Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Fulda

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Fulda Lastik

Lastikler Fulda

Yaz lastikleri yorumları Fulda

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (398 Yorumlar)

Yaz lastikleri yorumları Fulda

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 3,8 111800 (1554 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Fulda lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Fulda modelleri.

 • Fulda ECOCONTROL
  Fulda ECOCONTROL

  Fulda EcoControl, hassas ve kestirilebilir araç hakimiyeti sayesinde yüksek derecede sürüş ...

 • Fulda ECOCONTROL HP
  Fulda ECOCONTROL HP

  Fulda EcoControl HP, High Performance kategorisinde olan bir lastiktir. Yapısında, yaz ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Fulda lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Fulda ECOCONTROL HP
  Fulda ECOCONTROL HP

  Fulda EcoControl HP, High Performance kategorisinde olan bir lastiktir. Yapısında, yaz ...

Markanın tarihçesi

Fulda şehri orta Almanyada barok mimarisinin incisi olarak bilinir,Frankfurta uzak olmayan bu şehir. 20. Yüzyılın başlarında Gust Becker ve Moritz Hasenclever lastik sektöründeki yolculuklarına başlarkan kısa zamanda Almanyada ve komşu ülkelerde lastik pazarında lider bir marka haline geleceklerini tahmin etmemişlerdir. İlk üretimlerine 1901 yılında başladılar,hergün kataloglarını geliştirerek geniş bir ürün yelpazesine ulaştılar, sadece lastik üretimi değil ayrıca ayakkabı tabanı, maden suyu , bira şişesi ve yer paspası üretimi de yapılıyordu. Fulda ilk lastiklerini at arabası ve çocuk arabaları için üretmiştir. Daha sonraki yıllarda şirket yavaş yavaş ana kaderine (araç lastiği üretimine ) daha da yaklaştı. Firma ilk otomobil lastiklerini 1906 yılında üretti, aynı zamanda firma bisiklet ve motosiklet lastikleride üretmeye başladı. Sonraki 10 yılda bisiklet lastiği üretimini Diadem olarak piyasaya sürdü.Transport ve Gebirgsreifen ( dağ bisikletleri için ) lastiklerini piyasaya sürerek önemli bir üretici olduklarını kanıtladılar.Firma 10 farklı lastik çeşidini 1 yıllık garanti süresi vererek piyasaya sürmüştür. Continental için lisans 1915 yılında Fulda vasıta lastileri üretimine başladı. Birinci Dünya Savaşından sonra Fulda’nın Riesenkissenreifen modelleri  Avrupanın en çok satan lastiklerinden biri oldu. Bu lastikler ; yenilikçi sırt ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Fulda

