Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Goodride

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Goodride Lastik

Lastikler Goodride

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Goodride lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Goodride modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Goodride lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Goodride

Lastik Yazlık Goodride SA 05

katı lastik
Yorum: 2,8 118000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Yenisini, lastik GOODRIDE / Westlike SA-05 başka bir set sipariş zaman giriş yapmak. Lastikler Üretici bilmiyor beklenti rağmen doğrudur. Mükemmel frenleme. Asfalta Sticks. Sıkıca köşeleri tutun. Bej kayma. Yağmur da bazı. Çok arabanın arkasında, hatta büyük bir yağmurda kuru asfalt izni çizgileri üzerinde. İkinci el araç VW bu tür güç üst sürümüdür ve% 15 uzun yol geri kalanı% 85 oranlarda şehir etrafında sürücü için kullanılır, bu yüzden rip nerede var, ama neredeyse 30 bin sonra şerit görmedim. kilometre! Sağduyu ile yeni sahipsiniz. Fiyat sansasyonel kendi güvenlik duygusu ve düşük çekiş, ancak, artık lastik yorgunluk döngüleri yüz milyonlarca maruz ve zaman yenidir. Bir daha ayrıntılı ve değişen için. Herhangi bir iyi ve sözde maliyet-etkin bir lastik tutma vardır, bu tür mucizeler değildir. Bunlar normaldir ve yakıt tüketimi kendi genişliği ile orantılıdır. Lastikler saha denemeleri için vardır. Sadece çok asfalt. Vurgulayarak ama abartılı değil iyi bir görünüm ve güzel sırt,. Yükseklik 50 o sert ve tehlikeli olduğundan daha Polonya bizim yollarda çalışıyor olmasıdır. Senin jantlar, süspansiyon, ve belki de aşınmaya tekerlekler karşı kenar koruma vardır, ancak bazı katı lipping vardır dziurach.Brzegi lastikler 40-45 uçmak için bariz bir dublör Atık, ama benim MOMO çizik değildir. Insanlar için lastikler hafife. Bu satın almak ve güvenli bir şekilde çocuk taşımak için değer.

Lastik Yazlık Goodride SA 05

Intihar için lastik
Yorum: 1,8 180000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastik 40 km / s daha yüksek hızlar için uygun değildir Islak ve kuru koşullarda hem de eğrilerin davranışı yolculuk adrenalin önemli bir doz ile bize sunuyor yapar. Lastik bile ters şeritte yarım araba toprakları yapar açıklanan daha yüksek bir hızda çok keskin / sıkı değil eğrisi gidiyor, acımasızca kayıyor! Acil bir lastik gibi kokan bir düz siyah, uzun bir akış arkasında yaprakları sadece cızırtılı kuru lastiklere frenleme sırasında tentür oldu! ABS sadece katliam hızlı lastik çekiş kaybeder teyit orta frenler, devreye girer. Evet, Sharan bir büyük ve ağır araba, ama bu lastiğin tür bir davranış için bir bahane. Araba Ben onun hatası olduğunu düşündüm çünkü birkaç SKP birkaç kez test edildi, ama% 100 çalışıyor - lastik değiştirdikten sonra tüm belirtiler kayboldu Continentale.

Kış lastikleri Goodride

opona Kışlık Goodride SW608

fiyat dikkate alındığında büyük!
Yorum: 4,7 111170

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Prag'da çoğunlukla binmek, ama Almanya ve Polonya'da karayollarının birkaç uzun yolculuklar (yaklaşık 1.500 km) aldı. lastikler Ben fiyat göz önüne alındığında beklenenden daha iyi davranırlar. , Kuru, ıslak ve karlı yollarda mükemmel tutun. Şiddetli yağmur sırasında Almanya'da bir otoyolda / saat 170 km hız, kar bir sorun değildi. Yine de, aşağılık rüşvet kaplı karayolunda olduğu "çivilenmiş olarak.", Araba tuttu Ayrıca karlı yolda mükemmel tutar. Islak, onlar başlayan ancak viraj ve hızları keskin kaçamak eylem gerektiren yüksek bir çarpışma olduğunda fren durumlarda bile tutan zaman biraz daha zayıf bir kavrama sahip. Kış lastiklerinin çok tipik, gürültü arttı, ben fark etmemiştim. Yaz lastikleri satın aldığınızda araba vardı Goodyear EfficientGrip Performance vardır. Rv 2014 Opel Astra ST 1.7 TDCI 81 kW, 61.000 kilometre gitti. lastikler GOODRIDE üzerinde kışın hangi 15500 km. Ben kesinlikle bu kış lastikleri tavsiye ederiz.

opona Kışlık Goodride SW608

Lastikler tavsiye :)
Yorum: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben çok hızlı ve çok hızlı binmek, bu yüzden iyi ve güvenli lastikler .. Goodride SW608 Kopil 205/50/R17 gerekli. Ben .. bilinmeyen markalar hakkında oldukça şüpheci zihin ama ben çünkü bu tür lastiklerin fiyatı olarak çok düşük bir şans aldı .. ve bunu% 100 duymak için sürpriz oldu! kuru şartlarda lastik süper ve bezpiecznie.na kar çoğunlukla geçen yaklaşık 60-140km / h :) bindi ne gider ile çok iyi ve su akıtır bir "sülük" kısa fren mesafesi ve ıslak yüzeyde gibi tutar ve ben tarafından kendilerine güvendiklerini edildi kış ve bahar parça ben millik bir sürü iş yaptım. ve lastikler olacak hala sessizce benim sürüş ile 3 sezondur :) için. Ben de% 100 selamlaşsın öneriyor :)

Ortalama lastik yorumları: 3,04 istinaden 4 yorumlar

Lastik modelleri Goodride

Teklifimiz Goodride lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Goodride lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Goodride ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Goodride ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Goodride yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Goodride lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Goodride