Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Kormoran

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Kormoran Lastik

Lastikler Kormoran

Kormoran lastikleri, 1999 yılında piyasaya giren, bir Polonya markasıdır. Bu marka ürünlerinin kalitesi mükemmel ve fiyatları çok caziptir. Bugünlerde Kormoran ürünleri, lastik sanayisinin lideri olan Michelin tarafından üretilir. Marka lastiklerinin kullanım parametreleri (güvenlik, konfor ve dayanıklılık) iyi, ayrıca onların alımı mali yük oluşturmaz. Web sitemizdeki ürünler arasında, çeşitli arabalara uygun olan, hem yaz, hem kış Kormoran lastikleri bulunmaktadır.

Yaz lastikleri yorumları Kormoran

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,0 11110 (5 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,6 111600 (55 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,5 111500 (105 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Kormoran

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,6 111160 (3 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,6 111600 (75 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,0 11100 (790 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Kormoran lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Kormoran modelleri.

  • Kormoran GAMMA B2
    Kormoran GAMMA B2

    Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

  • Kormoran SNOWPRO B2
    Kormoran SNOWPRO B2

    Kormoran Snowpro B2 ekonomik sınıf bir kış lastiğidir. Kormoran, Michelin’e ait bir firmadır. ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Kormoran lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Kormoran

Lastik Yazlık Kormoran VANPRO B2

Karabatak - asla.
Yorum: 2,1 111000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bu lastik için olumlu eleştiriler şaşırttı, benim oldukça farklıdır. 5 tkm wyząbkowały ve direksiyon simidi üzerinde titremeye başladı sonra. Karşılaştırma kış lastikleri için genel olarak ząbkowały olamaz. Sezon sonra - 40tkm, sürücü aks üzerindeki lastikler 1-2 mm sınırlayıcılar ve ponadrywane ayak bileği vardı. Zimówce Firestone ziyade bu lastikler üzerinde yaklaşık 0,5 litre daha büyük olduğu yanma cabası. Hayır daha böyle buluşlar.

Lastik Yazlık Kormoran VANPRO B2

Fiyat ve kalite Çin gıda koz. Tavsiye edilen
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben 4 lastik seti aldım. Ben Çince hakkında daha pahalı merak ama fiyat bana ayaklarımı çaldı. Bilinmeyen kalitesi için karabatak aynı ödeyecek. Uzun bir süre bence vermedi. Michelin gibi görünmüyor ürün ve üstleneceği vardır. Ömür boyu garanti neredeyse 10 yıldır çünkü (birçok 1 lastikler üzerinde seyahat edecek?). Runner güvenilir. Ben 10/2015 pojeżdziły çok değil bu sezon onları aldım çünkü kesin testi kış sonra geçildi.

Kış lastikleri Kormoran

opona Kışlık Kormoran SNOWPRO

Yazar:cyber human
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Onlara zaten 4 mevsim var. Ben 2 sezon B (2.0 16v otomatik) var şimdi Omega A (2.0 8v) koydu. 2 kişi (ben sakin, o dynmiczniej :-)) Ride. Basın yoluyla kötü eleştiriler ve kasvetli testleri rağmen, ben çok mutlu değilim. Aslında, çok düzgün kar sağduyu. Ben kış misyonları Conti ve Pirelli (Odak) ve çiğneme Kormoran ilgili subjektif benim sert Oma sansasyonel hamle üzerine sürün. çok iyi aşınma, onlar beş sezon yapacak eminim. Tabii ki, kar ve buz, bu arkadan itişli eleştirmek kolaydır, ancak frenleme iyi değilse bile iyidir. Ben geldi kopnym karda deniz (25 Aralık) (Ben 2002 veya 2003 düşünüyorum) unutulmaz bir kış için gidiyordu. 55 km / h hız yurtdışında olduğunu, ancak hiçbir koşulları korkunç gerçeği. Ben sadece dışarı :-) Ben bir 4x4 bile zincirleri satın alınabilir, satılabilir, ancak (birisi Omie Ve bir kum tepesini ayakta bunu deneyelim!) Koymak asla. Benim memnuniyeti için temel nedeni otomobilin büyük kütle (1400 kg) olduğunu düşünüyorum. Küçük araçlarda kötü olabilir. Tekrar satın alıyor musunuz? Ben daha iyi para olsaydı, ben muhtemelen başka bir şey denemek istiyorsunuz, ama az harcamak istiyorsanız, onu tekrar satın alırdım. Ah: Ben geometri ayarı sağdaki indir ortadan olmadığını fark ettim. Hemen yeni bir mekanik arıza olmadığını görmek, veya Michelin, yaz, varsayarak. Yağmurda 180 km / s ve daha stressiz gidebilirsiniz.

opona Kışlık Kormoran SNOWPRO

Yazar:axel
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Kuru ve ıslak yollarda Yargıç yalnızca lastik (karda kontrol edilmez, buz ani olmaktır) - onlar Ekim ayının başından beri devam ettik. Sıcaklıklarda 0-10 derece yaz Conti EP daha iyi davranmaya Yağmur yağdığında, (Ben yaz ve kış lastikleri karşılaştırın olmamalı ama temas teorik mevsim ve bu koşullarda hala bir yıl binebilirsiniz) 70 Głośnawe - 80 ancak yukarıda ve böylece kükreme hava gibi duyulabilir boğmak istemiyorum. Bir araba daha az duman - Conti EP daha az yuvarlanma direncine sahip. normal sürüş yeterlidir için tutuş viraj gelince, vs vs olduğunu. Bilmiyorum nasıl (bir küçük mesafe için) Dayanıklı ama benim yaz (Kıta hayat bir trajedi) daha kesinlikle daha iyi düşünüyorum. Olsa EP açıkça yumuşak yaz karşılaştırılabilir kuru asfalt üzerinde - size alışmak zorunda. Biz tutuş ile herhangi bir "aksilikler" olmadı. Ben sürücü yoktu çünkü kar ve buz üzerindeki davranışı yargıç etmeyin. Ana şikayet biz çok kalın sırt oku - Michelin henüz yoğun insize oluklar (ve aralarındaki küçük boşluk) vardır. Araba ve benim sürüş bu sınıf için (şehir max 110,120 - yolda 110 ortalama 80 -, 140) yeterli olacaktır. Ben Continental lastik EP çok daha pahalı ve umutsuz olduğuna ikna oldum yana özellikle fazladan ödeme gerek yoktur. Birisi Hołowczyc stuninguje Lanos izin ve £ 600 her spor lastik satın kabul gibi.

Ortalama lastik yorumları: 3,76 istinaden 1283 yorumlar

Lastik modelleri Kormoran

Teklifimiz Kormoran lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Kormoran lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Kormoran ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Kormoran ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Kormoran ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Kormoran ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Kormoran yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Kormoran lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.