Lastik Yazlık Fulda ECOCONTROL

Satın alma ile% 100 memnun - İyi fiyat ve performans benim beklentilerimin.
Yorum: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Yeni yaz lastikleri üzerinde meditasyon Oponeo danışmanı yazdı bulundu ve böylece Fulda macera başladı. Uygun fiyatlarla ve benim kriterlerine WDG bana çok iyi lastiği tavsiye tüm uzmanların üzerinde lastikler. Satın alma ile% 100 memnuniyet, Fulda tam düştü. Beklenenden yüksek Value for Money. Lastikler çok iyi bir artı elbette yüksek hızlarda, çok iyi yanal tutuş, yuvarlanma direnci, izin yapışmış asfalt gibi, yakıt tüketimi neredeyse bir litre düşmüştür kuru yüzeylerde egzersiz, bu yüzden en doğru şekilde isim EcoControl. Çok iyi direksiyon hareketlerine duyarsız araba çok daha kolay ve çok daha yumuşak hız döner. Hiç masraf ileri değil, aynı zamanda yağmur bir su birikintisi içinde direksiyonu hareket ve sert fren pedalına itmek korktum derin su birikintileri kontrol ve burada büyük bir sürpriz ve önceki lastik üzerinde, hızla su dağıtmak arabayı durdur olabilir. Birisi yağmurlar bu bir kez przeboksuje ve gitmek olur bile lastiğin poślizgła etmediğini garip debriyaj atış, izin vermeyin çekiş kavrama bozarsa. Lastik lastiklerde aşınma belirtisi, ön nazikçe alnından Fulda lastikleri gelen yazıt çatıştılar bu yılın Mayıs ayında 14,5 bin ders sonra stabil, sırtınız dik fabrikadan gibi çıktı. Lastik çok iyi en azından bir sınıf yukarıda araba gibi eşitsizlikler hissediyorum tahammül. Çok sessiz, açık bir pencerede rüzgarı duyabiliyorum. Kaba asfalt üzerinde renkli lastik orada olalım oldukça gürültülü ama bu bizim asfalt :) olmadığını. Ağır fren çekiş sonu yok, o, araba :) durdu ve sıkışmış en büyük sürpriz oldu. Ben bu lastikler sıcak tavsiye ederim, Seicento sürüş deneyimi yorumu yazmak, ama kim o araba ile uğraşmak zorunda kaldı o motor 1.1 ile özellikle bu küçük yarışçı neler yapabileceğini bilir;). Okul 45 km günlük gidip ve uzun mesafeler onların çekiş ve akustik tutmak üzerinde hafta sonları yaklaşık 60km çalışmak. Genellikle şehir dışına binmek, ama onları hiçbir şey güçlü çekiş, hiçbir yedekte eksik. Görünüm lastikleri gerçekten alufelgach güzel görünüyor biraz sportif, güzel asimetrik lastik gibi görünüyor. Bütçe sağlayacak eğer biraz daha pahalı olduğu için kış kesinlikle, tabii ki, Fulda satın alabilirsiniz, belki patron ederim Oponeo servisi, profesyonel hizmet ve ücretsiz ve hızlı teslimat, daha fazla bir şey hiçbir şey daha az tavsiye :) hehe küçük bir prim atmak olacaktır. Son derece lastik çok daha güçlü araba ile kesin işleyebilir, önerilir. Satın alma ile% 100 memnuniyet. Saygılar ve iyi genişlikleri. :)

Lastik Yazlık Fulda ECOCONTROL

Ben tavsiye ederim ama ... UYARI olur!
Yorum: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben kendi deneyimlerinden rehberliğinde farklı lastik ve tabii yorumlarını onlarca okuduktan sonra bu lastiklerin karar verdi. seçim öylesine bilinçli ve düşünceli idi. Ben 3/4 rota ve dinlenme şehir sürüş ve küçük bir toprak olduğu bin kilometre onlarca sürücü. İki Fords Focusami. Ne yazık ki, ben bu lastikleri ile tamamen mutlu değilim: o işleme gelince, onlar itham edilemez gerçekten hiçbir şey: lastiğin yol ve kuru ve ıslak sansasyonel kaldırım tutar. Eğer dışarı ucube yoksa davranış fark görmeyeceksiniz. Değil kötü drene su. BİLE hafif kar rüşvet oldukça iyi yapıyor ile. Sıkı bağlılık yeniden bile kırmak vermez. Hiçbir gıcırtıları sıkı dönüş. Sen sırtın herhangi bir önemli hızlandırılmış aşınma görmüyorum. Ben bile bu benim meslek lastikleri gürültü ile ilgilidir sivri, keskin çakıl, vb tercih olduğunu bir alanda sürüş, düz gider ASLA anlayamadım: Ben ölçülür nasıl ve ne bilmiyorum, ama açıklamasına göre 69 dB yok. 71 dB üretici tarafından gürültü aynı araba I Hankooki Kinrgy ECO sırtı K425, içinde. Benim için büyük sürpriz Hankooki çok sessiz. ÇOK. Tüm yüzeylerde. Böyle sessizlik SADECE MÜKEMMEL AS DÜZ YOK CAM ve kaba asfalt gibi Fulda davranırlar. Kızımız neredeyse gitti ideal yüzey. Bu yaklaşık 110 km / s otoyol A4 Wroclaw-eğrisi artık sessizce radyo dinleyebilirsiniz böyle bir sıkıntı. Bu tekerlekler gelen sadece yüksek frekanslı GÜRÜLTÜ olduğunu. Eğer biraz daha yüksek sesle süspansiyon ile Odaklama veya herhangi başka bir araba eğer Yani, bu lastikler ile mutlu olmak ya da gürültü ile barış yapmak olmaz. Benim Focus için lastiklerin Sonraki alım, kesinlikle Fulda modeli ve% 99 HANKOOK olmayacaktır.

