Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Kişisel Araçlar

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Otomobil Lastikleri

Otomobil Lastikleri

Otomobil lastiği kullanıcılar tarafından nasıl değerlendirildiğini kontrol edin. Web sitemiz internet üzerindeki en büyük veritabanlarından biridir. En iyi otomobil lastiklerinimi arıyorsunuz? Yaz ve kış lastiği değerlendirmelerimizi kontrol edin. Burada kullanıcılar tarafından belirlenen en iyi değerlendirmeleri alan yaz ve kış lastiği tekliflerini bulacaksınız.

Yaz lastikleri

Kış lastikleri

En popüler otomobil lastikleri

Müşterilerimize göre en popüler yaz ve kış lastiklerini en iyi fiyat ve yüksek kaliteli otomobil araç için size sunmaktayız. Bu lastikleri kontol ederek en çok satan ürünlerden sizde satın alın.

Yaz lastikleri

Kış lastikleri

 • Kormoran SNOWPRO B2
  Kormoran SNOWPRO B2

  Kormoran Snowpro B2 ekonomik sınıf bir kış lastiğidir. Kormoran, Michelin’e ait bir firmadır. ...

 • Nokian WR A4
  Nokian WR A4

  Nokian WR A4 : Nokian WR A4 asimetrik sırt deseni ile donatılmıştır. Model güçlü araçlara sahip ...

 • Nokian WR D4
  Nokian WR D4

  Yol tutuş konusunda sınıfında lider olan Nokian WR D4, özel geliştirilen eşsiz değişiklikler ...

 • Nexen Winguard Snow'G WH2
  Nexen Winguard Snow'G WH2

  Nexen Winguard Snow'G WH2, tüm kış yüzeylerinde dengeli performansa sahip bir kış lastiğidir. Model ...

 • Pirelli SottoZero Serie 3
  Pirelli SottoZero Serie 3

  Pirelli SottoZero Serie 3 binek araçlar için üretilmiş üst düzey kış lastiğidir. Yönelimli, V ...

Ortalama lastik yorumları: 3,80 istinaden 119197 yorumlar

Binek Araç Lastikleri

Otomobil lastikleri yaz, kış ve dört mevsim olarak 3’e ayrılırlar. Bu lastiklerin sırt katman desenleri simetrik, asimetrik veya yönelimli olabilir. Yaz lastikleri, sıcaklığın 7 santigrattan yüksek olduğu zaman, yani ilkbahar ve sonbahar arasındaki zamanda kullanılmalıdır. Daha düşük sıcaklıkta yaz lastikleri özelliklerini kaybetmektedirler. Kış zamanında malzeme yapısı ve sırt deseni kış koşulları için uygun olan kış lastikleri takılmalıdır. Kış lastikleri, karlı zeminde yüksek çekiş gücü sağlayan kesik ve kılcal kanallarının sayısı yaz lastiklerinde bulunanlardan daha fazladır. Yaz lastiklerinde tüm sırt desen çeşitleri kullanılmaktadır, kış lastiklerinde ise sadece 2 adet desen çeşidi kullanılmaktadır. Bunlar: asimetrik ve yönelimli desenlerdir. Dört mevsim lastikleri, yaz ve kış lastiklerinin özelliklerinin bir uzlaşmasıdır. Bu tip lastiklerinin performansı tüm yıl boyunca, mevsime ve hava koşullarına bakmaksızın iyidir. Dört mevsim lastikleri sakin sürüş tarzını tercih eden ve yılda yaklaşık 6 bin kilometre mesafeli güzergahı takip eden sürücüler için tasarlanmıştır. Yaz lastikleri ise dinamik veya agresif sürüş tarzını tercih eden ve yılda 5-6 bin kilometre mesafeli güzergahı takip eden sürücüler için uygundur. Binek araba lastiği üreten firmalar lastik üretimlerinde kuru ve ıslak zeminde mükemmel yol tutuşu, kısa fren mesafesi, yakıt tasarrufu ve yüksek sürüş konforu gibi özelliklere önem gösterirler. Kış lastiklerinde ise üreticiler hem taze karda, hem kar çamurunda, hem de yağmurda çok iyi yol tutuşunu sağlayan ve fazla gürültülü olmayan lastikler üretmek için yarışma içerisindedirler.