Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Falken

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Falken Lastik

Lastikler Falken

Yaz lastikleri yorumları Falken

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,8 111180 (2 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Falken

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (2 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Falken lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Falken modelleri.

 • Falken SN 832 ECORUN
  Falken SN 832 ECORUN

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Falken ZE 914
  Falken ZE 914

  Falken ZE 914 lastikleri Ohtsu Lastik ve Kauçuk Şirketi Sumitomo grubunun bir ürünüdür. Falken ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Falken lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Falken ZE 914
  Falken ZE 914

  Falken ZE 914 lastikleri Ohtsu Lastik ve Kauçuk Şirketi Sumitomo grubunun bir ürünüdür. Falken ...

Markanın tarihçesi

Birkaç yüzyıl önce keşfinden bu yana Amerika milyonlarca insana vaat edilmiş topraklar olarak görünmüştür. Falken son derece güçlü motorlara sahip araçlar için lastik üretiminde uzmanlaşmış bir firma ve aynı zamanda kurulma amacı yeni dünyayı fethetmek! Falken Sumitomo’nun çocuğu Falken Sumitomo Rubber Industries’nin yani yüzyıllardır japon geleneğini yansıtan bir devin çocuğudur.Japon firmanın patronları teşvik edebilecekleri kendi markalarının altında bir firma gereksinimi duydular, Amerikan pazarı için son derece zengin bir fırsattı bu. Böylece 1983 yılında Falken’in temelleri atıldı ve FC06C/FK07A nodelleri ile hızla pazarda yerini aldı. Bu lastikler hızı saven agresif sürücüler için özel olarak üretilmişti. Falken böylece bu tür sürücüler arasında kerini inşaa etmeye başladı. Falken direkt olarak Sumitomo Ruber İndustries’e ait olan Ohtsu Tire & Rubber Company ile bağlantıları vardı. Ohtsu Tire 1944 yılında Osakada kurulmuş ve 1980 yılından bu yana Sumitomo’nun mülkiyeti altındadır. Japon firma’nın Osaka yakınlarında ve Miyakonojo da toplam 2 kauçuk fabrikasında ürünlerini üretmekteydi. Genç ve soğukkanlı olmak Falken’e dönersek, Japon pazarında kısa süreli iki yıllık bir çıraklık hizmeti verdikten sonra yabancı pazara atılım gerçekleşti.1985 yılında karakteristik F harfini taşıyan lastikler ilk kez ihrac edildi.  ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Falken

Lastik Yazlık Falken ZE 914

Peugeot 5008 icin yari fiyatina tam kalite
Yorum: 4,2 111120

5008'in jantlari icin kullandigim diger lastiklerinin yarı fiyatına, Benzer bir kalite sunuyor Falken. Daha onceki lastiklarim cok eskidikleri için onlarin performansini tam olarak hatirlamasam da, bu lastiklerden cok memnun oldugumu belirtmek isterim. Lastiklerin yurtdisindaki testlerden ve kullanicilardan aldigi degerlendirmeler de cok yuksek oldugu icin Turkiye'de bilinmemesine ragmen riske girip satin almistim. Cok memnun kaldim.

