Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Ling Long Lastik

Lastikler Ling Long

Ling Long lastikleri, mükemmel kullanım parametrelerini bekleyen ve aynı zamanda lastikler makul fiyata almak isteyen sürücüler için çok iyi bir tekliftir. Ling Long lastik imalatçısı, modern teknolojik donanıma sahip olduğu için, en yüksek kalitesi olan malzemeleri kullanılarak iyi verimliliği gösteren modeller üretebilir. Ling Long lastiklerine sahip olan araba kullanmak, güvenli ve sağlamdır. Ayrıca bu markanın modelleri, hızlı yıpranmaya dayanıklıdır. Dükkanımızdaki Ling Long lastiklerinin geniş seçeneklerini tanımaya davet ederiz. Herkes, ihtiyacı olduğu ürünü burada bulabilir.