Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Goodyear

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Goodyear Lastik

Lastikler Goodyear

Goodyear, dünyada en tanınan markalardan biridir. Goodyear karteli, en büyük lastik imalatçılarından biridir. Bu firmanın lastiklerinin modelleri mümkün olan en iyi verimliliğe, muhteşem seyahat konforuna ve yıpranmaya yüksek dayanıklılığına sahiptir. Goodyear lastikleri, her sene otomotiv dergileri ve dernekleri tarafından düzenlenen testlerde birçok başarıya sahiptir , hem de olağan sürücülerin güvenine sahiptir. Web sitemizde, çeşitli araçlara uygun olan Goodyear lastiklerinin değişik modelleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan lastikleri burada bulabilir.

Yaz lastikleri yorumları Goodyear

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,7 111170 (2 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (45 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (623 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (218 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (182 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (547 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (80 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,8 111800 (483 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Goodyear

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (69 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (266 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (39 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (278 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (42 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (171 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,7 111700 (200 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 2,6 116000 (1 Yorum)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Goodyear lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Goodyear modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Goodyear lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

Goodyear Tire & Rubber Company, Frank Seiberling'in şirketin ilk fabrikasını kayınbiraderinden aldığı borç ile satın alması ile 1898 yılında kuruldu.  Kauçuk ve pamuk, dünyanın diğer yarısından getiriliyor ve sadece sınırlı demiryolu ulaşımı olan ücra bir kasabaya taşınıyordu. Seiberling şirketin adını vulkanizasyonun mucidi, cesur öncü, Charles Goodyear'ın adından aldı. Ayrıca, şirketin geçmişi ile sembolik bağlantı kuran ‘winged foot-uçan ayakkabı'yı da tescil ettirdi. Hermes firmanın sembolünü verirken Charles Goodyear’dan esinlenerek bu ismi verdi, Charles Goodyear başarılı bir adam olmasına ragmen 1860 yılında yoksulluk içinde ölmüştü. Ancak 1898 yılında yani yaklaşık kırk yıl sonra Frank Seiberling onun adını onurlandırarak Goodyear Tire & Rubber Company kurdu. Kayınbiraderi’nin yardımyla Seiberling ilk yatırımını kayınbiraderinden aldığı kredi sayseinde yaptı. O mütevazi tesisi Doğu Akron’da açarak başladı. Bisiklet ve arabalar için lastik,at nalı, yangın hortumu,conta ve hatta poker pulları bile üretti. O zamanlarda Seiberling bile ilerde büyük bir şirketin adımlarını attığını hayal bile edemezdi. Sadece 13 çalışanı vardı ve dünyanın uzak bölgelerinden gelen lastik ve pamuk maddelerinin gelişi oldukça zordu bunun sebebi gelişmemiş demiryolu ağı ve henüz deniz taşımacılığının yapılmamasıydı. Hermes yinede kanatlı ayakkabının ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Goodyear

Lastik Yazlık Goodyear Efficientgrip Performance

Tavsiye edilen
Yorum: 4,6 111160

12.000 km sonra Goodyear Efficengrip Performans lastiklerine tarafsız bir şekilde yorum yapabilirim. Bence en büyük avantaj ıslak yüzeylerde kavrama kabiliyeti. Her su birikintisi ve hatta daha büyük bir su havuzu, bu lastiklerin önünde bir engel değildir. Aracın ıslak yüzeylerde, köşelerde ve fren sırasında mükemmel şekilde kavrama yapmasıdır. Islak yüzeyler söz konusu olduğunda biraz sansasyonel bir lastiktir. Sürüşe gelince, konforum kesinlikle arttı. Küçük darbeleri tamamen bastırır ve büyük darbeleri de çok iyi bastırır. Gürültüsüz ve titreşimsiz bir sürüş keyfi çok güzeldir. Bunun nedeninde lastiğin hamurunun yumuşak olmasından kaynaklanmaktadır. Lastikte çok fazla bir aşınma farketmedim. Biraz daha kullanınca bunu sizinle paylaşırım. Yakıt konusunda da farkedilir bir olumlu etki görülmektedir. Genellikle, araba yaz aylarında kışa kıyasla daha az yakar ve burada farklılıkları görüyorum. Bu lastiğe gerçekten takacağım tek şey gürültü olayı. Benim için, A sınıfı bir etiket kesinlikle aşırı abartılı gibi geldi. Tamam çok sakin bir lastik ama bence 100 km'ye kadar. 100 km'den yukarıya ne yazık ki gürültü çıkmaya başlıyor. Karayolu üzerinde biraz daha hızlı sürerken, pencerenin kapalı olması daha iyi, çünkü gürültü hoş değil. Görünüşe gelince, harkia görünüyorlar. Lastiği beğendim ve tavsiye ederim.

