Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Firestone

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Firestone Lastik

Lastikler Firestone

Firestone, dünyanın en popüler markalardan biridir. Uzun geçmişe sahip olan markanın lastikleri modern teknolojinin ürünleridir. Onlarca ülkedeki sürücüler Firestone lastiklerine sahip olan arabalar kullanır, markanın güvenilirliği yüksektir. Firestone lastikleri, şirketin yüz yıldan uzun faaliyetinin sonucu olan kaliteye sahiptir. Bu marka lastiklerinin modellerinin yüksek kalitesinden ve dayanıklığından dolayı, seyahat güvenli ve konforludur. Web sitemizde çeşitli arabalara uygun Firestone lastiklerinin geniş seçenekleri bulunmaktadır.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Firestone lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Firestone modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Firestone lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

Amerikan motor endüstrisinin kalbi Detroitti, şehir sektörün devlerini barındırmaktaydı – Ford, General Motors, Chrysler gibi. Herkes hızlı araba severler için İtalya’daki Modena’nın önemli ve kutsal yer sayıldığını bilir, Ferrari, Maserati ve De Tomaso ve Lamborghini faaliyetlerini burada gösterir.  Ford ile toplantı Aynı şekilde dünyanın lasatik başkenti Ohio’daki Akron’dur. BFGoodrich ve Goodyear gibi markalar’ın güçlerini geliştirdikleri yer  Great Lakes Region’dur  (büyük göller bölgesi). Bu markalara bir süre sonra Firestone eklendi. 20 Aralık 1868 yılında Ohio’da bulunan Columbiana County’de doğdu. 18. Yüzyılın sonlarında Firestone Aile Holdingi’nin Harvey’in büyük büyükbabası tarafından kuruldu. 1895 yılında Harvey Columbus Buggy Works’de çalışırken Henry Ford ile buluştu ve bunun üzerine uzun yıllar sürecek bir işbirliği başlamış oldu. İlk arabasını ürettiği zaman Ford bisiklet lastiklerini kullanıyordu. Harveyin tavsiye ettiği pnömatik lastikleri denemek için Ford arabalarını kullanmıştır. Ayrıca Ford’un araçlarında kullanılmak üzere lastik tederik edeceğinin sözünüde vermişti. Bu amaçla 1900 yılında Firestone Tyre & Rubber Company kuruldu,böylece ABD’de lastik endüstrisi için temeller atılmaya baladı. Üç yıl sonra 4500 dolarlık bir banka kredisi sayesinde Harvey ikinci el makine ve ikiyüz çalışanı ile Akron’da eski döküm ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Firestone

Lastik Yazlık Firestone TZ300

Her açıdan iyi bir lastik.
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

3 ya da 4 mevsim sonra lastik. Terlik, agresif yanmak Sürüş, Rondo tarafı, ben yakıt yığın ve arabada always'm eğleniyor duman olacak. Lastikler karışmaz. İlk direnç - macera vardı. Ben kaldırıma atladı. Yol müteahhidin kusuru üzerine o değildi. Tekerlek kemer kaybetti bu yüzden eşi de bastırdı. Lastikler, bir arıza olmadan atlattı. Her iki durumda lastik ortadan kaldırmak gerekir. Hala mükemmel diye gidiyor. Büyük alkış. Aşınma - ders ile lastikler 30000km zaten yarıdan giyilir olabilir. Benim sürüş tarzı ile bu kadar çabuk tüketilen sanmıyorum. Onları bir göz 50000 yapacağız. Çekiş - kesinlikle daha hızlı birkaç kilometre sürebilirsin Göbekli bir lastik yüzden bu bir yarış lastiği değildir. Ben yapışma kaybı, kontrolü kolay, yumuşak kızağa geçiş yumuşak lastik için teşekkür ederiz. İyi araba kontrol edilebilirlik ve direksiyon üzerinde geribildirim bir sürü. lastik sert kullanımı, güvenilir bir ortak engel değildir. Çok iyi ve sürprizler olmadan da ıslak. En iyi bindi ve bu biraz zayıftır. Bravo. Konfor - mükemmel. 0'dan 200kmh yok gürültü. Onlar çok zor değildir. Böyle 200kmh yakıt ikmali yakıt ikmali ortalama hız olarak üzerlerinde yapılan bordürler atlama ek olarak. Ben tavana arabayı ambalaj onları yeniden, gün 1000km onları yaptı. Lastik zihin ve araba hala vermedi. Yine - bravo :) Ben tekrar satın alırdım musunuz? Muhtemelen meraktan başka bir şey denemek istiyorum çünkü. Ben tavsiye edersiniz? Ilımlılık etrafında sürüş insanlar için. Tereddüt etmeden ton başına 100-120KM etrafında güç araçlar için. O altın ortalama bir ürün haline özelliklerin mükemmel kombinasyonu ile çok iyi bir lastik. Düşünmek - agresif araba veya güçlü kullanılan.

