Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

GT Radial

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

GT Radial Lastik

Lastikler GT Radial

GT Radial, Endonezya'dan gelen bir markadır. Firmanın uzaktan gelmesine rağmen, bütün dünyada popüler ve güvenilir bir marka olmasında engel olmamıştır. GT Radial lastikleri, onlarca ülkedeki arabalarda montaj edilir. Bu marka ürünlerinin kalitesi çok yüksektir. Modern teknolojiler uygulanarak ve en yüksek kaliteye sahip olan malzemeler kullanarak üretilir. GT Radial lastiklerine sahip olan arabayı kullanmak güvenli ve konforludur. Web sitemizde, çeşitli arabalara uygun, bütün popüler ebatlara sahip olan markanın lastikleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan lastikleri burada bulabilir.

Yaz lastikleri yorumları GT Radial

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (11 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (3 Yorumlar)

Yaz lastikleri yorumları GT Radial

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (3 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,9 111900 (13 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni GT Radial lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni GT Radial modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan GT Radial lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

  • GT Radial VP 1
    GT Radial VP 1

    Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

  • GT Radial Champiro HPY
    GT Radial Champiro HPY

    • Yeni asimetrik sırt dizaynı • Güçlü merkezi blok 4 adet geniş su tahliye kanalı • Silika ...

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri GT Radial

Lastik Yazlık GT Radial Champiro HPY

Süper lastik tavsiye
Yorum: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler gerçekten harika. Yaklaşık üç ay portalları üzerinde oturan ve lastikler iyi ne okumak, çünkü uzun bir süre için aracınızın lastikleri arıyordu. Daha sonra, teklifler lastikleri sayfalarda uzun saatler. Başında ben bu şirketin duymadım çünkü bu lastikleri satın almak için biraz şüpheci oldu ve epeyce yorum onlar hakkında bulabiliriz. Ama yine de, onun parametreleri onları satın karar verdik. Ve ben olumlu şaşırdı. Nitekim, çok sessiz vardır. Kuru bir yüzey üzerinde süper canım tutun. Agresif kavşaklarda başlarken sıklıkla vardı önceki lastiklere, lastiklerin squealed. Çok iyi sevgili tutun, çünkü bu sayesinde neredeyse imkansızdır. Virajlardaki aslında yol tutmak için büyük viraj. Islak ya da süper kontrol. Kimse onları düşünüyor Ayrıca, eğer, ben onları tavsiye ederim. Sen memnun olacaktır.

Lastik Yazlık GT Radial UHP 1

gt radyal lastikler Champiro uhp1
Yorum: 1,2 120000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bensiz neredeyse ball'osso kadar 9000 Km - inişli çıkışlı bir dizi sonra hayal kırıklığı Lastik ve beni sadece 8000 sonra önden arkaya satıcı, hofatto ters teşekkür tarafından lastik bir dizi değişiklik yapmak mümkün oldu benim sebat sayesinde fark ve en güzel şey ve aynı zamanda tür kilometre, bu yüzden inchiappettato 2 kez, kurulum yaklaşık 15 gün sonra bulundu güvenilirlik sorunu için biriydi ve merkeze bu rapor kendi web sitesinde gösterir ama yoktu Onların sık sık 550 € üzerinde ve sonra bile 9000 km Ben o zaten sonra bulunan çatlaklar, yeterli :-( değildi sanki kavrama daha büyük bir kaybı olabilir korkusu ile ters yaptığı bir sorun del'auto, diğer oldu sırt ve sonunda bana BU DENEYİMİ ME LI VEREN OLSA BİLE ASLA neden tarafından çekilen fotoğraflar sayesinde değişti.

Kış lastikleri GT Radial

opona Kışlık GT Radial Maxmiler WT

Kar opons SUPER
Yorum: 4,4 111140

Bu lastikler şu an için otobüsümde kullanımda ve fiyatı gerçekten sansasyonel.Şu an için karda kullanmadım. Iki, hatta üç mevsim devam edecek. Ben günde 250 ila 300 km yaptığımı olduğunu eklemek istiyorum. yüksek sesli biraz, ama bu otobüse etki etmiyor

opona Kışlık GT Radial Maxmiler WT

Benim için büyük
Yorum: 5,0 11111

Benim için lastikleri ilk skullanışım değil ve ben diğer tanınmış şirketlerin lastikleri vardı ve GT Radial ile karşılaştırıldığında kötü sayılırdı

Ortalama lastik yorumları: 4,04 istinaden 57 yorumlar

Lastik modelleri GT Radial

Teklifimiz GT Radial lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim GT Radial lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

GT Radial ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. GT Radial ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

GT Radial ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. GT Radial ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

GT Radial ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. GT Radial ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

GT Radial yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her GT Radial lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.