız yapabilmek, ancak bu sert lastikler bisikletlerdeki konforu azaltıyordu. Dunlop tarafından tekerleklerin etrafına ince bir tabaka yapıştırarak konforu artırmaya çalıştı ve futbol topu pompası ile bu lastik şişirilebiliyordu,  bu “ vana”  biberonun üst kısmına benziyordu. Bu masum oyun ile  lastik sanayi tarihinde en önemli buluşlarından biri ortaya çıktı. John B. Dunlop ilk pnömatik lastik için temel yaratmıştı. Bundan bir yıl sonra Belfast’da bu buluşu geleneksel bisikletlerde kullanmaya başlanmıştı. Çok tanınmış olmayan bisikletciler bu lastikleri yarışlarda kullanarak zaferler kazanmışlardı ve başarının sırrı neydi? Tabiki Pnömatik lastikler. Doğal olarak Dunlop bu buluşunun patentini aldı (31 October 1888) ve 1889 yılında birkaç Dublinli işadamı ile birlikte Pnömatik Lastik Şirketini kurdular. Bir yıl sonra Dublinde ilk lastik fabrikasını açtılar.Bu fabrikada üretilen lastikler birkaç ay sonra Avusturalya ya ihrac edildi ve 1890 noelinde Amerikaya. Firma ilk yıllarda etkileyici bir şekilde gelişiyordu – 1893 yılında iki yabancı üretim tesisi olan Almanya ve Hanau da  üretim başladı (bu tesisler şimdilerde Dunlop’un araştırma ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Dunlop

Lastik Yazlık Dunlop Le Mans LM703

Fena degil güzel ürün.
Yorum: 3,7 111700

Performans lastiği olduğu için kasislerde dikkatli gecmek lazım, Görünümü ve genel degerlendirirsem Ürün gayet güzel tavsiye ederim. Islak zeminde çok test etme imkanım olmadı, Arac değiştirdiğim için ama lastik alacak olursam tekrar dunlop tercih edebilirim. Fiyat makul olursa :)

Lastik Yazlık Dunlop Le Mans LM703

Yanaklardan kaçırıyor sanırım bunun sebebi jant olabilir,
Yorum: 3,9 111900

Fiyatı ekonomik güzel bir lastik.

Kış lastikleri Dunlop

opona Kışlık Dunlop Winter Sport 5

Kar Tamam sakin, ıslak zemin tutmak kolay ve kuru
Yorum: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Conti 850-ki ve Michelin Alpin 4 ile karşılaştırıldığında lastikler ama benim izlenim Jesem değil specjalisa çok olumlu ve ben bu börekler tavsiye ederim. Benim oldukça agresif sürme ve daha sık yolda, daha az sıklıkla şehir ve otoyol çevresinde - Islak kaldırım eğrileri süper tutan ama çok fazla bu Neyse ki çabuk inat ABS "yelken" start geri tutuş kapmak olabilir inhibe edecek - mümkün about kuru kaldırım - Islak + gidip ne kadar basit zaten virajlarda daha sonra Tamam mükemmel değil ama yine de yaklaşık TEDBİR da başıma yüzey niestey bu tür yolda bırakır -. ne yazık ki büyük kar kar basmış ama sürpriz ince bir layer'm içinde memnun değil tzyma muhtemelen Ağustos ayında ve çengel ararken halinde kesilmiş ise. - Burada Buz, ne yazık ki, hiçbiri lastiği iyi gitmiyor. Sen Fren çok sert ve uçuyoruz. Benimle nazikçe gibi omzuna ya da yolun nierozjezdzony parçası üzerinde buz koparmak için yeterli oldu ve Tamam oldu. - Direnci ve yanmayı yuvarlanma - - Gürültü - gerçekten sessiz lastik hiç kimse secjalistcznej ekipman olmadan değerlendirmek mümkün olduğunu gülünç olmayın. Komik nasıl birisi "ben çok daha az yakmak" olduğunu yazıyor ve hatta kış için Lena gibi durumların bir karşılaştırma olarak. Sen ne yazık ki oto deli ama sonra gibi yüzüyor çünkü sessiz binmek yeni lastik "Ağustos ayında gelen" olduğunu hatırlamak zorunda güzel onlar özellikle virajlarda tutun. O yorum yardımcı umuyoruz.

opona Kışlık Dunlop Winter Sport 5

Süper lastik, yolda güvenlik duygusu veren
Yorum: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bu lastikler üzerinde karar vermeden önce ben uzun bir süre seçti. Onlar ucuz değildi, ama yine de yol güvenliği konuları galip geldi ve ben bir dizi aldım. Ben yaklaşık Onları sürdü. Farklı koşullarda 2500 km (kuru kaldırım, yağmur, rüşvet, bazı siyah buz). (Yolda 34 yaş ve 1,5 milyondan fazla km) sıkıca orta Sürüş, ama çılgınlık olmadan. Onlar ekstra ve ben bu model üzerinde tam karar pişman değil - ve söylemek bir şey var. Daha önce Pirelli Sottozero kış basmış ve biraz sorun onlarla vardı. Benim Honda Accord kaygan yollardaki üzerinde seyretti ve hatta kar terk etmek çok zordu. Şimdi tüm koşullarda konfor duygusu var. Zaten ben sulu kar ve ıslak asfaltta bu lastikleri test etti. Bunlar Pirelli geri ben (yakl. 50 km / saat hızında) 90 derecelik bir viraj çalışan bir. Şimdi, hiçbir şey olmuyor. Honda büyük bir parça tutar. Bu koşullar altında Çekiş herhangi kutuları vardır. Büyük bir avantaj da düşük gürültü ve yol mükemmel sönümleme diken diken olduğunu. Ben (Honda gibi) sert bir süspansiyon var, ancak bu lastikleri tatili ortasında bana bir şey yapmak. Kuru ve ıslak hem de yollarda yuvarlanma direncinin gürültü rahatsızlık, kabinde sadece sessizlik neden olmaz. Sonuç olarak, kış aylarında konfor ve güvenli sürüş sağlamak için bu lastikler üzerinde biraz daha fazla para harcamak için değer. Ben herhangi bir rezervasyon olmadan öneririz.

Ortalama lastik yorumları: 3,84 istinaden 4347 yorumlar

Lastik modelleri Dunlop

Teklifimiz Dunlop lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Dunlop lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Dunlop ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Dunlop ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Dunlop ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Dunlop ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Dunlop yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Dunlop lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Dunlop