Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Kleber Lastik

Lastikler Kleber

Kleber lastikleri, yüz yıldan uzun süredir otomotiv piyasasında bulunur. Yüksek kalitesi sayesinde, sürücüler arasında çok popülerlerdir. Kleber lastiklerine sahip olan arabada seyahat güvenli ve konforludur. Kleber lastiklerinin ana özellikleri, güvenilirlik ve kullanıcıların ihtiyaçlarını yerine getirme. Bu marka lastikleri, Michelin tarafından üretilir,dolaysıyla, lastikler en gelişmiş teknolojiler kullanılarak ve en yüksek kaliteye sahip olan malzemelerden üretilir. Web sitemizdeki ürünler arasında, çeşitli arabalara uygun Kleber lastikleri bulunmaktadır. Herkes, beklentilerini yerine getiren ürünü burada bulabilir.

Markanın tarihçesi

Jean Baptiste Kleber 1800 yılında Kahire’de öldü, o zamanlarda lastik endüstrisi hayal bile edilemezdi. Tam olarak ölümünden 111 yıl sonra Fransız kasabası olan Colombes’de Amerikan firması olan BFGoodrich bir fabrika kurdu. 13 Temmuz 1910 yılında Fransız yardımcıları ile faaliyete başladı. İlk lastiğin üretimi BFGoodrich fabrikasında 8 Aralık 1911 yılında başladı. Bu tarih üç buçuk yıl sonra Kleber markasının oluşumu için çok önemliydi. 1927 yılında Colombes fabrikasında sadece lastik üretimi yapılmıyordu, çeşitli kauçuk eşya üretimide vardı, transmisyon kayışları,contalar, makine parçaları gibi. 1930’larda Colombes üretim tesisi Chambord ve Versay otomobilleri için orjinal lastki üretiyordu. 1935 yılında aynı zamanda ilk arazi lastikleri piyasaya sürüldü, bu lastikler karakteristik beyaz yanaklara sahipti bu ozamanlarda yüksek zerafet olarak kabulediliyordu. Firma patronları ürünlerinin tanıtımını yapmayıda unutmadılar. Bu reklamlarda güzel kadınların yanı sıra köpekler’de kullanıldı. İkinci Dünya Savaşı’nın sona ermesinden sonra Bfgoodrich ile Fransız firmanın bağlantıları gevşemeye başladı. Şirket Colombes’den Paris’e taşındı,yeni şirket merkezi için Avenue Kléber Caddesi üzerinde bir yer bulundu. Bu durum firmaya Kleber-Colombes yeni adını verdi. yeni logo ise turuncu ve mavi arka fonu şeklindeydi. Ayın elemanı ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Kleber

Lastik Yazlık Kleber DYNAXER HP 2

Yazar:jamesve
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Hava sıcaklığı 5 tarafından kurulan ° C (muhtemelen biraz erken) bir tokluk ve biraz konfor gösterdi ancak yıl yakın çizer olarak kendi gerçek renkleri gösterir. Oldukça yumuşak (rahat), oldukça sakin Lastikler, ama gürültü seviyesi çok nawieszchni değişikliği ile önemli ölçüde değişir. Aslında, şiddetli yağmur sırasında iyi ve güvenli davranış (çok frenleme, bazı geri 90 km / h hızda). Asfalt üzerinde kayar gevşek kum (kış döneminden sonra) hissedeceksiniz zaman - Ben dikkatli öneririm (ama muhtemelen çoğu lastik ve fizik ;) arasında amansız kanunları bir özelliktir. Ben geniş kanallar ortasında daha az yanal destek olabileceği görüşü ile bir araya geldi - ben şahsen (ben test çok kısa olduğunu düşünüyorum) odczyłem yok. bilerek çamurda bir sıkıntı kurtulmak için, (185) biraz dar aldım, ve aslında odczyć olumlu bir fark olabilir. Ayrıca (daha iyi bir malzeme, dengeleme, kesme dayanıklılığı artar çünkü) km / h (aile ile tatil gezileri) bir dizin H ile bir lastik satın almalısınız yaklaşık 150 hatta 90bg motoru ve maksimum hız geliştirilen görünümleri ile bir araya geldi - Ben biraz deneyimim var yargılamak için ancak önem vermek, belki birisi daha uygun kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Genel olarak, benim satın memnun değilim ve ben bilinçli büyük artı dört değerlendirmek itiraf.