Lastik Yazlık Falken ZE 914

VW Sharan 1.9 03-05 için iyi bir satın
Yorum: 3,6 111600

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

VW Sharan 1.9 TDI 4 Falken ZE914 215/55 R16 97W lastikler aldım. Mevcut lastikler Dunlop SP Sport 2020E ve ön lastiklerde sol arka lastikleri ve 2mm civarında 2-3mm sırt vardı. Ben önceki araçlarda Firestones ve Dunlop SP Sport 9000 tarihinde tahrik ettik. Onlar çok daha iyi yol tutuşu sert omuzları vardı VW Sharan ağırlık yüksek merkezi çünkü Dunlop, SP Sport 01 değişen haber verildi. Ancak bir risk aldı ve bağlı lastik başına £ 20 fiyat farkı bir denenmemiş marka Falken Ziex 914 için gitti. Ben kesinlikle DOĞRU seçim yaptı. Lastik hava basıncı yakıt kapağı üzerindeki VW önerilerine göre eski lastikler üzerinde aynı tutuldu. Tavsiye olarak yerel geziler 250 mil ve 55 mph bir otoyol yolculuğa lastiklerin koştu. I''ve şimdi otoyol ve yerel yollarda 800 mil üzerinde tahrik ve Dunlop SP Sport 2020e göre ben yarar sırayla aşağıdaki sonuçlar aldık. 1. Çakmak direksiyon, çok daha kolay sürüş ve park, lastikler bile çalıştırdıktan sonra, nedense çok hafif yapar. Vw çizgi metre ortalama gösterildiği gibi 2. Yakıt MPG 4 + mpg tarafından önemli ölçüde iyileşmiştir. MPG Konfor geliştirdi 75 mil 3. 55 otoyol hızlarında en az 6 mpg tarafından arttı, otomobil küçük diken diken üzerinde yumuşak ve Dunlops daha büyük diken diken üzerinde biraz daha iyidir. Ben Dunlops aynı lastik basınçlarını sakladım. 4. Kuru kavrama biraz iyileşmiştir. Ben araba artık savrulur fark ya 30mph oversteers ettik - çift anayol ve otoyol slip yol virajlarda 40 mil. 5. Islak kavrama ölçüde iyileşmiştir ve yağmur hızında arabanın kontrolünü hissediyorum ve çabuk sola veya sağa araba şerit değiştirme taşımak gerektiğinde kontrolü otoyol duygu şerit değiştirmek olabilir. 6. Gürültü yerel fark edilmez ama biraz otoyolu üzerinde geliştirdi. 7. Lastik Giyim - Hala çok erken bile 800 mil sonra, 10K mil Genel Verdict sonra başka inceleme bırakmak için çalışacağız. Araştırma ve neredeyse değerlendirmeleri okuduktan sonra SP Sport 01 veya SP Sport Blueresponse satın sürü sonra, ben doğru seçim yaptı ve Falken Ziex ZE914 seçerek para kurtardı mutluyum. Ben performans ve konfor artmıştır hissediyorum. Önceleri sadece Falken gibi orta fiyat markaları dikkate GEREKİR şimdi büyük markalar aldım ama.

Kış lastikleri Falken

opona Kışlık Falken HS 439

Falken HS 439 225/50R17 winter tyre
Yorum: 3,7 111700

İyi lastik , buzlu yolda iyi bir tutuşa sahip. Yeni kar yağmış yollarda zikzak çizerkenbazı kaymalar oldu ve bu durum hızlanmamı çok zorlaştırdı. Üstelik kullanalı çok olmamıştı bile.

opona Kışlık Falken HS 439

Bu lastiğin üzerine mest nasıl?
Yorum: 3,1 111100

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastiğin Satınalma tamamen kazara oldu - Ben konuştum onunla ilgili daha olumsuz olması mağaza teşvik olmasa gerçeğini için. Tipik Polonya kış aylarında sürücü ne - siyah yollar ve balçığa burada ve Tamam orada olurdu. Ona iki mevsim sürdü ve yaz Goodyearach araç davranışı karda benzer olduğunu, dürüst olmak gerekirse. Lastiğin kar tabakası ile hızlı yolu için tamamen elverişsiz olduğunu. Güç / sürücü türü bağımlı başlıca nedeni, değerlendirmenin affet taşırken, bu yüzden eğrileri üzerinde tutmak ve dişeti inhibisyonu saf piyango (uyluk ya da değil). Özellikle karla kaplı köşelerinde ve yolda acil durumlarda (yüksek hızlı kaçınma manevrası) içinde, tamamen tahmin edilemez. ESP benim araba neredeyse her dakika o onun davranışları düzeltmek zorunda kaldı. Böyle Falken yaşamamış gibi sirklerde - Aslında bu sadece Audi A4 B7 quattro dizel, ne yazık ki bir araç çok savrulma ama Fulda Kristall Montero yoktur. Yakın Goodyear UltraGrip bir fiyat ile satın kendi ayağından vurdu olacaktır. Darn dayanıklı olduğunu doğrulamak için ne giymek. İki yıl ve 60 binden fazla kilometre ve neredeyse hiçbir aşınma. Peki nasıl haber lastik, pratikte kış sırt var. Bu su, yağmur veya benzer koşullar için tipik lastikler ama tamamen gerçek bir kış için uygun değildir.

Ortalama lastik yorumları: 4,00 istinaden 491 yorumlar

Lastik modelleri Falken

Teklifimiz Falken lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Falken lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Falken ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Falken ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Falken ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Falken ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Falken yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Falken lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.