Lastik Yazlık Goodyear Efficientgrip Performance

gerçekten tavsiye ederim !
Yorum: 4,9 111190

Lastik gerçekten tavsiye ediliyor - şimdiye kadar kullandığım en iyi lastik. Lastik gerçekten tavsiye ediliyor - şimdiye kadar üzerinde sürdüğüm en iyi lastik. Continetals veya Michelin Energy Savers ile karşılaştırma yaptım ve kesinlikle GoodYear'ı seçtim. Goodyear, kuru, ıslak, düz veya kavisli (yüksek hızda bile çok iyi tutunan) mükemmel kavrama sağlar. Sürüş konforu söz konusu olduğunda, kuvvetle öneririm - lastiğin sürüşü çok hoş görünüyor (direksiyon ve süspansiyon işlerinde farkedilir) ve aynı zamanda çok güvenilir bir yol gösteriyor. Frenleme söz konusu olduğunda çok iyi performans gösterir - hem ıslak hem de kuru - güvenlik hissi verir. Aşırılık üzerine yorum yapamam, çünkü yaklaşık 6000km (çoğunlukla şehirde, ancak yaklaşık 2 bin yolda) sürmüyordum - şimdiye kadar lastik yeni gibi görünüyor. Lastiğin kendisinin görünüşünün yanı sıra gürültü seviyesi de çok olumlu değerlendiriyor. Ayrıca, bu lastiklerde arabanın minimum sigara içtiği izlenimi veriyorum (ancak öncekinden 10mm daha fazla olduğu gerçeğiyle ilişkili olabilir). Özetleyecek olursak, kesinlikle lastikleri tavsiye ederim - başta en çok sürdüğüm araçları söyledim. Fiyatın kalitesini düşündüğünüzde merak etmek zorunda bile değilsiniz - öneririm!

Kış lastikleri Goodyear

opona Kışlık Goodyear CARGO ULTRA GRIP

Vanlar için iyi lastik
Yorum: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Dayanıklı lastik, yani bu sezon geçen sezon ve yarım aşırı aşınma göremiyorum. Ben Mercedes Vito 2.3 TD başladı. Yanı sıra frenleme, çok iyi ıslak ve kuru kaldırım üzerinde başlayarak. Off Hareketli şaşırtıcı ama doğru değil. Hatta buz üzerinde hareket etmedi bir durum olmamasına rağmen. Biz hokey sadece bir fantezi kaydeder olduğunu biliyorum, ama aynı zamanda iyi bir tavsiye verir. Transicie için ben Vredesteiny aynı boyut ve orada "kar delilik" ve çekiş çok daha fazladır. Kez birer kum tepesini sıkışmış (kendi isteği lastikler çıktı ancak o büyük bir kar ve odszuflowaniu arabada sürdü) ya da kar veya gevşek yenildiğinde asla Vito aslında. Genel olarak, çok iyi bir lastik. Ben şehir dışında yaşayan ve kış bir sermaye var, nerede kar dolgu ve kimse odśnieży.

opona Kışlık Goodyear CARGO UG (G124)

Yazar:franek
Yorum: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastiklerin baş bir fırın yatırım yapmıştır. Ben gerçekten güvenli hissettim, çünkü o çok minnettar için ona duyuyorum. Ben sabah ekmek sunmak zorunda. Nasıl yolda taşırım her zaman değil yüzeyi temizlemek pulluklar, bazen de şehir dışına gitmek olur. Ben kiş lastikleri biraz daha hızlı gitmek için korkuyor rode kadar, bu nedenle, ben erken bıraktı. Şimdi ben zaman zaman optimum time'm gidiyorum. Ben bu lastikleri bir kafa tekrar wysłużą Goodyeary al :) var gibi ben şahsen çok onları :) tavsiye umuyoruz

Ortalama lastik yorumları: 4,08 istinaden 6609 yorumlar

Lastik modelleri Goodyear

Teklifimiz Goodyear lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Goodyear lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

4 Mevsim lastikleri

Goodyear ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Goodyear ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Goodyear yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Goodyear lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.