Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Otomobil Lastikleri

Genişlik Seçin
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Çok satanlar

Otomobil lastiği kullanıcılar tarafından nasıl değerlendirildiğini kontrol edin. Web sitemiz internet üzerindeki en büyük veritabanlarından biridir. En iyi otomobil lastiklerinimi arıyorsunuz? Yaz ve kış lastiği değerlendirmelerimizi kontrol edin. Burada kullanıcılar tarafından belirlenen en iyi değerlendirmeleri alan yaz ve kış lastiği tekliflerini bulacaksınız.

En popüler otomobil lastikleri

Müşterilerimize göre en popüler yaz ve kış lastiklerini en iyi fiyat ve yüksek kaliteli otomobil araç için size sunmaktayız. Bu lastikleri kontol ederek en çok satan ürünlerden sizde satın alın.

Yaz lastikleri

Kış lastikleri

Oto Lastik

Oto Lastik
Otomobil lastikleri yaz, kış ve dört mevsim olarak 3’e ayrılırlar. Bu lastiklerin sırt katman desenleri simetrik, asimetrik veya yönelimli olabilir. Yaz lastikleri, sıcaklığın 7 santigrattan yüksek olduğu zaman, yani ilkbahar ve sonbahar arasındaki zamanda kullanılmalıdır. Daha düşük sıcaklıkta yaz lastikleri özelliklerini kaybetmektedirler. Kış zamanında malzeme yapısı ve sırt deseni kış koşulları için uygun olan kış lastikleri takılmalıdır. Kış lastikleri, karlı zeminde yüksek çekiş gücü sağlayan kesik ve kılcal kanallarının sayısı yaz lastiklerinde bulunanlardan daha fazladır. Yaz lastiklerinde tüm sırt desen çeşitleri kullanılmaktadır, kış lastiklerinde ise sadece 2 adet desen çeşidi kullanılmaktadır. Bunlar: asimetrik ve yönelimli desenlerdir. Dört mevsim lastikleri, yaz ve kış lastiklerinin özelliklerinin bir uzlaşmasıdır. Bu tip lastiklerinin performansı tüm yıl boyunca, mevsime ve hava koşullarına bakmaksızın iyidir. Dört mevsim lastikleri sakin sürüş tarzını tercih eden ve yılda yaklaşık 6 bin kilometre mesafeli güzergahı takip eden sürücüler için tasarlanmıştır. Yaz lastikleri ise dinamik veya agresif sürüş tarzını tercih eden ve yılda 5-6 bin kilometre mesafeli güzergahı takip eden sürücüler için uygundur. Binek araba lastiği üreten firmalar lastik üretimlerinde kuru ve ıslak zeminde mükemmel yol tutuşu, kısa fren mesafesi, yakıt tasarrufu ve yüksek sürüş konforu gibi özelliklere önem gösterirler. Kış lastiklerinde ise üreticiler hem taze karda, hem kar çamurunda, hem de yağmurda çok iyi yol tutuşunu sağlayan ve fazla gürültülü olmayan lastikler üretmek için yarışma içerisindedirler.

Oto lastik markaları

Çok sayıda lastik üreticisi mevcut - aşağıda markaya göre listelenen çevrimiçi araba lastiklerimize göz atın. Hangi aracı kullandığınıza, nereye ve nasıl süreceğinize bağlı olarak, bütçe veya premium lastikler seçin. Michelin, Pirelli, Continental, Dunlop veya Goodyear'dan oluşan genişbir koleksiyona sahibiz.

Alışverişe başla