Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Falken Lastik

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla
Şu anda, depolarımızda Falken lastikleri bulunmamaktadır, ancak 100'ün üzerinde farklı lastik üreticisinden ürünler sunabiliriz.

Markanın tarihçesi Falken

Birkaç yüzyıl önce keşfinden bu yana Amerika milyonlarca insana vaat edilmiş topraklar olarak görünmüştür. Falken son derece güçlü motorlara sahip araçlar için lastik üretiminde uzmanlaşmış bir firma ve aynı zamanda kurulma amacı yeni dünyayı fethetmek! Falken Sumitomo’nun çocuğu Falken Sumitomo Rubber Industries’nin yani yüzyıllardır japon geleneğini yansıtan bir devin çocuğudur.Japon firmanın patronları teşvik edebilecekleri kendi markalarının altında bir firma gereksinimi duydular, Amerikan pazarı için son derece zengin bir fırsattı bu. Böylece 1983 yılında Falken’in temelleri atıldı ve FC06C/FK07A nodelleri ile hızla pazarda yerini aldı. Bu lastikler hızı saven agresif sürücüler için özel olarak üretilmişti. Falken böylece bu tür sürücüler arasında kerini inşaa etmeye başladı. Falken direkt olarak Sumitomo Ruber İndustries’e ait olan Ohtsu Tire & Rubber Company ile bağlantıları vardı. Ohtsu Tire 1944 yılında Osakada kurulmuş ve 1980 yılından bu yana Sumitomo’nun mülkiyeti altındadır. Japon firma’nın Osaka yakınlarında ve Miyakonojo da toplam 2 kauçuk fabrikasında ürünlerini üretmekteydi. Genç ve soğukkanlı olmak Falken’e dönersek, Japon pazarında kısa süreli iki yıllık bir çıraklık hizmeti verdikten sonra yabancı pazara atılım gerçekleşti.1985 yılında karakteristik F harfini taşıyan lastikler ilk kez ihrac edildi.  ... Devam et >

Müşterilerimizin görüşleri:
 • Wlodek 3,5 111500

  Falken HS 439

  Hoşgeldiniz. Bu iki kış lastiklerinde ben verdim, ben Londra'da yaşamak Livigno kış ve kayak Polonya dağlarda Alpleri'nde yolculuk geri Lehçe ve yönlendirmek tahrik o kadar. Yılda ortalama 1000 km Mazury arazi sonra. Şimdiye kadar, ben 17000 km sürdü. Ben Alplerde zincirleri giymek zorunda çok Tamam, kopny kar yol çamur tatmin edici-zaman, bu lastik iyi iyi sopa diyecekler ama normaldir. ortalama tahmin tozlaşma benim sürüş tarzı kışın karayolu üzerinde kadar aptal değil ama sıkıştırılmış kar 100km kadar ateş gibi 130-140 onlara binebilirsiniz. Bir sorun olmadan otopark imkanına sahip kontrol edin. Şahsen ben Clincher tavsiye edemez. Daha önce mialme siyah Fulda ve da Tamam, ama Daha fazla > bana küçük bir yakıt tankı şaşırttı! Ben onlara bile yavaş iki kışlar posmigam düşünüyorum.
 • Lukers 4,5 111150

  Falken ZE 914

  Oldukça güçlü 218HP ve 500Nm arabada kullanıyorum. Daha önce Dunlop ve son zamanlarda MichelinPrimacy vardı ve daha iyi bir kauçuk olmadığını düşündüm. Falken'in Michelin tutuşundan hiç farkı olmadığını ve benim için daha önemli olan şeyin, Michelin'in çok daha zor omuzları olduğu ve agresif sürüş sırasında daha iyi davrandığı ortaya çıkıyor. Elbette, düzensiz bir yolda sürmenin rahatlığı biraz daha küçüktür, ancak kış setinde run-flat lastiklerim var, bu yüzden Falken'e geçtikten sonra daha fazla konfor var. Ben Falken ile 1000 km sürdüm bu yüzden tüketim ile nasıl olacağını bilmiyorum.Çok lastik ile çok mutluyum, oldukça iyi araba kuru ve ıslak yüzeylere yapışır. Fiyat ve sunulan Daha fazla > parametreler için piyasada daha iyi bir şey yok (sanırım) değil. Benim boyut 225 / 50r17
 • Dawid Karp 4,7 111150

  Falken HS 449

  Falken yaptığı Alfa Romeo 165 atı kullanır. İtalyan fantezi ve Japon teknolojisinin birleşimi tüm koşullarda sürüş keyfi için bir reçetedir. (Her zaman olduğu gibi ... sürece), soğuk ya da yolda buz bazen otoyol verdi ben Suwalki yaşamak, çok kar bu kış vardı. Lastik HS449 bazen beladan beni yürüyordu - yani rota olarak. Erken ilkbaharda ben arka sırtı sürülür geniş bir vida fark - hiçbir şey havadan kayboldu, vulkanize için sorun yok. Çok yumuşak bileşik rağmen, algılanamaz bir sezon sonra giyin - amortisman bir sürü daha iyi şimdi (aynı basınçta) yaz aylarında daha onlara oldu. Uzun bir süre için 210 km / s ona herhangi bir izlenim yapmaz - hızlı sürüş sırasında lastik iyi çalışıyor. Biz Daha fazla > çok bu lastiği tavsiye ederim!
 • Włodek 4,4 111150

  Falken SN 832 ECORUN

  Genellikle premium lastiklere binerim. Ancak, yaz sonunda, ikinci bir araba aile, biraz eski ve eski, ama kullanılmayan kış çöpü vurdu. Yaz mevsiminin sonunda Falken'i kurdum ve yaklaşık 4000 km uzunluğundaki şehirlerde yaklaşık yarısı sürdüm. Böyle bir kurstan sonra, bu lastiklerin arıza oranını değerlendirmenin yanı sıra, gözle görülebilir bazı aşınma belirtileri hakkında konuşmak zordur. İkinci sezondan sonra nasıl görüneceklerini göreceğiz, benim durumumda yaklaşık 15000 km. Lastikler ıslak yüzeylerde çok iyi davranır. Bu Falkens'e binmek ile ikinci arabada sahip olduğum yaz Continental'i arasında bir fark görmüyorum. Neredeyse, çünkü Falkens daha gürültülü ve şu ana kadar Daha fazla > tek dezavantajları.