Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Dunlop Lastik

Üreticinin değerlendirmesi
3,8
  111500
istinaden 8482 Yorum
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Dunlop lastikleri, premium sınıfına giren, en yüksek imalat kalitesine sahip olan ürünlerdir. Bu marka ürünleri, otomotiv dergileri ve dernekleri tarafından düzenlenen testlerde her sene en yüksek dereceleri alır. Dunlop lastikleri, bütün dünyada sürücüler tarafından sık sık seçilir. Bu marka lastiklerine sahip olan araba sürmek yüksek güvenlik seviyesini, muhteşem konfor ve dayanıklılık sağlar. Kapsamlı kataloğumuzda çeşitli araçlara uygun ve bütün popüler ebatlara sahip olan Dunlop lastikleri bulunmaktadır.Web sitemizdeki ürünleri tanımaya davetlisiniz.

Kış mevsimi için lastikler Dunlop

Markanın tarihçesi Dunlop

Dunlop’un hikayesi bugünlere kadar efsane bir şekilde geldi, 1888 yılında İrlandanın taş yolları üzerinde üç tekerlekli bisikletler kullanılıyordu,bu bisikletlerde sert lastikler kullanılıyordu sebebide hız yapabilmek, ancak bu sert lastikler bisikletlerdeki konforu azaltıyordu. Dunlop tarafından tekerleklerin etrafına ince bir tabaka yapıştırarak konforu artırmaya çalıştı ve futbol topu pompası ile bu lastik şişirilebiliyordu,  bu “ vana”  biberonun üst kısmına benziyordu. Bu masum oyun ile  lastik sanayi tarihinde en önemli buluşlarından biri ortaya çıktı. John B. Dunlop ilk pnömatik lastik için temel yaratmıştı. Bundan bir yıl sonra Belfast’da bu buluşu geleneksel bisikletlerde kullanmaya başlanmıştı. Çok tanınmış olmayan bisikletciler bu lastikleri yarışlarda kullanarak zaferler kazanmışlardı ve başarının sırrı neydi? Tabiki Pnömatik lastikler. Doğal olarak Dunlop bu buluşunun patentini aldı (31 October 1888) ve 1889 yılında birkaç Dublinli işadamı ile birlikte Pnömatik Lastik Şirketini kurdular. Bir yıl sonra Dublinde ilk lastik fabrikasını açtılar.Bu fabrikada üretilen lastikler birkaç ay sonra Avusturalya ya ihrac edildi ve 1890 noelinde Amerikaya. Firma ilk yıllarda etkileyici bir şekilde gelişiyordu – 1893 yılında iki yabancı üretim tesisi olan Almanya ve Hanau da  üretim başladı (bu tesisler şimdilerde Dunlop’un araştırma ... Devam et >

Müşterilerimizin görüşleri:
 • Michał JRG. 3,8 111500

  Dunlop SP Sport 01

  Ne yazık ki, bu lastiklerin denge hemen hemen imkansızdır. Öldürülen 3 atölye, dördüncü yaptım - araba lastikleri kontrol tartımı ile (- yeni - Diğer Michelin lastikleriyle - alaşım jantlar hiçbir sorun), bu Dunlopami ile - 120km / s civarında direksiyon sallayarak Sadece araba ağırlığında yardımcı oldu. Bu "eğlenceli" maliyeti hakkında 350PLN olduğunu. Boşa zaman kitle için. Zaten mekanik beni süspansiyon yarısını değiştirmek istedim, ama çelik jantlı kış lastikleri test başladı. Gitti gibi gitti titreyen elini direksiyon ile ilgili sorunlar. Yaz Dengeli - Bu eylemler sonra, bir arkadaş onların Dunlopów dengeleme ile benzer sorunlar olduğunu öğrendim. Bu nedenle ben artık Daha fazla > lastikleri bu şirket satın almayın. Ben lastikleri, "bayat" değildi görsel Tamam baktı eklersiniz.
 • Michał G. 4,2 111150

  Dunlop SP Winter Sport 4D

  Lastikler Almanya'da üretilmektedir. Lastikler güzel wyważyły, tekerlek başına 5 ve 20 gram yaz lastikleri ben 60 g lastik yolda tipik koşullarda iyi yapıyor sonra bile yapıştırdığınız Kumho marka, göre küçük (195/65 R15) arasındaki ağırlıkları kullanılmıştır. İkinci olarak aynı araba aynı boyuttaki 3D eski bir sürümü var. Sürümünde 4D kayma tarafı, zaman zaman etkisini artırmak için hissettim, ama biz bunu elde edebilirsiniz. Lastiklerin bu sınıfın veya rezervasyonları olmadan tipik yuvarlanma direnci. O duyabiliyorum bu yüzden bir dizel motoru vardır çünkü gürültü yargıç yok. Bu lastikler üzerinde küçük bir mesafe üzerinde çalıştırmak çünkü ben aşınma yargıç yok, ama 3D eski sürümü Daha fazla > bile iki yapacağım sessizce üçüncü bir sezon var ve. 20 bin ila 25 geçen araba. kilometre. yıl.
 • mark 5,0 11111

  Dunlop SP SportMaxx RT MFS

  Şimdiye kadar bridgestones (potenza) üzerinde seyahat ettim. Bu harika bir lastikti, ama ... bir şeferinde 2 kere 360 derece döndüm, her zamankinden daha hızlı gitmiyorum. Belki de kaygan asfalttı, belki bir şey dökülmüştü, ama başka bir kauçuğa bakmaya karar verdim. Gelişmekte olan dunlop danışmanlarından biri beni ikna etti. SP Sport Maxx RT'yi her agresif ve çok hızlı sürücü sürücüsüne öneririm. Ucuz değil, fazla sırt yok, ama kalite mal olmak zorunda. Son derece yağmurlu yaz, size ıslak köşelerdeki tutuşu denemek için bolca fırsat verdi. Araba yola yapışıyor, yapıştırılmış ve harika fren yapıyor, Spor kauçuktan daha ne istiyorsunuz? Islak zeminde biraz daha kötü (motor gücünün en üst Daha fazla > düzeyde kullanımı) olabilir, ancak rekabetçilerden daha kötü değil.
 • Michał 4,8 111150

  Dunlop SP Sport Bluresponse

  Düşük yakıt tüketimi ve üretime çağdaş harman bileşimi wykorzystwywanej reklamının yenik beri, Dunlop BlueResponse satın aldı. Buna ek olarak düşük gürültü seviyeleri için beni parametre cazip. Benim yorum yapmak için biz sadece 2 adet satın almış çünkü gürültü ve yanmayı ilgili olarak, zordur. Cephesinde. Ben sadece haddeleme duymadıysanız yazabilirsiniz. Bu kavrama gelince aksine, ben, bir lastik tavsiye ederim. Bu birkaç kez güçlü inhibe başıma. Onlar beni ikna etti. Diğer parametreler üzerine ilgili. Bağlılık ben bir minibüs (Citroen C8) sürücü, çünkü olmayacak sesle konuşmaya ve bu nedenle dışarı korkma. PS. sırtında, ama muhtemelen yeni Dunlop için 5 veya 6 mm gibi geleneksel (8mm) Daha fazla > bir diş derinliği olan lastiklerin satın biraz ben ikna olmadım
Kendinize lastik bulun Dunlop