Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hifly

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Hifly Lastik

Lastikler Hifly

Hifly lastikleri, yüksek imalat kalitesine ve mali yük oluşturmayan, cazip fiyatlara sahip olan, bağımsız bir markadır. Bu lastikler, uygun seyahat parametrelerini (özellikle güvenliği ve konforu) beklerken, hesaplı alışveriş yapmak isteyen sürücüler için iyi bir tercihtir. Hifly lastikleri, modern teknolojiler kullanarak, yüksek kaliteye sahip olan malzemelerden üretilir. Sunduğumuz ürünler arasında, çeşitli arabalara uygun olan Hifly lastikleri bulunmaktadır. Web sitemizdeki Hifly lastiklerinin seçeneklerini tanımaya davet ederiz.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Hifly lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Hifly modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Hifly lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Hifly

Lastik Yazlık Hifly HF 805

Güzel Çinli kadın
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastiklerin Naszukałem sürü Lehçe sonra yani küçük bir bütçe ve gereksinimleri bir sürü. seçim HIFLY, boyut 225/45 R18, 200'den fazla beygir gücü motora sahip aracın oldukça hızlı BMW E60 düştü. Ben başladı kadar değildi, ama yorum azdır ve birisi kullanışlı gelebilir çünkü ben şimdi bir şeyler diyecek. Sorunsuz değildir Dengeleme, bazı kurşun iki çörek yeniden çevirmek zorunda kaldı, gitti ama eğlenceli bir saat sonra yolda gitti. ağzında gülümseme, ortada sessizlik, 20km yol, kadar 150 kilometre / saat hızları ve hala sessiz, hızlı virajlı, büyük Göbekli ve sıfır gıcırtı veya kayma içine hızlı bir giriş. Bazı dayak sıfır. lastikler çok güzel bir görünüm, sırt neredeyse 8mm, oldukça yumuşak kauçuk, bunu tüketmek çabuk olacağını düşünüyorum. Şimdi hava güzel, ama yarın o zaman bunun su birikintileri içinde nasıl davranacağını kontrol düşmek demektir. Ben faaliyetleri ve km'ye kilometre hakkında düzenli olarak bilgi verilecektir. Bir ay içinde ben 1000km civarında rota planı, ya da ben bunu rapor edeceğiz. Şu anda mutluyum. Eksi, oldukça çok daha büyük eşitsizlikler, kuyu veya asfalt daha havuzu sesleri taşır, ama bunun için havanın çok patladı olabilir.

Lastik Yazlık Hifly HF 805

Vahiy ucuz lastik
Yorum: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben web sitesi sadece ilk benim son görüşler görünmedi ama ben konuşmak söyledi. Ben, özellikle şehir daha 10000km sürdü, ancak birkaç yolları, güneş ve yağmur vardı. Lastikler neredeyse tüketimi görmüyorum sonra, hala neredeyse yeni gibi, hatta bir milimetre sırt kayboldu değil bak. O sessizce ve rahatça biner. Ben Continentale vardı önce ve çamurda sudan dışarı panoda ne zaman ve ben bu çamurda düştü Çok yağmurda beni şaşırttı, bunu tamamen çok iyi su dağıtmak değil, burada araba giyen gibi hissediyordu. Bazen ben de 200km / h, hiçbir gürültü, hiçbir titreşim, büyük her şeyin üzerinde hızlarda binmek. Ayrıca oldukça hızlı köşeleri sonra sürüş bir sorun değil, araba iyi ve güvenilir tutar. Ben bu lastikleri var mutlu mega kulüpler ve onların satın alma ile dışarı atılırlar yok. Birkaç arkadaş ve iki Brothers gelecek sezon için de bu lastikleri satın alacak söyledi. Ben tereddüt tavsiye ederim ve bunu birçok insan yardımcı olabilir, çünkü ben, bu sefer portal yöneticisi benim değerlendirme vermek umuyoruz.

Kış lastikleri Hifly

opona Kışlık Hifly Win-Turi 212

İyi lastik daha iyi fiyat!
Yorum: 3,9 111900

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Sözde birçok lastikler daha iyi bütçe ama üstlenerek tzw.strefy Çok iyi lastik. Bir çok uygun bir fiyata "Üst raf", şikayet olmadan her koşulda gerçekleştirir. Ben sadece para değil, aynı zamanda konfor ve güvenlik saygılı lastik insanların bu tür tavsiye ederim!

opona Kışlık Hifly Winter Transit

Mutlu değilim.
Yorum: 1,6 160000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Yerden İletişim araba sadece lastikleri aracılığıyla yapılır ve bu yüzden kaliteli ürünleri olmak önemlidir. Kışın, günlük kullanımda olmayan önemli olduğu özellikle önemlidir. Güvenli Önce ve güvenliği Unutmayın, çünkü bu tür ürünler için hiçbir firma YOK

Ortalama lastik yorumları: 4,24 istinaden 6 yorumlar

Lastik modelleri Hifly

Teklifimiz Hifly lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Hifly lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Hifly ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Hifly ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Hifly yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Hifly lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Hifly