Kış lastikleri Fulda

opona Kışlık Fulda KRISTALL MONTERO

Eğer düşük bir bütçe üzerinde iseniz, bu yaz lastiklerine göre daha iyidir. Ve elbette doğru sezonu için bazı kış lastikleri olsun.
Yorum: 2,8 118000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba! Tüm 4 tekerlek üzerinde Michelin Alpin almak imkanı yoktu ben 2 yıl önce bu lastikleri var. Ben genellikle kar bir sürü kar biraz kapalı, sokakları ile, Romanya'da çok temiz değil çok ağır kışlar yaşıyor. Ben şehir dışında bir çok sürücü beri, hem tecrübe yaşadım. Uyarı! Ben dağlık bölgelerde, hafif tırmanışlar sadece tepeler, ve virajlı yolların sadece biraz bu lastikleri kullanmak vermedi. Arabam kesinlikle çok yardımcı olur ESP ve ABS, hem de ile donatılmıştır. Ben karda mahsur veya yol koşulları çok sık kilitlenir o kadar kötü oluyor benim ESP kapatarak habbit içine duyuyorum. Lastikler nispeten temizlenmiş sokaklarda, şehir dışında sürüş şehir kullanımı için iyi, ya da çok temkinli. Onlar karda vasat (ama benim sürüş tarzı korkunç kış aylarında agresif değil, ya da çok sakin değildir). Eğer aceleniz varsa, bunlar sizin için lastikler değildir. Eğer sakin tutmak ve her zaman karlı yolda hız sınırının altında biraz sürebilirim, sadece iyi olacak. Bunun dışında almak mümkün olmayacaktır çünkü sadece çok kalın kar girmeyiz. İnce ICE performans tamamen orta hızlarda giderken arabamı bile, oldukça sık bir sürüklenme girerken, eksiktir. Eğer cautiousely sürücü ise Allthough, size bir sorunu olmamalıdır. Değil iyi bir lastik düşük bir araba, özellikle karla kaplı dik bir tepeye tırmanmaya. Biraz daha iyi bir marka lastikler için gidin. Ben bahar geldiğinde bu lastikleri atmak ve bana Michelin Alpin lastikleri bir dizi alırsınız.

opona Kışlık Fulda KRISTALL MONTERO 2

Yazar:Krystian
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Artıları: - 70km / s üzerindeki hızlarda (. Arkadaşına çok Fulda sessiz-güzel bu hehe olduğunu Octavia Barumy sahiptir ve şaşırır) çok sessiz - Great deal "kar" - İdil ıslak (üzerinde gerçekleştirir Benim yaz yağmuru ASR zaman bir sürü iş varken lastikler - zimówkę değiştirdikten sonra ben çok çok, çok, çok şaşırdı ve hızlı çekiş ile bile çok daha küçük uślizg ... bu lastik hakkında en iyi şey - çamur śniegowym de çok iyi - belki o deli ... ama) onlara 205 km / h sürdü ve öğüt verdi; HATALAR: - Garip,,,, 50-60km / h hızda yavaş,, tuhaf sesler görünüyor veya cam sesler yok - onlar da olduğunu düşünüyorum Düşük / hassas direnç "taraf" lastikler Ben Firestony ve Klebery önce. FIRESTONY: Avantajları: Düşük yuvarlanma direnci, sessiz, karda iyi .. Islak nawierzchnii üzerine korkunç ve dengeleme (sadece benim görüşüm ...) KLEBER sorunlar: Dezavantajları-eksilerini: ıslak kötü, 15 bin km olan ve garip uğultu sesler görünüyor, poźlizgi tarafı standart! Faydaları: küçük ama sesler gibi iki sezon zamanki cihazı binmek gibi görünüyor sonra ne .... giyiyor! Çünkü 3-jki Fulda iyi olduğunu düşünüyorum ..... en uygun seçimdir ...... ama tüm artılarını önümüzdeki sezon çıkıp düşünüyorum ... 3354921: Sorularınız ICQ varsa

Ortalama lastik yorumları: 4,04 istinaden 1952 yorumlar

Lastik modelleri Fulda

Teklifimiz Fulda lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Fulda lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Fulda ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Fulda ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Fulda yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Fulda lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Fulda