Lastik Yazlık Kleber DYNAXER HP 2

Yazar:Paweł
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Davranış Alışkanlıkları traksiyon ile ıslak lastikler gereklidir. Bir otomatik şanzıman ile Mondeo 2.0 kolayca yapışır break up. Sürüş düzgün fazla korur zaman. 160 Almanya hız İtalya ve başka için Sağlam eve koşar (at 2.8 basıncını aldıktan sonra.) - 180 km / h Bu stres olmadan karayolu üzerinde yağmur olduğunda 130 km / h sürdü Kaygan yüzeylerde, slip üzerinde yan tutarak zayıf performansı, kaçar. ABS ile otomatik frenleme zaman isteksizce atlayarak engeller (direksiyon rağmen) yanıt verir. Bu ıslak ve Wroclaw sokaklarda olduğunu vurgulamak. Ve bu mükemmel su üreticisi drene sahip olarak, hızlı bir şekilde su birikintileri yoluyla stresi sürücü olmadan binmek olabilir ama böyle bir kavşakta 90 derecelik bir dönüş gibi, keskin açarken dikkatli olmak zorunda, ama bu hislerime oranla sürüş tarzı ve aracın kendi ağırlığı ile ilişkili olabilir ve sokaklar ve kaldırım kalite durumu. Yaz sezonunda 30 bin sürüş sonra. başlangıç ​​ve frenleme durumunda km squeals vardı, o aşınma ve yıpranma sonucu olduğunu düşünüyorum. Yan profil üzerinde, hiçbir yaşam belirtisi gösteren sırt ve kullanım kursu ve koşulları doğrultusunda maluteńkie ve daha mikro izleri arasında, araba yıkarken lastiği korur. Bu fiyata tavsiye ederim.

Kış lastikleri Kleber

opona Kışlık Kleber KRISALP HP 2

Yazar:PP
Yorum: 2,6 116000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben araba satın aldılar, satıcının zevk yeni lastikler ile babydoll kış tekerlekleri katıldı, yeni lastikler her zaman beklerim. Ben 5000 km hakkında onları sürdü ve ben çok hayal kırıklığına uğrattı. Öncelikle, ben Randy Fulda Kristall Montero kullanılan eskisinden çok daha yüksek sesle oldukça yüksek lastik. İkincisi: Islak veya nemli asfalt üzerinde sıfır çekiş - toplam trajedi, 2. vites için tutku ve dinamik hızlanma hareketli 3 kötü bir sürpriz çalıştırmak ve uyarı olmadan, kavrama kırabilir için ıslak, kuru asfalt dışındaki koşullarda neredeyse imkansız. Islak asfalt üzerinde küçük bir çekiş yakalamaya çalışırken 2 ila 3 uzun bir süre gelen dinamik bir başlangıç ​​ve geçiş ile. Yana doğru kayma küçük gibi bu tür koşullar altında, köşelerde. Tüm rezervasyonları, biraz araba podsterowne, ama neden içinde olmadan kuru Üçüncü traksiyon,. Tek dezavantajı lastik sıkıca yan yana gelen Salla olmasıdır. Dördüncüsü: Oldukça iyi, ama daha balonowatego profil meselesi konfor. Beşincisi: ząbkuą orman yangını gibi. Kompetnie kurulan sürücü aks üzerindeki lastikler üzerinde orta şeritte diş çıkarma, motor gücü ile baş, diş ek olarak bütün şerit merkezi bir dalganın şeklindedir ... Altıncısı: kar, ortalama bırakayım, ama Fulda iyi tuttu. Önermiyoruz güçlü ve / veya ağır araçlar vardır ...

opona Kışlık Kleber KRISALP HP 2

Çok iyi lastik
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bu lastikler hakkında bazı olumsuz yorumlar okudum ve tamamen onlara katılmıyorum var. Beni kar ve karda sürüş başlayalım. Oto, çok iyi hızlandırır iyi ve öngörülebilir çalışır. Ben diğer aşmışsanız gerçeğini Bu sonuç, aynı zamanda bir kamikaze gibi hissetmiyorum. Ben normal bir parçaya dönmek için köşe tarafına geçmesi çalıştığınızda bile bir sorun değildir. Frenleme söz konusu olduğunda, son zamanlarda da özellikle ABS işleri kontrol, nadiren yanar. Belki bir sürü sürüş tarzına bağlıdır, ama tekerlekler ;-) Sadece ustaca frenini kullanın edilecek başlayacak daha paktı, karda birisi yokuş yukarı kata gaz iter halinde, kaygan kar daha hızlı. Ve buzlu bir yolda, iyi, Topuksuz bile en iyi lastikleri strese tavsiye vermeyin, ben kış şartlarında başarısız asla lastik. Kuru koşullarda ama onlar yüksek sesle olduğunu fark etmedi. Ben daha çok, ben şu anda (aynı zamanda KLEBER ... HP3 sadece 15 ") sahip olduğu yaz lastikleri kadar yüksek sesle bir his var diyelim. Yumuşaklık gelince, o da negatifleri ile kabul edemez. Yola Well-şişirilmiş lastik sopa güvenle. Karşılaştırıldığında Ben satın alma sırasında benim araba bulundu Barumów yaz, bu Klebery excel harika. Böyle Barumy köşeleri o tekerlek :-) düşmeye gidiyordu izlenimi verdi

Ortalama lastik yorumları: istinaden yorumlar