Lastik Yazlık Firestone FHSZ80

Yazar:Volvo s40 T4 200 kucy
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Değerli ziyaretçimiz, ve indexie W için düşük gürültü lastik bekleyebilirsiniz, size sürücü hızlı bir araba varsa, bu size bir pencere rock grubu konser olsa bile, içinde duymak çok zarif değil ses yalıtımlı olup, 270 km / saat 'e varan hızlarda bahsediyoruz ve nasıl bir spor araba motoru tüm boğan alabilirim. Eğer lastik indexie ne yukarıda herhangi yoksa? Nasıl buz veya kar oceniac yaz lastikleri sürüş, veya 5 ° C'de çok iyi yapmaz, bu yaz lastikleri olduğunu yazabilirim iken! Bunların kullanımı 8 C'de zaten kış için önerilen ve kar üzerinde kar üzerinde onları yargılamak gerekir sadece heyecan arayanlar, onları kontrol edilmektedir!. Ben ağırlığı 1250 kg olan 200 atı oyuncak araba var, ve ben nadiren böyle lastikler hüner verir, hangi itiraf etmeliyim. Aslında ben araba aldım ve daha sonra diğerleri, Dunlopy, vb denedi. Onlar sadece lastikler olduğunu itiraf etmeliyim Bu sınavı geçti. Ben, bir tur, 90 derece civarında geldik gerçeği biz 4 şerit Ağustos girin, ama öyle olsa bile, ben inanıyorum ki yolun karşı tarafında Sağımda, ilk sokaktan bir 3 şeritli 120 km / h iniş bir hızda viraj girişinde İlave başarısı, yalnızca gerçeği nedeniyle arabayı yönetilebilir olmuştur ve bir manevra sırasında onu terk etmedi. Ben 2007/2008 sezonunda lastik geri gitmek isterdim. Ayrıca, karışım içerisinde kullanılan lastikler 3 mevsim (ben bu tarif ne götürmek bahsediyorum) kadar kendi özelliklerini işlerken davranması gerektiğini unutmayın. Bir kez daha, ben kesinlikle onları getirmek için beklemek mümkün değil varlık, bu lastikler öneririz.

Kış lastikleri Firestone

opona Kışlık Firestone WINTERHAWK 2

Yazar:Cwiku
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Sonunda dondu ve bu lastikler hakkında bir şeyler yazabilirsiniz Böylece :) yağmıştı. Mevsiminden önce satın, böylece kuru ve ıslak yüzeylerin elbette çoğu. Bu koşullar altında, lastik çok iyi çalışır. Onlara herhangi bir itiraz olması zor. Lastikler çok iyi su dağıtmak ve biraz yağmur kavrama saklayın. Bu lastiğin büyük artı yorumların çoğu tarafından onaylandıktan konfor olduğunu. Kar yağışı de oldu sonra. Paketlenmiş kar Çok iyi çekiş, büyük yanal destek, çamurlu zeminlerde çok iyi bir performans. Kar kemer çamurda sorunsuz değişim (80km / h). Tek dezavantajı (neden sadece 4 olan), derin, kopnym kar üzerinde düşük hızda biraz şaşırtıcı davranış. Diş çok çabuk kar öldürür ve araba ileriye doğru kaydırın ve geri (geri bile fazla) mümkün olduğunu, ancak düşük hızlarda sadece, bu yüzden (belki de sadece şarap yapışkan kar var, henüz böyle bir olgu yoktu yönetilebilir I) bekliyordum. Bu koşullar altında, ancak, daha iyi ben buz olmamıştır, çünkü söylemek zor buz üzerinde sürüş Hakkında Debica Frigo :) uygundur, ama buz güçlü değildir, bu nedenle durumda ben dördüncü vermek Kalitesi için sunulan fiyat çok avantajlı olduğunu Özellikle tavsiye Genel tankı. Ek bir hoş bir dokunuş: Tüm Ben tüm yol kullanıcıları için :) Polonya :) selamlar yaptığınız

opona Kışlık Firestone WINTERHAWK

Yazar:dj_bobo
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben birkaç ay için araç bu lastikleri var ve ben onlarla memnunum. Onlar yüksek sesle. Bunlar yumuşak lastikler vardır. Badziej ıslak asfaltta daha kar, buz ve sulu kontrol. Geçenlerde bir görgüsüz Alman onun BMW 5 zdjeździe bana eğimli ve kavisli üst geçitler için yol giderken, acil durum frenleme vardı. I ABSU sahip ve yan karşı yansımaları engellemek için bir kaç metre kaydı. Ben arabanın önünde 1 m durdu. Ama soğuk ve uzun ömürlü yağmur ıslaktı. Kış gerçek geldi - lastikleri kendi elemanı vardır! Sert yüzeylerde dinamik sürüş için küçük bir araba uçan araba - karışım çok yumuşak olduğunu hissedin. Nasıl dayanıklılık ve aşınma merak ... Her neyse, ben Firestony Winterhawk aldığım pişman değilim - Ben Krisstal Fulda Montero II satın almak vardı, ama ben ilgi olduğunu hızı ile lastikler yoktu. Ben bu lastikleri Barum Polaris kiş lastikleri karşılaştırın - Barumy muhtemelen daha iyi kar ve yağmur olmadan kaldırımda davranmış olsa da, biraz daha iyi. Bu bir yanılsama olsa da, son yolculuğu çok hızlı çünkü ve bu görüş :-) tüm okuyuculara terbiyeli Firestony emrimi ;-) Selamlar gerçekleştirmek

Ortalama lastik yorumları: 4,20 istinaden 119 yorumlar

Lastik modelleri Firestone

Teklifimiz Firestone lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Firestone lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Kış lastikleri

Firestone ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Firestone ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Firestone yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Firestone lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Firestone