Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Marangoni

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Marangoni Lastik

Lastikler Marangoni

Yaz lastikleri yorumları Marangoni

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 3,3 111300 (5 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Marangoni

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 3,3 111300 (2 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Marangoni lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Marangoni modelleri.

 • Marangoni 4 WINTER
  Marangoni 4 WINTER

  Marangoni 4WINTER kaygan veya buzlu yollarda giden küçük araçlar için ideal bir çözümdür. ...

 • Marangoni MYTHOS
  Marangoni MYTHOS

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Marangoni lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Marangoni 4 WINTER
  Marangoni 4 WINTER

  Marangoni 4WINTER kaygan veya buzlu yollarda giden küçük araçlar için ideal bir çözümdür. ...

 • Marangoni MYTHOS
  Marangoni MYTHOS

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Marangoni

Lastik Yazlık Marangoni VERSO

trajik otorzenia yaklaşık 5-10 ° C'de lastiğin davranışı
Yorum: 3,2 111200

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben ön aks üzerinde bu lastikleri (Neyse ki, 2 adet.) Satın aldı. maily 1.5 yıl geriye Ben nedeniyle koruyucu jant rant değil esas karar verdi çünkü fiyat iyi oldu. Avantajları: - Lastik tekrar - - görünüşe göre ömür boyu garanti Eksileri o, satın aldığı fiyat: -. Islak kavrama - trajedi - temp çekiş 5-10 ° C korkunç. Kış lastiklerinde çok hızlı ayırıcılar beni zorladı. - Lastiğin izlenimi sürüş sırasında jant obkręcały başlarken. - Hatta çekiş (Ben böyle bir durum vardı hiç) ile oldukça sessiz lastikler ciyaklayan Eğilimli - nedense (Marangoni ama kötü yapışma ile, sessiz olabilir) 10-yıllık bridgestonach için kötü sürüş gibi görünüyor - sürüş dengesiz görünüyor ise (biz nasıl gelecek sezon göreceksiniz ) yeniden ağırlık olacak - lastik aynı boyutlarda bridgestony daha dar genişliği - daha yüksek. . . Ben daha önce başlamıştı gibi bridgestonów karşılaştırır.

Lastik Yazlık Marangoni VERSO

olumlu sürpriz
Yorum: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

lastikleri kuru kaldırımda yaklaşık 1000 km de, soluk, güzel direksiyona dinlemek kolu yaptı; burada daha fazla yağmur tutacak ne önerdi lastikler ve ani sırasında hoş bir sürpriz ESP devreye girer ve kapalı engellenmesi de biraz o kayma hissediyorum Göbekli sürüş hiçbir sorun biraz daha kötü var olan ancak pist dışına düşen yol açmayan başlar seçme - belki için Ben Kumho ile karşılaştırmak ve hızlı bir şekilde viraj üstesinden gelmeye çalışırlar. Pratikte Kumho 4 yıl sonra ve yaklaşık 40 bin zaten tehlikeli pahalı egzersizden kesinlikle daha iyi. (Yeni 215/55/17 XL) bu fiyat aralığında, Çince veya uyarıcı, iyi bir İtalyan lastiğe ek olarak.

Kış lastikleri Marangoni

opona Kışlık Marangoni 4 Winter Comm

Bu sınıf için fiyat Tamam oldu, ama daha az rahat kullanabilirsiniz
Yorum: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler Almanca yolları, sınırından orta yol sonra İngiltere'ye birkaç ziyaretlerde ağırlıklı olarak kullanıldı. Almanya'da otoyol ve yukarı (talep rota, mutlaka pahalı değil süper kalite). Karayollarında montaj yaklaşık 500 km, sürücüsünden ön tekerleğin yani dayak sürüş sonra ortaya çıkan hızı tüm sorun yaklaşık 200 km / saat kadar, çok iyi çalışıyor. Sonunda çeşitli sitelerde dengeyi, plasentayı düşer şüphe denetleniyor. Ancak, özellikle köşelerde, bir daire içinde kırma (direksiyondaki titreşimler ve dışarı çıkarmak istedi sanki hissediyorum) 2000 kilometre sonra bir sitede, bu lastik Tamam belki dengeli, ama sadece belki eğri olduğu tespit edilmiştir. Görüş sonunda daha Marangoni, ucuz bok (birkaç Alman siteleri diyelim) satın almak için değil. Ben Oponeo (sabahtan gece sürekli kullanımda otomatik) üzerine İngiltere'de bunu reklam gibi değildi çünkü, 20'den fazla 000 kilometre öldürür. Eşitsizlik çatışmaya olmadıkça bu yüzden sadece, tepeler üzerinde yoğun gazowałem. Çok fazla stres, otomobil satın alma dolayısıyla daha fazla lastik sadece Almanya'da (indeks yüksek kapasite gereksinimleri) olmuştur. Otomobil Alman plakaları üzerinde, yani Almanya'da TUV yapılacak TUV 1.5 yıl artık (sadece kışın düşer) bu lastikleri üzerine gidip bu yüzden, bu lastikler, üretim tarihinden itibaren 3 yıl süreyle sadece. Onlar zaten çok eski. Genellikle Polonyalı yollarda olmadan özel gereksinimleri tavsiye edebilir, ama birisi zaten fazlasını gerektirir varsa, ben farklı bir fiyat aralığından lastikleri öneririz. Selamlar

opona Kışlık Marangoni METEO HP

xman
Yorum: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben onların düşük fiyat için bu Marangonis satın aldığınız ve onlardan mucizeler beklemiyorduk ama gerçekten kışın yolculuk kalitesi ile etkilendim. Ben Avrupa'da 6000 km geçen kış benim Volvo S60 tahrik ve burada onları açıklamak istiyorum nasıl ettik: Kuru yolda Pirelli ve Goodyear kış lastikleri, iyi direksiyon hakimiyeti ve frenleme ve güvenli viraj daha sessiz idi. Soğuk yağmur yağmur ve çamur onlar benim önceki kış Kıtalılar ve Pirelli Sottozero kadar iyiydi. yoğun kar yağışı Aralık ayında Karpatlar'da sürüş iyi çekiş vardı karda, onlar bana tamam izin vermedi ama o tekerlek iplik engellemek otomobilin Çekiş Kontrol seçeneği kısmen var. Diğer tüm lastik markaları ile olarak kar üzerinde sürüş için özel olarak tasarlanmış bir kar lastiğinin özelliklerine sahip bekliyoruz olamazdı. Sonuçta, ben bunun için ödediğiniz paranın değer olduğunu iyi ve güvenli bir lastik olduğuna inanıyorum ama kıta gibi diğer üst markalar aşağı ve inşaat ve dolayısıyla büyük fiyat farkı kalitesi sürüş hem Dunlop ve o düşük kalmalı fiyat. Btw, ben şimdi bu önümüzdeki kış ;-) için başka bir set satın alıyorum.

Ortalama lastik yorumları: 3,28 istinaden 7 yorumlar

Lastik modelleri Marangoni

Teklifimiz Marangoni lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Marangoni lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Marangoni ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Marangoni ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Marangoni ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Marangoni ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Marangoni yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Marangoni lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Marangoni