Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Goodyear

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Goodyear Lastik

Lastikler Goodyear

Goodyear, dünyada en tanınan markalardan biridir. Goodyear karteli, en büyük lastik imalatçılarından biridir. Bu firmanın lastiklerinin modelleri mümkün olan en iyi verimliliğe, muhteşem seyahat konforuna ve yıpranmaya yüksek dayanıklılığına sahiptir. Goodyear lastikleri, her sene otomotiv dergileri ve dernekleri tarafından düzenlenen testlerde birçok başarıya sahiptir , hem de olağan sürücülerin güvenine sahiptir. Web sitemizde, çeşitli araçlara uygun olan Goodyear lastiklerinin değişik modelleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan lastikleri burada bulabilir.

Yaz lastikleri yorumları Goodyear

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,7 111170 (27 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (586 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (213 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (177 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (545 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (80 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,8 111800 (480 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Goodyear

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (67 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (261 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (36 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (277 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (42 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,7 111700 (200 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 2,6 116000 (1 Yorum)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Goodyear lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Goodyear modelleri.

  • Goodyear Ultra Grip 8
    Goodyear Ultra Grip 8

    Goodyear UltraGrip 8 Goodyear UltraGrip 7+ ‘ın halefi konumunda , bağımsız bir Alman kuruluşu ...

  • Goodyear EfficientGrip
    Goodyear EfficientGrip

    Goodyear EfficientGrip, diğer performans özelliklerinden ödün vermeden yakıt tüketimini ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Goodyear lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

Goodyear Tire & Rubber Company, Frank Seiberling'in şirketin ilk fabrikasını kayınbiraderinden aldığı borç ile satın alması ile 1898 yılında kuruldu.  Kauçuk ve pamuk, dünyanın diğer yarısından getiriliyor ve sadece sınırlı demiryolu ulaşımı olan ücra bir kasabaya taşınıyordu. Seiberling şirketin adını vulkanizasyonun mucidi, cesur öncü, Charles Goodyear'ın adından aldı. Ayrıca, şirketin geçmişi ile sembolik bağlantı kuran ‘winged foot-uçan ayakkabı'yı da tescil ettirdi. Hermes firmanın sembolünü verirken Charles Goodyear’dan esinlenerek bu ismi verdi, Charles Goodyear başarılı bir adam olmasına ragmen 1860 yılında yoksulluk içinde ölmüştü. Ancak 1898 yılında yani yaklaşık kırk yıl sonra Frank Seiberling onun adını onurlandırarak Goodyear Tire & Rubber Company kurdu. Kayınbiraderi’nin yardımyla Seiberling ilk yatırımını kayınbiraderinden aldığı kredi sayseinde yaptı. O mütevazi tesisi Doğu Akron’da açarak başladı. Bisiklet ve arabalar için lastik,at nalı, yangın hortumu,conta ve hatta poker pulları bile üretti. O zamanlarda Seiberling bile ilerde büyük bir şirketin adımlarını attığını hayal bile edemezdi. Sadece 13 çalışanı vardı ve dünyanın uzak bölgelerinden gelen lastik ve pamuk maddelerinin gelişi oldukça zordu bunun sebebi gelişmemiş demiryolu ağı ve henüz deniz taşımacılığının yapılmamasıydı. Hermes yinede kanatlı ayakkabının ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Goodyear

opona Kışlık Goodyear Ultra Grip 8

Ben tavsiye
Yorum: 2,0 11000

VW Golf 170 hp' lik aracımda bu lastikleri yaklaşık 2000 km boyunca kullanmıştım. Kuru ve karlı zeminde dağ yollarında bu lastiklerle tecrübe edindim. Bir kış lastiğine göre oldukça sessizler ve yol tutuşu da oldukça iyi denebilir. Bence Goodyear Ultra Grip 8 Bridgestone' dan çok daha iyi. Almaya değer lastik Ultra Grip 8.

Lastik Yazlık Goodyear Efficientgrip Performance

Gayet memnum kaldım
Yorum: 4,5 111150

Almak isteyenler için şunu belirteyim, yere sağlam basmak güven verir.

Kış lastikleri Goodyear

opona Kışlık Goodyear CARGO ULTRA GRIP

Vanlar için iyi lastik
Yorum: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Dayanıklı lastik, yani bu sezon geçen sezon ve yarım aşırı aşınma göremiyorum. Ben Mercedes Vito 2.3 TD başladı. Yanı sıra frenleme, çok iyi ıslak ve kuru kaldırım üzerinde başlayarak. Off Hareketli şaşırtıcı ama doğru değil. Hatta buz üzerinde hareket etmedi bir durum olmamasına rağmen. Biz hokey sadece bir fantezi kaydeder olduğunu biliyorum, ama aynı zamanda iyi bir tavsiye verir. Transicie için ben Vredesteiny aynı boyut ve orada "kar delilik" ve çekiş çok daha fazladır. Kez birer kum tepesini sıkışmış (kendi isteği lastikler çıktı ancak o büyük bir kar ve odszuflowaniu arabada sürdü) ya da kar veya gevşek yenildiğinde asla Vito aslında. Genel olarak, çok iyi bir lastik. Ben şehir dışında yaşayan ve kış bir sermaye var, nerede kar dolgu ve kimse odśnieży.

opona Kışlık Goodyear CARGO UG (G124)

Yazar:franek
Yorum: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastiklerin baş bir fırın yatırım yapmıştır. Ben gerçekten güvenli hissettim, çünkü o çok minnettar için ona duyuyorum. Ben sabah ekmek sunmak zorunda. Nasıl yolda taşırım her zaman değil yüzeyi temizlemek pulluklar, bazen de şehir dışına gitmek olur. Ben kiş lastikleri biraz daha hızlı gitmek için korkuyor rode kadar, bu nedenle, ben erken bıraktı. Şimdi ben zaman zaman optimum time'm gidiyorum. Ben bu lastikleri bir kafa tekrar wysłużą Goodyeary al :) var gibi ben şahsen çok onları :) tavsiye umuyoruz

Ortalama lastik yorumları: 4,04 istinaden 5316 yorumlar

Lastik modelleri Goodyear

Teklifimiz Goodyear lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Goodyear lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Kış lastikleri

Goodyear ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Goodyear ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Goodyear ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Goodyear ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Goodyear yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Goodyear lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.