Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Evergreen

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Evergreen Lastik

Lastikler Evergreen

Evergreen, iyi kalite ve bütçeniz için mali yük oluşturmayan fiyat sunar. Bu marka lastiklerinin imalatçısı, teknolojik gelişime ve ürünlerinin kalitesini sürekli olarak arttırmaya büyük önem verir. Bu strateji sayesinde, Evergreen lastikleri yeni teknolojiler uygulanarak ve mevcut olan en iyi malzemeler kullanarak üretilir. Evergreen lastikleri güvenlik ve çevre koruma ile ilgili bütün gerekli standartları yerine getirir. Kapsamlı kataloğumuzda, çeşitli araçlara uygun olan Euro-Tyfoon lastikleri bulunmaktadır. Web sitemizdeki ürünleri tanımaya davetlisiniz.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Evergreen lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Evergreen modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Evergreen lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Evergreen

Lastik Yazlık Evergreen EU72

Makul bir fiyata mükemmel kalite neden fazladan ödeme.
Yorum: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Birkaç yıl Pirelli lastikleri yerde Mini Cooper S için bu lastikleri satın aldı. Ben sürüş konforu radikal bir değişiklik şaşırdı. Mükemmel dinamik sürüş için uygun lastik (Cooper aksi hem kuru hem de ıslak yollarda ;), olamaz, ben bunu kontrol etmek için bir şansı vardı. Basamak görünümünü itibaren ben lastik bütçesinden ne bekleniyor kapmak değil değildir. Bu benim sürüş var ve güvenlik benim beklentilerimin budur. Hatta onların dayanıklılık gibi yoğun sürüş birkaç ay sonra göreceksiniz. Temiz bir vicdanla tavsiye!

Lastik Yazlık Evergreen EU72

Fiyat için buna değer
Yorum: 2,9 119000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Biz daha yüksek hızlarda viraj giyen -wyczuwalne tarafını hızlandırmak başladığınızda eksilerini gelirken Tire kentinde sakin bir yolculuk, çok iyi çalışıyor. En büyük avantajı, ıslak kaldırım hem viraj ve frenleme üzerinde araç tutmak için çok iyidir. Yüksek uç lastiklere göre lastik daha hızlı giyer, ama yerine her mevsim için ihtiyacı etkilemek için yeterli değildir. Ben şehir çoğunlukla araba kullanmak ve normal sürüş modunu tercih insanlar için özellikle önerilir. Kesinlikle buna değer fiyat için.

Kış lastikleri Evergreen

opona Kışlık Evergreen EW66

Merhaba, Çin'in yerli, ama, benim için lastikler, aile ile İtalya'da onları uçtu, daha iyi ve daha az yeterli VREDESTAINY vardı daha yıpranmış olduğunu kanıtladı
Yorum: 4,9 111190

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba, Çin'in yerli, ama, benim için lastikler, daha iyi ve daha az ben kadar 190km / h hıza ulaşmış, yeterli VREDESTAINY vardı karayolları üzerinde, bu yıl Şubat ailesiyle birlikte İtalya'ya onları uçtu daha yıpranmış olduğunu kanıtladı - karla karışık yağmur, şüphe ki 10.000 km ve sadece 1.1 mm kayboldu ve Vredestainie 1.5 mm ama yeterince sonra fiyat yanı sıra Çinli lastik, şaşırtıcı Vredestainem Basamak göre çok yumuşaktır. Ben en çok kış lastikleri ucuz ve güvenilir olan ve hala çoğu lastikler sertleşir çünkü "lastik" şaşırtıcı derecede yumuşak ve onlar yapışkan çünkü ben yumuşak lastikleri gibi tavsiye ve hızla Michelin bir gerçeği tüketmek efsane, ama şaşırtıcı Evergreenach değil istiyorum chaser - Ben daha ucuz ve daha iyi görmedim çünkü 184bg sadece Michelin satın sahip bir motosiklet. EVERGREEN Suva ve satın ebonitleştirmesi güldü olan profesyonel meslektaşına tavsiye, hiç uygun alaşımlar vb olduğunu söyledi ve aşınma gösterdi ve küçük çocuklar ile yüksek hızda sürdü ve yarasız binmek şok yaşadığını söyledi. TAVSİYE :)

opona Kışlık Evergreen EW62

Ucuz lastikler
Yorum: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Çin lastikleri kötü balyalar inanmıyorum, onlar iyi değildir, ancak bu diğer birçok modellere göre kesinlikle daha iyi bir Çin markası ama çok conosiuta olduğunu, en ben çok daha az harcamak istiyorum söylemek ve iki yıl sonra lastikleri değiştirmek izin, aynı, tüm lastikleri yıpranacaktır, ben daha fazla harcama değmez olduğunu düşünüyorum, Evergreen EW62 bana tırtıllanmış lastikleri vardı ve önceki 3 ay sonra, sostituirgli zorunda çünkü en önemli şey, yeni kış lastikleri olduğunu fark yaptı yeni ürün her zaman garanti ve daha sonra vardır ve uzun sürer, mükemmel değiller, onlar gürültülü un'po ama bu fiyata bir mucize, en uygun musun diyelim bekleyemezsiniz. Ben oldukça memnun değilim!

Ortalama lastik yorumları: 4,80 istinaden 2 yorumlar

Lastik modelleri Evergreen

Teklifimiz Evergreen lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Evergreen lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Evergreen ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Evergreen ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Evergreen yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Evergreen lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Evergreen