Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Kumho

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Kumho Lastik

Lastikler Kumho

Kumho lastikleri, hem olağan, hem de profesyonel sürücülerin güvenine sahip olan bir Kore markasıdır. Yarış ve ralli sürücüleri, özellikle mükemmel kullanım parametreleri ve yüksek dayanıklılığı için bu markanın ürünlerini tercih eder. Kumho lastikleri, Paris Dakar Rallisi'nde, Formula 3 ve Daytona 24 yarışlarında kullanılmıştır. Motor sporlarında kullanılan gelişmiş teknolojiler, Kumho "sivil" lastiklerinde de kullanılır. Bu ürünler, sağlam ve güvenli seyahati bekleyen sürücüler için ideal opsiyondur. Web sitemizdeki Kumho lastiklerinin geniş seçeneğini tanımaya davet ederiz.

Yaz lastikleri yorumları Kumho

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (3 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (32 Yorumlar)

Yaz lastikleri yorumları Kumho

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (94 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,0 11110 (101 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Kumho lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Kumho modelleri.

 • Kumho KU39
  Kumho KU39

  Kumho KU39lastikleri dayanıklı bir yaz lastiği almak isteyenler için tasarlanmıştır. Kumho ...

 • Kumho HS51
  Kumho HS51

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Kumho lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Kumho KL21
  Kumho KL21

  Kumho KL21 dört motor çekişli araçlar için tasarlanmış olan yazlık bir lastiktir. Günlük ...

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Kumho

Lastik Yazlık Kumho KU31

Yazar:mismlx1
Yorum: 4,2 111120

ben 225/55/16 xl ebatli lastik kullanıyorum,Kumho KU31 lastiklerini Micheline göre daha ucuz ve testlerde üstün performans gösterdiği için aldım.ilk önce ön iki lastiği aldım ve yaklaşık olarak 2 ay denedim lastikleri,sıcak havada,toprak yolda,asfaltta daha sonra memnun kaldığım için arka 2 liyi aldım ancak bu aldığım son 2 lastikten memnun değilim lastikleri monte ettirdikten sonra direksiyonda sallanmalar başladı ve son iki lastiğimin sorunlu olduğu ortaya çıktı,bu lastikleri aldığım yerden tekrar değiştirdiler ve şimdi gayet memnunum kumholar dan,yağmurda-çamurda,kuru yolda ne bir sarsıntı nede bir şikayetim var.Lastiklere çok para vermek istemiyorsanız ve iyi performans istiyorsanız bence iyi lastikler.

Lastik Yazlık Kumho KU31

Tania gerçekten ilginç iyi bir lastik ama gürültülü
Yorum: 2,9 119000

Aracım için 17 lik lastik arıyordum ve Kumho KU31 in fiyatı diğerlerine göre daha iyiydi ve satıcıda tavsiyeleriyle beni ikna etti açıkcası,birde Kumho nun Amerikada baya bi populer olduğunu öğrendim,ayrıca mercedesin bir modelinde bu lastikleri orjinaline taktıklarını öğrendim,genel olarak pek bir sıkıntım yok lastiklerle ama biraz ses yapıyor bu beni hayal kırıklığına uğrattı,yaklaşık olarak 10bin km kullandım lastikleri ve pede hız yaptım denemez,bence tek dez avantajı ses yapması ama diğer özellikleri iyi.

Kış lastikleri Kumho

opona Kışlık Kumho KW7400

Dayanıklı çok iyi lastikler
Yorum: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben 2009 yılında kullanılan kış lastikleri bir set aldım. Bu yıl, ben egzersiz 3 sezon, ve zaten en az iki değiştirmek isterdi. (Lastikler tünel sekiz sezon geçti) hala çok iyi çalışıyor. Nasıl anlamıyla raylar üzerinde rode ve yaz aylarında, dişler biz bilerek yapmak zorunda skid edilir onları ilk araba koymak. İnhibisyon çok iyi, hatta buz üzerinde kavrama çeşit Mayıs. Sonra yakında açmak ve orada fren kontrol karar verdi, bu yüzden fren basın ve ben buz üzerinde gittiğini çıktı olarak 80km / h kışın çok fazla boş "ralli" akşam yolda sürüş. Yani puls artı motor freninin frenleme ve sakince wytarcic hızı başardı döküm veya sorunsuz dönüşten önce, bu tür Barum gibi ürünler kalkmıştı değil sonra bir şey, powierzechni için "çıkıntı" Orada lastikler hissediyorum. Herhangi bir sorun olmadan daha fazla kan çok dik ile zalodzona girmesi. Barumach dub tekerlekli silecekler ve 2. viteste Ağustos ayında götürmek zorunda kaldı ve hala düştü için. Bu Kumho. Ben hiçbir sorun ile bir tepe ve sürücü 1 ve sürücü ortasında durmak olabilir. Hiç de vardır Debica komşusu bu tepenin içine girebilir ve bu gorka garajlara erişim yolun bir parçası, çünkü o bir kez bile, otomatik blok tutmak zorunda kaldı olamazdı. Karda Başlangıç ​​.. mükemmel. Sen El sıkıca çekin ve yaz aylarında araç hareket ve ileriye çıkacaklar durabiliriz. Barumach için bile bir yerde el oto çelik olmadan. Çamurlu zeminlerde sürüş kötüsü düşme, sonra biraz slizsza olduğunu. Bir sorun olmadan Gap, oto izler. Cilt, yolun ıslak ve 100-110 km / h lastikler açıkça duyulabilir binmek gibi, kulağa daha az przejmny sestir. Benim öznel görüşü gel. De iyi, bunu hadi eşitsizliğin olmadığı seçilmesi de kesinlikle profili 80'inci hak edilir Genellikle lastikleri ve o zaten yeni ile tekrar aynı model satın önerilir.

opona Kışlık Kumho I`ZEN XW KW17

Güzel oponka
Yorum: 3,6 111600

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Genel olarak, kötü bir lastik değil - ben bile böyle ıslak ve kuru zeminde frenleme gibi çalışmalarda Fulda Carat Assuro yıl çok daha iyi sayılırdı söyleyebilirim. Onlar eski ama 195/50R15 büyük (175/65R14 Kumho kış lastikleri) ve (abs gitti, ama etkisi marjinal) inhibe etmek benim için çok daha iyi olduğu bir gerçektir. Kar sağda sorunsuz kapalı taşıma - Bir arkadaşım böyle karabataklar SNOWPRO konseyi Panda tepenin çekin vermedi ve Koreli lastik kolaylıkla benim ve Honda uzandı çünkü. Yüksek I oran bu eşitsizlikler lastikler kaybına uğrar. Büyük dezavantajı slush inhibisyonunun, ancak kış aylarında hızla ve dikkatsizce kim gider? Nispeten yüksek yıpratma. Lastiğin tüm Ling-Long'i, karabataklar kesinlikle daha iyidir.

Ortalama lastik yorumları: 4,04 istinaden 309 yorumlar

Lastik modelleri Kumho

Teklifimiz Kumho lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Kumho lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Kumho ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Kumho ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Kumho ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Kumho ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Kumho yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Kumho lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Kumho